گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش زعفران کیلویی صادراتی با ضمانت آزمایشگاهی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل صادرات زعفران ایرانی:آشنایی با قوانین صادرات زعفران:خرید زعفران صادراتی فله و بسته بندی شده:مرکز فروش زعفران صادراتی با ضمانت آزمایشگاهی:
فروش زعفران کیلویی صادراتی با ضمانت آزمایشگاهی

مرکز فروش زعفران کیلویی صادراتی با ضمانت آزمایشگاهی کجاست؟ آیا میخواهید مراحل صادرات زعفران را به طور کامل و با تمامی جزئیات فرا بگیرید؟ تعرفه های صادرات زعفران به خارج از کشور چقدر است؟ برای خرید زعفران صادراتی به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟

مراحل صادرات زعفران ایرانی:

مراحل صادرات زعفران ایرانی

زعفران نیز همانند دیگر محصولات صادراتی، برای فروش در کشورهای دیگر دارای مراحل خاصی است. این مراحل در ایران شامل موارد زیر است:

  1. خرید یا تولید زعفران مرغوب و با کیفیت
  2. بازاریابی در کشورهای مختلف
  3. بسته‌بندی‌ حرفه‌ای و اصولی
  4. کسب گواهی بهداشت و استاندارد
  5. انجام مراحل گمرکی
  6. ارسال به کشورهای مقصد صادرات زعفران

برای اطلاع از قیمت فروش زعفران کیلویی صادراتی و اطلاعات بییشتر درباره صادرات زعفران با ما می توانید تماس بگیرید.

آشنایی با قوانین صادرات زعفران:

آشنایی با قوانین صادرات زعفران

بعد از خرید و بسته بندی زعفران و دریافت گواهی های بهداشتی در مورد زعفران، نوبت به ثبت محصول در گمرک جمهوری اسلامی ایران می رسد.

با ارائه اظهارنامه صادرات زعفران می توان محموله درخواستی را برای صادرات آماده کرد و در اولین فرصت به گمرک همراه با بار زعفران ارسال کرد.

بعد از بررسی گواهی های بهداشت و استاندارد زعفران و همچنین پرداخت هزینه های گمرکی اعلام شده توسط صادرکننده زعفران، محموله مورد نظر پلمب و آماده ارسال می گردد.

لازم به ذکر است که در مورد اظهارنامه صادرات زعفران نیاز به مشخصات کامل صادرکننده زعفران، مشخصات کشور مقصد، کشور مبدا، نوع و کیفیت زعفران ارسالی، قیمت صادر شده به ارز و … می باشد.

پس از تکمیل اظهارنامه، اظهارنامه و مدارک ضمیمه آن به قسمت احراز هویت گمرک تسلیم می گردد.

خرید زعفران صادراتی فله و بسته بندی شده:

اگر قصد خرید زعفران صادراتی را دارید در شرکت ما زعفران جهت فروش در داخل کشور به صورت فله ای و حداقل سفارش از نیم کیلو به بالاست.

همچنین امکان ارسال برگه تاییدیه آزمایشگاه، مبنی بر کیفیت و خالص بودن زعفران وجود دارد. فروش زعفران بسته بندی شده در ظروف متنوع در مقادیر عمده نیز انجام می شود.

صادرات زعفران در شرکت ما حداقل از یک کیلو به بالا که هم به صورت بسته بندی و هم به صورت فله ای با انجام کلیه امور گمرکی و تحویل در گمرک کشور مقصد امکان پذیر است.

سفارشات خارج از کشور در صورت تمایل، بعد از انجام کلیه امور گمرکی با توجه به درخواست شما به گمرک کشور مقصد ارسال می شود. زعفران از گمرک ایران به صورت هوایی به گمرک کشور مقصد ارسال می شود.

خرید زعفران صادراتی فله و بسته بندی شده

مرکز فروش زعفران صادراتی با ضمانت آزمایشگاهی:

 شرکت ما در زمینه تولید زعفران سابقه ۳۰ سال تجربه دارد و مفتخر است زعفران خراسان را به صورت فله و بسته بندی در داخل و خارج از کشور عرضه نماید.

فروش زعفران صادراتی فله و بسته بندی شده با ضمانت آزمایشگاهی انجام می شود یعنی ابتدا زعفران به آزمایش گرفته و از نظر استانداردهای بین المللی مورد نیاز برای صادرات مورد بررسی قرار می گیرد.

شما می توانید انواع زعفران سرگل صادراتی، زعفران نگین صادراتی و زعفران پوشال صادراتی را به همراه آنالیز آزمایشگاهی از شرکت ما خریداری کنید.

کیفیت زعفران عرضه شده در شرکت ما قابل مقایسه با کیفیت های بازار نیست به علاوه قیمت آن نسبت به کیفیت بالای زعفران بسیار مناسب می باشد. 

جهت خرید زعفران صادراتی و اطلاع از قیمت فروش زعفران کیلویی صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک دارید؟