گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت زعفران در تهران امروز

آنچه در این مقاله می خوانید...

پخش و فروش زعفران در تهران:بازار زعفران تهران کجاست؟پخش زعفران قائنات در تهران:قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران:نمودار قیمت زعفران:زعفران کیلویی در تهران چند است؟
لیست قیمت زعفران در تهران امروز

آیا میخواهید از لیست قیمت زعفران در تهران امروز مطلع شوید؟ چگونه می توانیم به کیفیت و اصل بودن زعفرانی که خریده ایم پی ببریم؟ از کجا میتوان زعفران اصل قائنات را به همراه برگه آنالیز در تهران خریداری کرد؟

مراکز معتبر پخش و فروش زعفران در تهران کجا هستند؟ قیمت زعفران در تهران با قیمت زعفران در مشهد چقدر تفاوت دارد؟

فروش زعفران در تهران

پخش و فروش زعفران در تهران:

قبلاً زعفران را با نام خراسان می شناختند چراکه زعفران در استان های خراسان جنوبی ورضوی به طور وسیع کاشت و برداشت می شد اما امروزه در سراسر استان‌های کشور، هکتارها زمین زیر کشت زعفران است گرچه هنوز هم 90 درصد سهم تولید مربوط به خراسان است.

فروش زعفران در تهران به خاطر پایتخت بودن از اهمیت خاصی برخوردار است. شرکت های مختلفی در زمینه پخش زعفران در تهران فعالیت می‌کنند.

این مراکز ممکن است توزیع کننده زعفران سایر برند ها و شرکت ها باشند به عنوان مثال مراکز فروش زعفران در تهران که زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن، زعفران قائنات را می‌فروشند.

بازار زعفران تهران کجاست؟

بازار زعفران تهران

اکثر مراکز فروش زعفران در تهران خودشان تولید کننده زعفران نیستند بنابراین زعفران را از جای دیگری خریداری کرده و سپس به مشتری عرضه می کنند.

حتی برخی از فروشندگان اطلاعات چندانی درباره زعفران ندارند یا این اطلاعات را در اختیار خریداران قرار نمی دهند تا به این وسیله بتوانند زعفران های بی کیفیت را به جای زعفران اصل به فروش برسانند.

شناخته شده ترین مرکز خرید زعفران در تهران، بازار بزرگ تهران است. زعفران در این بازار به صورت فله یا بسته بندی های متنوع به فروش می‌رسد.

پخش زعفران قائنات در تهران:

پخش زعفران قائنات در تهران

زعفران قائنات به خاطر کیفیت بالایی که دارد شهرت زیادی دارد. نام و آوازه زعفران قائنات باعث شده بسیاری از سودجویان از نام زعفران قائن سوء استفاده کرده و انواع زعفران بی کیفیت را با این نام بفروشند.

بنابراین خرید زعفران در تهران و اعتماد به اصل بودن زعفران نیاز به تجربه و آگاهی دارد. اگر میخواهید زعفران قائنات خریداری کنید می توانید از فروشگاه ما که تولیدکننده زعفران در خراسان جنوبی است، زعفران را خریداری کنید.

زعفران برداشت شده از مزارع استان مان پس از اینکه طی مراحل استاندارد فرآوری می‌شود به صورت بسته بندی های گرمی و مثقالی به طور مستقیم برای مشتریان سراسر کشور ارسال می‌شود.

قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران:

قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران قیمت زعفران در تهران

قیمت زعفران در تهران با قیمت زعفران در مشهد و خراسان یکسان نیست. عوامل زیادی روی قیمت زعفران موثرند مانند زمان خرید زعفران، حجم خرید زعفران، خرید زعفران به صورت فله یا بسته بندی شده، خرید زعفران از کشاورز یا واسطه، برند و شرکت عرضه کننده زعفران و…

در کنار همه این‌ها نوع و کیفیت زعفران عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران است.

نمودار قیمت زعفران:

بطور کلی نمودار قیمت زعفران برای انواع اصلی زعفران از گران به ارزان عبارت است از: زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته.

شاید بپرسید علت این تفاوت قیمت زعفران چیست؟

در واقع به ترتیبی که در نمودار قیمت زعفران ارائه شده است به مقدار سفیدی زعفران اضافه می شود به طوریکه زعفران نگین و سرگل تمام قرمز هستند و زعفران دسته تمام بخش سفیدی را به همراه دارد.

قیمت زعفران در تهران امروز برای هر کدام از انواع گفته شده متفاوت است. این که هر کدام از این انواع در چه نوع بسته بندی و در چه وزنی عرضه شود قیمت آن را متفاوت خواهد کرد.

زعفران کیلویی در تهران چند است؟

زعفران کیلویی چند است؟

قیمت فروش زعفران کیلویی با فروش زعفران بسته بندی متفاوت است و در فروش زعفران کیلویی دیگر هزینه های بسته بندی حساب نمی شود و قیمت آن مناسب تر است و قیمت زعفران فله با قیمت زعفران بسته بندی متفاوت است.

اما زعفرانی که در ایران زیاد مصرف می شود زعفران سرگل است. خود زعفران سرگل هم چند نوع دارد که هر کدام از قیمت های متفاوتی برخوردار هست که بهترین نوع زعفران سرگل که از لحاظ کلاله و قدرت رنگ دهی و عطر بسیار بالاست زعفران سرگل صادراتی هست که هم کیلویی و هم بسته بندی به فروش می رسد.

برای اطلاع از لیست قیمت زعفران در تهران امروز می توانید تماس بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک دارید؟