خرید زعفران فله ای سرگل و نگین

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران اصل قائنات:خرید عمده زعفران قائنات:خرید زعفران سرگل عمده:خرید زعفران نگین صادراتی:فروش زعفران نگین قائنات:قیمت زعفران نگین ممتاز:خرید زعفران عمده تضمینی:چند نکته مهم برای خرید زعفران فله:تفاوت زعفران سرگل و نگین:فروش زعفران سرگل مشهد:قیمت زعفران سرگل نگین:قیمت زعفران سرگل بیرجند:قیمت یک مثقال زعفران قائنات:قیمت زعفران در شیراز:قیمت زعفران اصفهان:خرید و فروش زعفران:قیمت گل زعفران:قیمت زعفران در تبریز:قیمت لحظه ای زعفران مشهد:دیجی کالا زعفران سحرخیز:قیمت دو گرم زعفران:قیمت زعفران فله قائنات:خرید زعفران به صورت فله‌ای و تضمین شده:
خرید زعفران فله ای سرگل و نگین

معتبرترین مرکز خرید زعفران فله ای سرگل و نگین کجاست؟ قیمت زعفران فله چقدر است؟ قیمت یک مثقال زعفران قائنات چقدر است؟

 خرید زعفران عمده خرید زعفران عمده از کشاورز خرید عمده زعفران فله

زعفران اصل قائنات:

کیفیت بالا و عطر و بوی بی نظیر زعفران قائنات سبب شده طرفداران زیادی داشته باشد. متاسفانه برخی از سودجویان از نام زعفران قائنات سوء استفاده کرده و انواع بی کیفیت زعفران را با نام قائنات به بازار عرضه می‌کنند.

اگر می‌‌خواهید زعفران اصل قائنات را خریداری کنید از شرکت ما که تولید کننده زعفران قائنات بوده در منطقه قائنات خراسان جنوبی واقع است زعفران مورد نیاز خود را تامین نمایید. ما بدون واسطه زعفران برداشت شده از مزارع استان خراسان جنوبی را به دست مصرف کنندگان می رسانیم.

کیفیت زعفران نیز تضمینی میباشد و تا ۷ روز پس از زمان ارسال چنانچه از محصول ناراضی بودید می توانید آن را برگشت داده و پول خود را دریافت کنید.

خرید عمده زعفران قائنات:

خرید عمده زعفران قائنات

آیا مصرف زعفران در حوزه کاری شما زیاد است؟ اگر صاحب رستوران یا هتل هستید و می خواهید در مقادیر عمده زعفرانی ارزان قیمت و مناسب طبخ غذا خریداری کنید؟ آیا در حوزه صادرات زعفران کار می کنید و می خواهید مرغوب ترین نوع زعفران را در مقادیر کیلویی خریداری کنید؟

شما می توانید انواع زعفران را متناسب با حوزه کاری و نیاز خود در مقادیر عمده و کیلویی از شرکت ما خریداری کنید. نگران کیفیت زعفران و قیمت آن و مدت زمان تحویل زعفران نباشید.

ما متناسب با نیاز شما بهترین زعفرانی که مناسب حوزه کاری شما باشد را در مقادیر کیلویی در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت برایتان در هرجای ایران و حتی خارج از کشور که باشید ارسال می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید عمده زعفران قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران سرگل عمده:

خرید زعفران سرگل عمده

چنانچه قصد دارید ‌زعفران سرگل با قیمت ارزان خریداری کنید پیشنهاد ما به شما خرید زعفران سرگل ممتاز می باشد. اگر قصد خرید زعفران سرگل و نگین بصورت کیلویی را دارید می‌توانید مرغوبترین انواع زعفران را از شرکت ما خریداری کنید.

پایین بودن قیمت دلیل بر کیفیت پایین نیست ما اصل بودن زعفران و عطر و بو و کیفیت آن را تضمین می کنیم. پایین بودن قیمت به دلیل حذف واسطه های خرید و فروش است چرا که ما خود تولید کننده زعفران بوده و زعفران را مستقیم به دست مصرف کننده می رسانیم.

چنانچه برای صادرات قصد خرید عمده زعفران سرگل را دارید مرغوب ترین نوع زعفران سرگل صادراتی را با ارائه آنالیز زعفران به شما تقدیم خواهیم کرد.

خرید زعفران نگین صادراتی:

 خرید زعفران نگین صادراتی

اگر قصد صادرات زعفران را دارید پیشنهاد ما به شما خرید زعفران نگین صادراتی می باشد. زعفران نگین مرغوب ترین نوع زعفران است. مشخصات زعفران نگین صادراتی که در شرکت ما عرضه می شود به شرح زیر است:

  • قدرت رنگی بالا
  • صاف بودن کلاله های قرمز رنگ زعفران (فاقد فرخوردگی)
  • درشت و ضخیم بودن کلاله های قرمز رنگ
  • سالم و شکسته نبودن رشته های زعفران
  • تمام قرمز بودن زعفران (فاقد سفیدی)

تمام این ویژگی ها سبب شده از نظر ظاهری زعفران نگین صادراتی بسیار زیبا و مشتری پسند باشد. عطر و بو و قدرت رنگ دهی بالا نیز از دیگر مزیت‌های زعفران نگین صادراتی عرضه شده در شرکت ما می باشد.

فروش زعفران نگین قائنات:

فروش زعفران نگین قائنات

همانطور که گفتیم شهرت زعفران قائنات سبب شده بسیاری از مراکز فروش زعفران انواع زعفران تقلبی با مخلوط چند نوع زعفران با کیفیت پایین آن را با نام قائنات به بازار عرضه کنند. برخی از سودجویان نیز درجه کیفیت هایی از زعفران سرگل و پوشال را به عنوان زعفران نگین به مشتریان خود می فروشند.

شرکت ما یکی از مراکز معتبر فروش زعفران نگین قائنات است که افتخار دارد تولید کننده زعفران باشد. به همین دلیل زعفران اصل را بدون واسطه به دست مصرف کنندگان می رساند. ارائه تمامی گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی زعفران نگین به مشتریان دلیل برحرف ماست.

قیمت زعفران نگین ممتاز:

قیمت زعفران نگین ممتاز

گفتیم که زعفران از نظر کیفیت به درجه های مختلفی تقسیم بندی می شود و یکی از آنها زعفران نگین ممتاز می باشد.

زعفران نگین ممتاز شباهت بیشتری به زعفران سرگل داشته اما ممکن است مقدار بسیار ناچیزی سفیدی در کلاله قرمز رنگ آن وجود داشته باشد. بنابراین قیمت زعفران نگین ممتاز از قیمت زعفران نگین صادراتی ارزانتر است.

خرید زعفران عمده تضمینی:

خرید زعفران عمده تضمینی

خریداران عمده زعفران که قصد خرید کیلویی زعفران را دارند بیشتر زعفران را به صورت فله ای خریداری می‌کنند.

از آنجا که قیمت زعفران فله ارزان تر از قیمت زعفران بسته بندی شده است، خریداران عمده زعفران با خرید زعفران فله سود بیشتری می کنند. برای خرید زعفران بصورت عمده و تضمینی می توانید با ما تماس بگیرید.

از دغدغه‌های خریداران زعفران اصل بودن زعفران و کیفیت آن است. آنها نمی‌توانند به راحتی به مراکز فروش زعفران اعتماد کنند بخصوص در خرید اینترنتی زعفران که دسترسی به محصول هم وجود ندارد. به راستی چگونه می توان از اصل بودن و مرغوب بودن زعفران اطمینان پیدا کرد؟!

برای پاسخ سوالات تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

چند نکته مهم برای خرید زعفران فله:

قبل از خرید زعفران بهتر است با انواع زعفران آشنا باشید تا بتوانید انواع زعفران را مقایسه کرده و درجه کیفیت آن را تشخیص دهید و بر اساس کیفیت زعفران درباره قیمت آن قضاوت کنید. در ادامه تفاوت انواع زعفران و چند نکته مهم برای خرید زعفران فله را بیان خواهیم کرد.

معیار تعیین قیمت زعفران نوع و درجه کیفیت زعفران است. شما باید بدانید زعفران درجه یک به چه زعفرانی گفت گفته می شود.

به عنوان مثال اگر به شما بگویند قیمت یک کیلو زعفران سرگل فله 28 میلیون و در جای دیگر 33 میلیون است، کدام را می‌خرید؟ از کجا می فهمید کدام یک مرغوب تر است؟

 معیارهای تشخیص کیفیت زعفران روش تشخیص اصل بودن زعفران

معیارهای تشخیص کیفیت زعفران عبارتند از:

  • کلاله های زعفران فاقد سفیدی باشند کلاله ها درشت و ضخیم باشند
  • کلاله ها فاقد شکستگی باشند
  • رشته های زعفران صاف و بدون فر خوردگی خشک شده باشد
  • زعفران خوشرنگ باشد
  • تیکه های به هم چسبیده در زعفران وجود نداشته باشد

بنابراین شما با دانستن این ویژگی ها به راحتی می توانید از درجه کیفیت زعفران که خرید ه اید مطلع شوید. برای خرید زعفران سرگل و نگین بصورت فله ای می توانید با ما تماس بگیرید.

تفاوت زعفران سرگل و نگین:

تفاوت زعفران سرگل و نگین

در تقسیم بندی انواع زعفران؛ هر دو نوع زعفران نگین و سرگل تمام قرمز هستند اما تفاوت هایی با همدیگر دارند. زعفران نگین قلم درشت تر از زعفران سرگل می باشد.

کلاله های زعفران نگین تر ضخیم تر از کلاله های زعفران سرگل است بعلاوه زعفران سرگل چون از پاک کردن و الک کردن زعفران دسته و پوشال به دست می‌آید دارای کلاله های شکسته شده نیز می باشد در صورتی که زعفران نگین کلاله های سالم داشته و رشته های شکسته شده و خرد شده ندارد.

فروش زعفران سرگل مشهد:

مراکز فروش زعفران مشهد در بازار بزرگ مشهد بسیار زیادند. زعفرانی که در این مراکز به فروش می‌رسد زعفران سرگل میباشد چیزی که در ذهن اکثر مردم از زعفران وجود دارد همین زعفران سرگل است.

زعفران سرگل چون تمام قرمز است از قدرت رنگی بالایی برخوردار است. از طرفی قیمت زعفران سرگل نسبت به زعفران نگین پایین تر بوده بنابراین خریداران بیشتری دارد. زعفران سرگل مشهد در بسته بندی های مختلف و با نام‌های متفاوت در بازار عرضه می‌شود.

قیمت زعفران سرگل نگین:

قیمت زعفران سرگل نگین

برخی از افراد تفاوت بین زعفران سرگل و نگین را نمی‌دانند. از آنجا که زعفران سرگل و نگین هر دو تمام قرمز هستند و تشخیص تفاوت بین آنها برای بسیاری از افراد دشوار است.

در واقع درجه کیفیت های زیادی از زعفران سرگل و نگین وجود دارد به عنوان مثال زعفران سرگل خود به انواع زعفران سرگل ممتاز، سرگل صادراتی،سرگل اعلا تقسیم بندی می شود. زعفران نگین نیز به انواع زعفران شبه نگین، سوپر نگین، نگین پوشالی، نگین صادراتی و نگین ممتاز تقسیم‌بندی می‌شود.

وجود درجه کیفیت های متفاوت باعث می شود تشخیص تفاوت بین انواع زعفران دشوارتر شود. وجود تنوع درجه کیفیت ها سبب شده رنج‌ قیمت زعفران نیز متفاوت باشد. اگر بخواهیم تفاوت اصلی زعفران سرگل و نگین را بیان کنیم به نحوه تولید زعفران برمی‌گردد.

زعفران نگین؛ زعفرانی دست چین شده است به این معنی که هنگام برداشت زعفران بلافاصله کلاله های قرمز رنگ زعفران را که هنوز مرطوب است و خشک نشده؛ از قسمت سفیدی جدا میکنند.

زعفران سرگل پس از اینکه زعفران خشک میشود قسمت سفیدی زعفران را از کلاله های قرمز رنگ جدا می نماید. بنابراین چون زعفران خشک است مقداری از کلاله ها خرد و شکسته میشود.

حتماً با این توضیحات متوجه تفاوت اصلی زعفران سرگل و نگین شدید. زعفران نگین درشتر و به اصطلاح قلم درشت تر از زعفران سرگل می باشد.

قیمت زعفران سرگل بیرجند:

بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی بوده همچون سایر شهرستان های استان؛ کاشت زعفران در بیرجند نیز انجام می شود. قیمت زعفران سرگل بیرجند بسته به قدرت رنگ دهی که دارد و نیز درشت و ریز بودن کلاله های آن متفاوت است.

قیمت لحظه ای زعفران نگین قیمت یک مثقال زعفران قائنات قیمت لحظه ای زعفران ۹۸

قیمت یک مثقال زعفران قائنات:

از آنجا که مرغوبترین زعفران در منطقه قائنات تولید می‌شود اکثر افراد می‌خواهند بدانند قیمت یک مثقال زعفران قائنات چقدر است؟
از آنجا که بازار خرید و فروش زعفران نوسانات قیمتی زیادی دارد هیچگاه نمی توان برای زعفران قیمت ثابتی ارائه داد.

قیمت یک مثقال زعفران نگین از 165 تا 250 هزار تومان و قیمت زعفران سرگل مثقالی از 150 هزار تومان تا 184 هزار تومان متفاوت است.

قیمت زعفران در شیراز:

آیا قصد خرید زعفران در شیراز را دارید و می خواهید از قیمت زعفران در شیراز مطلع شوید؟

معمولا مراکز فروش زعفران در شیراز خودشان تولید کننده زعفران نیستند و زعفران مورد نیاز خود را از استان خراسان جنوبی یا رضوی تامین می کنند. بنابراین قیمت زعفران در این مراکز بیشتر از قیمت زعفران در استان خراسان جنوبی خواهد بود.

شما می توانید در مورد نیاز خود را از شرکت ما سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به آدرس شما ارسال شود.

قیمت زعفران اصفهان:

اصفهان یکی از شهرهای زیبای ایران است که گردشگران زیادی را هر ساله به خود جذب می کند. زعفران در اصفهان در رستوران ها و هتل ها و شیرینی پزی های اصفهان مصرف زیادی دارد.

ما تلاش کرده ایم زعفران اصل قائنات را بدون واسطه به دست مردم اصفهان برسانیم. اصلی ترین چالش خریداران زعفران در اصفهان کیفیت و قیمت آن است.

با خرید زعفران سرگل و نگین از شرکت ما در واقع طرف مقابل شما کشاورز زعفران است در نتیجه زعفران با کیفیت تر را با قیمت مناسب تری خریداری خواهید کرد.

خرید و فروش زعفران:

خرید و فروش زعفران

فروش زعفران در اشکال مختلف انجام می شود چرا که زعفران انواع مختلف دارد و به علاوه فرآورده های حاصل از زعفران نیز متنوع است. به عنوان مثال خرید و فروش زعفران ساییده یا همان پودر زعفران، خرید و فروش زعفران نرمه، خرید و فروش اسپری زعفران و..

ازآنجاکه زعفران محصولی گران قیمت است از فراورده های آن مانند پودر زعفران و اسپری زعفران برای مصارف خانگی و پخت و پز در غذا استفاده می شود. قدرت رنگ دهی و عطر و بو این فرآورده ها همانند زعفران بوده و قیمت آن بسیار مناسب است.

شما می توانید انواع پودر زعفران و زعفران نرمه اصل را که از خود زعفران به دست می آید از شرکت ما خریداری کنید.

قیمت گل زعفران:

قیمت گل زعفران

نحوه نرخ‌گذاری گل زعفران بستگی به کیفیت گل دارد. قیمت گل زعفران به صورت کیلویی تعیین می شود. درشت بودن گل، کیفیت کلاله های قرمز رنگ، سالم یا پژمرده بودن گل ها، میزان برداشت گل از مزارع از جمله معیارهای تعیین کننده قیمت گل زعفران است.

قیمت زعفران در تبریز:

کاشت زعفران در تبریز به دلیل آنکه شرایط آب و هوایی آن زیاد مساعد نیست بنابراین زعفران مورد نیاز از استان های تولید کننده خریداری می شود.

پس از برداشت زعفران در محل تولید تا زمانی که به دست مصرف کننده در تبریز می رسد چرخه طولانی طی می‌شود که در آن افراد زیادی به عنوان واسطه قرار می گیرند. وجود واسطه ها باعث افزایش قیمت زعفران در تبریز خواهد شد.

اگر در تبریز هستید و به دنبال خرید زعفران سرگل و نگین اصل و با کیفیت هستید میتوانید انواع زعفران را به صورت تضمینی از ما خریداری کرد تا به آدرس شما ارسال شود.

قیمت لحظه ای زعفران مشهد:

 قیمت لحظه ای زعفران در مشهد قیمت لحظه ای زعفران ۹۸ قیمت روز زعفران در مشهد

بازار مشهد به عنوان بازار بورس زعفران محیوب می‌شود چرا که استان‌های خراسان بزرگ ترین تولید کنندگان زعفران در کشور هستند.

بیشترین زعفران برداشت شده در این استان‌ها در نهایت وارد بازار بزرگ مشهد شده و در آنجا عرضه می‌شود. تعداد مراکز فروش زعفران در این بازار بسیار زیاد بوده زعفران قائن مشهد در این بازار به صورت فله و بسته بندی شده به فروش می رسد.

بنابر آنچه گفته شد اکثر افراد هنگام خرید زعفران تمایل دارد از قیمت لحظه ای زعفران در مشهد مطلع شوند. با مراجعه به سایت فروشگاه ما می توانید از قیمت روز زعفران مطلع شوید.

ما به علت همکاری و ارتباط مداوم با فعالان حوزه خرید و فروش زعفران و همچنین استقرار در قطب تولید زعفران کشور از نوسانات قیمتی زعفران به خوبی آگاه هستیم و روزانه آخرین قیمت زعفران را ارائه می‌کنیم.

دیجی کالا زعفران سحرخیز:

حتماً نام زعفران دیجی کالا یا زعفران سحرخیز را شنیده اید شاید بپرسید تفاوت زعفران سحرخیز با زعفران قائنات در چیست؟

در پاسخ باید بگوییم سحرخیز نام شرکت توزیع کننده زعفران است که زعفران مورد نیاز خود را از تولید کنندگان زعفران خریداری کرده و با بسته بندی سحرخیز به بازار عرضه می کند بنابراین زعفران بسته بندی شده میتواند زعفران منطقه قائنات یا زعفران تربت حیدریه و زعفران های تولید شده در سایر استان ها باشد.

قیمت دو گرم زعفران:

قیمت دو گرم زعفران

زعفران در شرکت ما در بسته بندی های مختلف در وزن های گرمی و مثقالی به فروش میرسد. قیمت ۲ گرم زعفران در بسته بندی های آذین، اطلسی، گوهر، پاکتی و خاتم متفاوت است.

نوع زعفران و درجه کیفیت آن نیز روی قیمت دو گرم زعفران تاثیرگذار است. شما می توانید با ما تماس گرفته تا قیمت خرید زعفران سرگل و نگین در بسته بندی های مختلف به شما داده شود.

قیمت زعفران فله قائنات:

 خرید زعفران به صورت فله‌ای و تضمین شده خرید زعفران صادراتی

بسیاری از تاجران زعفران و کسانی که در مقادیر عمده مصرف زعفران دارند از زعفران به صورت فله استفاده می‌کنند.

خرید زعفران فله ای مقرون به صرفه بوده و قیمت مناسب تری دارد به علاوه می توانند آن را با نام شرکت خودشان بسته بندی کرده و با قیمت بالاتر به بازار عرضه کنند.

شرکت ما چون تولید کننده زعفران است انواع زعفران فله ۱۰۰% اصل و خالص قائنات را با قیمت بسیار مناسب عرضه می کند. در ادامه در این باره بیشتر صحبت خواهیم کرد.

خرید زعفران به صورت فله‌ای و تضمین شده:

خرید زعفران به صورت فله‌ای و تضمین شده

شما می توانید انواع زعفران را در مقادیر گرمی و کیلویی به صورت فله از ما خرید کنید.

تمامی انواع محصولات زعفرانی است که تماماً توسط کشاورزان خراسان تولید شده، سپس فرآوری و آزمایش شده و به سراسر کشور ارسال می‌شود.

خرید زعفران سرگل و نگین بصورت فله ای و تضمینی از شرکت ما امکان پذیر می باشد. تا ۷ روز پس از ارسال سفارش فرصت دارید اگر از محصول ناراضی بودید آنرا برگشت دهید و پول خود را دریافت کنید. با یک بار تجربه خرید زعفران از فروشگاه ما مطمئن باشید مشتری همیشگی ما باقی خواهد بود.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین65 میلیون تومان
زعفران سرگل59 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
اقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای نامی

اقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ