راه اندازی تجارت فروش زعفران در داخل

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با بازار زعفران:انواع زعفران کدامند؟تفاوت انواع زعفران در چیست؟خرید زعفران فله تضمین شده:مراحل بسته بندی زعفران:قیمت فروش زعفران بسته بندی شده:سود فروش زعفران بسته بندی شده:هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟
راه اندازی تجارت فروش زعفران در داخل

نحوه ی راه اندازی تجارت فروش زعفران در داخل ایران چگونه است؟ برای شروع به کار در حوزه فروش زعفران چه چیزهای لازم داریم؟ مراکز خرید زعفران درجه یک با قیمت مناسب کجا هستند؟

اگر قصد راه اندازی کسب و کار در حوزه خرید و فروش زعفران را دارید و اطلاعات کافی درباره بازار زعفران ندارید خواندن این مطلب را از دست ندهید.

آشنایی با بازار زعفران:

آشنایی با بازار زعفران

آیا شما هم قصد آشنایی با بازار زعفران برای ورود به این حوزه را دارید. شاید هم به تازگی وارد حوزه زعفران شده اید و نمی دانید انواع زعفران کدام است و چه تفاوت هایی با همدیگر دارند.

شاید شما هم قصد راه اندازی کسب و کار در حوزه تجارت فروش زعفران را دارید ولی اطلاعات چندانی درباره انواع زعفران، قیمت زعفران، نحوه بسته بندی زعفران و تجهیزات لازم برای این کار را ندارید.

برای اینکه در حوزه فروش زعفران سود بیشتری به دست آورید شما باید با انواع زعفران آشنایی کامل داشته باشید تا بتوانید متناسب با نیاز مشتری خود زعفران مورد نظر را با قیمت مناسب خریداری کرده و در بازار پخش و توزیع کنید.

برای تامین زعفران مورد نیاز خود بهتر است از تولیدکننده و کشاورز اقدام به خرید زعفران نمایید تا زعفران با قیمت ارزان تر را خریداری کرده و با قیمت و سود بیشتر بتوانید بفروشید.

انواع زعفران کدامند؟

شاید بسیاری از افراد نام انواع زعفران را شنیده باشند اما نمی دانند تفاوت انواع زعفران در چیست؟

شاید شما هم در بازار نام های متفاوتی برای زعفران شنیده باشید به عنوان مثال زعفران مشهد، زعفران قائن، زعفران ممتاز، زعفران سرگل اعلا و…

جدا از بحث نام های متفاوتی که در بازار برای زعفران وجود دارد باید بدانید که چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد که عبارتند از:

  • زعفران دسته یا دخترپیچ
  • زعفران پوشال
  • زعفران سرگل
  • زعفران نگین

هنگامی که گل زعفران را از مزرعه برداشت می کنند گلبرگهای بنفش را جدا کرده و تمام آنچه در میان گل زعفران است به صورت مرتب روی هم چیده شده و زعفران دخترپیچ به وجود می‌آید.

زعفران دسته یا دخترپیچ ابتدایی ترین نوع زعفران است. زعفران دخترپیچ تمام بخش سفیدی و یا خامه را به همراه قرمزی دارا می باشد.

گرچه زعفران پوشال از جدا کردن قسمت سفیدی از کلاله قرمز رنگ به دست می آید اما در زعفران پوشال باز هم مقداری از خامه در انتهای کلاله قرمز رنگ باقی می‌ماند.

زعفران سرگل با جدا شدن کامل قسمت سفیدی از کلاله قرمز رنگ به وجود می‌آید به طوری که سه تا کلاله قرمز رنگ از همدیگر جدا می شود.

زعفران نگین مانند زعفران سرگل تمام قرمز و فاقد سفیدی است اما نسبت به زعفران سرگل؛ قلم درشت تر می باشد.

برای موفقیت در تجارت فروش زعفران می توانید با ما ارتباط داشته باشید.

تفاوت انواع زعفران در چیست؟

تفاوت انواع زعفران در چیست

شما وارد یک فروشگاه می شوید و قیمت یک گرم زعفران ۲۷ هزار تومان به شما اعلام می‌شود. در جای دیگر قیمت یک گرم زعفران ۴۵ هزار تومان اعلام می‌شود. قضاوت شما چه خواهد بود؟

اولین سوالی که به ذهن می‌رسد این است که علت تفاوت قیمت در چیست؟ شما دو نوع زعفران که هر دو تمام قرمز بودند، دیدید اما چرا قیمت ها اینقدر متفاوت است.

آنچه که تفاوت بین انواع زعفران را تعیین می کند در درجه اول، نسبت سفیدی به قرمزی زعفران است.

طول و ضخامت کلاله های زعفران از دیگر معیارهای تعیین کننده تفاوت بین انواع زعفران است. به عنوان مثال زعفران سوپرنگین پرسی دارای رشته های ضخیم تر و طویل تری نسبت به سایر انواع زعفران می باشد.

یکی دیگر از از ملاک های تعیین کننده تفاوت بین انواع زعفران، ریز یا درشت بودن رشته های زعفران است. به عنوان مثال زعفران سرگل ممتاز دارای رشته های شکسته شده و خرد شده بیشتری نسبت به زعفران سرگل اعلا می‌باشد.

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم تفاوت بین انواع زعفران در نسبت سفیدی به قرمزی آن می باشد. در واقع اساس تقسیم بندی زعفران میزان سفیدی به قرمزی زعفران است.

همان‌طور که گفتیم زعفران دخترپیچ تمام بخش سفیدی را در انتهای کلاله قرمز رنگ دارا می باشد در حالی که زعفران نگین فاقد هرگونه سفیدی و تمام قرمز می باشد.

تفاوت بین زعفران سرگل و نگین در اینست که تمام قرمز و فاقد سفیدی هستند. درواقع تفاوتشان در درشت و ریز بودن کلاله های قرمز رنگ می باشد. زعفران سرگل کلاله های شکسته و ریزتری نسبت به زعفران نگین دارد.

خرید زعفران فله تضمین شده:

اگر به تازگی میخواهید وارد حوزه زعفران شوید طبیعتاً نگران کیفیت و اصل بودن زعفران خریداری شده خواهید بود.

شما می‌توانید زعفران فله را به صورت تضمین شده از شرکت ما خریداری کنید. هر کدام از 4 نوع زعفرانی که ذکر شد را می توانید به صورت فله یعنی بدون بسته بندی سفارش دهید.

قیمت زعفران فله نسبت به زعفران بسته بندی شده ارزانتر است چون هزینه های بسته بندی را ندارد. شما می‌توانید زعفران فله را خودتان در بسته بندی دلخواه بسته بندی کرده و در بازار پخش کنید.

زعفران فله چون بدون بسته بندی است هنگام خرید آن باید به کیفیت و اصالت آن توجه کافی داشته باشید.

در شرکت ما خرید زعفران فله ای تضمین شده با ارائه برگه آنالیز زعفران به مشتریان امکان پذیر است. به خریداران زعفران که قصد خرید کیلویی زعفران را دارند برگه آنالیز آزمایشگاهی محصول نیز ارائه می شود.

برگه آنالیز نشان دهنده آزمایشات انجام گرفته روی زعفران از نظر قدرت رنگ دهی، کیفیت و اصالت زعفران می باشد.

اگر قصد خرید زعفران فله ای برای تجارت فروش زعفران را دارید می توانید با ما ارتباط بگیرید.

خرید زعفران فله تضمین شده

مراحل بسته بندی زعفران:

شاید شما هم دوست داشته باشید زعفران را به صورت فله خریداری کرده و سپس خودتان بسته بندی کنید.

بنابراین باید با مراحل بسته بندی زعفران آشنایی داشته باشید تا کیفیت زعفران در طول پروسه بسته بندی حفظ شده و به دست مشتری برسد.

برای بسته بندی زعفران شما باید تجهیزات لازم مانند ترازوی حساس و دقیق، دستگاه پرس و ظروف بسته بندی زعفران را داشته باشید.

اگر نمی‌خواهید در تجارت فروش زعفران فعالیت وسیعی داشته باشید شاید خرید این تجهیزات برایتان هزینه بیشتری از خرید زعفران بسته بندی شده داشته باشد. بنابراین ابتدا باید بسنجید که آیا خرید زعفران بسته بندی شده برایتان به صرفه تر خواهد بود یا خرید زعفران فله ای؟

برای کسب موفقیت های بیشتر در تجارت فروش زعفران می توانید با ما ارتباط داشته باشید.

قیمت فروش زعفران بسته بندی شده:

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم قیمت فروش زعفران بسته بندی شده در مراکز مختلف متفاوت است.

علت اصلی تفاوت قیمت فروش را در نسبت سفیدی به قرمزی، طول و ضخامت کلاله ها و ریز و درشت بودن کلاله های زعفران بیان کردیم.

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت زعفران، نوع بسته بندی زعفران می باشد. به عنوان مثال یک گرم زعفران با بسته بندی پاکتی ارزان قیمت تر از یک گرم زعفران با بسته بندی خاتم می باشد.

هر کدام از ظروف بسته بندی زعفران از لحاظ جنس،طرح، اندازه و رنگ متفاوت هستند. شما بسته به حوزه کاریتان می توانید انواع ظروف بسته بندی را در وزن های نیم گرم تا یک مثقال و نیم کیلویی و یک کیلویی سفارش دهید.

برای اینکه از فروش زعفران در شهر خود سود بیشتری ببرید حتماً شما هم به دنبال خرید زعفران ارزان قیمت هستید.

البته باید توجه داشته باشید که کیفیت زعفران باید مورد رضایت مشتری شما باشد بنابراین خرید زعفران با کیفیت بالا و قیمت ارزان  همواره برایتان دغدغه است.

شما می توانید انواع زعفران بسته بندی شده را از شرکت ما خریداری کنید ما چون خود تولیدکننده زعفران هستیم زعفران را با قیمت مناسب عرضه می کنیم. همچنین چون بدون واسطه فعالیت می‌کنیم قیمت ها نسبت به سایر مراکز فروش بسیار به صرفه تر میباشد.

برای اطلاع از قیمت هر مثقال زعفران بسته بندی شده می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت فروش زعفران بسته بندی شده

سود فروش زعفران بسته بندی شده:

سود فروش زعفران بسته بندی شده یکی از متداول ترین سوالات مبتدیان در این حوزه است. شاید شما هم بخواهید زعفران را به صورت فله خریداری کنید و سپس بسته بندی و توزیع نمایید. میخواهید بدانید سود شما از بسته بندی و فروش زعفران چقدر خواهد بود.

اینکه از خرید زعفران و سپس فروش آن در بازار داخل چقدر سود می کنید بستگی به عوامل زیادی دارد.

نوع و درجه کیفیت زعفرانی که می خرید، قیمت خرید زعفران، قیمت فروش آن به مشتری تان، اینکه زعفران را فله می خرید یا بسته بندی شده، همگی روی درصد سود شما تاثیر گذار است.

هر چقدر بتوانید زعفران را با کیفیت بالا و قیمت ارزان تر خریداری کنید از فروش و پخش زعفران سود بیشتری به دست خواهید آورد.

برخی ها می پرسند زعفران را با چه قیمتی بفروشیم؟ این بستگی به توان خرید مردم در منطقه شما و همچنین قیمت فروش زعفران در شهر شما دارد.

هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟

هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است

اگر به تازگی وارد تجارت فروش زعفران شده باشید شاید بپرسید هر مثقال زعفران معادل چند گرم زعفران است یا یک کیلو زعفران چند مثقال است؟

یک مثقال زعفران برابر 4.61 گرم زعفران می‌باشد و هر کیلو زعفران حدود217 مثقال زعفران است.

برای خرید زعفران فله یا بسته بندی شده جهت پخش زعفران در شهر خود میتوانید با ما تماس بگیرید.

مثقال و گرم از واحدهای اندازه گیری زعفران هستند. برای وصل کردن زعفران از ترازو های بسیار حساس که در طلافروشی ها موجود است استفاده می شود.

این ترازو ها باید بسیار دقیق باشند و تا دو رقم بعد از اعشار را بتوانند اندازه‌گیری کنند. یکی از سوالات متداول عامه مردم این است که آیا منظور از یک مثقال زعفران وزن خالص زعفران یا وزن آن به همراه بسته بندی است؟

هنگام پروسه بسته بندی زعفران یک مثقال زعفران به صورت خالص اندازه‌گیری شده و سپس در ظروف مختلف بسته بندی می شود.

برای موفقیت در تجارت فروش زعفران می توانید با ما ارتباط داشته باشید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین51 میلیون تومان
زعفران سرگل47 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون تومان
قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای مجتبی قربانی

اقای مجتبی قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ