قیمت هر کیلو زعفران صادراتی به دلار

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی چقدر است؟مقایسه قیمت زعفران در ایران و سایر کشورها:قیمت جهانی زعفران به دلار:
قیمت هر کیلو زعفران صادراتی به دلار

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی به دلار چقدر است؟ در بازار داخل قیمت زعفران سرگل صادراتی چند هزار تومان است؟ تفاوت قیمت هر گرم زعفران نگین صادراتی در بازار داخل و خارج چقدر است؟

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی چقدر است؟

زعفران صادراتی قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع زعفران‌ دارد. قیمت هر کیلو زعفران صادراتی بستگی به درجه کیفیت آن و نوع زعفران متفاوت است.

قیمت زعفران در اروپا قیمت جهانی زعفران دلار قیمت جهانی زعفران به دلار قیمت زعفران در آلمان

برای اطلاع از قیمت هر کیلو زعفران صادراتی می توانید تماس بگیرید.

از آنجا که تولیدکننده زعفران نیز هستیم مفتخریم زعفران‌را در مقادیر عمده و کیلویی با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب در اختیار خریداران زعفران قرار دهیم. انواع زعفران عرضه شده از نظر تمامی استانداردهای بین المللی مورد آزمایش قرار گرفته و کیفیت و اصل بودن آن در آزمایشگاه تایید می شود.

شاید شما هم قصد خرید زعفران صادراتی را داشته باشید. از آن جا که قصد دارید زعفران را به خارج از کشور ببرید، میخواهید بدانید میزان سود حاصل از فروش زعفران چقدر خواهد بود. به عنوان مثال می خواهید بدانید از فروش یک کیلو زعفران نگین که با قیمت 33 میلیون خریده اید؛ در کشور دبی چقدر سود می کنید؟

مقایسه قیمت زعفران در ایران و سایر کشورها:

ایران بزرگترین صادر کننده زعفران در دنیا می باشد اما از آنجا که صادرات زعفران بیشتر به صورت فله انجام می‌شود کشورهای وارد کننده زعفران ایرانی از آن استفاده می کنند. زعفران ایرانی با نام کشورهای وارد کننده بسته بندی شده و با قیمت‌های چندین برابری به فروش می رسد. 

صادرات زعفران ایرانی به 5 قاره و 47۷ کشور جهان انجام می شود که خوب با توجه به مقیاس صادرات کالاهای مختلف، این عدد برای صادرات، رقم بسیار بزرگی محسوب می شود. زعفران ایرانی در بسته های دو دهم گرم تا حداکثر بسته بندی یک کیلویی با استاندارد 1.259 و ایزو 3632 اروپا برای فروش به کشورهای مختلف ارسال می شوند.

چون صادرات زعفران از ایران به صورت فله ای انجام می شود، کشورهای پیشرفته و ثروتمند از این فرصت استفاده کرده و زعفران را به صورت فله ای وارد کرده و در بسته بندی های دلخواه، به کشورهای دیگر صادر می کنند.

این موضوع باعث می شود که قیمت زعفران به دلار، برای این کشورها به رقم های بسیار بزرگ برسد و این کشورها از قبل صادرات و واردات زعفران، بدون اینکه دخالتی در تولید آن داشته باشند، از سود کلانی برخوردار شوند. بنابراین قیمت زعفران در سایر کشورها در مقایسه با ایران 3 تا 10 برابر است.

قیمت جهانی زعفران به دلار:

قیمت جهانی زعفران دلار قیمت زعفران به دلار در ترکیه قیمت جهانی زعفران به روز قیمت زعفران در ترکیه 98

از انجا که زعفران محصول صادراتی است، قیمت زعفران تحت تاثیر نوسانات ارز هم قرار می‌گیرد.گرچه قیمت زعفران در ایران ثابت نیست و روزانه تغییر می‌کند اما قیمت و نرخ توزیع زعفران در بازارهای جهانی به دلار یا یورو، تقریبا وضعیت ثابتی دارد و با نوسان شدیدی همراه نیست. قیمت زعفران در بازارهای جهانی مختلف، با توجه به مولفه های گوناگونی تعیین می شود. به عنوان مثال:

  1. نوع زعفران ( زعفران انواع مختلفی دارد)
  2. کاربرد زعفران
  3. میزان تقاضا زعفران
  4. قدرت فروش  و برند شرکت عرضه کننده
  5. روشهای مختلف فروش و بازاریابی
  6. فروشگاه های عرضه کننده ( آمازون_ والمارت_ نستله و…)
  7. و دلایل مختلف دیگر

برای اطلاع از قیمت هر کیلو زعفران صادراتی و خرید زعفران صادراتی می توانید با ما تماس بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *