نمایندگی زعفران قائنات در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید زعفران قائنات از نمایندگی:هر کیلو زعفران چند مثقال است؟نمایندگی فروش زعفران در تهران:قیمت زعفران قائنات در نمایندگی های فروش زعفران:قیمت زعفران در نمایندگی فروش تهران:قیمت زعفران گرمی در تهران چند است؟
نمایندگی زعفران قائنات در تهران

نمایندگی زعفران قائنات در تهران کجاست؟ آیا قیمت خرید زعفران از نمایندگی فروش زعفران در تهران ارزان تر است؟ از کجا زعفران قائنات اصل و درجه یک را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توان خریداری نمود؟

هر کیلو زعفران چند مثقال زعفران است؟ قیمت زعفران قائنات در نمایندگی های فروش زعفران چند هزار تومان عرضه می شود؟

خرید زعفران قائنات

خرید زعفران قائنات از نمایندگی:

شهرت و آوازه زعفران قائنات بر کسی پوشیده نیست اما به راستی چرا اینقدر این نوع زعفران مشهور است؟!

زعفران گیاهی نیمه گرمسیری است و در همه مناطق به خوبی رشد نمی کند. آب و هوایی که زعفران در آن رشد می‌کند روی کیفیت گل زعفران تاثیر بسزایی دارد. در واقع عیار گل زعفران مشخص کننده کیفیت زعفرانی خواهد بود که از آن به دست می آید.

هر چقدر کلاله های گل زعفران درشت تر و ضخیم تر باشد، قدرت رنگ دهی بالاتری نیز خواهد داشت. عامل عطر و طعم و رنگ زعفران نیز مربوط به کاروتنوئید های موجود در کلاله های قرمز رنگ زعفران است. تحقیقات نشان داده است عطر، بو و قدرت رنگی زعفران منطقه قائنات نسبت به زعفران سایر مناطق بیشتر ا

ست.

زعفران قائنات رتبه نخست کیفیت را نه تنها در ایران بلکه در جهان از آن خود دارد.

شرکت زعفران خراسان مفتخر است به عنوان نمایندگی زعفران قائنات انواع زعفران درجه یک قائنات را به سراسر کشور ارسال نماید. برای خرید زعفران امسالی می توانید الان تماس بگیرید.

هر کیلو زعفران چند مثقال است؟

هر کیلو زعفران چند مثقال است؟

زعفران به صورت بسته بندی های مثقالی و گرمی در بازار عرضه می شود. اکثر افراد بت واحد مثقال آشنایی چندانی ندارند به همین جهت سوالات زیادی در این زمینه می پرسند.

هر کیلو گل زعفران چند مثقال زعفران دارد؟ هر مثقال چند گرم زعفران است؟ مثقال بیشتر است یا گرم؟ هر کیلو زعفران چند مثقال است؟

یکی از واحد های اندازه گیری زعفران مثقال می باشد. هر مثقال زعفران معادل 4.608 گرم زعفران است بنابراین هر کیلو زعفران حدود 217 مثقال زعفران است.

نمایندگی فروش زعفران در تهران:

فروش زعفران در تهران

مراکز فروش زعفران در تهران و سایر استان های کشور؛ زعفران را به صورت فله و بسته بندی عرضه می کنند. گرچه زعفران در استان های بسیاری در سال‌های اخیر کشت می‌شود اما همچنان زعفران خراسان 90 درصد سهم تولید زعفران در کشور را دارد.

از طرفی به دلیل شرایط اقلیمی مناسب برای کاشت زعفران؛ زعفران خراسان کیفیت بالاتری نسبت به زعفران سایر مناطق دارد. خرید زعفران خراسان در بین همه ایرانیان طرفداران خاص خود را دارد.

مراکز نمایندگی زعفران قائنات در تهران؛ زعفران مورد نیاز خود را از استان‌های تولیدکننده خریداری می کنند.

اگر شما قصد خرید زعفران در تهران را دارید و می خواهید زعفران اصل قائنات را خریداری کنید میتوانید بدون گذراندن وقت و هزینه برای یافتن مراکز فروش زعفران در تهران؛ از طریق خرید اینترنتی زعفران قائنات را درب منزل خود تحویل بگیرید.

قیمت زعفران قائنات در نمایندگی های فروش زعفران:

قیمت زعفران قائنات

بسیاری از افرادی که قصد خرید زعفران را دارند می‌پرسند زعفران گرمی چند است یا قیمت یک مثقال زعفران قائنات چقدر است؟

در واقع آنچه که قیمت زعفران را تعیین می کنند نوع زعفران و کیفیت آن است بنابراین نمی توان برای زعفران قائنات؛ قیمت مشخصی تعیین کرد چرا که این یک نام عمومی است و نوع و درجه کیفیت زعفران مشخص نیست.

به عنوان مثال قیمت یک گرم زعفران سرگل قائنات با قیمت یک گرم زعفران نگین قائنات متفاوت است.

شما می توانید قیمت زعفران قائنات را در نمایندگی های فروش زعفران جویا شوید. بسته به اینکه زعفران در چه ظرفی و در چه وزنی بسته بندی شود قیمت آن متفاوت خواهد بود. هرچقدر از ظروف شکیل تر و گران‌قیمت تر استفاده شود قطعاً قیمت زعفران نیز بالاتر خواهد بود.

در ادامه درباره نحوه تعیین قیمت زعفران بیشتر صحبت خواهیم کرد.

قیمت زعفران در نمایندگی فروش تهران:

قیمت زعفران در تهران

حتماً شما هم موقع خرید زعفران متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران در بازار تهران یا نمایندگی های فروش زعفران شده اید.

علت اینکه قیمت زعفران در یک مرکز فروش زعفران بالاتر از مرکز دیگری است به عوامل زیادی بستگی دارد. نوع بسته بندی زعفران روی قیمت آن موثر است به عنوان مثال ظروف خاتم فلزی نسبت به سایر بسته‌بندی های زعفران گران قیمت تر هستند.

برخی از شرکت ها هنگام فروش عمده زعفران روی آن آزمایشاتی انجام می دهند تا گواهینامه های مربوط به زعفران را به خریدار زعفران تحویل دهند. بسته به هزینه های آزمایشات؛ قیمت زعفران متفاوت خواهد بود.

برخی از مراکز فروش زعفران خود واسطه هستند بنابراین هزینه هایی خرید زعفران از تولید کننده یا هزینه های مربوط به حمل و نقل و نگهداری زعفران و انبارداری را به قیمت خرید خود اضافه کرده و سپس زعفران را با قیمت بالاتر عرضه می‌کنند به همین دلیل قیمت زعفران در نمایندگی های پخش زعفران متفاوت است.

شرکت زعفران خراسان یکی از معتبرترین مراکز نمایندگی زعفران قائنات در خراسان می باشد.

زمان خرید زعفران، حجم خرید، برند و شرکتی که از آن زعفران را می خرید نیز از دیگر عوامل موثر بر قیمت زعفران هستند.

قیمت زعفران گرمی در تهران چند است؟

زعفران گرمی چند است؟

به جرات میتوانیم بگوییم که اکثر زعفرانی که در بازار و سوپر مارکت های شهر ارائه میگردد زعفران اصلی نیست و اکثرا تقلبی هستند. افراد زیادی سودجو در پس پرده فروش زعفران تهران به صورت بسته بندی و عمده و نیز فله هستند که حتی زمین کشت زعفران را از نزدیک ندیده اند.

در این زمینه حتی شرکتهای زعفران زیادی در تهران وجود دارند که حتی آگاهی چندانی در این زمینه ندارند و گاها مشاهده می شود  زعفران های بی کیفیت ویا تقلبی را به جای زعفران اصل به فروش میرسانند.

شما میتوانید انواع مختلف زعفران را  شامل نگین، سوپر نگین، سرگل، پوشال، دختر پیچ به صورت بسته های کادویی و نیز به صورت عمده و فله  انتخاب کرده و در تهران درب منزل خود دریافت نمایید.

همانطور که در بالا هم اشاره شد قیمت زعفران گرمی در تهران به عوامل زیادی بستگی دارد بعلاوه بازار خرید و فروش زعفران نوسانات قیمتی زیادی دارد. بنابراین قیمت هر گرم زعفران روزانه تغییر می‌کند.

چنانچه قصد خرید زعفران را دارید و می خواهید از قیمت نمایندگی زعفران قائنات مطلع شوید می توانید با فروشگاه ما هم اکنون ارتباط بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین51 میلیون تومان
زعفران سرگل47 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون تومان
قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای مجتبی قربانی

اقای مجتبی قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ