گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده زعفران نگین با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی ویژگی های زعفران نگین:تفاوت زعفران نگین با زعفران سرگل:بهترین مرکز فروش عمده زعفران کجاست؟ قیمت عمده زعفران در بازار: 
فروش عمده زعفران نگین با قیمت ارزان

مرکز فروش عمده زعفران نگین با قیمت ارزان کجاست؟ تفاوت زعفران نگین و سرگل در چیست؟ قیمت زعفران نگین به صورت بسته بندی شده و فله چقدر تفاوت دارد؟ آیا قصد صادرات زعفران نگین به کشور مورد نظرتان را دارید؟ 

معرفی ویژگی های زعفران نگین:

معرفی ویژگی های زعفران نگین

زعفران نگین یکی از بهترین انواع زعفران میباشد که بیشتر برای صادرات به خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

زعفران نگین دارای قدرت رنگی بالای ۲۴۰ بوده و کلاله های تمام قرمز و فاقد سفیدی دارد. در ادامه درباره قیمت فروش عمده زعفران نگین و تفاوت زعفران نگین با سایر انواع زعفران بیشتر صحبت خواهیم کرد. 

تفاوت زعفران نگین با زعفران سرگل:

در تقسیم بندی انواع زعفران؛ چهار نوع اصلی زعفران شامل زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین وجود دارد.

به ترتیبی که گفته شد از در صد خامه به کلاله یا همان درصد سفیدی به قرمزی زعفران کاسته می‌شود به طوری که انواع زعفران نگین و سرگل تمام قرمز هستند.

سوالی که برای اکثر افراد پیش می آید این است که زعفران نگین با زعفران سرگل چه تفاوتی دارد؟ در واقع تفاوت اصلی بین این دو نوع زعفران؛ در درشتی کلاله های زعفران می باشد.

زعفران نگین چون از همان ابتدای برداشت گل زعفران، اقدام به جداسازی خامه از کلاله میشود، دارای رشته‌های بلندتر و طویل تری می باشد. زعفران سرگل از جدا شدن خامه از سفیدی انواع زعفران دختر پیچ و زعفران پوشال به دست می آید. بنابراین دارای کلاله های شکسته و ریز می باشد

بهترین مرکز فروش عمده زعفران کجاست؟

بهترین مرکز فروش عمده زعفران کجاست

شاید شما هم جزء تاجران بزرگ زعفران باشید و قصد خرید عمده زعفران مرغوب را دارید. شاید در حوزه فروش زعفران در داخل کشور کار می کنید و مصرف زعفران در حوزه کاری شما زیاد است.

تامین زعفران درست سرموقع و با قیمت مناسب و کیفیت بالا برایتان اهمیت ویژه ای دارد. شما می‌توانید انواع زعفران سرگل، زعفران نگین، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ را متناسب با حوزه کاری تان در درجه کیفیت دلخواه با قیمت مناسب از شرکت ما2 خریداری کنید.

ما چون خودمان تولیدکننده زعفران هستیم و واسطه‌ای فعالیت نمی‌کنیم کیفیت زعفرانی که در شرکت ما عرضه می شود بسیار بالا و قیمت ها بسیار مناسب هستند. 

قیمت عمده زعفران در بازار: 

قیمت عمده زعفران در بازار

برای تامین زعفران خود در مقادیر کیلویی و عمده می توانید از شرکت ما انواع زعفران را درجه کیفیت دلخواه خریداری کنید. 

قیمت زعفران به صورت فله و بسته بندی شده متفاوت می باشد. در درجه اول قیمت ها بستگی به نوع زعفران و درجه کیفیت آن داشته و در صورتی که اقدام به خرید کیلویی زعفران نمایید قیمت ها بسیار ارزان تر محاسبه خواهد شد.

هم اکنون قیمت عمده زعفران بسته بندی شده برای انواع مختلف زعفران در وزنهای مختلف و با انواع ظروف بسته بندی را می توانید از طریق تماس با ما مطلع شوید.

جهت خرید زعفران فله و بسته بندی شده با قیمت عمده و اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران نگین می توانید با ما تماس بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک دارید؟