گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز زعفران قائنات در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت لحظه ای زعفران در مشهد:قیمت یک مثقال زعفران در سال 1401:خرید زعفران قائنات در مشهد:عمده فروشی زعفران در مشهد:خرید زعفران درجه یک مشهد:نمودار قیمت زعفران در مشهد:قیمت روز زعفران در بورس مشهد:قیمت زعفران گرمی چند است؟
قیمت روز زعفران قائنات در مشهد

قیمت روز زعفران قائنات در مشهد به صورت گرمی و مثقالی چقدر است؟ از کجا بفهمیم کدام زعفران خوب است؟ آیا قصد خرید زعفران درجه یک مشهد را دارید و می خواهید با پیش بینی قیمت زعفران اقدام به خرید زعفران در بهترین بازه ی زمانی نمایید؟

 قیمت هر گرم زعفران خشک قیمت روز زعفران قائنات قیمت زعفران در مشهد امروز

قیمت لحظه ای زعفران در مشهد:

زعفران علی رغم دیگر محصولات کشاورزی قیمت ثابتی ندارد و نرخ زعفران مانند بازار خرید و فروش طلا روزانه تغییر می کند.

فعالان حوزه زعفران همواره پیگیر روند تغییر قیمت زعفران و قیمت لحظه ای زعفران هستند. معمولا خریداران عمده زعفران که قصد خرید کیلویی زعفران را دارند با پیش بینی قیمت زعفران سعی می کنند در بهترین بازه زمانی اقدام به خرید زعفران نمایند.

قیمت یک مثقال زعفران در سال 1401:

 قیمت یک مثقال زعفران در سال ۹۸ قیمت یک مثقال زعفران قائنات

هر مثقال زعفران معادل 4.6 گرم زعفران است. قیمت زعفران مثقالی از ابتدای سال جدید تغییراتی داشته است. در ابتدای هر سال قیمت زعفران روند افزایشی داشته ولی رفته رفته با نزدیک شدن به فصل برداشت زعفران، بازار خرید و فروش زعفران درحالت رکورد باقی ماند و تقاضای خرید زعفران کاهش می یابد.

قیمت یک مثقال زعفران بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

در ادامه عوامل موثر بر قیمت زعفران و نحوه تعیین قیمت روز زعفران قائنات در مشهد صحبت خواهیم کرد.

خرید زعفران قائنات در مشهد:

 خرید زعفران قائنات خرید زعفران سرگل

اکثر افرادی که قصد خرید زعفران دارند طرفداران زعفران قائنات هستند. در واقع در ایران زعفران با نام قائنات شناخته شده است چرا که اولین منطقه‌ای بوده که زعفران در آن کاسته شده و سابقه کاشت زعفران در این منطقه به 700 سال پیش برمی‌گردد.

گیاه زعفران به دلیل شرایط ویژه ای که برای کاشت نیاز دارد در همه مناطق پرورش داده نمی شود و اگر هم کاشت شود پیاز زعفران پس از مدت کوتاهی از بین خواهد رفت و مزرعه در سال های بعد، گل زعفران تولید نخواهد کرد.

آب و هوا و شرایط اقلیمی منطقه روی کیفیت و بازدهی گل زعفران تأثیر به سزایی دارد.

استان خراسان جنوبی به ویژه منطقه قائنات به دلیل برخورداری از شرایط اقلیمی و جغرافیایی مناسب، توانسته است بهترین و مرغوب ترین زعفران را تولید کند.
اگر شما هم قصد خرید زعفران قائنات را دارید می توانید از فروشگاه ما واقع در استان خراسان جنوبی زعفران اعلا قائنات را خریداری کنید.

عمده فروشی زعفران در مشهد:

 عمده فروشی زعفران در مشهد قیمت خرید عمده زعفران قائنات

استان‌های خراسان رضوی و جنوبی 90 درصد سهم تولید زعفران کشور را دارند به همین جهت بازار مشهد یکی از بزرگترین مراکز فروش زعفران می باشد.

هموطنانی که به مشهد سفر می کنند زعفران ناب خراسان را به عنوان سوغاتی خریداری می کنند و گردشگران خارجی نیز به دنبال خرید زعفران ایرانی در بازار مشهد هستند.

اکثر خریداران زعفران اطلاعات چندانی درباره زعفران و انواع آن ندارند و مراکز فروش زعفران نیز این اطلاعات را به مشتریان نمی دهند.

عدم آگاهی و شناخت زعفران سبب شده اکثر افراد وقتی به یک مرکز فروش زعفران مراجعه می کنند بپرسند قیمت زعفران چند است؟ یا قیمت زعفران یک گرمی چند هزار تومان است؟

حتی اگر فروشنده هم بپرسد چه زعفرانی می خواهید در پاسخ می گویند: زعفران خوب!!

طبیعی است که یک خریدار قبل از خرید زعفران جویای قیمت زعفران شود اما باید بدانید که انواع زعفران مختلف بوده و در نتیجه قیمت های متفاوتی دارند بعلاوه هر نوع زعفران درجه کیفیت های مختلفی دارد و باز هم اختلاف قیمت در بین یک نوع زعفران دیده خواهد شد.

به راستی از کجا بفهمیم کدام زعفران خوب است؟ تا آخر مطلب با ما همراه باشید.

خرید زعفران درجه یک مشهد:

 خرید زعفران درجه یک قیمت هر کیلو زعفران در سال 98 قیمت زعفران کیلویی در مشهد

زعفران بسته به میزان سفیدی که در انتهای کلاله ها وجود دارد و همچنین ریز یا درشت بودن کلاله ها به درجه کیفیت های مختلف تقسیم بندی می شود. زعفران دسته و پوشال انواعی از زعفران هستند که دارای سفیدی اند ولی این سفیدی نشانه ناخالصی در زعفران نیست و جزء ویژگی خود زعفران است.

زعفران سرگل و زعفران نگین تمام قرمز هستند اما بسته به کیفیتی که دارند ممکن است در برخی از رشته‌ها مقدار کمی سفیدی هم وجود داشته باشد.
زعفران درجه یک به زعفرانی گفته می‌شود که دارای قدرت رنگی بالا بوده و در مقایسه با هم نوع خود دارای کمترین میزان سفیدی باشد.

نمودار قیمت زعفران در مشهد:

 نمودار قیمت زعفران قیمت زعفران در سال 98 قیمت زعفران قائنات

هرچقدر کیفیت زعفران بیشتر باشد قیمت زعفران بالاتر خواهد بود به همین علت است که شما در بازار می‌بینید که قیمت زعفران سرگل یا قیمت زعفران نگین در دو مرکز فروش زعفران یکسان نیست.

نمودار قیمت زعفران از ارزان به گران برای انواع زعفران به این ترتیب است: زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین.

قیمت روز زعفران در بورس مشهد:

 قیمت روز زعفران در بورس قیمت لحظه ای زعفران

در سال های اخیر بازار بورس کالای ایران راه اندازی شد و زعفران نیز یکی از این کالاها بود.

بازار بورس زعفران سبب می‌شود هم خریدار و هم فروشنده در زمان مناسب اقدام به معامله کنند که این کار را از طریق معاملات گواهی سپرده زعفران انجام می دهند.

سال 99 زعفران توسط اتحادیه از کشاورزان با قیمت 10500 میلیون تا 11500 میلیون تومان خریداری می‌شد اما بورس اعلام کرد 40 تن زعفران با قیمت 9200 میلیون عرضه می‌کند و این امر سبب کاهش قیمت زعفران شد و کشاورز نیز ناچار بود زعفران خود را به قیمت بورس عرضه کند.

افت قیمت زعفران سبب شد تاجران و برخی از فعالان حوزه این اقدام بازار بورس زعفران را به ضرر کشاورزان بدانند.

قیمت زعفران گرمی چند است؟

 قیمت زعفران گرمی قیمت زعفران مثقالی قیمت زعفران یک گرمی قائنات

در مجموع آنچه گفتیم می‌توان نتیجه گرفت که قیمت روز زعفران متاثر از عواملی مانند صادرات زعفران، میزان عرضه و تقاضا، نرخ نوسانات ارز و دلار می باشد بنابراین هر زمان که قصد خرید زعفران را دارید می توانید برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران با ما تماس بگیرید.

قیمت یک گرم زعفران به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله: کیفیت زعفران، نوع زعفران، بسته بندی زعفران و نوع ظرف زعفران، شهر محل خرید زعفران ،ارگانیک بودن زعفران. خرید به صورت کلی و عمده با قیمت خرید زعفران یک مثقالی  یا یک گرمی کاملا متفاوت است.

گاها مشاهده میشود کنار خیابان زعفران یک گرمی سرگل را به قیمتهای بسیار پایین و باور نکردنی به فروش میرسانند در این صورت  مطمئن باشید که آن زعفران، زعفران تقلبی هست و قطعا کیفیت خوب و مطلوبی ندارد.

قیمت روز زعفران قائنات بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

 

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک دارید؟