قیمت هر مثقال زعفران امسالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت امروز زعفران در مثقال های مختلف:قیمت محبوب ترین زعفران های بازار:قیمت روز یک مثقال زعفران:خرید عمده زعفران بسته بندی شده در مقادیر کیلویی:
قیمت هر مثقال زعفران امسالی

قیمت هر مثقال زعفران امسالی چقدر است؟ علت تفاوت قیمت زعفران بسته بندی شده در بازار چیست؟ معتبرترین مرکز خرید زعفران بسته‌بندی شده کجاست؟

قیمت امروز زعفران در مثقال های مختلف:

قیمت امروز زعفران در مثقال های مختلف

ایران بزرگترین تولید کننده زعفران جهان بوده و 95 درصد زعفران جهان در ایران تولید می شود. استان های خراسان جنوبی و رضوی از مراکز اصلی تولید زعفران در ایران می‌باشند.

زعفران برداشت شده از این استان ها توسط شرکت های مختلف با برندهای متفاوت در بازار عرضه می‌شود. حتماً نام‌هایی مانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز، زعفران مصطفوی، زعفران گلیران، زعفران قائنات، زعفران مشهد و زعفران تربت حیدریه را شما هم زیاد شنیده اید.

سوال این است که قیمت امروز زعفران در مثقال های مختلف در بازار چقدر است؟

زعفران با نام برندهای مختلف در وزن های گرمی و مثقالی عرضه می شود. عواملی که قیمت هر مثقال زعفران را تعیین می کنند عبارتند از: 

  • نوع زعفران 
  • درجه کیفیت زعفران 
  • نوع ظروف بسته بندی زعفران  
  • برند زعفران 
  • خدمات ارائه شده توسط شرکت عرضه کننده زعفران  
  • فله یا بسته بندی بودن زعفران

قیمت محبوب ترین زعفران های بازار:

بهترین زعفران های بازار

زعفران با برندهای مختلف در بازار وجود دارد. از محبوب ترین برند های زعفران های بازار می توان به زعفران قائنات، زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن، زعفران مصطفوی و از این قبیل اشاره کرد.

البته باید توجه داشته باشید که این نام‌ها ارتباطی با نوع زعفران و درجه کیفیت آن ندارد.

به عنوان مثال زعفران بهرامن اشاره به شرکت زعفران بهرامن دارد که انواع زعفران را به صورت بسته بندی های متنوع در بازار عرضه می کند یا زعفران قائنات اشاره به انواع زعفران برداشت شده از منطقه قائنات می باشد.

بنابراین برند های مختلف، انواع زعفران مانند زعفران نگین و زعفران سرگل را در درجه کیفیت های مختلف در بسته بندی های متفاوت عرضه می کنند که همین عوامل سبب تفاوت قیمت برندهای مختلف و قیمت هر مثقال زعفران در بازار می‌شود.

قیمت روز یک مثقال زعفران:

قیمت روز یک مثقال زعفران

یکی از سوالات متداول این است که یک مثقال زعفران چند گرم زعفران است یا یک کیلو زعفران چند مثقال است؟

واحد مثقال یکی از واحدهای اندازه گیری زعفران بوده که معادل 4.61 گرم‌ زعفران می‌باشد و هر کیلو زعفران 217 مثقال زعفران است.

قیمت روز یک مثقال زعفران در درجه اول بستگی به نوع آن و درجه کیفیت آن داشته و در مرحله بعدی به نوع بسته‌بندی آن نیز بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران سرگل 157 هزار تومان و قیمت هر مثقال زعفران نگین 165 هزار تومان می باشد.

قیمت هرمثقال زعفران در بسته‌بندی پاکتی 157 هزار تومان در حالیکه قیمت یک مثقال زعفران سرگل با بسته بندی خاتم 162 هزار تومان می باشد‌.

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد برای اطلاع از قیمت روز انواع زعفران در بسته بندی های مختلف می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

خرید عمده زعفران بسته بندی شده در مقادیر کیلویی:

خرید عمده زعفران بسته بندی شده

اگر در حوزه ای کار می کنید که مصرف زعفران زیاد است و قصد خرید زعفران به صورت بسته بندی شده را دارید نگران تامین زعفران نباشید. هر نوع زعفرانی که بخواهید متناسب با حوزه کاری شما در بسته بندی دلخواهتان برایتان ارسال خواهد شد.

شما می توانید چندین کیلو زعفران را در وزن های مختلف و بسته بندی های متفاوت سفارش دهید. در شرکت ما که یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران می باشد تمامی کیفیت ها تضمینی هستند.

خرید عمده زعفران بسته بندی شده در مقادیر کیلویی را از شرکت ما تجربه کنید.

انواع محصولات عرضه شده زعفران امسالی و مربوط به منطقه قائنات می‌باشد که بدون واسطه از تولید کننده به دست مصرف کننده می رسد.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *