گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

راه اندازی تجارت فروش زعفران در داخل

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با بازار زعفران:انواع زعفران کدامند؟تفاوت انواع زعفران در چیست؟خرید زعفران فله تضمین شده:مراحل بسته بندی زعفران:قیمت فروش زعفران بسته بندی شده:سود فروش زعفران بسته بندی شده:هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟
راه اندازی تجارت فروش زعفران در داخل

نحوه ی راه اندازی تجارت فروش زعفران در داخل ایران چگونه است؟ برای شروع به کار در حوزه فروش زعفران چه چیزهای لازم داریم؟ مراکز خرید زعفران درجه یک با قیمت مناسب کجا هستند؟

اگر قصد راه اندازی کسب و کار در حوزه خرید و فروش زعفران را دارید و اطلاعات کافی درباره بازار زعفران ندارید خواندن این مطلب را از دست ندهید.

آشنایی با بازار زعفران:

آشنایی با بازار زعفران

شاید شما هم قصد راه اندازی کسب و کار در حوزه تجارت فروش زعفران را دارید ولی اطلاعات چندانی درباره انواع زعفران، قیمت زعفران، نحوه بسته بندی زعفران و تجهیزات لازم برای این کار را ندارید.

برای اینکه در حوزه فروش زعفران سود بیشتری به دست آورید شما باید با انواع زعفران آشنایی کامل داشته باشید تا بتوانید متناسب با نیاز مشتری خود زعفران مورد نظر را با قیمت مناسب خریداری کرده و در بازار پخش و توزیع کنید.

برای تامین زعفران مورد نیاز خود بهتر است از تولیدکننده و کشاورز اقدام به خرید زعفران نمایید تا زعفران با قیمت ارزان تر را خریداری کرده و با قیمت و سود بیشتر بتوانید بفروشید.

انواع زعفران کدامند؟

شاید شما هم در بازار نام های متفاوتی برای زعفران شنیده باشید به عنوان مثال زعفران مشهد، زعفران قائن، زعفران ممتاز، زعفران سرگل اعلا و…

جدا از بحث نام های متفاوتی که در بازار برای زعفران وجود دارد باید بدانید که چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد که عبارتند از:

  • زعفران دسته یا دخترپیچ
  • زعفران پوشال
  • زعفران سرگل
  • زعفران نگین

زعفران دسته یا دخترپیچ ابتدایی ترین نوع زعفران است یعنی هنگامی که گل زعفران را از مزرعه برداشت می کنند گلبرگهای بنفش را جدا کرده و تمام آنچه در میان گل زعفران است به صورت مرتب روی هم چیده شده و زعفران دخترپیچ به وجود می‌آید.

زعفران دخترپیچ تمام بخش سفیدی و یا خامه را به همراه قرمزی دارا می باشد.

زعفران پوشال از جدا کردن قسمت سفیدی از کلاله قرمز رنگ به دست می آید اما در زعفران پوشال باز هم مقداری از خامه در انتهای کلاله قرمز رنگ باقی می‌ماند.

زعفران سرگل با جدا شدن کامل قسمت سفیدی از کلاله قرمز رنگ به وجود می‌آید به طوری که سه تا کلاله قرمز رنگ از همدیگر جدا می شود.

زعفران نگین مانند زعفران سرگل تمام قرمز و فاقد سفیدی است اما نسبت به زعفران سرگل؛ قلم درشت تر می باشد.

تفاوت انواع زعفران در چیست؟

تفاوت انواع زعفران در چیست

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم تفاوت بین انواع زعفران در نسبت سفیدی به قرمزی آن می باشد. در واقع اساس تقسیم بندی زعفران میزان سفیدی به قرمزی زعفران است.

همان‌طور که گفتیم زعفران دخترپیچ تمام بخش سفیدی را در انتهای کلاله قرمز رنگ دارا می باشد در حالی که زعفران نگین فاقد هرگونه سفیدی و تمام قرمز می باشد.

تفاوت بین زعفران سرگل و نگین در اینست که تمام قرمز و فاقد سفیدی هستند. درواقع تفاوتشان در درشت و ریز بودن کلاله های قرمز رنگ می باشد. زعفران سرگل کلاله های شکسته و ریزتری نسبت به زعفران نگین دارد.

خرید زعفران فله تضمین شده:

اگر به تازگی میخواهید وارد حوزه زعفران شوید طبیعتاً نگران کیفیت و اصل بودن زعفران خریداری شده خواهید بود.

شما می‌توانید زعفران فله را به صورت تضمین شده از شرکت ما خریداری کنید. هر کدام از 4 نوع زعفرانی که ذکر شد را می توانید به صورت فله یعنی بدون بسته بندی سفارش دهید.

قیمت زعفران فله نسبت به زعفران بسته بندی شده ارزانتر است چون هزینه های بسته بندی را ندارد. شما می‌توانید زعفران فله را خودتان در بسته بندی دلخواه بسته بندی کرده و در بازار پخش کنید.

خرید زعفران فله تضمین شده 

مراحل بسته بندی زعفران:

شاید شما هم دوست داشته باشید زعفران را به صورت فله خریداری کرده و سپس خودتان بسته بندی کنید. برای بسته بندی زعفران شما باید تجهیزات لازم مانند ترازوی حساس و دقیق، دستگاه پرس و ظروف بسته بندی زعفران را داشته باشید.

اگر نمی‌خواهید در تجارت فروش زعفران فعالیت وسیعی داشته باشید شاید خرید این تجهیزات برایتان هزینه بیشتری از خرید زعفران بسته بندی شده داشته باشد بنابراین ابتدا باید بسنجید که آیا خرید زعفران بسته بندی شده برایتان به صرفه تر خواهد بود یا خرید زعفران فله ای؟

قیمت فروش زعفران بسته بندی شده:

برای اینکه از فروش زعفران در شهر خود سود بیشتری ببرید حتماً شما هم به دنبال خرید زعفران ارزان قیمت هستید.

البته باید توجه داشته باشید که کیفیت زعفران باید مورد رضایت مشتری شما باشد بنابراین خرید زعفران با کیفیت بالا و قیمت ارزان  همواره برایتان دغدغه است.

شما می توانید انواع زعفران بسته بندی شده را از شرکت ما خریداری کنید ما چون خود تولیدکننده زعفران هستیم زعفران را با قیمت مناسب عرضه می کنیم. همچنین چون بدون واسطه فعالیت می‌کنیم قیمت ها نسبت به سایر مراکز فروش بسیار به صرفه تر میباشد.

برای اطلاع از قیمت هر مثقال زعفران بسته بندی شده می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت فروش زعفران بسته بندی شده

سود فروش زعفران بسته بندی شده:

اینکه از خرید زعفران و سپس فروش آن در بازار داخل چقدر سود می کنید بستگی به عوامل زیادی دارد.

نوع و درجه کیفیت زعفرانی که می خرید، قیمت خرید زعفران، قیمت فروش آن به مشتری تان، اینکه زعفران را فله می خرید یا بسته بندی شده، همگی روی درصد سود شما تاثیر گذار است.

هر چقدر بتوانید زعفران را با کیفیت بالا و قیمت ارزان تر خریداری کنید از فروش و پخش زعفران سود بیشتری به دست خواهید آورد.

برخی ها می پرسند زعفران را با چه قیمتی بفروشیم؟ این بستگی به توان خرید مردم در منطقه شما و همچنین قیمت فروش زعفران در شهر شما دارد.

هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟

هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است

اگر به تازگی وارد تجارت فروش زعفران شده باشید شاید بپرسید هر مثقال زعفران معادل چند گرم زعفران است یا یک کیلو زعفران چند مثقال است؟

یک مثقال زعفران برابر 4.61 گرم زعفران می‌باشد و هر کیلو زعفران حدود217 مثقال زعفران است.

برای خرید زعفران فله یا بسته بندی شده جهت پخش زعفران در شهر خود میتوانید با ما تماس بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک دارید؟