گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران سرگل ممتاز صادراتی قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران سرگل ممتاز چه زعفرانی است؟معرفی انواع زعفران سرگل:بهترین انواع زعفران صادراتی برای خارج کشور:مرکز خرید عمده زعفران سرگل ممتاز:قیمت زعفران بصورت مثقالی:قیمت روز زعفران سرگل ممتاز:
قیمت زعفران سرگل ممتاز صادراتی قائنات

قیمت زعفران سرگل ممتاز صادراتی قائنات چقدر است؟ آیا می دانید زعفران سرگل ممتاز چه زعفرانی است؟ بهترین انواع زعفران صادراتی برای خارج کشور چه زعفرانی می باشد؟ بهترین و معتبرترین مرکز خرید عمده زعفران سرگل ممتاز کجاست؟ قیمت زعفران به صورت مثقالی چند هزار تومان است؟

قیمت روز زعفران قائنات قیمت زعفران قائنات

زعفران سرگل ممتاز چه زعفرانی است؟

آنچه که در ذهن اکثر افراد از زعفران وجود دارد، زعفران سرگل ممتاز می باشد. در واقع افراد زعفران را با این نام می شناسند اما واقعیت این است که زعفران انواع مختلف دارد.

انواع مختلف زعفران همگی از گل زعفران به دست می‌آید اما بسته به روشی که کلاله های قرمز رنگ را از قسمت سفیدی جدا می‌کنند انواع متفاوتی از زعفران به دست می آید.

معرفی انواع زعفران سرگل:

 انواع زعفران سرگل قیمت زعفران سرگل

زعفران سرگل از سایر انواع زعفران به دست می‌آید. وقتی که زعفران دسته و پوشال به دست آمد اگر قسمت سفیدی آن را از کلاله ها جدا کنند زعفران سرگل به دست می‌آید.

در زعفران سرگل نگین ؛خامه یا سفیدی به کلی حذف و کلاله های قرمز رنگ به صورت جدا از هم می باشند. در زعفران سرگل ممتاز بخشی از خامه سفید رنگ در انتهای کلاله ها وجود دارد. قدرت رنگ دهی زعفران سرگل حدود 210 تا 260 واحد می باشد.

بهترین انواع زعفران صادراتی برای خارج کشور:

 انواع زعفران صادراتی ارسال زعفران با پست به خارج

برای صادرات زعفران از بهترین زعفران استفاده می شود. منظور از بهترین زعفران این نیست که فقط انواع زعفران سرگل و نگین صادر می شود بلکه در هر کشوری نوع خاصی از زعفران مصرف بیشتری دارد.

بهترین زعفران، هر نوع که باشد بایستی استانداردهای لازم برای صادرات را داشته باشد. شرکت هایی که در حوزه صادرات زعفران فعالیت می کنند برای این منظور زعفران را به آزمایشگاه می‌فرستند.

در آزمایشگاه زعفران از نظر مقدار کروسین، پیکروکروسین و سافرانال آزمایش می‌شود که به ترتیب عامل رنگ،عطرو طعم زعفران هستند. زعفران از نظر درصد رطوبت، وجود ناخالصی نیز بررسی می‌شود. نتیجه آزمایشات به صورت گواهینامه هایی صادر می‌شود که نشان دهنده مرغوب بودن زعفران می باشد.

مرکز خرید عمده زعفران سرگل ممتاز:

 خرید عمده زعفران خرید زعفران قائنات خرید زعفران کیلویی

اگر قصد خرید زعفران به صورت عمده را دارید و می خواهید از اصل بودن زعفران و کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشید، خرید زعفران از فروشگاه ما را تجربه کنید.

تمامی انواع زعفران عرضه شده 100% خالص و اصل بوده و از قدرت رنگ دهی بالا و عطر و بوی بی نظیر برخوردار است. چون ما به زعفران خراسان دسترسی آسان داریم همیشه از زعفران امسالی استفاده می کنیم که بسیار خوش رنگ بوده و عطر بوی بیشتری نسبت به زعفران پارساله دارد.

در خرید زعفران کیلویی برگ آنالیز زعفران که نتیجه آزمایشات انجام شده روی زعفران است نیز به مشتری ارائه می‌شود. با ارائه سرتیفیکیت ها و گواهی نامه های بین المللی زعفران به مشتری در خارج از کشور می توانید اعتماد او را برای خرید زعفران ایرانی بیشتر به دست آورید.

قیمت زعفران بصورت مثقالی:

 قیمت زعفران مثقالی قیمت یک مثقال زعفران قائنات قیمت یک مثقال زعفران در سال 98

هر مثقال زعفران معادل 4.6 گرم زعفران است. قیمت هر مثقال زعفران بسته بندی شده متناسب با ظروف بسته بندی آن فرق دارد.

انواع بسته بندی های مثقالی زعفران شامل بسته بندی پاکتی، آذین، گوهر، اطلسی و خاتم می باشد.

در این میان بسته بندی خاتم چون جنس فلزی داشته و در برابر ضربه و شکستن بسیار مقاوم است، قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع زعفران دارد. بسته بندی پاکتی به دلیل قیمت ارزان و وزن سبک طرفداران خاص خود را دارد.

به طور کلی قیمت یک مثقال زعفران سرگل از 155000 تا 165 هزار تومان متفاوت است. قیمت امروز یک مثقال زعفران بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران سرگل ممتاز:

 قیمت روز زعفران قیمت روز زعفران قاینات

قیمت زعفران به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع زعفران درجه کیفیت آن که متفاوت باشد، قیمت زعفران هم متفاوت خواهد بود. بنابراین تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار امری طبیعی است و ملاک شما در این موارد باید کیفیت زعفران باشد.

نوسانات ارز در کشور، تغییر تعرفه های گمرکی صادرات زعفران، میزان صادرات زعفران و… از دیگر عوامل موثر بر قیمت لحظه ای زعفران می‌باشد. برای اطلاع از قیمت روز زعفران و خرید زعفران صادراتی می توانید با ما تماس بگیرید .

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک دارید؟