لیست قیمت زعفران عمده مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت زعفران عمده در بازار مشهد:آخرین اخبار قیمت زعفران:قیمت روز هر کیلو زعفران در مشهد:قیمت بهترین زعفران ایران:قیمت زعفران سرگل امسالی:قیمت لحظه ای زعفران امسالی:قیمت روز زعفران تربت حیدریه:قیمت زعفران یک مثقالی در سال 1402:خرید زعفران قائن مشهد بصورت عمده:
لیست قیمت زعفران عمده مشهد

قیمت زعفران عمده مشهد چقدر است؟ خرید عمده زعفران به صورت تضمین شده از کجا امکان پذیر است؟

اگر قصد خرید عمده زعفران را دارید می‌توانید انواع زعفران را به صورت فله و بسته بندی شده از ما خریداری کنید.

قیمت زعفران عمده در بازار مشهد:

قیمت زعفران عمده مشهد

ما  از تولید و کاشت زعفران تا فروش زعفران به صورت عمده را خودمان انجام می دهیم. در واقع شما زعفران اصل را مستقیم و بدون واسطه می خرید.

طراحی سایت و عکاسی محصولات نیز توسط خودمان صورت می گیرد و فقط و فقط زعفران می فروشیم. این یعنی فروش زعفران بی واسطه به معنای واقعی.

اگر در مشهد به دنبال زعفران با کیفیت و تضمین کیفیت زعفران با قیمت عمده و مناسب در بازار هستید با ما ارتباط بگیرید.

شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز عمده فروشی زعفران در مشهد می باشد انواع زعفران مقادیر عمده به صورت فله و بسته بندی شده عرضه می‌شود.

توجه داشته باشید که قیمت زعفران فله و بسته بندی شده متفاوت است. به خاطر هزینه های بسته بندی؛ قیمت زعفران بسته بندی شده از قیمت زعفران فله بالاتر است.

آخرین اخبار قیمت زعفران:

این روزها بسیاری از افراد در جستجوی اخبار قیمت‌ زعفران هستند. قیمت خرید و فروش زعفران در بازار ایران ثابت نیست.

دلایل زیادی وجود دارد که قیمت زعفران همانند نرخ طلا، نوسانات قیمتی داشته باشد. یکی از آنها میزان تولید و برداشت گل زعفران می‌باشد.

قیمت زعفران همیشه در فصل برداشت نسبت به ماه‌های قبل تغییر می‌کند. اینکه روند تغییر قیمت افزایشی باشد یا کاهشی به میزان تولید و برداشت گل زعفران بستگی دارد.

به عنوان مثال در آبان ماه 1402 به دلیل خشکسالی‌ها و کمبود بارندگی با افت تولید گل زعفران مواجه بودیم. کاهش عرضه زعفران امسالی به بازار سبب افزایش چشمگیر قیمت در آبان ماه 1402 شد.

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت زعفران صادراتی بودن این محصول است. میزان تقاضای خرید زعفران در بازار داخل و خارج کشور و میزان صادرات این محصول به شدت روی قیمت زعفران تاثیرگذار است.

با افزایش تقاضای خرید و میزان صادرات، روند قیمت زعفران افزایشی می شود. هم اکنون بازار خرید و فروش زعفران دچار نوسانات قیمتی زیادی است.

پیش بینی اینکه روند افزایشی قیمت زعفران ادامه داشته باشد یا خیر بستگی به برآیند برداشت زعفران امسالی و میزان عرضه آن به بازار خواهد بود.

همچنین میزان تقاضای خرید زعفران، روند صعودی یا نزولی بودن قیمت را شدت می‌بخشد. به نظر می‌رسد پیش بینی قیمت زعفران در سال 1403 با وجود شرایط کنونی افزایشی باشد.

قیمت روز هر کیلو زعفران در مشهد:

قیمت روز هر کیلو زعفران

تا هنگامی که زعفران دیده نشود و کیفیت آن بررسی نشود نمی توان قیمت دقیقی برای آن مشخص کرد. قیمت روز هر کیلو زعفران در مشهد بر اساس نوع زعفران و کیفیت آن تعیین می شود.

کیفیت زعفران بر اساس خوشرنگ بودن زعفران، میزان سفیدی موجود در آن و ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران مشخص می شود.

قیمت بهترین زعفران ایران:

بسیاری از افراد می پرسند بهترین زعفران کدام است؟

در واقع در بین چهار نوع زعفرانی که وجود دارد زعفران نگین بهترین زعفران است. علت اینکه زعفران نگین کیفیت بالایی دارد، قدرت رنگی و تمام قرمز بودن آن می باشد.

قیمت زعفران نگین عدد ثابتی نیست چرا که خود زعفران نگین از نظر کیفیت درجه های مختلفی دارد. بر همین اساس زعفران نگین خود به انواع مانند زعفران شبه نگین، زعفران نگین ممتاز، زعفران سوپر نگین و زعفران نگین درجه یک صادراتی تقسیم بندی می شود.

قیمت بهترین زعفران ایران در خارج کشور چندین برابر می باشد چرا که صادرات زعفران ایرانی به صورت فله ای انجام شده و در کشورهای اروپایی مجدد با بسته بندی های شکیل روانه بازار می شود. برای اطلاع از قیمت زعفران امروز می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران سرگل امسالی:

قیمت زعفران سرگل

زعفران سرگل از نظر کیفیت بعد از زعفران نگین قرار دارد. شاید بپرسید تفاوت زعفران سرگل با زعفران نگین در چیست؟

در واقع این نوع زعفران هر دو تمام قرمز هستند گرچه ممکن است مقدار کمی سفیدی هم در برخی از درجه کیفیت های زعفران سرگل و نگین وجود داشته باشد.

تفاوت اصلی زعفران سرگل و نگین در کیفیت ظاهری آن است به طوری که زعفران سرگل نسبت به زعفران نگین دارای رشته های ریزتر و به اصطلاح قلم شکسته می باشد. قیمت زعفران سرگل نسبت به قیمت زعفران نگین ارزانتر است.

برای خرید زعفران سرگل امسالی و اطلاع از قیمت زعفران سرگل می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران امسالی:

قیمت لحظه ای زعفران

شاید شما هم قصد خرید زعفران را دارید یا شاید هم کشاورز هستید و قصد دارید زعفران خود را بفروشید و در جستجو قیمت زعفران هستید.

قیمت لحظه زعفران امسالی به میزان تولید زعفران در سال جاری و میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد. با کاهش تولید زعفران و کاهش عرضه آن به بازار احتمال افزایش قیمت وجود دارد. همچنین با افزایش تقاضای خرید در بازارهای داخل و خارج، قیمت زعفران روند صعودی به خود خواهد گرفت.

شاید زمانی که شما این مطلب را می خوانید مدت زیادی از انتشار آن گذشته باشد. بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید تا قیمت روز زعفران به شما داده شود.

قیمت روز زعفران تربت حیدریه:

تربت حیدریه شهرستان های استان خراسان رضوی و یکی از بزرگترین تولید کنندگان زعفران در این استان می باشد. زعفران تربت حیدریه بسیار شناخته شده و مشهور است. عطر  و بو و کیفیت زعفران این منطقه بسیار بالا بوده و طرفداران زیادی دارد.

زعفران برداشت شده از مزارع شهرستان؛ توسط کشاورزان و فروشندگان محلی به بازار بزرگ مشهد منتقل شده و در آنجا به فروش می رسد و شما می توانید در بازار بزرگ مشهد از قیمت روز زعفران تربت حیدریه مطلع شوید.

قیمت زعفران یک مثقالی در سال 1402:

قیمت یک مثقال زعفران

یکی از واحد های اندازه گیری زعفران مثقال می باشد. هنوز هم بسیاری از افراد از این واحد برای خرید و فروش زعفران استفاده می‌کنند. هر مثقال زعفران حدود چهار و نیم گرم زعفران است.

در سال 1402در فصل برداشت زعفران با افزایش قیمت زعفران در بازار مواجه بودیم. میزان برداشت زعفران نسبت به 1401 کاهش داشت. خشکسالی‌ها و کمبود بارندگی سبب کاهش تولید گل زعفران در سال 1402 شد.

با توجه به نوسانات زیاد بازار نمی توان لیست قیمت ثابتی را تقدیم تان کنیم. از طرفی قیمت یک مثقال زعفران بسته به نوع زعفران و بسته بندی آن متفاوت خواهد بود.

شما با تماس با واحد فروش ما می توانید از قیمت بسته بندی های زعفران به صورت مثقالی و گرمی مطلع شوید.

خرید زعفران قائن مشهد بصورت عمده:

خرید عمده زعفران قائن مشهد قیمت زعفران کیلویی مشهد قیمت زعفران فله در مشهد قیمت امروز زعفران در بازار مشهد

شما می‌توانید زعفران را در مقادیر عمده و کیلویی از ما خریداری کنید. ما برای تامین زعفران تا مقادیر 100 کیلو و بیشتر هیچ محدودیتی نداریم. شما حتی می‌توانید یک کیلو زعفران را به صورت گرمی و مثقالی به صورت بسته بندی شده هم سفارش دهید.

انواع بسته بندی زعفران نیز متنوع بوده و متناسب با سلیقه خود می توانید آن را خریداری کنید. ظروف خاتم، اطلسی، آذین، گوهر، کریستال و پاکتی از جمله انواع بسته بندی زعفران می‌باشد.

قیمت زعفران برای مشتریانی که به صورت عمده زعفران خریداری می‌کنند با قیمت ارزان‌تر محاسبه می‌شود.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین51 میلیون تومان
زعفران سرگل47 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون تومان
قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای مجتبی قربانی

اقای مجتبی قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ