قیمت فروش عمده زعفران درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت فروش عمده زعفران در قاینات:قیمت روز زعفران در بورس:قیمت زعفران پوشال معمولی:قیمت زعفران 1402:قیمت هر گرم زعفران خشک بصورت عمده:فروش عمده زعفران در اصفهان:سرگل زعفران چیست؟انواع زعفران صادراتی در بازار داخل:ویژگی های زعفران درجه یک:خرید از مراکز فروش عمده زعفران:
قیمت فروش عمده زعفران درجه یک

قیمت فروش زعفران درجه یک در بازار چقدر است؟ قیمت روز زعفران در بورس چگونه تعیین می شود؟ زعفران درجه یک امسالی چه ویژگی هایی دارد و معتبرترین مرکز فروش عمده زعفران کجاست؟

قیمت فروش عمده زعفران در قاینات:

قیمت فروش عمده زعفران فله

شرکت ما در منطقه قائنات خراسان جنوبی واقع است. ما در مرکز تولید زعفران هستیم و می توانیم زعفران اصل قائنات را با کیفیت بالا و بدون واسطه به سراسر ایران ارسال کنیم.

شما می توانید ازطریق ما از قیمت روز زعفران در قائنات مطلع شوید.

قیمت فروش عمده زعفران در قاینات بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت فروش زعفران در بین مراکز فروش زعفران متفاوت است. علت تفاوت قیمت فروش زعفران چیست؟! جواب را باید در نوع زعفران و کیفیت آن جستجو کنید.

قیمت روز زعفران در بورس:

همان طور که اطلاع دارید زعفران نیز در کالای بورس ایران عرضه می‌شود. قیمت زعفران در بورس بر حسب نوع زعفران و درجه کیفیت آن مختلف است. برای اطلاع از قیمت دقیق هر نوع زعفران می توانید به سایت کالای بورس ایران مراجعه کنید.

به طور کلی امروز شاخص قیمت بازار برای زعفران نگین 46.6 و شاخص قیمت بازار برای زعفران پوشال 44.2 بوده است.

قیمت زعفران در بورس امروز برای زعفران پوشال از رنج 56 تا 58 متفاوت بوده است و قیمت زعفران نگین از 60 تا 65 میلیون بوده است. توجه داشته باشید بسته به اینکه چه زمانی این مطلب را می خوانید قیمتها تغییر می کند.

قیمت زعفران پوشال معمولی:

زعفران پوشال معمولی

شاید برای شما هم سوال شده باشد که هنگام خرید زعفران پوشال از کجا بفهمیم کیفیت آن خوب بوده و قیمت آن مناسب است؟!

برای این منظور شما باید با زعفران پوشال و درجه کیفیت های آن آشنا باشید. زعفران پوشال معمولی زعفرانی است که سه شاخه قرمز رنگ زعفران به همدیگر متصل بوده و دارای سفیدی نیز می باشد.

در واقع هنگامی که کلاله های زعفران را از سایر اجزای آن جدا می کنند کلاله قرمز رنگ طوری از قسمت سفیدی جدا می شود که اتصال آن به هم دیگر باقی مانده و ۱ تا ۳ میلیمتر سفیدی نیز در انتهای آن باقی می ماند. به این نوع زعفران زعفران پوشال گفته می شود.

قیمت زعفران پوشال معمولی به دلیل وجود سفیدی در آن و همچنین درشت نبودن کلاله های قرمز رنگ از قیمت زعفران پوشال قلمدار کمتر است

قیمت زعفران 1402:

شاخص قیمت های زعفران نگین و پوشال در سال 1402 در بازه ی زمانی متفاوت مختلف بوده است. شاخص قیمت زعفران نگین؛ یک متوسط از بازار نقد زعفران نگین است که در یک نگاه شما را با روند بازار آشنا می‌کند.

برای تصمیم‌گیری برای خرید زعفران باید به قیمت انواع زعفران بیشتر دقت کنید تا به شاخص قیمت ها. قیمت زعفران در سال 1401 در بازه های مختلف روند کاهشی یا افزایشی داشته است.

طبق یک قانون کلی با نزدیک شدن به فصل برداشت زعفران؛ قیمت زعفران افت پیدا کرده است و با فاصله گرفتن از فصل برداشت و نزدیک شدن به عید نوروز قیمت زعفران افزیشی بوده است.

توجه داشته باشید که این قانون در بازه های مختلف تحت تاثیر عوامل دیگر هم قرار می گیرد.

به عنوان مثال در آبان سال 1402 به دلیل کاهش شدید تولید گل زعفران و کاهش عرضه زعفران به بازار؛ قیمتها افزایش چند برابری نسبت به ماه های قبل داشت.

قیمت هر گرم زعفران خشک بصورت عمده:

یک گرم زعفران خشک قاینات

همه انواع زعفران از گل زعفران به دست می آید. کلاله های قرمز رنگ زعفران پس از برداشت از مزارع توسط نیروی انسانی از سایر اجزای گل زعفران جدا می شود.

بسته به این که کلاله قرمز رنگ چگونه از قسمت سفیدی جدا شوند و با چه کیفیتی خشک شوند قیمت هر گرم زعفران خشک متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال اینکه کلاله ها صاف خشک شده باشند یا دارای فر خوردگی باشند روی کیفیت زعفران تاثیر دارد. همچنین ضخیم و درشت بودن کلاله ها و یا نازک بودن آن روی قدرت رنگ دهی و در نتیجه قیمت زعفران تاثیر گذار است.

طول کلاله ها نیز روی قیمت زعفران تاثیر دارد به طوری که هر چقدر کلاله های زعفران طویل تر و در آن شکستگی وجود نداشته باشد قیمت زعفران بالاتر است.

فروش عمده زعفران در اصفهان:

مراکز فروش عمده زعفران در اصفهان وجود دارند که اکثر این مراکز خودشان تولیدکننده زعفران نیستند بلکه از سایر استان های تولید کننده زعفران مورد نیاز خود را تامین می کنند بنابراین می توان گفت این مراکزبه عنوان واسطه خرید و فروش زعفران هستند.

از طرفی دیگر ۸۵ درصد تولید زعفران در استان های خراسان جنوبی و رضوی می باشد بنابراین برای تامین مقادیر عمده زعفران؛ این استان ها بزرگترین منبع تامین زعفران هستند.

شرکت ما تولید کننده زعفران در منطقه قائنات خراسان جنوبی است که در زمینه فروش عمده زعفران فعالیت می کند.

سرگل زعفران چیست؟

حتما شما هم نام زعفران سرگل یا زعفران ممتاز را زیاد شنیده اید. در واقع این نوع زعفران در ایران بیشترین مصرف و تقاضا را دارد. در زعفران سرگل دیگر اثری از ریشه زعفران یا همان سفیدی وجود ندارد و فقط قسمت های قرمز رنگ زعفران وجود دارد.

یکی از تفاوت های زعفران سرگل با نگین در کیفیت کلاله های زعفران است. زعفران سرگل دارای رشته های کوتاه تر نازک تر و شکسته است.

انواع زعفران صادراتی در بازار داخل:

زعفران صادراتی بسته بندی شده

از انواع زعفران برای صادرات استفاده می شود. همان طور که می دانید 4 نوع اصلی از زعفران وجود دارد که عبارتند از زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دسته که هر کدام از این انواع؛ درجه کیفیت های مختلف شامل درجه یک، دو و سه دارند.

برای صادرات زعفران از بهترین درجه کیفیت های انواع زعفران استفاده می‌شود. در برخی از کشورها مانند کشورهای اروپایی زعفران نگین و در کشورهای عربی زعفران پوشال طرفداران بیشتری دارد.

اگر قصد خرید زعفران صادراتی را دارید ابتدا با بازاریابی باید ببینید مشتری شما چه نوع زعفرانی می خواهد تا در مرحله بعدی برای تامین زعفران با کیفیت مورد نظر اقدام کنید.

زعفران به انواع دسته، پوشال، سرگل و نگین تقسیم‌بندی می‌شود. به ترتیبی که گفته شد، درجه کیفیت زعفران بالا تر می‌شود. در بین انواع زعفران؛ زعفران نگین مرغوبترین نوع زعفران است. انواع زعفران در بازار داخل از نظر درجه کیفیت به درجه یک صادراتی، درجه دو و درجه سه تقسیم بندی می شود.

ویژگی های زعفران درجه یک:

همانطور که گفتیم زعفران به چهار دسته اصلی تقسیم می شود که هر کدام ویژگی های مربوط به خود را دارد.

هر کدام از انواع زعفران به درجه یک، دو و سه تقسیم بندی می شوند. ویژگیهای زعفران درجه یک عبارتند از:

  • قدرت رنگ دهی بالا
  • عطر و بوی بیشتر
  • کمترین میزان سفیدی یا خامه را دارد
  • شکستگی در بین رشته‌های زعفران وجود ندارد

قیمت عمده زعفران اعلا

خرید از مراکز فروش عمده زعفران:

منظور از فروش عمده زعفران، فروش زعفران در مقادیر بالا می باشد. برخی از خریداران زعفران که مصرف زعفران در حوزه کاری آنها زیاد است، زعفران را در مقادیر کیلویی خریداری می‌کنند. شرکت ما برای این دسته از خریداران، تخفیف قیمت قائل شده است.

قیمت فروش عمده زعفران ارزان تر از قیمت جزئی زعفران است. بنابراین با خرید از مراکز فروشنده زعفران در هزینه های خود صرفه جویی می کنید.

فرض کنیم شما بخواهید فقط چند مثقال زعفران بخرید. در این صورت قیمت هر مثقال زعفران بالاتر از قیمت یک مثقال زعفران به صورت فروش عمده خواهد بود. اما اگر بخواهید نیم کیلو زعفران بخرید، قیمت هر مثقال زعفران ارزان تر محاسبه خواهد شد.

شما می توانید انواع زعفران درجه یک قائنات را با بالاترین کیفیت از ما خریداری کنید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین51 میلیون تومان
زعفران سرگل47 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون تومان
قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای مجتبی قربانی

اقای مجتبی قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ