گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش زعفران در تهران با قیمت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز خرید زعفران در تهران:پخش زعفران قائنات در تهران:فروش عمده زعفران:خرید زعفران عمده به صورت تضمینی:قیمت زعفران بسته بندی:
فروش زعفران در تهران با قیمت مناسب

فروش زعفران در تهران با قیمت مناسب کجاست؟ قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران چقدر است؟

مرکز خرید زعفران در تهران قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران

مرکز خرید زعفران در تهران:

سوپر مارکت ها و فروشگاه های زیادی در تهران در حوزه فروش زعفران فعالیت می کنند. برخی از این مراکز به عنوان نمایندگی سایر شرکت های توزیع کننده زعفران هستند مانند نمایندگی زعفران سحرخیز، نمایندگی زعفران بهرامن و…

مراکز فروش زعفران در تهران خودشان تولیدکننده زعفران نیستند بنابراین قیمت زعفران در تهران نسبت به قیمت خرید زعفران از تولید کننده زعفران بیشتر می باشد.

پخش زعفران قائنات در تهران:

پخش زعفران قائنات در تهران خرید زعفران قائنات اصل

همان طور که می دانید زعفران قائنات مرغوب‌ترین زعفران ایران است. بسیاری از افراد از نام زعفران قائنات سوء استفاده کرده و انواع زعفران بی کیفیت را با این نام می فروشند و چون قیمت زعفران نیز ارزان است بسیاری از افراد فریب قیمت زعفران را می خورند.

اگر قصد خرید زعفران قائنات اصل را دارید می توانید از فروشگاه ما که تولید کننده زعفران قائنات در خراسان جنوبی است اقدام به خرید زعفران نمایید.

فروش عمده زعفران:

ما در استان خراسان جنوبی هستیم و در آنجا زمین کشاورزی داریم. دسترسی ما به زعفران همیشگی و راحت بوده و در فروش عمده زعفران هیچ محدودیتی نداریم.

هر نوع زعفرانی که بخواهید در مقادیر کیلویی و بیشتر در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهد شد.

خرید زعفران عمده به صورت تضمینی:

فروش عمده زعفران خرید زعفران عمده به صورت تضمینی

شاید شما صادر کننده زعفران هستید یا خود یکی از مراکز فروش عمده زعفران هستید و برای تامین زعفران مورد نیاز خود به دنبال مرکزی معتبر می گردید.

در خرید زعفران عمده چون حجم خرید بالاست به راحتی نمی‌توان اعتماد کرد. ما دغدغه خریداران زعفران را درک کرده و به همین جهت زعفرانی که به مشتریان عرضه می‌کنیم را آزمایش می کنیم.

زعفران از نظر خالص یا شیمیایی بودن، قدرت رنگ دهی و سایر استانداردهای بین‌المللی مورد آزمایش قرار می‌گیرد. سپس نتیجه آزمایشات را به همراه زعفران به مشتری ارائه می دهیم تا از بابت اصل بودن و کیفیت زعفران اطمینان خاطر داشته باشند.

علاوه بر این تا هفت روز از زمان ارسال مشتریان می توانند چنانچه از محصول ناراضی بودند آن را برگشت داده و هزینه خود را دریافت کنند.

قیمت زعفران بسته بندی:

قیمت زعفران بسته بندی قیمت هر گرم زعفران

قیمت زعفران بسته به نوع و کیفیت آن متفاوت است. در بین انواع زعفران قیمت زعفران نگین بالاتر از بقیه است چرا که زعفران‌ تمام قرمز و فاقد سفیدی است.

زعفران دسته یا دخترپیچ چون بیشترین میزان سفیدی را در بین انواع زعفران دارد ارزان قیمت ترین نوع زعفران است.

نوع بسته بندی زعفران و شرکت عرضه کننده آن نیز روی قیمت زعفران موثر است. به عنوان مثال ظروف بسته بندی خاتم یا پلی کریستال قیمت بالاتری دارند.

برای اطلاع از قیمت هر گرم زعفران با بسته بندی های مختلف می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید تا تصاویر انواع بسته بندی ها نیز برای شما ارسال گردد.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک دارید؟