گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید زعفران امروز

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار خرید و فروش زعفران:خرید زعفران عمده:قیمت روز زعفران:خرید زعفران درجه یک:قیمت هر کیلو زعفران امروز:قیمت روز زعفران در تهران:قیمت زعفران گرمی:قیمت زعفران مثقالی:روند قیمت زعفران:قیمت خرید زعفران از کشاورز:
قیمت خرید زعفران امروز

قیمت زعفران مثقالی چند است؟ قیمت خرید زعفران امروز چقدر است؟ قیمت روز زعفران در مشهد چقدر است؟

قیمت روز زعفران در مشهد نمودار قیمت زعفران قیمت زعفران مثقالی

بازار خرید و فروش زعفران:

بازار خرید و فروش زعفران امروزه گستردگی زیادی یافته است. در سال‌های اخیر پرورش زعفران در استان های زیادی از کشورمان انجام می شود بعلاوه کشت گلخانه‌ای زعفران نیز رواج یافته است.

تعدد واسطه های خرید و فروش زعفران و وجود رقبا در این بازار در کنار سایر عوامل گفته شده سبب شده بازار زعفران گستردگی زیادی داشته باشد. زعفران در بازار به صورت فله و بسته بندی شده در مقادیر کیلویی، مثقالی و گرمی به فروش میرسد.

قیمت زعفران مثقالی با قیمت زعفران کیلویی متفاوت است. بهتر است بگوییم قیمت زعفران در بازار زعفران امروز یکسان نیست و اما چه عواملی سبب شده قیمت فروش زعفران در بازار متفاوت باشد، مبحثی است که در ادامه به آن می پردازیم.

خرید زعفران عمده:

خرید زعفران عمده

در خرید عمده زعفران، خریدار زعفران قصد خرید کیلویی زعفران را دارد یعنی خرید زعفران در مقادیر عمده که می تواند به صورت فله یا بسته بندی شده باشد.

قیمت عمده زعفران ارزان تر از قیمت فروش زعفران به صورت جزئی، محاسبه می‌شود.

به عنوان مثال در خرید عمده زعفران قیمت هر کیلو زعفران 28 میلیون محاسبه خواهد شد در صورتی که اگر مشتری قصد خرید زعفران گرمی داشته باشد قیمت یک گرم زعفران 29000 محاسبه خواهد شد.

قیمت روز زعفران:

قیمت روز زعفران

اگر قصد خرید زعفران را دارید و در جستجوی قیمت‌ زعفران هستید توجه داشته باشید که قیمت انواع زعفران با همدیگر متفاوت است.

انواع زعفران شامل زعفران دسته، پوشال قلم دار، پوشال معمولی، سرگل ممتاز، سرگل صادراتی، شبه نگین، نگین صادراتی و سوپر نگین می باشد.

چون ویژگی های هر کدام از انواع زعفران با دیگری متفاوت است، قیمت زعفران گرمی با همدیگر متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال قیمت زعفران یک گرمی سرگل ممتاز 35000 و قیمت یک گرم زعفران نگین صادراتی 37500 تومان بصورت بسته بندی شده است. برای اطلاع از قیمت روز زعفران گرمی و مصقالی می توانید تماس بگیرید.

در کنار این شما باید مد نظر داشته باشید که قیمت زعفران روزانه تغییر می کند. با توجه به گستردگی بازار خرید و فروش زعفران و آنچه قبلاً به آن اشاره شد می‌توان پیش بینی کرد قیمت زعفران در بازار ثابت نباشد.

عوامل موثر بر قیمت روز زعفران:

  • میزان عرضه و تقاضای زعفران به بازار زمان خرید زعفران
  • تعرفه های گمرکی صادرات زعفران
  • قیمت زعفران در بازارهای جهانی نوسانات ارز در کشور

شما می توانید از طریق ارتباط با ما از قیمت‌ لحظه ای زعفران آگاه شوید.

خرید زعفران درجه یک:

 قیمت روز زعفران قائنات قیمت خرید زعفران از کشاورز

هنگام خرید زعفران دو مسئله برای خریداران عمده زعفران مهم است: کیفیت زعفران و قیمت زعفران.

کیفیت زعفران را می‌توان از روی ویژگی‌های زعفران تعیین کرد. شاید بپرسید از کجا بفهمیم کدام زعفران بهتر و مرغوب تر است؟!

زعفرانی که دارای قدرت رنگ دهی بالا باشد کیفیت بالاتری دارد و از آنجا که قدرت رنگ دهی زعفران مربوط به کلاله های قرمز رنگ آن است بنابراین هر چقدر کیفیت کلاله ها بیشتر باشد زعفران قدرت تولید رنگ بیشتری خواهد داشت.

زعفران درجه یک دارای کلاله های ضخیم و درشت بوده که در انتهای کلاله ها هیچگونه سفیدی وجود ندارد.

قیمت هر کیلو زعفران امروز:

قیمت هر کیلو زعفران امروز

قیمت هر کیلو زعفران بر اساس نوع آن و درجه کیفیت آن مشخص میشود. علت اینکه شما در بازار قیمت های متفاوت برای یک نوع زعفران می بینید؛ تفاوت در کیفیت آن است. شاید بگویید کیفیت زعفران را چگونه تشخیص دهیم؟

از کجا بفهمیم زعفرانی که قیمت آن را جویا شده ایم زعفران با کیفیتی است یا خیر؟

به طور کلی برای سنجش درجه کیفیت زعفران موارد زیر را باید مد نظر قرار داد:

  • خوش رنگ بودن زعفران 
  • ریز یا درشت بودن رشته های زعفران 
  • میزان سفیدی موجود در زعفران

در سال 1400 به دلیل کاهش شدید تولید گل زعفران و کاهش عرضه زعفران به بازار؛ قیمتها افزایش چند برابری نسبت به سال 99 داشته است.

قیمت روز زعفران در تهران:

هنگامی که وارد یک فروشگاه می شویم تا زعفران خریداری کنیم معمولا اطلاعات کافی در مورد انواع زعفران و درجه کیفیت آن نداریم و فروشنده های زعفران نیز این اطلاعات را به ما نمی‌دهند. اگر شما در تهران هستید و قصد خرید زعفران را دارید و اطلاعات کافی در مورد زعفران ندارید بهتر است از تولید کننده زعفران اقدام به خرید زعفران نمایید.

اکثر مراکز فروش زعفران در تهران تولید کننده زعفران نیستند بنابراین قیمت زعفران در تهران در این فروشگاه ها بالاتر از قیمت خرید زعفران از کشاورز خواهد بود.

یکی از راه های خرید زعفران در تهران؛ فروش اینترنتی زعفران توسط کشاورز است. با خرید اینترنتی زعفران از سایت ما می توانید زعفران با کیفیت را با قیمت پایه تولید خریداری کنید

قیمت زعفران گرمی:

قیمت زعفران گرمی

شما از طریق خرید اینترنتی زعفران می توانید در هر شهری از ایران که هستید زعفران ناب خراسان را به راحتی درب منزل خود دریافت نمایید.

انواع مختلف زعفران شامل زعفران نگین، سوپر نگین،سرگل صادراتی،سرگل ممتاز، پوشال و دختر پیچ به صورت بسته های کادویی و نیز به صورت عمده و فله را می توانید از ما خریداری کنید. قیمت زعفران گرمی بستگی به نوع بسته بندی متفاوت خواهد بود.

قیمت زعفران مثقالی:

اکثر شرکت های خرید و فروش زعفران واسطه هستند و خودشان تولید کننده زعفران نیستند. آنها حتی شاید در زمینه انواع زعفران آگاهی چندانی نداشته باشند حتی اگر هم آگاهی دارند این اطلاعات را در اختیار خریداران زعفران قرار نمی‌دهند.

همین مسئله سبب شده زعفران های بی کیفیت و یا تقلبی به جای زعفران اصل فروخته شود. شما می‌توانید زعفران را در مقادیر مثقالی و گرمی از ما که تولیدکننده زعفران هستیم خریداری کنید.

قیمت زعفران مثقالی از قیمت زعفران گرمی بیشتر است از آنجا که نوع زعفران و بسته بندی آن متفاوت است. قیمت هر مثقال زعفران نیز متفاوت خواهد بود از طرفی چون قیمت‌های روزانه تغییر می کند امکان ارائه لیست قیمت زعفران در اینجا وجود ندارد.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

روند قیمت زعفران:

روند قیمت زعفران

هدف ما در سایت زعفران خراسان آگاهی رساندن به خریداران زعفران جهت انتخاب زعفران درجه یک و مرغوب است تا مشتریان بتوانند هنگام خرید زعفران زعفران اصل و مرغوب را تشخیص داده و با اطمینان خاطر آن را خریداری کنند.

ما با ارائه قیمت روز زعفران به خریداران زعفران کمک می‌کنیم تا با پیگیری روند قیمت زعفران بتوانند در بهترین بازه ی زمانی اقدام به خرید زعفران نمایند.

در سایت خراسان مطالب مفید در مورد شناخت انواع زعفران و تفاوت بین آنها و اساس تعیین قیمت زعفران ارائه شده است. چنانچه قصد خرید زعفران را دارید پاسخگوی سوالات شما عزیزان در زمینه زعفران و قیمت آن هستیم.

قیمت خرید زعفران از کشاورز:

قیمت خرید زعفران از کشاورز

اگر قصد خرید زعفران درجه با قیمت ارزان را دارید پیشنهاد ما به شما خرید زعفران از کشاورز است. از آنجا که هر چقدر کیفیت زعفران بالاتر باشد قیمت زعفران هم بیشتر خواهد بود بنابراین خرید زعفران مرغوب با قیمت ارزان تنها با خرید زعفران از تولید کننده امکان پذیر است.

شاید بپرسید چگونه کسی که در شهرهایی با مسافت طولانی از مناطق تولید کننده زعفران است، می تواند اقدام به خرید زعفران از کشاورز نماید؟!

فروشگاه ما یکی از تولید کنندگان زعفران در استان خراسان جنوبی می باشد. شما می توانید زعفران را به صورت ۱۰۰% اصل و خالص از فروشگاه ما به صورت اینترنتی خریداری کنید.

خرید زعفران فله و خرید زعفران بسته بندی شده هر دو در مقادیر دلخواه مشتریان امکان پذیر می باشد.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک دارید؟