قیمت زعفران کیلویی در سال 1402

آنچه در این مقاله می خوانید...

مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی:ویژگیهای زعفران درجه یک چیست؟روش خرید زعفران از کشاورز:قیمت زعفران کیلویی در تربت حیدریه:
قیمت زعفران کیلویی در سال

قیمت زعفران کیلویی در سال 1402 چقدر است؟ قیمت یک کیلو زعفران سرگل و نگین چقدر است؟ بهترین زمان برای خرید کیلویی زعفران چه زمانی است؟

قیمت زعفران کیلویی امروز قیمت هر کیلو زعفران در ترکیه قیمت هر کیلو زعفران در سال 98

مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی:

شاید شما هم قصد خرید عمده زعفران را دارید و چون می خواهید هزینه زیادی بابت خرید کیلویی زعفران بپردازید دغدغه های زیادی دارید.

ممکن است این سوال ذهن شما را درگیر کرده باشد: از کجا به اصل بودن زعفران می توان پی برد؟ از کجا اطمینان داشته باشیم که همه حجم یک کیلو زعفران درجه یک و اصل است؟

شاید بسیاری از خریداران زعفران حتی نمی دانند به چه زعفرانی زعفران درجه یک گفته می‌شود!! در ادامه پاسخ همه سوال را خواهیم داد.

مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی مراجعه به یک مرکز معتبر و یا خرید از کشاورز و تولید کننده است. مراکز زیادی در بازار زعفران وجود دارند که خودشان تولید کننده نیستند و دو دغدغه بزرگ را ایجاد می کنند.

اول اینکه وجود این واسطه سبب افزایش کاذب قیمت زعفران می‌شود.

دوم اینکه واسطه ها برای خرید زعفران موردنیازشان یک پروسه حمل و نقل و انبارداری را طی می کنند. در طی این پروسه از کیفیت زعفران کم شده و کلاله ها ممکن است خرد و شکسته شوند و در شرایط نامناسب نگهداری از عطر زعفران نیز کاسته می شود.

زمانی که شما مستقیم از تولید کننده اقدام به خرید زعفران می کنیم همه این مسائل برطرف می‌شود.

برای اطلاع از قیمت زعفران کیلویی در سال جدید می توانید با ما تماس بگیرید.

ویژگیهای زعفران درجه یک چیست؟

زعفران درجه یک زعفرانی است که کیفیت بالایی داشته باشد. اما منظور از کیفیت بالا چیست و زعفران درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟

هر چقدر قدرت رنگ دهی زعفران بالاتر باشد، کیفیت زعفران بالاتر است. قدرت رنگ دهی مربوط به کاروتنوئید کروسین زعفران است. این رنگدانه در کلاله قرمز رنگ زعفران وجود دارد. پس زعفرانی که کلاله های قرمز رنگ درشت تر و ضخیم تری داشته باشد، مرغوب تر است.

معیار دیگر کیفیت زعفران میزان خامه زعفران است. هر چقدر خامه یا سفیدی زعفران کمتر باشد، کیفیت بالاتری خواهد داشت.

روش خرید زعفران از کشاورز:

قیمت زعفران کیلویی در سال 98 قیمت هر کیلو زعفران امروز

در پاسخ به دغدغه خریداران عمده زعفران باید بگوییم که با خرید زعفران از کشاورز می‌توانید از اصل بودن زعفران اطمینان یابید.

روش خرید مستقیم زعفران از کشاورز و تولید کننده؛ تضمین کننده اصل و خالص بودن زعفران است چراکه زعفران بدون این که توسط واسطه ها در بازار خرید و فروش زعفران بچرخد، بطور مستقیم به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

بنابراین احتمال تقلب در زعفران و کاهش کیفیت زعفران نیز به صفر خواهد رسید. با خرید زعفران از فروشگاه ما به عنوان یکی از تولید کنندگان اصلی زعفران در خراسان جنوبی، می توانید زعفران را در مقادیر عمده و کیلویی خریداری کنید.

کیفیت زعفران عمده و کیلویی تضمین شده می باشد و قیمت زعفران کیلویی نیز با قیمت تولید عرضه می‌شود.

قیمت زعفران کیلویی در تربت حیدریه:

شهرستان تربت حیدریه یکی از شهرهای استان خراسان رضوی و در ۱۶۰ کیلومتری مشهد واقع است. تربت حیدریه بزرگترین تولید کننده زعفران در استان خراسان رضوی بوده و بنابراین نقش مهمی در بازار زعفران دارد.

بیشترین سهم تولید زعفران در این استان مربوط به مزارع کشاورزی تربت حیدریه و روستاهای های اطراف آن می باشد. بنابراین قیمت زعفران کیلویی در تربت حیدریه برای فعالان بازار بسیار مهم است.

زعفران برداشت شده از این منطقه به سایر شهرها از جمله بازار بزرگ مشهد وارد شده و عرضه می شود. بسته به اینکه چه نوع زعفرانی و با چه کیفیتی و با نام چه برندی در بازار عرضه شود، قیمت هر کیلو زعفران متفاوت است.

به عنوان مثال قیمت زعفران نگین تربت حیدریه با قیمت زعفران نگین قائنات متفاوت خواهد بود قیمت زعفران سرگل برند سحرخیز با قیمت زعفران سرگل با برند بهرامن متفاوت است و یا قیمت زعفران سرگل ممتاز با قیمت زعفران سرگل اعلا صادراتی متفاوت می باشد.

در کنار اینها قیمت زعفران روزانه تغییر می کند چرا که محصولی صادراتی بوده و نوسانات ارز روی آن تاثیر گذار است. میزان تقاضا و عرضه زعفران پس از فصل برداشت نیز روی قیمت زعفران در سال جدید تاثیر گذار می باشد.

اگر می خواهید از قیمت زعفران کیلویی در سال ۱۴۰2 مطلع شوید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *