گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

معتبرترین شرکت فروش عمده زعفران صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات زعفران در سال 1401:پیش بینی قیمت زعفران در سال 1402:فروش عمده زعفران صادراتی:بهترین روش خرید زعفران عمده:فروش عمده زعفران تضمین شده و با قیمت تولید:
معتبرترین شرکت فروش عمده زعفران صادراتی

معتبرترین شرکت فروش عمده زعفران صادراتی کجاست؟ پیش بینی قیمت زعفران در سال جدید چگونه است؟ وضعیت صادرات زعفران در سال 1400 چگونه بوده است؟ مطمئن ترین روش خرید زعفران در مقادیر عمده با قیمت ارزان و کیفیت بالا چه روشی است؟

صادرات زعفران در سال ۹۸ زعفران نگین صادراتی زعفران صادراتی قائنات

صادرات زعفران در سال 1401:

زعفران به دلیل خواص فراوانی که دارد در صنایع مختلف دارویی، غذایی، صنعتی، بهداشتی و… مورد توجه بسیاری از مردم جهان قرار گرفته است.

کشور ایران سالانه با تولید 250 تن زعفران بزرگترین تولید کننده زعفران در دنیاست. زعفران ایران به بیش از ۶۴ کشور دنیا صادر می شود. متاسفانه علی رغم سهم ایران در تولید زعفران؛ در تعیین قیمت جهانی زعفران نقشی نداشته ایم.

بعلاوه صادرات زعفران به صورت فله ای و نبود برند از بزرگترین آسیب های وارد شده به این محصول گرانبها و جهانی بوده است.

طبق آمار در سال 99 عدم برگشت ارز حاصل از صادرات برای صادرکنندگان زعفران سبب شده زعفران از طریق کارت های اجاره ای و قاچاق به دیگر کشورها صادر شود و این امر ضربه بزرگی به ارزآوری زعفران برای کشور زده است.

پیش بینی قیمت زعفران در سال 1402:

 پیش بینی قیمت زعفران در سال ۹۸ قیمت هر کیلو زعفران در سال 98

عوامل زیادی روی قیمت زعفران تاثیر گذارند. همانطور که گفتیم زعفران محصولی جهانی و صادراتی است بنابراین نوسانات ارز و قیمت صادراتی زعفران روی قیمت زعفران تاثیر گذار است.

با توجه به نزدیک شدن به عید نوروز طبق سال های قبل مردم برای خرید به بازار ها رونق دیگری می بخشیدند.

با افزایش تقاضای خرید در بازار داخل و همچنین افزایش تقاضا در خارج از کشور و پیرو آن، افزایش صادرات زعفران؛ قیمت زعفران نیز افزایش می یافت.

در سال 99 به خاطر شیوع بیماری کرونا و کاهش تقاضای خرید محصولات و همچنین بسته شدن مسیرهای صادراتی زعفران؛ زعفران افزایش قیمت چندانی نداشت.

در سال 1400 به دلیل کاهش شدید گل زعفران و کاهش عرضه در بازار قیمت زعفران به شدت افزایش یافت بطوریکه در آبان ماه و آذر ماه 1400 قیمت زعفران به 3 برابر قیمت مشابه سال 99 رسید!

با توجه به شرایط بازار زعفران پیش بینی قیمت زعفران در سال 1401 کار راحتی است و می توان تشخیص داد که قیمت زعفران در سال جدید تا اوایل فصل برداشت زعفران چه روندی را طی خواهد کرد و نمودار قیمت زعفران در سال 1401 چگونه خواهد بود. با افزایش قیمت که در سال ۱۴۰۰ برای انواع زعفران رخ داد می توان این پیش بینی را کرد که دیگر شاهد افزایش قیمت در زعفران نخواهیم بود.

فروش عمده زعفران صادراتی:

 فروش عمده زعفران صادراتی خرید عمده زعفران فله عمده فروشی زعفران در مشهد

اگر در حوزه صادرات زعفران فعالیت می کنید یا می خواهید برای اولین بار اقدام به صادرات زعفران نمایید می توانید انواع زعفران صادراتی را از ما خریداری کنید.

خریداران عمده زعفران می‌توانند در مقادیر کیلویی زعفران را با کیفیت بالا به صورت تضمین شده خریداری کنند. در فروش عمده زعفران صادراتی؛ سرتیفیکیت های زعفران خریداری شده نیز ارائه می شود و تمام گواهینامه های مربوط به صادرات در صورت درخواست مشتری قابل ارائه می باشد.

کلیه امور گمرکی و ارسال زعفران به کشور مقصد برای کسانی که به تازگی وارد حوزه زعفران شده است و مجوزهای لازم برای صادرات را ندارند انجام میشود.

بهترین روش خرید زعفران عمده:

 بهترین روش خرید زعفران عمده خرید اینترنتی زعفران قائنات

به دلیل گران قیمت بودن زعفران و بهای زیادی که باید در خرید عمده زعفران پرداخت شود، بهترین روش خرید زعفران عمده را بیان می کنیم.

برای کسب سود بیشتر از فروش زعفران، چنانچه بتوانید زعفران را با قیمت ارزان بخرید و بعد بفروشید، سود بیشتری خواهیدکرد. با خرید عمده زعفران از کشاورز می توانید زعفران را به قیمت تولید دریافت کنید.

فروشگاه ما از تولید کنندگان زعفران است. در حوزه کاشت و تولید زعفران مانند مردمان استان خودمان یعنی خراسانی ها که آوازه زعفران خراسان جهانی شده، سابقه دیرینه داریم.

ما با استفاده از تجارب زعفران کاران استان و تجربه چندین ساله توانسته ایم بهترین زعفران را در مزارع خراسان جنوبی برداشت کنیم.

فروش عمده زعفران تضمین شده و با قیمت تولید:

ارتباط و همکاری مداوم با فعالان حوزه خرید و فروش زعفران از یک طرف وبه کارگیری افراد و ماه و آموزش دیده برای تولید انواع زعفران، از طرفی دیگر سبب شده بتوانیم انواع زعفران را با کیفیت بالا و غیر قابل مقایسه با سایر برند ها به سراسر کشور ارسال کنیم.

تمامی محصولات زعفران ناب و خالص خراسان بوده و ۱۰۰در صد تضمین شده می باشد. خرید زعفران از کشاورز را از طریق فروشگاه با تجربه کنید.

اگر شما بخواهید زعفران را در مقادیر کیلویی خریداری کنید ما برگه آنالیز زعفران که نتیجه آزمایشات انجام گرفته روی زعفران می باشد را نیز تقدیم شما می کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در حوزه فروش عمده زعفران صادراتی می توانید هم اکنون با ماتماس بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک دارید؟