فروش عمده زعفران صادراتی نگین و سرگل

مراحل تولید زعفران سرگل صادراتی و نگین صادراتی چگونه است و چه تفاوتی با همدیگر دارند؟ قوانین صادرات زعفران نگین و سرگل چیست و چه مجوزهایی برای صادرات لازم است؟

صادرات چمدانی زعفران چگونه امکان پذیر است؟ خرید عمده زعفران نگین و سرگل به صورت تضمین شده با قیمت ارزان از کجا امکان پذیر است؟

زعفران صادراتی قائنات قیمت روز زعفران در تهران بهترین نوع زعفران برای صادرات

اگر قصد خرید زعفران صادراتی را دارید در این مطلب با مشخصات زعفران صادراتی آشنا خواهید شد. قوانین صادرات زعفران و نحوه ارسال زعفران صادراتی را نیز بیان خواهیم کرد.

ویژگی های زعفران نگین صادراتی:

 زعفران نگین صادراتی خرید زعفران نگین

برای صادرات زعفران از مرغوب ترین انواع زعفران استفاده می شود. زعفران نگین صادراتی از بهترین و پرفروش ترین انواع زعفران صادراتی می باشد.شاید بپرسید چه ویژگی سبب شده این زعفران بهترین زعفران شناخته شود؟

دو مشخصه اصلی زعفران نگین صادراتی، ویژگی های ظاهری و شیمیایی آن است. از نظر ظاهری زعفران نگین درجه یک، زعفرانی تمام قرمز است که کلاله هایی درشت و طویل دارد.

رشته های ریز شکسته شده در زعفران وجود ندارد بنابراین از نظر ظاهری بسیار زیبا و چشم نواز است. از نظر ویژگی شیمیایی، زعفران نگین دارای بالاترین قدرت رنگ دهی می باشد.

مراحل تولید زعفران سرگل صادراتی:

 زعفران سرگل صادراتی بسته بندی و صادرات زعفران

زعفران سرگل از الک کردن و فرآوری زعفران پوشال و دسته به دست می آید یعنی قسمت سفیدی زعفران دسته و پوشال را جدا می‌کنند تا زعفرانی تمام قرمز به دست آید که به آن زعفران سرگل گفته می شود.

در حین کار برخی از رشته های زعفران شکشته می شوند و یا ممکن است در برخی از رشته ها مقداری سفیدی باقی بماند به همین جهت زعفرانی که نهایتاً به دست می آید از نظر کیفیت متفاوت خواهد بود.

زعفران سرگل صادراتی نسبت به سایر انواع زعفران سرگل، دارای رشته های سالم و ضخیم تر می باشد و فاقد هرگونه سفیدی می باشد. قدرت رنگ دهی زعفران سرگل صادراتی بین 220 تا 240 واحد می باشد.

قوانین صادرات زعفران نگین و سرگل:

 قوانین صادرات زعفران

حالا که با تفاوت زعفران سرگل صادراتی زعفران صادراتی آشنا شدید قصد داریم قوانین صادرات زعفران را نیز بیان کنیم.

صادرات زعفران در کشور ما قوانین خاص خود را دارد. اگرقصد صادرات زعفران به خارج از کشور را دارید شرایط زیر باید محیا شود:

  • داشتن کارت بازرگانی
  • گواهی بهداشت قرنطینه دامی نباتی
  • گواهی استاندارد

پس از اینکه اسناد و مدارک مورد نیاز را از موسسات مربوطه گرفتید باید به گمرک محل صدور زعفران رفته و با پرداخت هزینه ها و انجام تشریفات گمرکی، زعفران را به کشور مقصد ارسال نمایید.

صادرات چمدانی زعفران چگونه است؟

صادرات چمدانی زعفران چگونه است قوانین صادرات چمدانی زعفران

بسیاری از افراد تاجر و صادر کننده زعفران نیستند و برای اولین بار می خواهند مقداری زعفران با خود به کشور مقصد ببرند. سوال اینجاست که افرادی که مجوز های صادرات زعفران را ندارند چطور می توانند زعفران صادر کنند؟

حدود ۱۰۰ گرم زعفران را می توان به صورت چمدانی و بدون اخذ هیچ مجوزی با خود به کشور مقصد برد که به آن صادرات چمدانی زعفران گفته می شود.

خرید عمده زعفران نگین و سرگل:

 خرید عمده زعفران فله خرید زعفران کیلویی قیمت هر کیلو زعفران

چنانچه قصد خرید زعفران صادراتی نگین و سرگل را دارید و به دنبال کیفیت بالا و تضمین شده هستید، خرید زعفران از فروشگاه ما را تجربه کنید.

ما بدون هیچ محدودیتی هر مقدار زعفران که بخواهید در مقادیر کیلویی و تناژی در هر زمان که نیاز داشته باشید برایتان تامین می کنیم.

کیفیت محصولات تضمین شده و تا 7 روز از زمان ارسال فرصت دارید اگر از محصول ناراضی بودید آن را به ما برگشت داده و هزینه خود را دریافت کنید.

در خرید عمده زعفران فله، برگ تأییدیه آزمایشات انجام شده روی زعفران نیز برای شما ارسال می شود. این برگ حاوی نتایج آزمایشات بوده و قدرت رنگ دهی و کیفیت زعفران در آن مشخص میشود.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

درباره مدیر سایت

همچنین ببینید

فروش عمده زعفران اعلا قائنات

مرکز فروش عمده زعفران اعلا با تضمین کیفیت کجاست؟ قیمت هر کیلو زعفران اعلا به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
نیاز به کمک دارید؟