فروش زعفران سرگل مشهد با قیمت تولید

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید زعفران سرگل:مشخصات زعفران سرگل مشهد:معرفی زعفران سرگل مشهد:فروش زعفران سرگل در مشهد:قیمت مثقالی و گرمی زعفران سرگل مشهد:قیمت لحظه ای زعفران در بازار:خرید زعفران عمده با قیمت تولید:
فروش زعفران سرگل مشهد با قیمت تولید

معتبرترین مرکز فروش زعفران سرگل مشهد با قیمت تولید کجاست؟ برای آشنایی با زعفران سرگل و مشخصات زعفران سرگل مشهد و همچنین اطلاع از قیمت مثقالی و گرمی زعفران خواندن این مطلب را از دست ندهید.

 قیمت روز زعفران در مشهد

مراحل تولید زعفران سرگل:

یکی از پرفروش ترین انواع زعفران، زعفران سرگل می باشد. اکثر مردم زعفران را با این نام می شناسند و حتی ممکن است با سایر انواع زعفران آشنا نباشند. ازطرفی زعفران سرگل ویژگی‌هایی دارد که سبب شده نسبت به سایر انواع زعفران بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد.

زعفران سرگل به دو روش تولید می شود. می توان از همان ابتدای برداشت گل زعفران؛ قسمت سفیدی را از کلاله جدا می کنند تا زعفران سرگل بدست آید.

روش دیگر این است که انواع زعفران دخترپیچ و پوشال را بعد از اینکه خشک می شوند به زعفران سرگل تبدیل می کنند. در واقع زعفران سرگل در این روش از الک کردن زعفران پوشال و دختر پیچ به دست می آید.

در این روش در طی مراحل تولید زعفران سرگل هنگامی که خامه از کلاله جدا می شود ممکن است رشته های زعفران شکسته شوند.

مشخصات زعفران سرگل مشهد:

 مشخصات زعفران سرگل اعلا

دراین زعفران خبری از سفیدی یا خامه زعفران نیست یعنی زعفرانی تمام قرمز است. کیفیت زعفران سرگل به دلیل اینکه فاقد سفیدی است، از کیفیت زعفران دسته و پوشال بهتر است به همین دلیل قدرت رنگ دهی بالاتری هم نسبت به این دو نوع زعفران دارد.

اگر بخواهیم زعفران سرگل را با زعفران نگین مقایسه کنیم، کیفیت ظاهری زعفران نگین بالاتر است چرا که کلاله های زعفران نگین ضخیم تر و درشت تر از سرگل است به همین دلیل قیمت زعفران نگین از قیمت زعفران سرگل بیشتر است.

یکی دیگر از مشخصات زعفران سرگل مشهد ویژگی های ظاهری آن می باشد. کلاله های ریز و شکسته شده اما تمام قرمز و بدون سفیدی هستند. البته بسته به درجه کیفیت زعفران، ممکن است طول و ضخامت کلاه ها متفاوت باشد.

کیفیت و قدرت رنگ دهی بالا و قیمت مناسب زعفران سرگل سبب شده این نوع زعفران بیشترین میزان فروش را داشته باشد.

معرفی زعفران سرگل مشهد:

 زعفران سرگل مشهد

حتماً شما هم در بازار خرید و فروش زعفران نام هایی مانند زعفران قائنات، زعفران قائن، زعفران مشهد، زعفران فردوس و… را شنیده‌اید.

عامه مردم فکر می کنند این نامها نوعی از زعفران است برای همین وارد مراکز فروشی زعفران که می شوند می پرسند قیمت زعفران مشهد چقدر است؟ یا زعفران قائنات گرمی چند هزار تومان است؟

این نام ها فقط به عنوان برند بوده و اشاره به محل تولید زعفران دارد یعنی زعفرانی که برداشت شده از مزارع قائنات خراسان جنوبی است یا زعفرانی که در مزارع مشهد تولید شده است در صورتی که انواع زعفران عبارتند از: زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین.

فروش زعفران سرگل در مشهد:

 فروش زعفران سرگل بسته بندی

همانطور که اشاره کردیم منظور از زعفران مشهد زعفرانی است که از مزارع مشهد و شهرستان های اطراف برداشت و تولید شده است. منظور از زعفران سرگل اشاره به نوع زعفران می باشد یعنی زعفران سرگل است نه نگین.

فروش زعفران سرگل در مشهد به صورت فله و بسته بندی شده انجام می شود. بسته بندی های زعفران سرگل از نیم گرم زعفران تا نیم کیلو زعفران متفاوت است.

بسته بندی های نیم کیلویی زعفران در ظروف خاتم فلزی بوده و بیشتر برای صادرات زعفران مورد استفاده قرار می گیرد.

سایر بسته بندی های ظروف شامل ظروف پلی کریستال و پاکتی می باشد. ظروف پلی کریستال شبه شیشه بوده و زعفران داخل آن قابل رویت می باشد به همین دلیل زیبایی ظاهری خاصی دارد. انواع بسته بندی ها در وزن های گرمی و مثقالی در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است.

قیمت مثقالی و گرمی زعفران سرگل مشهد:

 قیمت زعفران مثقالی و گرمی

زعفران سرگل از نظر درجه کیفیت مختلف است و بر این اساس به انواع زعفران سرگل ممتاز، سرگل صادراتی، سرگل اعلا تقسیم بندی می شود.
شایدبپرسید تفاوت انواع زعفران سرگل چیست یا بهترین زعفران سرگل کدام است؟

ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران، سالم و شکسته بودن رشته ها، میزان سفیدی که ممکن است در برخی از کلاله ها وجود داشته باشد، اساس درجه بندی زعفران سرگل است. با این توضیحات زعفران سرگل صادراتی، زعفرانی فاقد سفیدی، تمام قرمز با کلاله های درشت و سالم است و بهترین زعفران سرگل محسوب می شود.

برای اطلاع از قیمت مثقالی و گرمی زعفران سرگل مشهد هم اکنون تماس بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران در بازار:

 قیمت لحظه ای زعفران در مشهد

بازار خرید و فروش زعفران در مشهد یکی از اصلی ترین مراکز فروش زعفران در کشور است به همین دلیل قیمت زعفران در مشهد برای بسیاری از فعالان حوزه زعفران مهم است.

قیمت زعفران مانند قیمت طلا روزانه تغییر میکند چرا که زعفران محصولی جهانی و صادراتی است و عوامل زیادی روی قیمت لحظه ای زعفران تاثیرگذارند. اگر می خواهید از قیمت لحظه ای زعفران در بازار مطلع شوید هم اکنون می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران عمده با قیمت تولید:

 خرید زعفران عمده با قیمت تولید

تا اینجا گفتیم که زعفران انواع مختلف و درجه کیفیت های متفاوت دارد به همین دلیل قیمت زعفران هم متفاوت است از طرفی مراکز فروش زعفران در سراسر ایران وجود دارند و با برندهای مختلف زعفران را عرضه می کنند.

اگر به دنبال کیفیت خوب و قیمت مناسب هستید، خرید زعفران سرگل مشهد از فروشگاه ما را تجربه کنید.

در شرکت ما انواع زعفران اصل و 100 درصد خالص به صورت تضمین شده و با قیمت پایه عرضه می شود. چون بدون واسطه فعالیت می‌کنیم تمامی قیمت ها نسبت به کیفیتی که زعفران دارد، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

خرید زعفران عمده با قیمت تولید را از شرکت ما تجربه کنید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین65 میلیون تومان
زعفران سرگل59 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
اقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای نامی

اقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ