لیست قیمت زعفران کیلویی در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراکز خرید زعفران در مشهد:خرید کیلویی زعفران با بسته بندی:قیمت زعفران به گرم:نمودار قیمت زعفران در سال جاری:قیمت زعفران کیلویی امروز در مشهد:
قیمت زعفران کیلویی در مشهد

لیست قیمت زعفران کیلویی در مشهد چقدر است؟ مراکز خرید زعفران در مشهد کدامند؟ آیا قصد خرید زعفران در مقادیر کیلویی و سپس بسته بندی آن را دارید؟ از کجا می توان بهترین انواع زعفران بسته بندی شده را با مناسب ترین قیمت خریداری کرد؟

خرید زعفران در مشهد

مراکز خرید زعفران در مشهد:

مراکز خرید زعفران در مشهد گستردگی زیادی دارند. برند های مختلف از شرکت های مختلف زعفران را با نام خود عرضه می کنند.

به همین دلیل اگر سری به بازار خرید و فروش زعفران در مشهد زده باشید نام های مختلفی مانند زعفران قائنات، زعفران گناباد، زعفران تربت حیدریه، زعفران گلیران، زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز و…را  در مراکز مختلف به کرات شنیده اید.

خرید زعفران در مشهد بسیار رایج است. هموطنانی که برای زیارت به مشهد می روند زعفران خراسان را به عنوان سوغاتی خریداری می‌کنند. بعلاوه مشهد شهری مذهبی تروریستی است و گردشگران خارجی زیادی وارد این شهر می شوند و آن‌ها نیز زعفران ایرانی را از بازار زعفران مشهد خریداری می‌کنند.

موقعیت‌های فروش زعفران در مشهد سبب شده تا بسیاری از سودجویان به تقلب در زعفران و فروش زعفران تقلبی روی آورند. چگونه می توان در بازار زعفران مشهد به اصل بودن زعفران اطمینان کرد؟ در ادامه در این باره صحبت خواهیم کرد.

خرید کیلویی زعفران با بسته بندی:

زعفران در فروشگاه ها و مغازه ها به صورت بسته بندی شده در وزن های گرمی و مثقالی به فروش می رسد. زعفران محصولی گران بهاست و برای حفظ کیفیت آن در طول مدت نگه داری بهتر است در بسته بندی های مناسب نگه داری می شود.

از ظروف فلزی و پلی استایرن برای بسته بندی زعفران استفاده می شود. بسته بندی های آذین، گوهر، اطلسی و خاتم از جمله بسته‌بندی‌های زعفران می باشند.

اگر می‌خواهید زعفران داخل بسته‌بندی دیده شود می توانید از ظروف پلی استایرن استفاده کنید و اگرقصد صادرات زعفران را دارید، بسته بندی خاتم فلزی از پرفروش‌ترین بسته بندی های زعفران صادراتی می باشد.

شما از طریق شرکت زعفران خراسان میتوانید چندین کیلو زعفران را با بسته بندی های دلخواه خود در وزن های مختلف سفارش دهید تا برایتان بسته بندی شود.

برای خرید کیلویی زعفران با بسته بندی و اطلاع از قیمت زعفران کیلویی در مشهد می توانید هم اکنون تماس بگیرید.

قیمت زعفران به گرم:

قیمت زعفران به گرم

اولین سوال خریداران زعفران این است: که زعفران‌ مثقالی چنده؟ قیمت زعفران گرمی چند هزار تومان است؟

قیمت زعفران به گرم چنانچه به صورت زعفران بسته بندی شده باشد با قیمت زعفران فله متفاوت است و هزینه بسته بندی به آن اضافه می‌شود. شرکت و برندی که شما از آن اقدام به خرید زعفران می کنید نیز روی قیمت زعفران تاثیرگذار است.

به عنوان مثال قیمت یک گرم زعفران بهرامن با قیمت یک گرمی زعفران سحرخیز متفاوت است. اما مهم‌ترین عامل تعیین کننده قیمت زعفران نوع زعفران و درجه کیفیت و آن است.

به عنوان مثال اگر قیمت زعفران کیلویی در مشهد برای زعفران سرگل ممتاز 33 میلیون و 500 هزار تومان باشد، قیمت هر گرم زعفران سرگل ممتاز 33500 تومان خواهد بود.

اگر این زعفران بسته بندی شود، قیمت هر گرم آن در بسته بندی پاکتی 10 هزار و 800 تومان خواهد بود.

قیمت امروز زعفران بسته به اینکه چه زمانی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

نمودار قیمت زعفران در سال جاری:

گفتیم که چنانچه قصد خرید زعفران در مشهد را دارید باید اطلاعات خود را در زمینه زعفران بالا ببرید تا در دام متقلبین زعفران نیافتید.

برای تعیین قیمت زعفران، نمودار قیمت زعفران این‌گونه است: زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته که به ترتیب قیمت زعفران کاهش می یابد.

از نظر کیفیت نیز انواعی از زعفران که گفته شده هر چقدر سفیدی کمتری داشته باشند و کلاله های زعفران درشت تر باشند کیفیت زعفران بالاتر بوده و قیمت آن بالاتر خواهد بود.

قیمت زعفران کیلویی امروز در مشهد:

قیمت زعفران کیلویی امروز

جهت خرید زعفران از کشاورز به صورت عمده و کلی و فله، مثقالی و گرمی با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران بسته به حجم خرید، زمان خرید، میزان عرضه و تقاضای زعفران، شرکت های پخش کننده زعفران و نوع بسته بندی زعفران متغیر است.

اگر قصد خرید زعفران در مقادیر کیلویی و بیشتر را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید تا لیست قیمت زعفران کیلویی در مشهد هم اکنون به شما اعلام گردد.

جهت مشاوره در مورد خرید زعفران فله و نیز شرایط ارسال زعفران به خارج از کشور و اطلاع از قیمت زعفران کیلویی میتوانید با شماره های ما در تماس باشید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *