قیمت زعفران سرگل ممتاز صادراتی قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران سرگل ممتاز چه زعفرانی است؟معرفی انواع زعفران سرگل:بهترین انواع زعفران صادراتی برای خارج کشور:مرکز خرید عمده زعفران سرگل ممتاز:قیمت زعفران بصورت مثقالی:قیمت روز زعفران سرگل ممتاز:
قیمت زعفران سرگل ممتاز صادراتی قائنات

قیمت زعفران سرگل ممتاز صادراتی قائنات چقدر است؟ آیا می دانید زعفران سرگل ممتاز چه زعفرانی است؟ بهترین انواع زعفران صادراتی برای خارج کشور چه زعفرانی می باشد؟ بهترین و معتبرترین مرکز خرید عمده زعفران سرگل ممتاز کجاست؟ قیمت زعفران به صورت مثقالی چند هزار تومان است؟

قیمت روز زعفران قائنات قیمت زعفران قائنات

زعفران سرگل ممتاز چه زعفرانی است؟

آنچه که در ذهن اکثر افراد از زعفران وجود دارد، زعفران سرگل ممتاز می باشد. در واقع افراد زعفران را با این نام می شناسند اما واقعیت این است که زعفران انواع مختلف دارد.

انواع مختلف زعفران همگی از گل زعفران به دست می‌آید اما بسته به روشی که کلاله های قرمز رنگ را از قسمت سفیدی جدا می‌کنند انواع متفاوتی از زعفران به دست می آید.

زعفران سرگل ممتاز دارای رشته های ریز و شکسته شده می باشد. علیرغم اینکه زعفران سرگل ممتاز ظاهر زیبایی ندارد اما دارای قدرت رنگ دهی بالا و عطر و بوی بی نظیر است.

معرفی انواع زعفران سرگل:

 انواع زعفران سرگل قیمت زعفران سرگل

زعفران سرگل از سایر انواع زعفران به دست می‌آید. وقتی که زعفران دسته و پوشال به دست آمد اگر قسمت سفیدی آن را از کلاله ها جدا کنند زعفران سرگل به دست می‌آید.

در زعفران سرگل نگین ؛خامه یا سفیدی به کلی حذف و کلاله های قرمز رنگ به صورت جدا از هم می باشند. زعفران سرگل نگین یا زعفران سرگل صادراتی به علت اینکه دارای رشته های طویل و ضخیم و فاقد شکستگی است برای صادرات مناسب است.

در زعفران سرگل ممتاز بخشی از خامه سفید رنگ در انتهای کلاله ها وجود دارد. قدرت رنگ دهی زعفران سرگل حدود 210 تا 260 واحد می باشد.

بهترین انواع زعفران صادراتی برای خارج کشور:

 انواع زعفران صادراتی ارسال زعفران با پست به خارج

برای صادرات زعفران به خارج کشور از بهترین زعفران استفاده می شود. منظور از بهترین زعفران این نیست که فقط انواع زعفران سرگل و نگین صادر می شود بلکه در هر کشوری نوع خاصی از زعفران مصرف بیشتری دارد.

بهترین زعفران، هر نوع که باشد بایستی استانداردهای لازم برای صادرات را داشته باشد. شرکت هایی که در حوزه صادرات زعفران فعالیت می کنند برای این منظور زعفران را به آزمایشگاه می‌فرستند.

در آزمایشگاه زعفران از نظر مقدار کروسین، پیکروکروسین و سافرانال آزمایش می‌شود که به ترتیب عامل رنگ،عطرو طعم زعفران هستند. زعفران از نظر درصد رطوبت، وجود ناخالصی نیز بررسی می‌شود. نتیجه آزمایشات به صورت گواهینامه هایی صادر می‌شود که نشان دهنده مرغوب بودن زعفران می باشد.

مرکز خرید عمده زعفران سرگل ممتاز:

 خرید عمده زعفران خرید زعفران قائنات خرید زعفران کیلویی

اگر قصد خرید زعفران به صورت عمده را دارید و می خواهید از اصل بودن زعفران و کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشید، خرید زعفران از فروشگاه ما را تجربه کنید.

تمامی انواع زعفران عرضه شده 100% خالص و اصل بوده و از قدرت رنگ دهی بالا و عطر و بوی بی نظیر برخوردار است. چون ما به زعفران خراسان دسترسی آسان داریم همیشه از زعفران امسالی استفاده می کنیم که بسیار خوش رنگ بوده و عطر بوی بیشتری نسبت به زعفران پارساله دارد.

برای خرید تضمینی زعفران اصل می توانید به مرکز خرید عمده زعفران سرگل ممتاز یعنی شرکت ما مراجعه کنید.

در خرید زعفران کیلویی برگ آنالیز زعفران که نتیجه آزمایشات انجام شده روی زعفران است نیز به مشتری ارائه می‌شود. با ارائه سرتیفیکیت ها و گواهی نامه های بین المللی زعفران به مشتری در خارج از کشور می توانید اعتماد او را برای خرید زعفران ایرانی بیشتر به دست آورید.

قیمت زعفران بصورت مثقالی:

 قیمت زعفران مثقالی قیمت یک مثقال زعفران قائنات قیمت یک مثقال زعفران در سال 98

هر مثقال زعفران معادل 4.6 گرم زعفران است. قیمت هر مثقال زعفران بسته بندی شده متناسب با ظروف بسته بندی آن فرق دارد.

انواع بسته بندی های مثقالی زعفران شامل بسته بندی پاکتی، آذین، گوهر، اطلسی و خاتم می باشد.

در این میان بسته بندی خاتم چون جنس فلزی داشته و در برابر ضربه و شکستن بسیار مقاوم است، قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع زعفران دارد. بسته بندی پاکتی به دلیل قیمت ارزان و وزن سبک طرفداران خاص خود را دارد.

قیمت زعفران به صورت مثقالی به ریز و درشت بودن زعفران و قدرت رنگ دهی آن نیز بستگی دارد.

به عنوان مثال زعفران سرگل ممتاز به علت این که دارای رشته های خرد و شکسته است ارزان قیمت تر از زعفران نگین می باشد. دربین درجه کیفیت های زعفران نگین به علت اینکه قدرت رنگی زعفران سوپرنگین بیشتر است قیمت بالاتری نیز دارد.

قیمت روز زعفران سرگل ممتاز:

 قیمت روز زعفران قیمت روز زعفران قاینات

قیمت زعفران به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع زعفران درجه کیفیت آن که متفاوت باشد، قیمت زعفران هم متفاوت خواهد بود. بنابراین تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار امری طبیعی است و ملاک شما در این موارد باید کیفیت زعفران باشد.

همانطور که اشاره کردیم زعفران سرگل ممتاز ارزان قیمت از زعفران سرگل صادراتی است.

قیمت زعفران سرگل به ریز یا درشت بودن کلاله ها، درصد سفیدی موجود در زعفران و  امسالی یا پارساله بودن آن بستگی دارد. همچنین زعفران سرگل اگر به صورت بسته بندی مثقالی و گرمی عرضه شود گران قیمت تر از فروش زعفران به صورت فله ای خواهد بود.

از آنجا که تنوع ظروف بسته بندی و همچنین درجه کیفیت های زعفران زیاد است و روزانه نیز تغییر می کند ارائه لیست قیمت در اینجا امکان پذیر نیست.

نوسانات ارز در کشور، تغییر تعرفه های گمرکی صادرات زعفران، میزان صادرات زعفران و… از دیگر عوامل موثر بر قیمت لحظه ای زعفران می‌باشد. برای اطلاع از قیمت روز زعفران و خرید زعفران صادراتی می توانید با ما تماس بگیرید .

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین65 میلیون تومان
زعفران سرگل59 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
اقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای نامی

اقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ