گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارزانترین قیمت زعفران به صورت فله

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارزانترین قیمت زعفران فله:انواع زعفران فله و تفاوت بین آن:خرید زعفران فله از کشاورز:قیمت هر کیلو زعفران فله ای:
ارزانترین قیمت زعفران به صورت فله

ارزانترین قیمت زعفران به صورت فله چقدر است؟ آیا میخواهید از لیست قیمت زعفران فله مطلع شوید؟ آیا با انواع زعفران فله و تفاوت بین آن ها آشنایی کامل دارید؟

قیمت زعفران قائنات قیمت لحظه ای زعفران قیمت زعفران نگین

ارزانترین قیمت زعفران فله:

شرکت ما انواع زعفران فله با درجه کیفیت بالا را با قیمت بسیار مناسب در مقادیر کیلویی تامین می نماید.

ارزانتر بودن قیمت زعفران فله نسبت به سایر مراکز فروش زعفران؛ دلیلی بر کیفیت پایین نیست بلکه چون ما تولید کننده زعفران هستیم و بدون واسطه فعالیت می‌کنیم زعفران با قیمت بسیار مناسب به دست مصرف کننده می رسد.

کیفیت زعفران ما را امتحان کنید مطمئن باشید مشتری همیشگی ما خواهید شد.

اگر قصد خرید زعفران درجه یک را دارید و با انواع زعفران آشنایی چندانی ندارید تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

انواع زعفران فله و تفاوت بین آن:

انواع زعفران فله و تفاوت بین آن

زعفران به انواع زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین تقسیم بندی می شود. هر کدام از این دسته بندی‌های متفاوت معین می‌کنند که چه قسمت خاصی از گیاه زعفران در این بسته بندی وجود دارد.

پس نام شرکت و شهر تولیدی و.. در این بسته بندی‌ها تعیین کننده انواع زعفران نیستند و فقط میزان زردی و قرمزی زعفران، انواع متفاوت‌ زعفران را می‌سازد.

زعفران دسته، تمام قسمت خامه یا سفیدی زعفران را به همراه دارد. بخش زرد رنگ آن حدود 3 الی 5 میلی‌متر یا 25 تا 30 درصد محصول را تشکیل می‌دهد و بخش قرمز آن می‌تواند بلندتر و یا کوتاه‌تر از خامه آن باشد و باید بین 70 تا 75 درصد باشد.

زعفران پوشال میزان سفیدی همراه کلاله ها کمتر بوده و حدود 1 تا 3 میلیمتر است.

در مقایسه با انواع زعفران ها مثل زعفران دسته، این محصول بخاطر وجود داشتن کلاله، رنگ دهی بالاتری هم دارد. بخاطر ترکیب مقداری از خامه با کلاله در این محصول، مشتریان هم اعتماد بیشتری هم به این محصول برای اصل بودن آن دارند.

زعفران سرگل تمام قرمز و فاقد سفیدی می باشد. بسته به درجه کیفیت زعفران ممکن است مقدار بسیار ناچیزی سفیدی در زعفران دیده شود.

زعفران نگین بهترین نوع زعفران است. زعفرانی تمام قرمز و فاقد سفیدی. بعلاوه از نظر ظاهری، زعفران نگین کلاله های قرمز رنگ درشت تر و بلندتری نسبت به زعفران سرگل دارد.

خرید زعفران فله از کشاورز:

قیمت زعفران قیمت زعفران گرمی

برای خرید زعفران فله با بالاترین درجه کیفیت ممکن می توانید با ما تماس بگیرید و از قیمت زعفران به صورت فله ای مطلع شوید.

تمامی انواع زعفران تضمینی بوده و از زعفران اصل قائنات تهیه شده است. با ضمانت برگشت وجه و بازگشت محصول در صورت نارضایتی میتوانید با خیالی آسوده انواع زعفران فله را از ما خریداری کنید.

ما با خرید زعفران از کشاورزان منطقه، زعفران را با حفظ کیفیت اولیه و بدون واسطه مستقیما به دست مصرف کنندگان سراسر کشور می رسانیم.

قیمت هر کیلو زعفران فله ای:

نوع زعفران و درجه کیفیت آن مهمترین عامل تعیین کننده قیمت زعفرانت از آنجا که ما تولید کننده زعفران هستیم و بدون واسطه فعالیت می‌کنیم انواع زعفران را با قیمت مناسب عرضه می‌کنیم.

همین امر باعث شده خریداران عمده زعفران انواع زعفران فله ای مورد نیاز خود را در درجه کیفیت های دلخواه از شرکت ما تأمین نمایند.

شاید شرکت های زیادی در حوزه فروش زعفران فعالیت داشته باشند اما تامین زعفران در مقادیر تناژی و عمده از عهده هر کسی ساخته نیست. تامین کننده باید بتواند زعفران را با کیفیت بالا و در زمان خواسته شده، ارائه نماید. از آنجا که ما تولید کننده زعفران هستیم و با فعالان حوزه زعفران نیز ارتباط و همکاری مداوم داریم، می توانیم انواع زعفران را با کیفیت دلخواه مشتری را در مقادیر کیلوی و تناژی در تمام ایام سال تامین نماییم.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران همین الان با ما تماس بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک دارید؟