فروش کیلویی زعفران ممتاز قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با زعفران ممتاز قائنات:مشخصات زعفران ممتاز درجه یک:مشخصات زعفران درجه یکقیمت هر کیلو زعفران قائنات امروز:خرید کیلویی زعفران ممتاز قائنات:قیمت یک مثقال زعفران ممتاز:نمایندگی فروش زعفران ممتاز در مشهد:قیمت فروش کیلویی زعفران در بازار ایران:
فروش کیلویی زعفران ممتاز قائنات

معتبر ترین مرکز فروش کیلویی زعفران ممتاز قائنات کجاست؟ آیا با زعفران ممتاز قائنات آشنایی کامل دارید؟ مشخصات زعفران ممتاز درجه یک چیست؟

قیمت هر کیلو زعفران در بازار ایران چقدر است؟ نمایندگی فروش زعفران قائنات در مشهد و تهران کجاست؟

قیمت زعفران قائنات کیلویی قیمت زعفران صادرات قيمت زعفران درجه يك

آشنایی با زعفران ممتاز قائنات:

شاید شما هم قصد خرید زعفران را دارید و به دنبال زعفران مرغوب و درجه یک هستید. حتماً شهرت و آوازه زعفران قائنات را هم شنیده اید. کیفیت بالای زعفران قائنات سبب شده خریداران زعفران در جستجوی خرید زعفران این منطقه باشند. به راستی چرا زعفران قائنات اینقدر مشهور است؟! با زعفران ممتاز قائنات چقدر آشنایی دارید؟

اولین خاستگاه کاشت زعفران در این منطقه بوده است. سابقه کاشت زعفران در منطقه قائنات به 700 سال پیش باز می گردد. ز زعفران گیاهی نیمه گرمسیری است.

عوامل محیطی و آب و هوایی باید سازگار با رشد گیاه زعفران باشد تا زعفرانی که از آنجا برداشت می‌شود مرغوب باشد. به دلیل ارتفاع مناسب از سطح دریا، داشتن خاک و زمین حاصلخیز برای زعفران و آب و هوای مساعد و سازگار با این گیاه؛ زعفران منطقه قائنات بهترین زعفران ایران شناخته شده است.

مشخصات زعفران ممتاز درجه یک:

مشخصات زعفران درجه یک

زعفران قائنات به دلیل دارا بودن درصد بیشتری از ترکیبات سافرانال و کروسین، دارای عطر و بوی بیشتر نسبت به زعفران سایر مناطق می باشد. رنگ زعفران نیز که ناشی از رنگدانه کروسین است، قرمز پر رنگ و بسیار خوش رنگ می باشد.

به قسمتی از زعفران خالص که به رنگ قرمز می باشد و در انتهای تار زعفران قرار دارد؛ زعفران سرگل گفته می شود. به دلیل جداسازی بالاترین قسمت از تار زعفران این قسمت را سرگل که به معنای رشته بریده است، نام گذاری می کنند.

زعفران سرگل را زعفران ممتاز هم می نامند. علت این نامگذاری این است که در تولید زعفران سرگل تا حد ممکن بخش سفید رنگ ریشه زعفران را از آن جدا می کنند. این کار باعث می‌شود کیفیت ظاهری و قدرت رنگی زعفران چند برابر شود به همین دلیل به زعفرانی که به این روش به دست می آید زعفران ممتاز نیز گفته می شود.

بسته به نحوه جداسازی سفیدی از کلاله ها، زعفران ممتاز درجه کیفیت های مختلف دارد. از مشخصات زعفران ممتاز درجه یک، درشتی کلاله ها، عدم شکستگی در بین رشته ها و قدرت رنگ دهی بالا می باشد.

قیمت هر کیلو زعفران قائنات امروز:

در خرید کیلویی زعفران قیمت ها به صورت عمده فروشی محسوب می شود. قیمت عمده زعفران از قیمت خرده فروشی زعفران ارزان تر است. قیمت دقیق هر کیلو زعفران نرخ ثابتی ندارد چرا که به عوامل زیادی بستگی دارد به عنوان مثال نوع زعفران، درجه کیفیت آن، شرکت و برندی که شما از آن زعفران می خرید.

شما می توانید زعفران قائنات اصل و درجه یک را بدون واسطه از شرکت ما خریداری کنید. قیمت هر کیلو زعفران قائنات امروز بین 27 تا 38 میلیون تومان می باشد.

خرید کیلویی زعفران ممتاز قائنات:

 خرید زعفران کیلویی

در خرید کیلویی زعفران چون حجم زعفران زیاد است و از طرفی خریدار هزینه زیادی می پردازد دغدغه زیادی دارد. اینکه آیا زعفرانی که خریده است اصل است یا تقلبی؟ آیا زعفران کیفیت خوبی دارد یا نه؟ آیا قیمت زعفران مناسب بوده یا گران قیمت؟ همگی از جمله دغدغه های خریداران زعفران است.

شرکت ما یکی از بزرگترین مراکز فروش کیلویی زعفران بوده و در این شرکت زعفران جهت کنترل کیفیت به آزمایشگاه ارسال می شود. پس از تایید کیفیت زعفران؛ نتیجه آزمایشات به مشتری تقدیم می‌شود تا از بابت کیفیت و اصالت زعفران دغدغه خاطر نداشته باشند.

برای خرید کیلویی زعفران ممتاز قائنات به موارد زیر دقت کنید:

  • زعفران یک دست باشد 
  • زعفران خوشرنگ باشد
  •  تیره و بد رنگ نباشد 
  • زعفران امسالی باشد 
  • زعفران ریز و شکسته شده وجود نداشته باشد (البته بستگی به نوع زعفران دارد)

قیمت یک مثقال زعفران ممتاز:

قیمت یک مثقال زعفران ممتاز قائنات

زعفران قائنات از بهترین انواع زعفران است که در منطقه قائنات خراسان جنوبی تولید می شود. زعفران این منطقه به دلیل عطر و بو و کیفیت بالایی که دارد در سراسر ایران شهرت دارد.

قیمت یک مثقال زعفران ممتاز قائنات در بسته بندی های مختلف مانند بسته بندی خاتم، آذین، اطلسی و پاکتی متفاوت است. شما می توانید قیمت یک مثقال زعفران بسته بندی شده را از طریق تماس با ما مطلع شوید.

نمایندگی فروش زعفران ممتاز در مشهد:

زعفران قائنات شهرت زیادی دارد. در اکثر شهرهای ایران نمایندگی نیز دارد. نمایندگی فروش زعفران ممتاز در مشهد نیز؛ زعفران را در بسته بندی های مختلف عرضه می کند.

شما در بازار مشهد می‌توانید زعفران را با نام های مختلف مانند زعفران گناباد، زعفران تربت حیدریه، زعفران مشهد، زعفران قائن مشهد و غیره ببینید. شرکتهای مختلف با نام های مختلف انواع زعفران را در بسته بندی های متنوع عرضه می‌کنند.

شرکت ما تولید کننده زعفران نیز هست. ما با فعالان حوزه زعفران نیز ارتباط و همکاری مداوم داریم. ما می توانیم انواع زعفران را با کیفیت دلخواه مشتری را در مقادیر کیلوی و تناژی در تمام ایام سال تامین نماییم.

برای اطلاع از قیمت فروش کیلویی زعفران ممتاز قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت فروش کیلویی زعفران در بازار ایران:

قیمت زعفران نگین صادراتی قیمت زعفران

قیمت هر کیلو زعفران بسته به نوع زعفران و درجه کیفیت آن فرق دارد.

نمودار قیمت زعفران به ترتیب افزایش قیمت عبارت است از: زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل، زعفران نگین. یعنی قیمت زعفران نگین بالاتر از قیمت زعفران سرگل میباشد.

برای خرید زعفران عمده و کیلویی می توانید زعفران ممتاز قائنات را به صورت ۱۰۰% اصل و تضمینی را از ما خریداری کنید. ما در منطقه قائنات خراسان جنوبی هستیم و در همه ایام سال به زعفران اصل قائنات دسترسی آسان و همیشگی داریم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به قیمت فروش کیلویی زعفران ممتاز قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی42 میلیون تومان
زعفران نگین40 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل38 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال36 میلیون و 500 هزار تومان
امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

1

یک پاسخ به “فروش کیلویی زعفران ممتاز قائنات”

  1. چقدر خوبه که الان تو اینترنت همه جیز رو میشه پیدا کرد. قبلا باید کلی میگشتیم تا کسی رو پیدا کنیم که بهمون چیزی یاد بده یا مثلا واسه لوله بازکنی برچسب ها رو زیر و رو میکردیم که آیا یه آدم مطمئن واس چاه بازکنی پیدا میشه یا نه ولی الان دیگه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد تو اینترنت هست. از اطلاعات عمومی ساده گرفته تا انواع آموزش های فنی و… رو میشه از تو اینترنت پیدا کرد. سوال اینه که میشه به همه اطلاعاتی که توی نت پیدا میشه اعتماد کرد؟ بهرحال بعضی چیزا مثل سلامت، موضوعات مهمیه..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *