فروش عمده زعفران اعلا قائنات

مرکز فروش عمده زعفران اعلا با تضمین کیفیت کجاست؟ قیمت هر کیلو زعفران اعلا به صورت فله و بسته بندی شده چقدر با همدیگر تفاوت دارد؟

خرید زعفران مثقالی و گرمی بسته بندی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از کجا امکان پذیر است؟ هنگام خرید زعفران به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ زعفران اعلا چه ویژگی هایی دارد؟

زعفران اعلا چه زعفرانی است؟

اگر از عامه مردم بپرسیم چه زعفرانی می خواهید؛ می گویند زعفران اعلا و خوب می خواهم. آنها با همین دیدگاه از مراکز فروش زعفران جویای قیمت زعفران می‌شوند و رنج قیمت متفاوتی را مشاهده می‌کنند.

شاید برای شما هم سوال باشد که چرا قیمت زعفران در بازار متفاوت است؟ در واقع علت اصلی آن، تفاوت در نوع زعفران و کیفیت آن می باشد. زعفران اعلا در واقع زعفران درجه یک می باشد، حال هر کدام از انواع زعفران می تواند این درجه کیفیت را داشته باشد.

در ادامه درباره انواع زعفران در بازار و تفاوت بین آنها به طور کامل توضیح خواهیم داد. اگر قصد خرید زعفران درجه یک را دارید ابتدا بهتر است با ویژگی های آن آشنا شوید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

ویژگیهای زعفران اعلا: 

گفتیم که منظور از زعفران اعلا درجه کیفیت زعفران یعنی درجه یک بودن زعفران می باشد. چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و به درجه کیفیت های یک، دو و سه تقسیم بندی می شوند.

زعفران اعلا سرگل با زعفران اعلا پوشال ویژگی های یکسانی ندارد چرا که زعفران سرگل تمام قرمز است در حالیکه زعفران پوشال دارای سفیدی نیز می باشد.

بنابراین شما ابتدا باید با ویژگی های هر کدام از انواع زعفران آشنایی داشته باشید تا بتوانید تفاوت بین آنها را تشخیص دهید. زعفران اعلا هر نوعی که باشد چنانچه معیارهای زیر را دارا باشد زعفران درجه یک محسوب می شود: 

نسبت سفیدی به قرمزی کمتر باشد 

  • دارای کلاله های طویل تر و بلندتر باشد 
  • رشته های زعفران ضخیم تر باشند 
  • قدرت رنگی زعفران بالاتر باشد 
  • کلاله های زعفران قرمز خوشرنگ باشد (تیره و یا رنگ پریده نباشد) 

جهت اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران الان می توانید با ما در ارتباط شوید.

تفاوت بین انواع زعفران در چیست؟

اولین و پایه ای ترین نوع زعفران، زعفران دخترپیچ می باشد. این نوع زعفران، تمام بخش خامه یا سفیدی را به همراه کلاله دارا می باشد.

اگر کلاله زعفران جدا شود به طوری که اتصال سه شاخه آن به هم باقی بماند و یک تا ۳ میلیمتر در انتهای آن خامه وجود داشته باشد، زعفران پوشال به وجود می آید. چنانچه خامه به طور کامل از کلاله جدا شود به طوری که کلاله ها از همدیگر جدا شوند، زعفران سرگل به وجود می آید.

در واقع زعفران سرگل از جدا شدن سفیدی زعفران پوشال و دخترپیچ به وجود می‌آید. به دلیل اینکه رشته های زعفران خشک هستند کلاله های زعفران سرگل دچار شکستگی می‌شوند.

در زعفران نگین بلافاصله بعد از برداشت گل زعفران؛ خامه از کلاله جدا شده و بنابراین کلاله زعفران بلندتر نسبت به کلاله زعفران سرگل میباشد.

فروش عمده زعفران اصل تضمین شده:

شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران اعلا می باشد. در شرکت ما انواع زعفران پوشال، زعفران دخترپیچ، زعفران سرگل و زعفران نگین با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به صورت فله و بسته بندی شده عرضه می‌شود.

ما در قطب تولید زعفران کشور یعنی منطقه قائنات استقرار داریم و همیشه به زعفران اصل، دسترسی آسان داشته و انواع زعفران را بدون واسطه به دست مصرف کننده می رسانیم.

زعفران پس از تولید فرآوری شده و به آزمایشگاه رفته و از نظر استانداردهای بین‌المللی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. بعد از تایید نتایج آزمایشات؛ زعفران به صورت فله و بسته بندی شده به شهرهای مختلف ایران و همچنین به خارج از کشور صادر می شود.

جهت اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران اعلا می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

خرید عمده زعفران با تضمین آزمایشگاهی:

چنانچه قصد دارید زعفران را در مقادیر کیلویی خریداری کنید و از بابت کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشید کار را به ما بسپارید. فروش عمده زعفران در شرکت ما تضمینی بوده و در صورت نارضایتی می توانید آنرا برگشت دهید و تمام هزینه‌های خود را دریافت کنید.

همچنین در خرید کیلویی زعفران، آنالیز آزمایشگاهی مربوط به زعفرانی که خریداری می‌کنید را تقدیمتان می‌کنیم تا از بابت اصالت و کیفیت زعفران اطمینان خاطر داشته باشید.

صادرات زعفران به اکثر کشورهای دنیا در شرکت ما انجام شده و تمامی تشریفات گمرکی همراه مجوز های زعفران امکان پذیر است و نیاز نیست شما هیچ اقدامی انجام دهید.

جهت اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران اعلا می توانید هم اکنون با ما در ارتباط شوید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

درباره مدیر سایت

همچنین ببینید

فروش عمده زعفران نگین با قیمت ارزان

مرکز فروش عمده زعفران نگین با قیمت ارزان کجاست؟ تفاوت زعفران نگین و سرگل در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
نیاز به کمک دارید؟