صادرات عمده زعفران و هزینه گمرک زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

چطور زعفران صادر کنیم؟چطور زعفران صادر کنیم مراحل قانونی صادرات زعفران: صفر تا صد صادرات کیلویی زعفران: هزینه صادرات زعفران چقدر است؟
صادرات عمده زعفران و هزینه گمرک زعفران

آیا می‌خواهید درباره قوانین صادرات عمده زعفران و هزینه گمرک زعفران اطلاعات جامعی به دست آورید؟ برای ترخیص زعفران در کشور مقصد چه مدارکی لازم است؟ بهترین مرکز فروش زعفران صادراتی کجاست؟

چطور زعفران صادر کنیم؟

چطور زعفران صادر کنیم 

شما با داشتن کارت بازرگانی و گواهی بهداشت و استاندارد برای محصولتان خواهید توانست زعفران را صادر کنید. کارت بازرگانی به تمامی افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایط داده می شود که به موجب آن قادر به صادرات و واردات کالا خواهند بود. در گمرک نیز بایستی مدارک مربوط به محصول خود را ارائه دهید تا پروانه صادراتی زعفران صادر گردد.

اگر از قوانین صادرات زعفران اطلاعات چندانی ندارید و می خواهید اقدام به صادرات عمده زعفران نمایید کار را به ما بسپارید. 

مراحل قانونی صادرات زعفران: 

بعد از اینکه مجوز های لازم برای صادرات را اخذ کردید زعفران را به گمرک محل صدور برده و مدارک مورد نیاز را ارائه می دهید. برای انجام تشریفات زعفران گمرکی شما باید مدارک زیر را ارائه دهید: 

  • گواهی مبدا 
  • گواهی بهداشت 
  • گواهی استاندارد 
  • کارت بازرگانی 
  • پکینگ لیست 
  • وکالت نامه صادر کننده زعفران 

در مرحله بعدی شما بایستی اظهارنامه صادراتی زعفران را تکمیل کنید. اطلاعاتی مانند کشور مقصد، کشور مبدا، مشخصات فرد ترخیص کننده زعفران، مشخصات محصول مانند نوع زعفران، وزن زعفران، بسته بندی زعفران و… به طور کامل ثبت می شود.

اطلاعات مندرج شده توسط ارزیاب گمرک؛ بررسی شده و بعد از تایید، پروانه صادراتی زعفران صادر می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره صادرات عمده زعفران می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

صفر تا صد صادرات کیلویی زعفران

صفر تا صد صادرات کیلویی زعفران: 

اگر قصد صادرات کیلویی زعفران را دارید اما مجوزهای لازم برای این کار را ندارید کار را به ما بسپارید. صفر تا صد صادرات زعفران و همراه تمامی تشریفات گمرکی زعفران در شرکت ما انجام می شود.

لازم نیست شما هیچ اقدامی انجام دهید و یا مجوزی داشته باشید. تمامی امور برای شما انجام خواهد شد و کافیست شما در کشور مقصد زعفران را تحویل بگیرید.

ما در زمینه فروش زعفران صادراتی سابقه درخشانی داشته و توانسته ایم در طول فعالیت خود، رضایت مشتریان را حفظ کرده و همکاری مداوم با فعالان حوزه صادرات زعفران داشته باشیم.

هزینه صادرات زعفران چقدر است؟

هزینه صادرات زعفران

برای بسیاری از کسانی که به تازگی وارد حوزه صادرات زعفران شده‌اند اطلاع از تعرفه صادرات زعفران بخش مهمی از کار است. درواقع با تعیین اینکه صادرات زعفران چقدر هزینه بر خواهد بود می‌توانند سود صادرات زعفران را مشخص کنند.

با برآورد کردن هزینه هایی که برای صادرات زعفران انجام می‌دهید می‌توانید مشخص کنید فروش زعفران در خارج از کشور برایتان چقدر سودآور خواهد بود.

برای این کار شما باید هزینه های زیر را مد نظر داشته باشید: 

  • قیمت خرید زعفران صادراتی 
  • هزینه بسته بندی کردن زعفران 
  • تعرفه های گمرکی زعفران 
  • هزینه ترخیص زعفران در کشور مقصد

بعد از اینکه این هزینه ها را برآورد کردید با کم کردن آن از قیمت فروش زعفران در کشور مقصد؛ سود خالص شما از صادرات زعفران به دست خواهد آمد.

با خرید زعفران صادراتی از شرکت ما می توانید میزان سود فروش خود را افزایش دهید. قیمت زعفران صادراتی در شرکت ما به نسبت کیفیتی که ارائه می‌شود بسیار مناسب می باشد.

برای اطلاع از قیمت صادرات عمده زعفران می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *