فروش عمده زعفران اعلا قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران اعلا چه زعفرانی است؟ویژگیهای زعفران اعلا: تفاوت بین انواع زعفران در چیست؟مرکز فروش عمده زعفران اعلا:خرید عمده زعفران اعلا با تضمین آزمایشگاهی:
فروش عمده زعفران اعلا قائنات

مرکز فروش عمده زعفران اعلا با تضمین کیفیت کجاست؟ قیمت هر کیلو زعفران اعلا به صورت فله و بسته بندی شده چقدر با همدیگر تفاوت دارد؟

خرید زعفران مثقالی و گرمی بسته بندی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از کجا امکان پذیر است؟ هنگام خرید زعفران به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ زعفران اعلا چه ویژگی هایی دارد؟

زعفران اعلا چه زعفرانی است؟

ویژگیهای زعفران اعلا

اگر از عامه مردم بپرسیم چه زعفرانی می خواهید؛ می گویند زعفران اعلا و خوب می خواهم. آنها با همین دیدگاه از مراکز فروش زعفران جویای قیمت زعفران می‌شوند و رنج قیمت متفاوتی را مشاهده می‌کنند.

آیا می دانید زعفران اعلا چه زعفرانی است؟ شاید برای شما هم سوال باشد که چرا قیمت زعفران در بازار متفاوت است؟ در واقع علت اصلی آن، تفاوت در نوع زعفران و کیفیت آن می باشد.

زعفران اعلا در واقع زعفران درجه یک می باشد، حال هر کدام از انواع زعفران می تواند این درجه کیفیت را داشته باشد.

در ادامه درباره انواع زعفران در بازار و تفاوت بین آنها به طور کامل توضیح خواهیم داد. اگر قصد خرید زعفران درجه یک را دارید ابتدا بهتر است با ویژگی های آن آشنا شوید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

ویژگیهای زعفران اعلا: 

گفتیم که منظور از زعفران اعلا درجه کیفیت زعفران یعنی درجه یک بودن زعفران می باشد. چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و به درجه کیفیت های یک، دو و سه تقسیم بندی می شوند.

زعفران اعلا سرگل با زعفران اعلا پوشال ویژگی های یکسانی ندارد چرا که زعفران سرگل تمام قرمز است در حالیکه زعفران پوشال دارای سفیدی نیز می باشد.

بنابراین شما ابتدا باید با ویژگی های هر کدام از انواع زعفران اعلا آشنایی داشته باشید تا بتوانید تفاوت بین آنها را تشخیص دهید. زعفران هر نوعی که باشد چنانچه معیارهای زیر را دارا باشد زعفران درجه یک محسوب می شود:

  • نسبت سفیدی به قرمزی کمتر باشد
  • دارای کلاله های طویل تر و بلندتر باشد
  • رشته های زعفران ضخیم تر باشند
  • قدرت رنگی زعفران بالاتر باشد
  • کلاله های زعفران قرمز خوشرنگ باشد (تیره و یا رنگ پریده نباشد)

جهت اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران الان می توانید با ما در ارتباط شوید.

تفاوت بین انواع زعفران در چیست؟

تفاوت بین انواع زعفران

در بازار داخل ایران زعفران به چهار دسته اصلی شامل زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دختر پیچ تقسیم بندی می شود. آیا می دانید تفاوت بین انواع زعفران در چیست؟ در واقع اساس این تقسیم بندی به نحوه جداسازی کلاله از سفیدی بستگی دارد.

اولین و پایه ای ترین نوع زعفران، زعفران دخترپیچ می باشد. این نوع زعفران، تمام بخش خامه یا سفیدی را به همراه کلاله دارا می باشد.

اگر کلاله زعفران جدا شود به طوری که اتصال سه شاخه آن به هم باقی بماند و یک تا ۳ میلیمتر در انتهای آن خامه وجود داشته باشد، زعفران پوشال به وجود می آید. چنانچه خامه به طور کامل از کلاله جدا شود به طوری که کلاله ها از همدیگر جدا شوند، زعفران سرگل به وجود می آید.

در واقع زعفران سرگل از جدا شدن سفیدی زعفران پوشال و دخترپیچ به وجود می‌آید. به دلیل اینکه رشته های زعفران خشک هستند کلاله های زعفران سرگل دچار شکستگی می‌شوند.

در زعفران نگین بلافاصله بعد از برداشت گل زعفران؛ خامه از کلاله جدا شده و بنابراین کلاله زعفران بلندتر نسبت به کلاله زعفران سرگل میباشد.

مرکز فروش عمده زعفران اعلا:

شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران اعلا می باشد. در شرکت ما انواع زعفران پوشال، زعفران دخترپیچ، زعفران سرگل و زعفران نگین با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به صورت فله و بسته بندی شده عرضه می‌شود.

ما در قطب تولید زعفران کشور یعنی منطقه قائنات استقرار داریم و همیشه به زعفران اصل، دسترسی آسان داشته و انواع زعفران را بدون واسطه به دست مصرف کننده می رسانیم.

زعفران پس از تولید فرآوری شده و به آزمایشگاه رفته و از نظر استانداردهای بین‌المللی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. بعد از تایید نتایج آزمایشات؛ زعفران به صورت فله و بسته بندی شده به شهرهای مختلف ایران و همچنین به خارج از کشور صادر می شود.

جهت اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران اعلا می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

خرید عمده زعفران با تضمین آزمایشگاهی

خرید عمده زعفران اعلا با تضمین آزمایشگاهی:

چنانچه قصد دارید زعفران را در مقادیر کیلویی خریداری کنید و از بابت کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشید کار را به ما بسپارید. فروش عمده زعفران در شرکت ما تضمینی بوده و در صورت نارضایتی می توانید آنرا برگشت دهید و تمام هزینه‌های خود را دریافت کنید.

همچنین در خرید کیلویی زعفران، آنالیز آزمایشگاهی مربوط به زعفرانی که خریداری می‌کنید را تقدیمتان می‌کنیم تا از بابت اصالت و کیفیت زعفران اطمینان خاطر داشته باشید.

شما می توانید از طریق شرکت ما اقدام به خرید انواع زعفران اعلا به صورت عمده با تضمین آزمایشگاهی  نمایید.

صادرات زعفران به اکثر کشورهای دنیا در شرکت ما انجام شده و تمامی تشریفات گمرکی همراه مجوز های زعفران امکان پذیر است و نیاز نیست شما هیچ اقدامی انجام دهید.

جهت اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران اعلا می توانید هم اکنون با ما در ارتباط شوید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین65 میلیون تومان
زعفران سرگل59 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
اقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای نامی

اقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ