قیمت فروش زعفران صادراتی در عربستان سعودی

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات زعفران به عربستان:بهترین زعفران برای صادرات به عربستان:خریداران زعفران در عربستان چه کسانی هستند؟فروش زعفران کیلویی برای صادرات به عربستان:نمودار قیمت زعفران صادراتی:قیمت فروش هر کیلو زعفران امروز:قیمت زعفران در عربستان سعودی:
قیمت فروش زعفران صادراتی در عربستان سعودی

قیمت فروش زعفران صادراتی در عربستان سعودی چقدر است؟ بهترین عربستان کدام است؟ سود صادرات زعفران به عربستان چقدر است؟ قیمت خرید هر کیلو زعفران صادراتی در ایران هم اکنون چقدر است؟

اگر می‌خواهید درباره صادرات زعفران به عربستان و خرید زعفران صادراتی با بهترین قیمت برای سود بیشتر از فروش زعفران؛ اطلاعاتی به دست آورید تا آخر این مطلب همراه باشید.

 انواع زعفران صادراتی

صادرات زعفران به عربستان:

به طور کلی زعفران به چهار دسته شامل زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دسته تقسیم بندی می شود. هر کدام از انواع زعفران درجه کیفیت های متفاوتی دارند. برای صادرات زعفران از زعفران درجه یک استفاده می شود.

در هر کشوری ممکن است نوع خاصی از زعفران طرفداران بیشتری داشته باشد به عنوان مثال در کشورهای اروپایی به علت اینکه از زعفران بیشتر در مصارف دارویی و پزشکی استفاده می شود، زعفران نگین طرفداران بیشتری دارد.

برخی از کشورها زعفران پوشال را به عنوان زعفران اصلی و پایه می شناسند چرا که امکان تقلب در زعفران بسیار کم است بنابراین برای صادرات به این کشورها می‌توان از زعفران پوشال استفاده کرد.

بهترین زعفران برای صادرات به عربستان:

زعفران ویژه صادرات به عربستان

قبل از خرید زعفران صادراتی باید بازاریابی خوبی در عربستان انجام دهید و بنا به تقاضای مشتری خود اقدام به انتخاب زعفران صادراتی نمایید.

شاید سوال شما هم باشد که بهترین زعفران برای صادرات به عربستان چه نوع زعفرانی است؟

برخی از مشتریان کیفیت محور هستند بنابراین زعفران نگین صادراتی و سرگل صادراتی بهترین نوع زعفران برای این دسته از مشتریان خواهد بود.

برخی از خریداران زعفران قیمت محور هستند یعنی قیمت زعفران در درجه اول برایشان مهم تر است بنابراین از زعفران پوشال میتوان استفاده کرد. زعفران پوشال به دلیل وجود سفیدی در انتهای کلاله‌ها قیمت ارزانتری نسبت به زعفران نگین و سرگل دارد.

برای اطلاع از قیمت فروش زعفران صادراتی با ما تماس بگیرید.

خریداران زعفران در عربستان چه کسانی هستند؟

 خرید زعفران ویژه صادرات

بیشترین حجم صادرات زعفران به بازارهای جهانی به صورت فله می باشد. تنها 5 درصد از حجم صادرات به صورت بسته بندی های 10 گرمی زعفران ارسال می‌شود و مابقی در بسته بندی های بیشتر از 10 گرم و اکثراً نیم کیلو و یک کیلو می باشد.

صادرات فله ای زعفران سبب شده کشورهایی مانند اسپانیا، امارات، چین، عربستان و… بیشترین سود را از خرید زعفران ایرانی ببرند.

در سالهای اخیر به دلیل وجود مشکلات در حوزه صادرات تجار ایرانی که نمی توانند زعفران را به کشورهایی مانند چین، آمریکا و… بفرستند؛ زعفران را به کشورهایی مانند افغانستان و عربستان وارد کرده و از آنجا به سایر کشورها ارسال می کنند.

آیا می‌دانید خریداران زعفران در عربستان چه کسانی هستند؟

خریداران زعفران در عربستان؛ زعفران ایرانی را به صورت فله خریداری و سپس با بسته بندی های خودشان با قیمت بسیار بیشتر روانه بازارهای بین المللی می کنند. تاجران و توریستهای حوزه خلیج فارس از خریداران عمده زعفران ایرانی هستند.

فروش زعفران کیلویی برای صادرات به عربستان:

 خرید زعفران نگین صادراتی

اگر قصد صادرات زعفران به عربستان سعودی را دارید می توانید انواع زعفران سرگل صادراتی، پوشال درجه یک صادراتی و نگین صادراتی را با مناسب ترین قیمت از ما خریداری کنید.

فروش زعفران در مقادیر کیلویی برای صادرات به خارج از کشور از جمله عربستان و کشورهای اروپایی در شرکت ما انجام می شود.

شما می‌توانید زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده سفارش دهید. خرید زعفران هیچ محدودیتی ندارد. در خرید کیلویی زعفران در کمترین زمان ممکن، بالاترین کیفیت زعفران برای شما تامین خواهد شد.

تمامی گواهینامه های بین المللی زعفران هنگامی که خرید کیلویی زعفران را از فروشگاه ما انجام دهید به شما تقدیم خواهد شد تا از بابت کیفیت زعفران اطمینان خاطر داشته باشید.

نمودار قیمت زعفران صادراتی:

 قیمت بهترین زعفران کیلویی

قیمت زعفران نرخ ثابتی ندارد. برای اطلاع از قیمت زعفران باید روزانه از سایت ها و مراکز فروش زعفران پیگیر روند تغییرات قیمت زعفران باشید.

از آنجا که عوامل زیادی روی قیمت زعفران تاثیرگذارند بنابراین قیمت زعفران روزانه ممکن است تغییر کند. کاهش یا افزایش صادرات زعفران، میزان عرضه و تقاضای زعفران و نوسانات نرخ ارز در کشور از جمله عوامل موثر بر قیمت زعفران می باشد.

نمودار قیمت زعفران صادراتی نسبت به زمان خرید و میزان حجم خرید مشتری متفاوت است. به عنوان مثال در هنگام فصل برداشت که عرضه زعفران به بازار زیاد است تغییرات قیمتی نزولی می باشد. همچنین قیمت عمده فروشی زعفران ارزان تر از قیمت جزئی فروشی و خرید زعفران در مقادیر گرمی و مثقالی می‌باشد.

برای اطلاع از قیمت فروش زعفران صادراتی با ما تماس بگیرید.

قیمت فروش هر کیلو زعفران امروز:

 قیمت هر کیلو زعفران امروز

برای اطلاع از قیمت فروش زعفران صادراتی باید این نکته را مدنظر داشته باشید که عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران؛ نوع زعفران و درجه کیفیت آن می باشد.

ما عمده فروش زعفران هستیم و در زمینه فروش و صادرات زعفران فعالیت می کنیم. در حوزه فروش داخلی، زعفران فله یا بسته بندی شده در مقادیر بالا به تمامی شهرهای ایران ارسال می شود.

قیمت فروش هر کیلو زعفران امروز بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت زعفران در عربستان سعودی:

قیمت زعفران در عربستان سعودی

برای قیمت زعفران در عربستان سعودی نمی توان نرخ ثابتی تعیین کرد بلکه بیشتر به توافق بین شما و مشتری تان بستگی دارد.

قیمت زعفران در بازارهای جهانی حداقل3 تا 4 برابر بیشتر از قیمت زعفران در ایران است. همانطور که گفتیم زعفران ایرانی به صورت فله خریداری شده و در بسته بندی های شکیل وارد بازارهای بین المللی با نام کشور خریدار می شود.

عربستان سعودی یکی از خریداران عمده زعفران ایرانی می باشد. در فروشگاه ها و بازارهای عربستان انواع زعفران ایرانی، زعفران هندی، زعفران افغانی و زعفران اسپانیایی با برندهای مختلف و قیمت های متفاوت عرضه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در حوزه صادرات زعفران به بازارهای جهانی و اطلاع از قیمت فروش زعفران صادراتی و خرید زعفران صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین51 میلیون تومان
زعفران سرگل47 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون تومان
قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای مجتبی قربانی

اقای مجتبی قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ