گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت روز زعفران در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با بازار زعفران در تهران:روش خرید زعفران قائنات در تهران:قیمت روز زعفران در بورس تهران:قیمت روز زعفران در مشهد در سال 1401:قیمت یک مثقال زعفران در سال 1401:فروش زعفران درجه یک به صورت تضمینی:نمایندگی زعفران قائنات کجاست؟
قیمت روز زعفران در تهران

آیا قصد خرید زعفران در تهران را دارید و به دنبال لیست قیمت روز زعفران در تهران و یک مرکز معتبر فروش زعفران با مناسب ترین قیمت و کیفیت تضمینی هستید؟

چگونه میتوان در تهران زعفران قائنات اصل را به صورت تضمینی به همراه برگه‌ آزمایش خریداری نمایید؟ بازار خرید و فروش زعفران در تهران کجاست و قیمت زعفران در تهران با قیمت زعفران در مشهد چه تفاوتی دارد؟

 قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت روز زعفران قائنات

آشنایی با بازار زعفران در تهران:

بازار زعفران در تهران به دلیل اهمیت پایتخت بودن و جمعیت زیاد از جایگاه ویژه ای برخوردار است. عمده فروشی ها و مراکز پخش زعفران در تهران بسیارند اما اکثر این مراکز خودشان تولید کننده زعفران نیستند و زعفران را از جای دیگر خریداری می‌کنند.

از آنجا که بیشترین زعفران در کشور در استان‌های خراسان رضوی و جنوبی تولید می شود، مراکز فروش زعفران در تهران نیز زعفران مورد نیاز خود را از این استان ها خریداری می‌کنند.

زعفران تولید شده با نام شرکت ها و برندهای مختلف در بازار زعفران تهران عرضه می‌شود حتماً نام های زعفران قائنات، زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن را شنیده‌اید که نمایندگی های پخش زعفران در تهران آن را عرضه می کنند.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران در تهران می توانید با ما تماس بگیرید.

روش خرید زعفران قائنات در تهران:

 خرید زعفران قائنات در تهران قیمت یک مثقال زعفران در سال 98 خرید زعفران سرگل

همه ایرانیان از شهرت و آوازه زعفران قائنات باخبرند. قدرت رنگ دهی بالا و عطر و بوی بی نظیر زعفران قائنات سبب شده در سراسر کشور طرفداران زیادی داشته باشد.

متاسفانه برخی از افراد سودجو برای سود بیشتر از فروش زعفران، انواع زعفران بی‌کیفیت را با نام زعفران قائنات می فروشند یا به زعفران ناخالصی اضافه کرده و با زعفران درجه کیفیت پایین‌تر مخلوط کرده و بعد به بازار عرضه می کنند.

اگر شما هم قصد خرید زعفران قائنات در تهران را دارید برای اطمینان از اصل بودن زعفران می توانید از مراکز پخش اصلی زعفران قائنات در خراسان اقدام به خرید زعفران نمایید که در ادامه در این باره بیشتر توضیح خواهیم داد.

قیمت روز زعفران در بورس تهران:

 قیمت روز زعفران در بورس قیمت زعفران امروز

قیمت زعفران بر خلاف سایر محصولات کشاورزی ثابت نیست و روزانه تغییر می کند.

با راه اندازی کالای بورس ایران، خریداران زعفران پیگیر قیمت روز زعفران در بورس می شوند. کشاورزان با اطلاع از قیمت روز زعفران می توانند در بهترین فرصت، زعفران خود را به بازار عرضه کنند و بفروشند.

برای اطلاع از لیست قیمت روز زعفران در تهران می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران در مشهد در سال 1401:

 قیمت روز زعفران در مشهد قیمت زعفران قائنات

بازار زعفران مشهد یکی از بزرگترین مراکز فروش زعفران در کشور محسوب می شود چرا که بیشترین زعفران کشور در استان‌های خراسان تولید می‌شود و زعفران تولید شده؛ وارد این بازار می‌شود و در آنجا عرضه می‌شود.

همین مسئله باعث شده قیمت روز زعفران در مشهد برای خریداران زعفران مهم باشد و اکثر کسانی که قصد خرید زعفران دارند به دنبال قیمت زعفران در مشهد باشند.

نحوه تعیین قیمت زعفران در درجه اول به نوع و کیفیت زعفران بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت هر کیلو زعفران سرگل بین 32 میلیون و 500 هزار تومان تا 34 میلیون و 600 تومان متفاوت است. هرچقدر کیفیت زعفران بالاتر باشد قیمت زعفران بالاتر خواهد بود.

حالا اگر زعفران به صورت فله یا بسته بندی عرضه شود؛ قیمت ها متفاوت خواهد بود و معمولاً قیمت زعفران فله ارزان‌تر است.

قیمت هر گرم زعفران بسته بندی شده نیز با توجه به نوع ظرف بسته بندی متفاوت خواهد بود. به عنوان نمونه، قیمت یک گرم زعفران سرگل با بسته بندی پاکتی 157 هزار تومان و با بسته بندی خاتم فلزی 162 هزار تومان است. توجه داشته باشید بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد.

چنانچه قصد خرید زعفران بسته بندی شده را دارید می توانید با ما ارتباط بگیرید تا تصاویر انواع زعفران بسته بندی شده به همراه قیمت زعفران گرمی و قیمت روز زعفران در تهران برای شما ارسال شود.

قیمت یک مثقال زعفران در سال 1401:

 قیمت یک مثقال زعفران در سال ۹۸ قیمت یک مثقال زعفران قائنات

قیمت زعفران در سال 1400 در شش ماهه نخست سال افت و خیزهایی داشته است. عوامل متعددی روی قیمت زعفران موثرند.

نوسانات ارز در کشور سبب شده قیمت زعفران در سال 99 نسبت به سال 98 افزایش چشمگیری داشته باشد به طوری که قیمت هر کیلو زعفران سوپر نگین تا 19 میلیون تومان هم رسید.

از آنجا که زعفران محصولی جهانی و صادراتی است بنابراین قیمت دلار و میزان صادرات روی قیمت زعفران موثر است.

وجود برخی از مشکلات در زمینه صادرات زعفران مانند عدم برگشت ارز حاصل از آن به کشور و سختگیری های بانک مرکزی و برخی از تحریم ها سبب کاهش صادرات زعفران در سال 99 شده است.

شیوع بیماری کرونا بر روی قیمت زعفران در سال 99 نیز تاثیر گذار بوده است. همه گیری بیماری کرونا سبب افت بازار خرید و فروش همه محصولات از جمله زعفران و کاهش صادرات کالا شده است.

با کاهش صادرات و کاهش تقاضای خرید زعفران؛ بازار خرید و فروش زعفران نیز در سال 99 در حالت رکورد باقی ماند.

در سال 1400 به دلیل کمبود گل زعفران و کاهش شدید عرضه زعفران به بازار؛ قیمت زعفران در سال 1400 به شدت افزایش داشت بطوریکه قیمت زعفران سوپرنگین به 45 میلیون هم رسیده است.

امسال سطح زیر کاشت پیاز زعفران بین ۳۰ تا ۴۰ درصد کمتر از سال های قبل بود. دلیل اصلی این مسئله کم آبی و آسیب های ناشی از آن بر رشد و عمل آوری این گیاه مفید است.

تعداد زیادی از کشاورزان در سال جاری مجبور به شخم زدن مزارع طلای سرخ و کاشت محصولات جایگزین شدند.

فروش زعفران درجه یک به صورت تضمینی:

 فروش زعفران درجه یک به صورت تضمینی خرید زعفران درجه یک

خرید زعفران فله، خرید زعفران کیلویی، خرید زعفران بسته بندی شده در مقادیر گرمی همه و همه در فروشگاه ما به صورت آنلاین امکان پذیر است.

با زدن یک کلیک می توانید سفارش خرید زعفران را ثبت کنید تا در عرض 24 ساعت و نهایتاً سه روز سفارش خود را درب منزل تان در هر جای ایران که هستید دریافت کنید.

تمامی انواع زعفران عرضه شده؛ تهیه شده از زعفران اصل خراسان است و تا 7 روز از زمان ارسال شما فرصت دارید چنانچه از محصول ناراضی بودید آن را برگشت داده و هزینه خود را دریافت کنید.

کیفیت بالای محصولات ما را یک بار امتحان کنید مطمئن باشید مشتری همیشگی ما خواهید شد.

نمایندگی زعفران قائنات کجاست؟

 نمایندگی زعفران قائنات خرید زعفران قائنات

مادر استان خراسان جنوبی زمین های کشاورزی داریم و سال‌هاست که همانند سایر مردمان استانمان در زمینه کاشت و تولید زعفران فعالیت می‌کنیم.

با به کارگیری افراد آموزش دیده و با تجربه و استفاده از تجربه زعفران کاران بومی منطقه و هم چنین ارتباط و همکاری مدام با فعالان حوزه زعفران در استان خراسان رضوی و جنوبی توانسته‌ایم زعفران تولید شده را با بالاترین کیفیت و به سراسر کشور عرضه کنیم.

فروشگاه ما به عنوان نمایندگی زعفران قائنات طعم و عطر واقعی زعفران خراسان را به هم وطنان سراسر کشور هدیه می کند.

برای اطلاع از لیست قیمت روز زعفران در تهران می توانید با ما تماس بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک دارید؟