قیمت امروز زعفران بسته بندی و فله

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرکتهای فروش زعفران:خرید زعفران درجه یک بسته بندی شده:مهمترین نکات هنگام خرید زعفران فله ای:قیمت زعفران مشهد بسته بندی شده:قیمت زعفران تربت حیدریه فله ای:قیمت زعفران در بورس بصورت فله ای:قیمت زعفران بسته بندی و فله امروز:
قیمت امروز زعفران بسته بندی و فله

آیا می خواهید از قیمت امروز زعفران بسته بندی و فله مطلع شوید و قصد خرید زعفران را دارید؟ قیمت زعفران در بورس بصورت فله ای کیلویی چند است؟ قیمت زعفران تربت حیدریه فله ای چند است؟ معتبرترین شرکت های فروش زعفران کدامند؟ قیمت زعفران در مشهد هم اکنون چقدر است؟

شرکتهای فروش زعفران

شرکتهای فروش زعفران:

در سالهای اخیر کاشت و پرورش زعفران در اکثر استانهای ایران انجام می‌شود. پیرو آن شرکتهای فروش زعفران نیز در سراسر استان ها گسترش یافتند.

نمایندگی پخش زعفران در تهران، اصفهان، تبریز و سایر شهرها به وفور دیده می شود. مسئله ای که اکثر خریداران زعفران دغدغه آن را دارند؛ اعتماد کردن به مراکز فروش زعفران است. با وجود این همه تنوع و گستردگی چگونه می توان به یک مرکز فروش زعفران اعتماد کرد و زعفران خرید؟!

زعفران محصولی  گرانبهاست و تقلب در زعفران سبب شده نگرانی های خریدار زعفران بیشتر شود. در ادامه قصد داریم مهمترین نکات هنگام خرید زعفران را بیان کنیم تا شما بتوانید هنگام خرید زعفران از اصل و با کیفیت بودن زعفرانی که می خرید مطلع شوید.

خرید زعفران درجه یک بسته بندی شده:

خرید زعفران درجه یک

اگر شما هم تجربه خرید زعفران درجه یک بسته بندی شده را داشته اید می خواهید بدانید از کجا بفهمیم زعفرانی که می خریم مرغوب است یا نه؟ هنگام خرید زعفران قبل از قضاوت در مورد قیمت زعفران باید کیفیت آن را مد نظر داشته باشید.

شاید زعفران ارزان قیمتی که ارائه می شود از مخلوط کردن چند نوع زعفران با کیفیت های متفاوت تهیه شده باشد یا در آن ناخالصی وجود داشته باشد به همین دلیل با قیمت ارزانی ارائه می شود و یا برعکس زعفران گران قیمتی که ارائه می شود.

تنها به دلیل اینکه بسته بندی شکیل و زیبایی دارد یا توسط واسطه ها عرضه می شود قیمت آن به طور کاذب افزایش یافته است ولی کیفیت چندانی ندارد.

حتماً می پرسید پس از کجا بفهمیم کدام زعفران درجه یک و خوب است؟ در ادامه در این باره صحبت می کنیم.

جهت خرید زعفران امسالی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مهمترین نکات هنگام خرید زعفران فله ای:

خرید زعفران فله ای

هنگامی که زعفران می خرید اولین نکته ای که می‌توانید مد نظر داشته باشید ویژگی های ظاهری زعفران است. از نظر ظاهری زعفران باید دارای رنگ قرمز خوشرنگ باشد.

چنانچه زعفران تیره رنگ باشد نشان دهنده این است که در طی مراحل تولید و خشک کردن زعفران اصول استاندارد رعایت نشده و به کیفیت زعفران آسیب رسیده است بنابراین زعفران بد رنگ و تیره شده است.

از نظر مرغوب بودن هرچقدر کلاله های قرمز رنگ زعفران ضخیم تر و درشت تر باشد زعفران درجه یک محسوب می شود. چنانچه زعفران دارای رشته های ریز و خرد شده باشد از کیفیت آن کاسته می شود.

بنابراین هنگامی که زعفران می خرید چنانچه زعفران نرمه و شکسته شده در آن وجود داشته باشد کیفیت چندان مطلوبی نخواهد داشت. همچنین یکدست بودن زعفران از نظر ریز و درشتی و رنگ کلاله ها یکی دیگر از مهمترین نکات هنگام خرید زعفران فله ای است.

یکی دیگر از ویژگی‌های ظاهری زعفران وجود سفیدی در انتهای کلاله های قرمز رنگ می باشد. زعفرانی که تمام قرمز باشد از قدرت رنگی بالاتری برخوردار است.

قیمت زعفران مشهد بسته بندی شده:

بازار زعفران مشهد

قبل از اینکه قیمت زعفران مشهد را بیان کنیم بهتر است بدانید منظور از زعفران مشهد نوع و کیفیت خاصی از زعفران نیست بلکه فقط اشاره به این دارد که این زعفران مربوط به شهر مشهد یعنی برداشت شده از مزارع مشهد و توابع آن می باشد.

آنچه که قیمت زعفران را تعیین می‌کند نوع زعفران و کیفیت آن است و هیچ ارتباطی به نام زعفران ندارد. به عنوان مثال این که زعفران سرگل باشد یا نگین قیمتش متفاوت است.

همچنین اگر درجه کیفیت زعفران؛ سرگل ممتاز باشد یا سرگل اعلا صادراتی تفاوت قیمت خواهد داشت. بنابراین نام هایی مثل زعفران مشهد، زعفران قائنات، زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن و ام هیچ ارتباطی به نوع و کیفیت زعفران ندارد و نباید ملاک تعیین کیفیت زعفران قرار گیرد.

قیمت زعفران مشهد بسته بندی شده روزانه تغییر می کند. برای اطلاع از قیمت امروز زعفران بسته بندی و فله در مشهد می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران تربت حیدریه فله ای:

قیمت گل زعفران تربت حیدریه

تربت حیدریه یکی از شهرستان های استان خراسان رضوی می باشد و بزرگترین سهم تولید زعفران را در این استان را به خود اختصاص داده است به همین جهت قیمت زعفران تربت حیدریه برای بسیاری از فعالان حوزه خرید و فروش زعفران مهم است.

با شروع فصل برداشت زعفران یعنی آبان ماه؛ بازار زعفران تربت حیدریه بسیار پر رونق می شود. زعفران برداشت شده از مزارع این شهرستان به صورت فله ای توسط شرکت های مختلف به بازار عرضه می شود.

بسته به میزان تولید سالیانه زعفران و تقاضای خرید؛ قیمت زعفران در تربت حیدریه بصورت فله ای هر ساله متفاوت می باشد.

قیمت زعفران در بورس بصورت فله ای:

قیمت زعفران در بازار بورس

کشاورزان همیشه رنج اصلی تولید زعفران را به دوش می کشند اما متاسفانه موقع فروش محصول، سود اصلی حاصل از فروش زعفران به جیب دلالان و واسطه ها روانه می شود.

زعفران با قیمت ارزان از کشاورز خریداری شده و سپس با قیمت های بالا در شرکتهای فروش زعفران عرضه می شود. برای شفاف سازی قیمت ها و اینکه کشاورز بتواند بدون دغدغه در بازه زمانی مورد نظر محصول خود را با بهترین قیمت بفروشد، بازار بورس زعفران راه اندازی شد.

هدف اصلی از بازار بورس زعفران؛ شفاف سازی قیمت زعفران بوده است. هر ساله هنگام فصل برداشت زعفران با پیش بینی میزان تولید زعفران، قیمت پیشنهادی ارائه می شود و کشاورزان می توانند زعفران خود را با قیمت ارائه شده  بفروشند.

قیمت زعفران بسته بندی و فله امروز:

قیمت امروز زعفران فله و بسته بندی

علت اینکه قیمت زعفران روزانه تعیین می شود این است که عوامل زیادی روی قیمت زعفران تاثیرگذارند. زعفران محصولی صادراتی است بنابراین میزان صادرات زعفران و نوسانات نرخ دلار روی قیمت زعفران تاثیر گذار است.

بسته به اینکه چه نوع زعفرانی را با چه درجه کیفیتی و در چه بسته بندی بخرید قیمت آن متفاوت خواهد بود. از طرفی شرکت های مختلف با برندهای متفاوت زعفران را عرضه می کنند. متناسب با خدماتی که هر برند ارائه می دهد قیمت زعفران متفاوت خواهد بود گرچه همواره عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران و درجه کیفیت آن می باشد.

میزان تقاضا و عرضه زعفران در بازار داخل و نوسانات نرخ دلار نیز روی قیمت لحظه ای زعفران تاثیر گذار است. بنابراین قیمت زعفران بسته بندی و فله امروز با قیمت روز قبل آن متفاوت است.

چون قیمتها روزانه تغییر می کند برای اطلاع از قیمت امروز زعفران بسته بندی و فله هم اکنون با ما تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین65 میلیون تومان
زعفران سرگل59 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
اقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای نامی

اقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ