خرید زعفران سرگل قائنات فله و بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تولید انواع زعفران سرگل:چطور می‌توان زعفران سرگل را از دیگر انواع زعفران تشخیص داد؟زعفران سرگل بهتر است یا نگین؟بهترین زعفران برای صادرات:چگونه می‌توانم زعفران سرگل خوب بخرم؟خرید انواع بسته بندی های زعفران سرگل:خرید زعفران سرگل اعلا بصورت تضمینی:قیمت یک گرم زعفران سرگل در بازار:
خرید زعفران سرگل قائنات فله و بسته بندی

داخل خرید زعفران سرگل قائنات فله و بسته‌بندی شده با کیفیت تضمینی از کجا امکان‌پذیر است؟ تفاوت قیمت زعفران فله و بسته‌بندی شده چقدر است؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران قائنات برای خرید زعفران اصل و تضمینی کجاست؟

نحوه تولید انواع زعفران سرگل:

تولید انواع زعفران سرگل

زعفران سرگل، با کیفیت ترین نوع زعفران ایرانی است. این نوع زعفران دارای عطر و طعم بی نظیر و قوی و قدرت رنگ دهی بسیار بالا است. سرگل به معنای واقعی کلمه به عنوان “بالای گل” ترجمه می شود. زعفران سرگل ایرانی از کلاله های قرمز تشکیل شده است.

سرگل به معنای رشته بریده می باشد که به نحوه تولید انواع زعفران سرگل اشاره دارد. زعفران سرگل زعفرانی تمام قرمز است. نحوه تولید زعفران سرگل بدین صورت است که با جدا کردن قسمت سفیدی یا خامه زعفران از کلاله های قرمز رنگ بدست می آید.

با الک کردن و پاک کردن زعفران پوشال و یا دخترپیچ (دسته)، زعفران سرگل به دست می‌آید و در آن فقط کلاله زعفران دیده می‌شود.

زعفران سرگل به دلیل رنگ قرمز پررنگ و طعم مطبوعش، از زعفران های با کیفیت و مرغوب محسوب می شود.

چطور می‌توان زعفران سرگل را از دیگر انواع زعفران تشخیص داد؟

برای شناسایی زعفران سرگل از دیگر انواع زعفران، باید به رنگ آن و نوع و شکل آن نیز توجه کرد. زعفران سرگل به صورت رشته بریده شده است.

تفاوت زعفران سرگل و نگین در سه رشته کلاله به هم متصل آن‌‌ها است. در زعفران نگین برعکس زعفران سرگل، رشته‌های کلاله کاملا صاف و بدون شکستگی هستند. قیمت زعفران نگین نسبت به زعفران سرگل بالاتر بوده و دلیل اصلی آن، شکل ظاهری و قدرت رنگ قوی‌تر این محصول است.

برای تشخیص کیفیت زعفران، می‌توانید به رنگ قرمز و کلاله های آن توجه کنید.

تفاوت زعفران سرگل با زعفران نگین

زعفران سرگل بهتر است یا نگین؟

بهترین نوع زعفران بستگی به نیاز شما دارد. زعفران سرگل و نگین هر دو انواع خوبی هستند، اما تفاوت‌هایی در مورد شکل، عطر و قیمت آن‌ها وجود دارد.

در زعفران سرگل کلاله‌ها صاف نیستند و شکستگی نیز دارند، در حالی که در نگین رشته‌های کلاله به هم متصل هستند.

کلاله های زعفران نگین صاف خشک شده اند و بلند و طویل هستند بنابراین از نظر ظاهری زیباترند. قیمت نگین بالاتر از سرگل است، چون شکل ظاهری و قدرت رنگ بالاتری دارد. از طرف دیگر، بعضی از مشتریان به دلیل عطر و بوی قوی‌تر زعفران نگین را ترجیح می‌دهند.

بهترین زعفران برای صادرات:

بهترین نوع زعفران صادراتی بستگی به بازار مقصد و سلیقه مشتریان دارد. اما به طور کلی می توان گفت که زعفران سوپر نگین، گرانترین و با کیفیت ترین نوع زعفران است که در بازارهای آسیایی و اروپایی مورد تقاضا است. زعفران سرگل قائنات هم دارای کیفیت خوبی است و در بازار صادراتی طرفداران زیادی دارد.

چگونه می‌توانم زعفران سرگل خوب بخرم؟

خرید انواع بسته بندی های زعفران

برای خرید زعفران سرگل خوب و درجه یک، می‌توانید به فروشگاه‌های اینترنتی معتبر و یا مراکز فروش زعفران در بازار مراجعه کنید. برخی از برندهای معروف زعفران سرگل عبارتند از: سحرخیز، مصطفوی، مجتهدی، بهرامن، توکلی و قائنات.

شما می‌توانید زعفران سرگل درجه یک را با بسته بندی های بسیار زیبا از شرکت ما که تولید کننده زعفران قائنات اصل می باشد خریداری کنید.

 

خرید انواع بسته بندی های زعفران سرگل:

زعفران سرگل یکی از پرمصرف ترین انواع زعفران در ایران است. این نوع زعفران دارای عطر و طعم بی نظیر و قوی و قدرت رنگ دهی بسیار بالا است.

بسته بندی زعفران سرگل معمولا در قوطی های فلزی و یا شیشه ای بسته بندی می‌شود. بسته بندی های زعفران سرگل بسیار متنوع هستند. انواع بسته بندی های زعفران از فلزی مثل خاتم گرفته تا بسته های کریستالی و پاکتی و پک های هدیه متفاوت است.

بسته بندی های زعفران سرگل قائنات در فروشگاه ما شامل بسته بندی های نیم گرمی تا 5 گرمی و نیم مثقال و یک مثقالی و بسته بندی های کیلویی است. خرید انواع بسته بندی های زعفران سرگل از شرکت ما امکان پذیر است.

خرید زعفران سرگل اعلا بصورت تضمینی:

خرید زعفران سرگل صادراتی با تضمین

برای خرید زعفران سرگل اعلا و تضمینی، می‌توانید به فروشگاه‌های اینترنتی معتبر مراجعه کنید.

فروشگاه ما یکی از معتبرترین مراکز خرید زعفران اصل و درجه یک می‌باشد. ما واسطه‌ای کار نمی‌کنیم بلکه مستقیماً زعفران تولید شده توسط کشاورزان منطقه را فرآوری کرده و سپس بسته بندی و به بازار عرضه می کنیم.

ما خودمان سی سال در زمینه تولید زعفران تجربه داریم و تولید کننده هستیم. تمامی محصولات ما ضمانت مرجوعی دارند یعنی اگر مشتری پس از دریافت محصول از آن ناراضی بود آن را برگشت داده و تمام هزینه خود را دریافت می کند.

زعفران محصولی است که بسیاری از فروشنده‌ها ضمانت مرجوعی آن را قبول نمی‌کنند. چرا که در طی مسیر رفت و برگشت، زعفران ممکن است خرد شکسته شود و از کیفیت آن کاسته می‌شود. بنابراین بسیاری از فروشندگان ضمانت مرجوعی زعفران را به دلیل این که متضرر می‌شوند قبول نمی‌کنند.

ما برای احترام به مشتری و اطمینان از کیفیت محصولاتی که عرضه می کنیم آن را به صورت تضمین شده ارسال می‌کنیم.

قیمت یک گرم زعفران سرگل در بازار:

قیمت یک گرم از انواع زعفران در بازار

در بازار داخل قیمت زعفران سرگل بسته به کیفیت و نوع آن متفاوت است. قیمت یک گرم زعفران سرگل در بازار بین 42 تا 80 هزار تومان است. این قیمت به خاطر تفاوت در برند یا بسته‌بندی و تفاوت قدرت رنگ‌دهی آن است.

قیمت زعفران سرگل قائنات در بازار متغیر است و به عواملی مانند کیفیت، خرید از تولید کننده، نوع بسته بندی و … بستگی دارد.

در صورتی که به دنبال خرید زعفران سرگل اصل هستید، می‌توانید به فروشگاه‌ اینترنتی ما مراجعه کنید. در فروشگاه ما زعفران سرگل درجه یک با قیمت مناسب عرضه می‌ شود.

برای اطلاع از قیمت یک گرم زعفران سرگل در بازار می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین65 میلیون تومان
زعفران سرگل59 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
اقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای نامی

اقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ