فروش عمده زعفران سرگل فله و بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با ویژگی های زعفران سرگل:تفاوت زعفران سرگل با زعفران نگین چیست؟فروش عمده زعفران سرگل زیر قیمت بازار:برای خرید زعفران سرگل به چه نکاتی توجه کنیم؟تشخیص درجه کیفیت زعفران سرگل:قیمت هر مثقال زعفران سرگل چقدر است؟
فروش عمده زعفران سرگل فله و بسته بندی

بزرگترین مرکز فروش عمده زعفران سرگل فله و بسته بندی کجاست؟ قیمت عمده زعفران سرگل ممتاز چقدر است؟ از کجا به کیفیت زعفرانی که میخریم پی ببریم؟

آشنایی با ویژگی های زعفران سرگل:

ویژگی های زعفران سرگل

زعفران سرگل یکی از بهترین انواع زعفران می باشد که مصرف آن در بازار داخل ایران بسیار زیاد است. در واقع تصوری که عموم مردم از زعفران دارند، زعفران سر گل می باشد.

چقدر با ویژگی های زعفران سرگل آشنایی دارید؟

زعفران سرگل با نام زعفران ممتاز نیز شناخته می‌شود و زعفرانی تمام قرمز و بدون سفیدی است. قدرت رنگ دهی زعفران سرگل بالای ۲۲۰ می باشد.

به دلیل آنکه زعفران سرگل از جدا شدن قسمت خامه از کلاله زعفران پوشال یا زعفران دختر پیچ به دست می آید دارای کلاله های ریز و شکسته می باشد.

در ادامه تفاوت زعفران سرگل و زعفران نگین را بیان خواهیم کرد.

تفاوت زعفران سرگل با زعفران نگین چیست؟

تفاوت زعفران سرگل با زعفران نگین

هر دو نوع زعفران سرگل و زعفران نگین تمام قرمز و فاقد سفیدی هستند پس تفاوت زعفران سرگل با زعفران نگین چیست؟ یکی از تفاوت‌های بین این دو نوع زعفران، قدرت رنگ دهی آن می‌باشد.

زعفران نگین دارای قدرت رنگی بالای ۲۴۰ می باشد. تفاوت دیگر در ظاهر کلاله های زعفران است که زعفران سرگل کلاله های ریز و کوتاه تری دارد.

همانطور که گفتیم زعفران سرگل از زعفران پوشال و دخترپیچ به دست می آید اما نحوه تولید زعفران نگین متفاوت است.  در زعفران نگین همان ابتدا که زعفران مرطوب است اقدام به جداسازی خامه از کلاله می‌شود در نتیجه زعفران نگین دارای کلاله های بلند تر بوده و فاقد شکستگی است.

برای اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران سرگل می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

فروش عمده زعفران سرگل زیر قیمت بازار:

فروش عمده زعفران

اگر در شهر خود در حوزه پخش زعفران فعالیت دارید و می‌خواهید زعفران مرغوب با قیمت ارزان تهیه کنید کار را به ما بسپارید. معتبرترین مرکز فروش عمده زعفران سرگل زیر قیمت بازار کجاست؟

شما می توانید زعفران سرگل ممتاز را به صورت فله و بسته بندی شده با بالاترین کیفیت و ۱۰۰% تضمین شده با مناسب ترین قیمت از ما خریداری کنید. شاید بپرسید عرضه زعفران با کیفیت و با قیمت ارزان چگونه امکان پذیر است؟!

ما تولید کننده زعفران هستیم و در منطقه قائنات در تمام ایام سال به زعفران دسترسی همیشگی داریم. بنابراین چون در قطب تولید زعفران استقرار داریم و بدون واسطه نیز فعالیت می کنیم کیفیت های عرضه شده در شرکت ما بسیار بالا بوده و با قیمت مناسب به دست مشتری می رسد.

شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران سرگل و نگین بوده و تمامی کیفیت های عرضه شده تضمینی می باشند.

برای خرید زعفران سرگل به چه نکاتی توجه کنیم؟

گستردگی بازار خرید و فروش زعفران سبب شده تنوع کیفیت ها و قیمت فروش زعفران در بازار زیاد باشد. همین مسئله سبب شده خریداران زعفران هنگام خرید زعفران فريب ارزان قیمت بودن زعفران را بخورند، بدون آنکه به کیفیت های عرضه شده توجه داشته باشند.

برخی از مراکز فروش زعفران نیز از ناآگاهی خریدار زعفران سوء استفاده کرده و انواع بی کیفیت زعفران را به جای زعفران مرغوب می فروشند. برخی‌ها نیز چند نوع زعفران با کیفیت پایین را با هم مخلوط کرده تا با قیمت ارزان تر برای جلب مشتری بفروشند.

در چنین بازاری، اعتماد کردن به مراکز فروش زعفران دشوار است. برای خرید زعفران سرگل به چه نکاتی توجه کنیم؟

شما باید با انواع زعفران و تفاوت بین آن به خوبی آشنا باشید تا بتوانید هنگام خرید زعفران تفاوت کیفیت ها و قیمت های عرضه شده را درک کنید.

برای این منظور ما در سایت مان مطالب آموزنده درباره تفاوت انواع زعفران ارائه کرده ایم که میتوانید آنها را مطالعه کنید.

نکته‌ای که مهم است در خرید عمده زعفران به یک دست بودن محصول باید توجه کنید. به عنوان مثال اگر یک کیلو زعفران می خرید همه حجم این یک کیلو زعفران، از نظر رنگ کلاله ها، ریز یا درشت بودن کلاله ها و نبود تکه های به هم چسبیده باید کیفیت یکسانی داشته باشد.

در ادامه درباره نحوه تشخیص کیفیت زعفران و قیمت فروش عمده زعفران سرگل بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تشخیص درجه کیفیت زعفران سرگل:

فروش زعفران سرگل

همانطور که گفتیم برخی از مراکز فروش زعفران انواع بی کیفیت زعفران را به عنوان زعفران درجه یک عرضه می کنند. بنابراین راه های تشخیص درجه کیفیت زعفران سرگل چیست؟

هر کدام از انواع زعفران ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد بنابراین نمی توان یک معیار مشخص را ملاک مرغوب بودن زعفران قرارداد.

بگذارید بیشتر توضیح دهیم به عنوان مثال تمام قرمز بودن زعفران ملاک درجه یک بودن آن نیست چرا که زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ دارای سفیدی هستند.

برای این دو نوع زعفران تمام قرمز بودن ملاک درجه یک بودن نمی‌تواند باشد بلکه درصد سفیدی به قرمزی و درشتی کلاله های زعفران از معیارهای تشخیص درجه کیفیت زعفران خواهد بود.

ازآنجا که خرید زعفران سرگل در بازار داخل، مصرف زیادی دارد درجه کیفیت های متفاوتی از این زعفران در بازار به صورت فله و بسته بندی عرضه می شود.

اگر قصد خرید عمده زعفران سرگل را دارید قبل از قضاوت درباره قیمت با در نظر گرفتن معیارهای زیر کیفیت آن را بررسی کنید:

  • ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران
  • وجود یا نبود تکه های به هم چسبیده
  • یکدست بودن رنگ کلاله های زعفران
  • طول و ضخامت رشته های زعفران
  • درصد سفیدی به قرمزی زعفران
  • قدرت رنگ دهی زعفران

برای خرید زعفران سرگل اعلا با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار مناسب می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

قیمت هر مثقال زعفران سرگل چقدر است؟

قیمت هر مثقال زعفران سرگل

 

زعفران سرگل از نظر درجه کیفیت، انواع مختلفی دارد به همین دلیل در بازار قیمت هر مثقال زعفران سرگل متفاوت است.

عرضه زعفران سرگل در بسته بندی های متفاوت مانند بسته بندی خاتم، بسته بندی های پلی کریستال و بسته بندی پاکتی نیز سبب تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار می‌شود.

اگر قصد خرید زعفران فله را دارید قیمت هر مثقال زعفران مناسب تر از قیمت زعفران بسته بندی شده خواهد بود. شما می‌توانید زعفران فله را با برند خود بسته بندی کرده و به بازار عرضه کنید.

اگر قصد خرید عمده زعفران بسته بندی شده را نیز دارید می توانید زعفران سرگل را با درجه کیفیت مورد نظر خود متناسب با حوزه کاری تان از شرکت ما خریداری کنید.

به عنوان مثال اگر برای رستوران یا هتل خود به دنبال خرید بهترین زعفران با قیمت ارزان هستید می توانید از زعفران سرگل شکسته عرضه شده در شرکت ما استفاده کنید.

اگر به دنبال خرید عمده زعفران برای نمایندگی فروش زعفران در شهر خود هستید می توانید زعفران سرگل ممتاز بسته‌بندی شده مثقالی و گرمی عرضه شده در شرکت ما را سفارش دهید.

از آنجا که قیمت‌ زعفران روزانه تغییر می‌کند برای اطلاع از قیمت روز فروش عمده زعفران سرگل می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین51 میلیون تومان
زعفران سرگل47 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون تومان
قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای مجتبی قربانی

اقای مجتبی قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ