به روزرسانی قیمت زعفران نگین در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین مراکز فروش زعفران در تهران:فروش انواع زعفران قائنات در تهران:خرید زعفران نگین در تهران:زعفران نگین چه نوع زعفرانی است؟خرید زعفران نگین درجه یک اعلا:قیمت روز زعفران نگین در بازار تهران:قیمت زعفران نگین صادراتی فله ای:نحوه صادرات زعفران نگین به خارج از کشور:
به روزرسانی قیمت زعفران نگین در تهران

به روزرسانی قیمت زعفران نگین در تهران در کدام سایت انجام می شود و چگونه می توان از قیمت روز زعفران در تهران مطلع شد؟ برای خرید زعفران نگین در تهران به کجا باید مراجعه کنیم؟ هنگام خرید زعفران نگین درجه یک اعلا به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

قیمت زعفران نگین صادراتی به صورت فله ای چقدر است؟ نحوه صادرات زعفران نگین به خارج از کشور چگونه است؟

 قیمت زعفران مثقالی و گرمی

اگر می خواهید درباره خرید زعفران نگین اطلاعات کافی کسب کنید و از قیمت زعفران نگین در تهران مطلع شوید تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

بهترین مراکز فروش زعفران در تهران:

شرکت های مختلفی در تهران در زمینه پخش و فروش زعفران فعالیت می کنند. آیا می دانید بهترین مراکز فروش زعفران در تهران کدامند؟

حجم عمده زعفرانی که در بازار تهران و سوپر مارکت های تهران عرضه می شود، زعفران به دست آمده از استان هایی مانند خراسان است و اگر هم زعفران برداشت شده از مزارع تهران هم باشد، تولید خود فروشنده زعفران نیست و اکثر صاحبان مراکز فروش زعفران در تهران حتی گل زعفران را از نزدیک ندیده اند!

در هر صورت مراکز فروش زعفران در تهران؛ زعفران مورد نیاز خود را پس از خرید از تامین کننده اصلی، با نام شرکت یا برند خود به صورت دسته بندی شده به بازار عرضه می کند.

فروش انواع زعفران قائنات در تهران:

 فروش زعفران قائنات بسته بندی شده در تهران

زعفران قائنات به دلیل کیفیت بالایی که دارد و سابقه دیرینه ای که از تولید زعفران در این منطقه می گذرد (700 سال) نامی پر آوازه است.

زعفران قائنات رتبه نخست کیفیت را در کشور از آن خود دارد. قائنات اشاره به شهرستان قائن دارد که یکی از شهرهای استان خراسان جنوبی بوده و مهد پرورش زعفران در ایران است.

شهرت زعفران قائنات سبب شده بسیاری از افراد برای فروش بیشتر، زعفران سایر مناطق و حتی زعفران با کیفیت پایین را با نام قائنات بسته بندی کرده و به بازار عرضه کنند.

اگر قصد خرید زعفران قائنات اصل را دارید می توانید زعفران اعلا قائنات را به صورت ۱۰۰% اصل از ما به عنوان تولید کننده زعفران در خراسان جنوبی خریداری کنید.

برای خرید زعفران و  اطلاع از قیمت زعفران نگین در تهران می توانید تماس بگیرید. فروش بهترین انواع زعفران قائنات در تهران را با ما تجریه کنید.

خرید زعفران نگین در تهران:

 خرید زعفران نگین بسته بندی صادراتی

در کشور ما زعفران به چهار دسته اصلی زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین تقسیم بندی می شود.

از آنجا که کیفیت زعفران نگین نسبت به زعفران های دیگر بالاتر است اکثر افراد طرفدار خرید زعفران نگین هستند. شاید شما هم قصد خرید زعفران نگین در تهران را دارید ولی اطلاعات چندانی درباره اینکه زعفران نگین چیست و چگونه به دست می آید، ندارید. در ادامه در این باره و نیز قیمت زعفران نگین در تهران صحبت خواهیم کرد.

زعفران نگین چه نوع زعفرانی است؟

 زعفران نگین اعلا

اگر تصویر گل زعفران را دیده باشید، گل زعفران دارای یک کلاله قرمز رنگ سه شاخه است که در انتهای آن خامه وجود دارد.

دقت و مهارت کار برای جداسازی کلاله از خامه و میزان سفیدی که در انتهای کلاله ها باقی می ماند روی کیفیت زعفران اثر گذار است. آیا می دانید زعفران نگین چه نوع زعفرانی است؟

زعفران نگین زعفرانی دست چین شده است که از جدا کردن کامل خامه یا سفیدی زعفران از کلاله های قرمز رنگ به وجود می آید. هنگام جدا کردن خامه از کلاله ها ممکن است اتصال کلاله ها به همدیگر جدا شود.

خرید زعفران نگین درجه یک اعلا:

 خرید زعفران نگین درجه یک امسالی

زعفران نگین درجه کیفیت های مختلفی دارد و کیفیت زعفران نگین به عوامل مختلفی بستگی دارد.

اولین معیار کیفیت زعفران بستگی به عیار گل زعفرانی دارد که زعفران از آن تهیه می شود. همانطور که گفتیم زعفران برداشت شده از مزارع قائنات به دلیل دارا بودن شرایط اقلیمی و آب و هوای مناسب از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

معیار دیگر کیفیت؛ میزان سفیدی زعفران و درشت یا ریز بودن کلاله ها می باشد. هرچقدر کلاله ها ضخیم تر و درشت تر باشد و فاقد سفیدی باشد قدرت رنگ دهی زعفران و کیفیت آن بالا تر خواهد بود و به چنین زعفرانی، زعفران نگین درجه یک گفته می‌شود.

برای خرید زعفران نگین درجه یک اعلا با ما می توانید تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران نگین در بازار تهران:

 قیمت زعفران نگین در تهران

اگر به دنبال خرید زعفران بوده اید حتما با اختلاف قیمت فروش زعفران در بازار مواجه شده اید. به راستی چرا قیمت زعفران در بازار متفاوت است؟

اصلی ترین عامل، نوع زعفران و کیفیت آن است. یعنی قیمت زعفران نگین با قیمت زعفران سرگل متفاوت است و قیمت زعفران سوپر نگین با قیمت زعفران نگین ممتاز یکسان نیست.

شرکت پخش زعفران و برندی که زعفران را به بازار عرضه می کند نیز روی قیمت تاثیر گذار است. هر کدام از شرکت ها زعفران را در بسته بندی های متفاوت عرضه می کنند که از نظر زیبایی و جنس ظروف بسته بندی متفاوت است.

زمان خرید زعفران مهم است چرا که بسته به میزان تقاضا و عرضه زعفران به بازار در یک بازه زمانی ممکن است قیمت زعفران افزایش یا کاهش داشته باشد.
اگر می خواهید از روند تغییر قیمت زعفران و قیمت روز زعفران نگین در بازار تهران مطلع شوید می توانید با ما ارتباط بگیرید.

قیمت زعفران نگین صادراتی فله ای:

 قیمت زعفران نگین صادراتی

برای صادرات زعفران از مرغوبترین نوع زعفران نگین استفاده می‌شود. زعفران نگین صادراتی نسبت به سایر انواع زعفران نگین از کیفیت بالاتری برخوردار است.

زعفران نگینی که در فروشگاه ما عرضه می شود علاوه بر قدرت رنگ دهی بالا از نظر ظاهری بسیار مشتری پسند و با کیفیت است.

کلاله های زعفران نگین صادراتی عرضه شده در فروشگاه ما از نظر طول و ضخامت، طویل و ضخیم بوده و به اصطلاح قلم درشت است و شکستگی در بین کلاله ها وجود ندارد و همه زعفران بطور یک دست سالم و درشت است.

شما می توانید در تهران بهترین انواع زعفران نگین ویژه صادرات را با مناسب ترین قیمت از شرکت ما خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت زعفران نگین صادراتی فله ای با ما می توانید تماس بگیرید.

نحوه صادرات زعفران نگین به خارج از کشور:

صادرات زعفران به خارج از کشور

اگر قصد خرید زعفران برای صادرات را دارید اما با قوانین صادرات زعفران به خوبی آشنا نیستید فقط کافی است از ما بخواهید.

برای صادرات زعفران باید مجوزهایی مانند بهداشت، استاندارد، کارت بازرگانی و… را داشته باشید. اما اگر هیچکدام از مجوزها را ندارید، نگران نباشید ما می توانیم تمام امور گمرکی زعفران را برای شما انجام دهیم و زعفران را به کشوری که شما می خواهید ارسال کنیم.

دباره نحوه صادرات زعفران نگین به خارج از کشور و انتخاب بهترین زعفران برای صادرات مشاوره ها و اطلاعات لازم در اختیار شما قرار خواهد گرفت. منتظر تماس شما هستیم.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین51 میلیون تومان
زعفران سرگل47 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون تومان
قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای مجتبی قربانی

اقای مجتبی قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ