قیمت زعفران درجه یک در بازار روز

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت زعفران در بازار:قیمت زعفران درجه یک در تهران:قیمت زعفران درجه یک در مشهد:قیمت زعفران درجه یک در ایران:قیمت زعفران درجه یک صادراتی:قیمت زعفران درجه یک کیلویی:قیمت زعفران نگین درجه یک:قیمت یک کیلو زعفران در ترکیه:قیمت یک کیلو زعفران در عراق:قیمت زعفران سرگل درجه یک:قیمت زعفران در دیجی کالا:قیمت روز زعفران کاشمر:مشخصات زعفران درجه یک:قیمت بهترین زعفران:بازار بزرگ زعفران تهران:یک گرم زعفران چقدر است؟قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد:قیمت یک مثقال زعفران امروز:
قیمت زعفران درجه یک در بازار روز

قیمت زعفران درجه یک در بازار امروز چقدر است؟ قیمت یک مثقال زعفران درجه یک چند هزار تومان است؟ علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟

قیمت هر مثقال زعفران با بسته بندی مختلف

قیمت زعفران در بازار:

علت تفاوت قیمت زعفران در بازار چیست؟! همه ما با این موضوع برخورد کرده ایم که قیمت زعفران در دو مرکز فروش با هم دیگر فرق داشته است!

زعفران با سایر محصولات کشاورزی تفاوت دارد. گرچه در نظر عامه مردم، زعفران، زعفران است. یعنی وقتی فردی به مرکز فروش زعفران می‌رود قیمت زعفران درجه یک در بازار را جویا می شود.

جالب است که خیلی از افراد حتی تفاوت انواع زعفران را نمی دانند! برای همین است که از فروشنده فقط می پرسند: قیمت زعفران گرمی چند است؟ یعنی نوع زعفران برایشان مدنظر نیست!

اما باید بدانید که زعفران انواع مختلفی با درجه کیفیت های متفاوت دارد. به همین جهت است که قیمت زعفران در بازار متفاوت است چون کیفیت های متفاوت زعفران عرضه می شود.

به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران سرگل ممتاز هم اکنون 158 هزار تومان و قیمت هر مثقال زعفران نگین 165 هزار تومان می باشد.

قیمت یک مثقال زعفران بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت زعفران درجه یک در تهران:

قیمت زعفران در تهران

به جرات می توان گفت سوپرمارکت هایی که در تهران وجود دارند اکثرشان زعفران اصل و با کیفیت را نمی فروشند.

حتی برخی از فروشندگان زعفران چندین نوع زعفران با کیفیت پایین را با هم مخلوط کرده و به جای زعفران درجه یک می‌فروشند تا سود بیشتری به دست آورند.

شرکت های خرید و فروش زعفران در تهران خودشان تولید کننده زعفران نیستند و زعفران مورد نیاز خود را از سایر تولید کنندگان زعفران در استان های دیگر تهیه می کنند بنابراین قیمت زعفران درجه یک در تهران بالاتر از قیمت زعفران در استان های تولید کننده زعفران است.

بعلاوه زمینه تقلب در زعفران به دلیل طولانی شدن چرخه تولید تا مصرف نیز وجود دارد. شما می‌توانید زعفران مورد نیاز خود را از شرکت ما که تولید کننده زعفران در استان خراسان جنوبی است تهیه نمایید.

قیمت زعفران درجه یک در مشهد:

قیمت زعفران درجه یک نگین

اکثر مسافران وقتی به مشهد سفر می کنند به دنبال خرید سوغات خراسان یعنی خرید زعفران هستند. این افراد در اطراف حرم امام رضا بویژه بازار بزرگ زعفران مشهد در جستجوی خرید زعفران می باشند.

از آنجا که اطلاعات کافی در مورد انواع زعفران ندارند و فروشنده های زعفران نیز این اطلاعات را به آنها نمی دهند ممکن است زعفران با کیفیت و مرغوب خرید نکنند و یا هزینه های بالاتر بابت خرید زعفران بپردازند.

زعفران در مشهد با برند های مختلف مانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز، زعفران قائنات و…عرضه می‌شود. بسته به برند و نوع زعفرانی که می خرید قیمت زعفران در مشهد متفاوت خواهد بود.

برخی از شرکت ها به ازای خدماتی که ارائه می دهند قیمت فروش بالاتری دارد. همچنین قیمت فروش زعفران در بسته بندی پلی کریستال، ظروف خاتم فلزی و یا مقوایی متفاوت است.

اگر قصد اطلاع از جدیدترین قیمت زعفران درجه یک در مشهد را دارید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران درجه یک در ایران:

قیمت زعفران درجه یک بسته بندی شده

کسانی که در حوزه صادرات زعفران فعالیت دارند می دانند که از بهترین انواع زعفران برای صادرات استفاده می شود. زعفران درجه یک از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در خارج از کشور طرفداران زیادی دارد.

قیمت زعفران درجه یک در ایران با خارج از کشور متفاوت است. ایران چون خود تولید کننده زعفران است قیمت زعفران در آن بسیار پایین‌تر از سایر کشورهاست.

در واقع کشورهای خارجی چون وارد کننده زعفران هستند و هزینه های صادرات زعفران به بسته بندی اضافه می‌شود قیمت زعفران در آن کشورها بالاتر است.

بعلاوه قیمت زعفران در خارج از کشور بر حسب دلار بوده و چون تفاوت بین تومان و دلار زیاد است قیمت زعفران نیز بسیار بالاتر خواهد بود.

قیمت زعفران درجه یک صادراتی:

قیمت زعفران بسته بندی صادراتی

بسیاری از افراد که قصد خرید زعفران برای صادرات را دارند می پرسند قیمت زعفران درجه یک صادراتی چقدر است و هنگامی که با رنج قیمت متفاوت مواجه می شوند تعجب می کنند.

درواقع زعفران صادراتی ممکن است زعفران سرگل، زعفران نگین و حتی زعفران پوشال باشد چراکه انواع زعفران برای صادرات استفاده می شود.

برای صادرات از کیفیت های بالای انواع زعفران پوشال، سرگل و نگین استفاده می‌شود یعنی زعفران درجه یک پوشال، زعفران درجه یک سرگل و زعفران درجه یک نگین.

زعفرانی که برای صادرات استفاده می شود قیمت های آن با همدیگر متفاوت است و به ترتیبی که گفته شد به قیمت آن اضافه می شود.

قیمت زعفران درجه یک کیلویی:

قیمت زعفران به صورت عمده فروشی قطعاً پایین تر از قیمت زعفران به صورت خود فروشی خواهد بود.

اگر شما صد گرم زعفران بخواهید با هنگامی که چند کیلو زعفران می‌خرید قیمت متفاوت خواهد بود. شما می توانید یک یا چندین کیلو زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده از شرکت ما خریداری کنید.

شما می توانید یک کیلو زعفران را در بسته بندی پاکتی آذین، گوهر، اطلسی و خاتم سفارش دهید. همچنین وزن بسته بندی ها متناسب با حوزه کاری و نیازتان می تواند از نیم گرم تا ۵ گرم و نیم مثقالی، یک مثقالی، نیم کیلو و یک کیلو متفاوت باشد.

شاید بپرسید قیمت زعفران درجه یک کیلویی چند است؟ همانطور که اشاره کردیم بسته به اینکه زعفران را فله یا بسته بندی و در چه ظروفی و با چه وزنی سفارش دهید قیمت متفاوت خواهد بود.

اگر قصد خرید کیلویی زعفران را دارید می توانید زعفران مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت در کمترین زمان از شرکت ما خریداری کنید.

قیمت زعفران کیلویی

قیمت زعفران نگین درجه یک:

در بین انواع زعفران؛ زعفران نگین مرغوبترین نوع زعفران است و طبیعتاً قیمت آن بالاتر از سایر انواع زعفران خواهد بود.

زعفران نگین از نظر درجه کیفیت به انواع سوپر نگین، نگین ممتاز، نگین درجه یک درجه تقسیم بندی می شود که قیمت های متفاوت خواهد داشت.

شاید برایتان سوال شود که تفاوت انواع زعفران نگین در چیست؟

زعفران نگین بر اساس طول کلاله ها، ضخامت آن و قدرت رنگ دهی به درجه کیفیت های مختلف تقسیم بندی می شود. به عنوان مثال زعفران سوپرنگین دارای کلاله های ضخیم و پرس شده است و شکستگی در بین کلاله ها دیده نمی شود.

اما زعفران نگین ممتاز دارای شکستگی در بین کلاله ها می باشد. همچنین کلاله ها به صورت پرسی نیستند و معمولی خشک شده اند.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران نگین می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت یک کیلو زعفران در ترکیه:

ترکیه از جمله کشورهایی است که به دلیل اینکه به ایران نزدیک است و سفر به آن نیاز به ویزا ندارد، صادرات زعفران به آن زیاد انجام می شود و حتی برخی از افراد به صورت چمدانی با خود زعفران به ترکیه می برند. به همین جهت قیمت زعفران در ترکیه برای بسیاری از افراد مهم است.

باید توجه داشته باشید که قیمت فروش زعفران در ترکیه با قیمتی که زعفران را از شما خریداری می کنند بیشتر خواهد بود. بازارهای زیادی در ترکیه هستند که در آنجا با قیمت های متفاوت خرید و فروش می‌شود.

قیمت یک کیلو زعفران در عراق:

صادرات زعفران به عراق توسط بازرگانان و تجار ایرانی حوزه خلیج فارس انجام می‌شود. قیمت زعفران در عراق بالاتر از قیمت زعفران در ایران می باشد. البته باید توجه داشت که عوامل زیادی روی قیمت‌زعفران موثرند.

اگر قصد صادرات زعفران به عراق را دارید باید ابتدا بازاریابی کنید. بر اساس نیاز و سلیقه مشتری خود اقدام به خرید زعفران در داخل ایران نمایید. همچنین فله یا بسته‌بندی بودن زعفران و اینکه در چه ظروفی زعفران را بسته بندی کنید بستگی به نظر مشتری شما دارد.

قیمت یک کیلو زعفران در عراق نیز به همه این عواملی که گفتیم بستگی داشته به علاوه به توافق بین شما و مشتری تان برمی گردد.

برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می‌توانید با واحد فروش ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران سرگل درجه یک:

قیمت زعفران سرگل فله

زعفران سرگل در ایران طرفداران زیادی دارد در واقع آنچه که در ذهن اکثر افراد از زعفران است همین زعفران سرگل یا زعفران ممتاز است. زعفران سرگل نیز درجه کیفیت های متفاوتی دارد.

شاید شما هم میخواهید بدانید بر چه اساس زعفران سرگل به درجه کیفیت های مختلف تقسیم بندی می شود. به عنوان مثال تفاوت زعفران سرگل صادراتی با زعفران سرگل ممتاز در چیست؟

آنچه که تفاوت بین انواع زعفران سرگل را مشخص می کند عبارت است از:

 • ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران
 • درصد قرمزی به سفیدی زعفران
 • قدرت رنگی زعفران
 • تیره یا روشن بودن کلاله های زعفران
 • امسالی و یا پارساله بودن زعفران

از آنجا که قیمت زعفران روزانه تغییر میکند برای اطلاع از قیمت زعفران سرگل درجه یک می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

قیمت زعفران در دیجی کالا:

همانطور که می‌دانید دیجی کالا عرضه کننده انواع محصولات شامل پوشاک، مواد غذایی، لوازم خانگی و… می باشد. هر آنچه که نیاز دارید می توانید در دیجی کالا خریداری کنید.

زعفران نیز از جمله محصولات عرضه شده در دیجی کالا می باشد که با کیفیت های مختلف و برندهای متفاوت به فروش می رسد. از آنجا که دیجیکالا خود تولید کننده زعفران نیست قیمت زعفران در دیجیکالا بسیار بالاتراز قیمت خرید زعفران از تولید کننده می باشد.

قیمت روز زعفران کاشمر:

سال گذشته تولید زعفران در کاشمر در برخی از مناطق به دلیل کاهش بارندگی و بالا رفتن دما و سرما زدگی که باعث آسیب به پیاز زعفران میشود کاهش یافته است.

با این وجود کاشمر از نظر تولید زعفران، رتبه سوم را در استان خراسان رضوی دارا می باشد به همین دلیل قیمت روز زعفران کاشمر برای بسیاری از افراد مهم است.

قیمت زعفران درجه یک در بازار کاشمر در مراکز عمده فروشی با مراکز خرده فروشی تفاوت دارد. برخی از این مراکز خودشان تولید کننده زعفران هستند و زعفران را به صورت فله ای و عمده فروشی عرضه می کنند.

در برخی از مراکز فروش زعفران در کاشمر نیز زعفران در بسته بندی های کوچک یک گرمی و یک مثقالی عرضه می شود.

مشخصات زعفران درجه یک:

قیمت هر گرم زعفران فله

آیا میخواهید بدانید به چه زعفرانی زعفران اعلا گفته می‌شود؟ مشخصات زعفران درجه یک چیست و چگونه آن را از سایر انواع زعفران تشخیص دهیم؟

زعفران درجه یک از نظر ویژگی های شیمیایی بالاترین کیفیت را دارد. قدرت رنگ دهی بالا یکی از این ویژگی هاست.

از نظر ظاهری زعفران درجه یک دارای کلاهای درشت، ضخیم و طویل است. هر کدام از این واژه ها اشاره به یک ویژگی دارد. یعنی رشته‌های ریز و ظریف در زعفران درجه یک وجود ندارد. فاقد کلاله های کوتاه و شکسته شده بوده و یا مقدار آن بسیار اندک است.

برای خرید زعفران درجه یک اصل و اطلاع از قیمت زعفران درجه یک در بازار با ما تماس بگیرید.

قیمت بهترین زعفران:

قبل از اینکه قیمت بهترین زعفران  و یا قیمت زعفران درجه یک در بازار را جستجو کنید باید بدانید بهترین زعفران کدام است؟ زعفران چه معیارهایی که داشته باشد مرغوب تر و با کیفیت تر محسوب می شود؟

بهترین زعفران؛ زعفران نگین می باشد. به علت اینکه زعفران نگین هم از نظر ظاهری و هم از نظر خواص شیمیایی دارای کیفیت بالایی است. از نظر ظاهری؛ زعفران نگین دارای کلاله های درشت تر و ضخیم تری نسبت به زعفران سرگل است.

طول کلاله ها بلندتر بوده و به صورت صاف و بدون فر خوردگی خشک شده بنابراین ظاهر بسیار زیبا و مشتری پسند دارد.

قدرت رنگی زعفران نگین نیز نسبت به سایر انواع زعفران بالاتر است. همه این ویژگی ها سبب شده قیمت زعفران نگین بالاتر از سایر انواع زعفران باشد. بسته به درجه کیفیت زعفران؛ قیمت آن متفاوت خواهد بود.

همانطور که گفتیم ریز یا درشت بودن کلاله ها، صاف و یا  فر خوردگی داشتن رشته های زعفران و میزان قدرت رنگ دهی زعفران روی کیفیت آن تاثیر گذار است.

بازار بزرگ زعفران تهران:

یکی از مراکز فروش زعفران در تهران، بازار بزرگ تهران است. در این بازار انواع زعفران قائنات، مشهد، گناباد، تربت حیدریه و… با برندهای مختلف مانند زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن، زعفران گلستان و… به فروش می رسد.

برخی از تولید کنندگان زعفران در شهرستانهای اطراف تهران برای فروش محصول خود به بازار بزرگ زعفران تهران می روند.

یک گرم زعفران چقدر است؟

یک گرم زعفران بسته بندی

اولین سوالی که خریداران زعفران می پرسند این است که یک گرم زعفران چقدر است؟ برای تعیین قیمت زعفران درجه یک در بازار عوامل زیادی روی آن تاثیر گذارند که عبارتند از:

 •  نوع زعفران
 •  درجه کیفیت زعفران
 • نوع بسته بندی زعفران
 • برند یا شرکتی که زعفران را عرضه می‌کند
 • حجم خرید زعفران (جزئی یا عمده)
 • زمان خرید زعفران

اگر شما‌ یک نوع زعفران خاص مدنظر دارید و آن را می خواهید در وزن و بسته‌بندی دلخواه خریداری کنید بسته به تعداد و حجم خریدتان قیمت ها در مقادیر عمده تخفیف داده خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت زعفران بسته بندی شده می توانید هم اکنون تماس بگیرید.

قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد:

 قیمت روز زعفران در مشهد

بازار زعفران مشهد از دو جهت جایگاه ویژه ای دارد. مشهد به عنوان پایتخت مذهبی ایران بوده و هر ساله گردشگران خارجی و داخلی زیادی با آن جا سفر می کنند.

مشهد به عنوان مرکز استان خراسان رضوی بوده و این استان یکی از بزرگترین استان های تولید کننده زعفران در کشور است. بنا به دلایلی که گفته شد قیمت لحظه ای زعفران در مشهد در بازار خرید و فروش زعفران بسیار مهم است.

قیمت یک مثقال زعفران امروز:

هدف مجموعه ما از کشت و فروش زعفران ، افزایش سطح تولید زعفران و گسترش صادرات زعفران می باشد. ما عمده فروش زعفران هستیم و در زمینه فروش و صادرات زعفران فعالیت می کنیم. در حوزه فروش داخلی، زعفران فله یا بسته بندی شده در مقادیر بالا به تمامی شهرهای ایران ارسال می شود.

با توجه به آنچه که در این مطلب ارائه کردیم حتما متوجه شده اید که قیمت زعفران درجه یک در بازار چگونه تعیین می شود.

از آنجا که نرخ خرید و فروش زعفران نوسانات زیادی دارد می توانید برای اطلاع از قیمت یک مثقال زعفران امروز با واحد فروش ما تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین65 میلیون تومان
زعفران سرگل59 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
اقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای نامی

اقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ