قیمت روز زعفران قائنات در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت روز و لحظه ای زعفران:قیمت یک مثقال زعفران در سال 1402:خرید زعفران قائنات در مشهد:عمده فروشی های زعفران در مشهد:خرید زعفران درجه یک مشهد:نمودار قیمت زعفران در مشهد:قیمت روز زعفران در بورس مشهد:قیمت زعفران گرمی چند است؟
قیمت روز زعفران قائنات در مشهد

قیمت روز زعفران قائنات در مشهد به صورت گرمی و مثقالی چقدر است؟ از کجا بفهمیم کدام زعفران خوب است؟ آیا قصد خرید زعفران درجه یک مشهد را دارید و می خواهید با پیش بینی قیمت زعفران اقدام به خرید زعفران در بهترین بازه ی زمانی نمایید؟

 قیمت هر گرم زعفران خشک

قیمت روز و لحظه ای زعفران:

زعفران علی رغم دیگر محصولات کشاورزی قیمت ثابتی ندارد و نرخ زعفران مانند بازار خرید و فروش طلا روزانه تغییر می کند.

فعالان حوزه زعفران همواره پیگیر روند تغییر قیمت زعفران و قیمت روز و لحظه ای زعفران هستند. معمولا خریداران عمده زعفران که قصد خرید کیلویی زعفران را دارند با پیش بینی قیمت زعفران سعی می کنند در بهترین بازه زمانی اقدام به خرید زعفران نمایند.

قیمت یک مثقال زعفران در سال 1402:

 قیمت یک مثقال زعفران

هر مثقال زعفران معادل 4.6 گرم زعفران است. قیمت زعفران مثقالی از ابتدای سال جاری تغییراتی داشته است.

در 6 ماهه نخست سال 1402 تغییرات قیمتی زعفران زیاد نبوده است. معمولاً با نزدیک شدن به فصل برداشت زعفران به علت کاهش عرضه زعفران احتمال افزایش قیمت زعفران وجود دارد.

در آبان ماه 1402 برخلاف سالهای قبل افزایش قیمت زعفران در بازار رخ داد. کاهش میزان تولید زعفران نسبت به سال 1401 تعطیلی بازارهای خارج کشور به مناسبت تعطیلات کریسمس از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت زعفران بودند.

پیش بینی می شود با رونق گرفتن صادرات و افزایش تقاضای خرید در بازارهای جهانی قیمت زعفران در سال 1403 نیز روند صعودی داشته باشد.

قیمت یک مثقال زعفران بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت روز زعفران قائنات می توانید الان تماس بگیرید.

خرید زعفران قائنات در مشهد:

 خرید زعفران قائنات

اکثر افرادی که قصد خرید زعفران در مشهد دارند طرفدار زعفران قائنات هستند. در واقع در ایران زعفران با نام قائنات شناخته شده است چرا که اولین منطقه‌ای بوده که زعفران در آن کاسته شده و سابقه کاشت زعفران در این منطقه به 700 سال پیش برمی‌گردد.

گیاه زعفران به دلیل شرایط ویژه ای که برای کاشت نیاز دارد در همه مناطق پرورش داده نمی شود. اگر هم در چنین مناطقی پیاز زعفران کاشت شود پس از مدت کوتاهی از بین خواهد رفت و مزرعه در سال های بعد، گل زعفران تولید نخواهد کرد.

آب و هوا و شرایط اقلیمی منطقه روی کیفیت و بازدهی گل زعفران تأثیر به سزایی دارد.

استان خراسان جنوبی به ویژه منطقه قائنات به دلیل برخورداری از شرایط اقلیمی و جغرافیایی مناسب، توانسته است بهترین و مرغوب ترین زعفران را تولید کند.

اگر شما هم قصد خرید زعفران قائنات را دارید می توانید از فروشگاه ما واقع در استان خراسان جنوبی زعفران اعلا قائنات را خریداری کنید.

در ادامه عوامل موثر بر قیمت زعفران و نحوه تعیین قیمت روز زعفران قائنات صحبت خواهیم کرد.

عمده فروشی های زعفران در مشهد:

 عمده فروشی زعفران فله

استان‌های خراسان رضوی و جنوبی 90 درصد سهم تولید زعفران کشور را دارند به همین جهت بازار مشهد یکی از بزرگترین مراکز فروش زعفران می باشد.

شرکت ما از معتبرترین مراکز عمده فروشی زعفران در مشهد است.

هموطنانی که به مشهد سفر می کنند زعفران ناب خراسان را به عنوان سوغاتی خریداری می کنند. گردشگران خارجی نیز به دنبال خرید زعفران ایرانی در بازار مشهد هستند.

اکثر خریداران زعفران اطلاعات چندانی درباره زعفران و انواع آن ندارند و مراکز فروش زعفران نیز این اطلاعات را به مشتریان نمی دهند.

عدم آگاهی و شناخت زعفران سبب شده اکثر افراد وقتی به یک مرکز فروش زعفران مراجعه می کنند بپرسند قیمت زعفران امروز چند است؟ یا قیمت زعفران یک گرمی چند هزار تومان است؟

حتی اگر فروشنده هم بپرسد چه زعفرانی می خواهید در پاسخ می گویند: زعفران خوب!!

طبیعی است که یک خریدار قبل از خرید زعفران جویای قیمت زعفران شود اما باید بدانید که انواع زعفران مختلف بوده و در نتیجه قیمت های متفاوتی دارند. بعلاوه هر نوع زعفران درجه کیفیت های مختلفی دارد و باز هم اختلاف قیمت در بین یک نوع زعفران دیده خواهد شد.

به راستی از کجا بفهمیم کدام زعفران خوب است؟ تا آخر مطلب با ما همراه باشید.

خرید زعفران درجه یک مشهد:

 خرید زعفران امسالی درجه یک

بسته به میزان سفیدی که در انتهای کلاله ها وجود دارد و همچنین ریز یا درشت بودن کلاله ها؛ زعفران به درجه کیفیت های مختلف تقسیم بندی می شود. زعفران دسته و پوشال انواعی از زعفران هستند که دارای سفیدی اند. توجه داشته باشید که این سفیدی نشانه ناخالصی در زعفران نیست و جزء ویژگی خود زعفران است.

زعفران سرگل و زعفران نگین تمام قرمز هستند اما بسته به کیفیتی که دارند ممکن است در برخی از رشته‌ها مقدار کمی سفیدی هم وجود داشته باشد.

به زعفرانی که دارای قدرت رنگی بالا بوده و در مقایسه با هم نوع خود دارای کمترین میزان سفیدی باشد زعفران درجه یک گفته می‌شود.

برای خرید زعفران درجه یک مشهد و اطلاع از قیمت زعفران امروز می توانید با ما تماس بگیرید.

نمودار قیمت زعفران در مشهد:

 نمودار تغییرات قیمت زعفران

هرچقدر کیفیت زعفران بیشتر باشد قیمت زعفران بالاتر خواهد بود. به همین علت است که شما در بازار می‌بینید که قیمت زعفران سرگل یا قیمت زعفران نگین در دو مرکز فروش زعفران یکسان نیست.

نمودار قیمت زعفران در مشهد از ارزان به گران برای انواع زعفران به این ترتیب است: زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین.

نمودار قیمتی زعفران در بازه‌های مختلف تغییرات متفاوتی داشته است. به عنوان مثال در بازه ی زمانی برداشت زعفران به دلیل افزایش عرضه این محصول به بازار؛ شاهد افت قیمت زعفران هستیم.

به علاوه با توجه به انواع مختلف زعفران، در بازه‌های زمانی مشخصی یک نوع از زعفران ممکن است تغییرات قیمتی بیشتری نسبت به بقیه داشته باشد.

به عنوان مثال زعفران سوپرنگین زعفرانی است که در فصل برداشت زعفران بیشتر تولید می‌شود.

با فاصله گرفتن از فصل برداشت، میزان عرضه زعفران سوپرنگین به بازار کمتر می‌شود. بنابراین احتمال افزایش قیمت زعفران در ۶ ماهه دوم سال برای این نوع زعفران بیشتر است.

قیمت روز زعفران در بورس مشهد:

 قیمت زعفران در بورس

در سال های اخیر بازار بورس کالای ایران راه اندازی شد و زعفران نیز یکی از این کالاها بود.

یکی از اوراقی که در بورس کالا برای انجام معاملات زعفران وجود دارد قراردادهای آتی زعفران است. قرارداد آتی زعفران قراردادی است که خریدار و فروشنده در آن توافق می‌کنند مقدار معینی از زعفران را با کیفیت و قیمت مشخص شده در زمان و مکان معلوم معامله نمایند.

اوراقی مانند گواهی سپرده زعفران، قراردادهای آتی زعفران، صندوق های سرمایه گذاری زعفران و قراردادهای اختیار معامله زعفران به منظور ساماندهی بازار زعفران در بورس راه اندازی شده است.

شما می توانید قیمت روز زعفران در بورس مشهد را از طریق بازار بورس پیگیری نمایید.

بازار بورس زعفران سبب می‌شود هم خریدار و هم فروشنده در زمان مناسب اقدام به معامله کنند که این کار را از طریق معاملات گواهی سپرده زعفران انجام می دهند.

قیمت زعفران گرمی چند است؟

 قیمت زعفران ممتاز قائنات

در مجموع آنچه گفتیم می‌توان نتیجه گرفت که قیمت روز زعفران متاثر از عواملی مانند صادرات زعفران، میزان عرضه و تقاضا، نرخ نوسانات ارز و دلار می باشد. بنابراین هر زمان که قصد خرید زعفران را دارید می توانید برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران با ما تماس بگیرید.

قیمت یک گرم زعفران به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله: کیفیت زعفران، نوع زعفران، بسته بندی زعفران و نوع ظرف زعفران، شهر محل خرید زعفران ،ارگانیک بودن زعفران. خرید به صورت کلی و عمده با قیمت خرید زعفران یک مثقالی  یا یک گرمی کاملا متفاوت است.

گاها مشاهده می شود کنار خیابان زعفران یک گرمی سرگل را به قیمتهای بسیار پایین و باور نکردنی به فروش می رسانند! در این صورت  مطمئن باشید که آن زعفران، زعفران تقلبی هست و قطعا کیفیت خوب و مطلوبی ندارد.

قیمت روز زعفران قائنات بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

 

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین51 میلیون تومان
زعفران سرگل47 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون تومان
قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای مجتبی قربانی

اقای مجتبی قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ