فروش زعفران قائنات فله و کیلویی

بهترین مرکز فروش زعفران قائنات فله و کیلویی کجاست؟ قیمت هر کیلو زعفران فله چقدر است؟ قوانین صادرات زعفران فله چگونه است؟

معتبرترین مرکز فروش زعفران فله و کیلویی:

معتبرترین مرکز فروش زعفران فله و کیلویی

یافتن مرکز فروش زعفران که مطمئن و معتبر باشد به دلیل گستردگی بازار زعفران آسان نیست. یکی از دلایلی که باعث شده خریداران زعفران نتوانند به این مراکز اعتماد کنند، فروش زعفران تقلبی یا مخلوط چند نوع زعفران بی‌کیفیت و عرضه آن به جای زعفران مرغوب بوده است.

شرکت ما دغدغه خریداران زعفران را درک کرده و زعفران را به صورت تضمینی به سراسر شهرهای ایران ارسال می کند. در صورتی که خریدار زعفران پس از دریافت زعفران در شهر خود از آن ناراضی بود می‌تواند برگشت داده و تمامی هزینه‌های خود را دریافت نماید.

برای فروش کیلویی زعفران ما محدودیتی نداریم و چون در منطقه قائنات هستیم همیشه به زعفران مرغوب و امسالی دسترسی داریم. بنابراین همیشه انواع زعفران با عطر و بوی بی نظیر و قدرت رنگی بالا به مشتریان عرضه می‌شود.

ویژگیهای زعفران فله درجه یک و مرغوب:

شاید شما با ویژگی های زعفران آشنایی چندانی نداشته باشید و تفاوت بین انواع زعفران را ندانید. اگر قصد خرید زعفران فله را دارید اما نمی دانید چگونه به کیفیت زعفرانی که می خرید پی ببرید و از اصل و درجه بودن آن اطمینان خاطر داشته باشید باید با انواع زعفران آشنایی داشته باشید.

در واقع 4 نوع زعفرانی که وجود دارد هر کدام مشخصه ها و ویژگی های مربوط به خود را دارند. به عنوان مثال زعفران پوشال زعفرانی است که یک تا 3 میلیمتر سفیدی هم دارد اما زعفران سرگل تمام قرمز است.

بنابراین شما باید ابتدا با انواع زعفران آشنایی داشته باشید برای منظور می توانید به سایر مقالات ارائه شده در سایت ما مراجعه کنید.

به طور کلی زعفران فله ای که خریداری میکنید با در نظر گرفتن معیار های زیر می توانید به درج کیفیت آن پی ببرید:

  • ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران 
  • طویل یا شکسته بودن کلاله های زعفران
  • وجود سفیدی در انتهای کلاله های قرمز 
  • تیره یا روشن بودن رشته های زعفران
  • وجود تکه های به هم چسبیده زعفران عطر و بوی زعفران 
  • قدرت رنگ دهی زعفران

خرید زعفران کیلویی تضمین شده:

خرید زعفران کیلویی تضمین شده

اگر قصد خرید کیلویی زعفران را دارید می توانید انواع درجه کیفیت های زعفران را متناسب با حوزه کاریتان به صورت تضمین شده از ما خریداری کنید. نتیجه آزمایشات انجام گرفته روی زعفران را به شما تقدیم میکنیم.

درواقع زعفرانی که به شما عزیزان تقدیم می شود در ابتدا به آزمایشگاه رفته و از نظر اصل بودن و درجه کیفیت مورد تایید قرار می‌گیرد و نتیجه آن به صورت برگه آنالیز تقدیم شما خواهد شد تا از بابت زعفرانی که می خرید اطمینان خاطر داشته باشید.

جهت اطلاع از قیمت فروش زعفران قائنات فله و کیلویی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت فروش زعفران کیلویی:

قیمت هر کیلو زعفران در بازار متفاوت است چرا که در درجه کیفیتهای متفاوتی عرضه می شود. قبلا توضیح دادیم که بر چه اساسی شما می‌توانید درجه کیفیت زعفران را تخمین بزنید.

هرچقدر زعفرانی که میخرید از نظر کیفیت یکدست باشد، مرغوب تر است زعفرانی که دارای کلاله های طویل تر، درشتر و فاقد سفیدی باشد و قدرت رنگی و عطر و بوی بیشتری داشته باشد، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

برای تامین زعفران در مقادیر کیلویی اکثر مراکز فروش زعفران خودشان چون تولید کننده نیستند و برای تامین زعفران مورد نیاز مشتری خود، از سایر مراکز کمک می‌گیرند.

شرکت ما چون خود تولید کننده زعفران است و در منطقه قائنات استقرار داریم همیشه به زعفران قائنات دسترسی داشته و برای تامین زعفران در مقادیر عمده هیچ محدودیتی نداریم.

با توجه به درجه کیفیت های مختلف زعفران و ثابت نبودن قیمت زعفران، می توانید هم اکنون جهت اطلاع از قیمت فروش زعفران فله و کیلویی با ما ارتباط بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

درباره مدیر سایت

همچنین ببینید

فروش عمده زعفران ممتاز فله و بسته بندی

فروش عمده زعفران ممتاز فله و بسته بندی

بهترین مرکز فروش عمده زعفران ممتاز فله و بسته بندی کجاست؟ قیمت عمده زعفران فله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
نیاز به کمک دارید؟