قیمت روز زعفران پوشال گرمی و مثقالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت بین انواع زعفران پوشال:انواع زعفران پوشال:قیمت زعفران گرمی و مثقالی در بازار:خرید زعفران پوشال مرغوب:
قیمت روز زعفران پوشال گرمی و مثقالی

قیمت روز زعفران پوشال گرمی و مثقالی چقدر است؟ قیمت یک گرم زعفران و قیمت هر مثقال زعفران در بازار چگونه تعیین می شود؟ ویژگی زعفران پوشال و تفاوت آن با سایر انواع زعفران در چیست؟ از کجا می توانیم زعفران پوشال مرغوب با قیمت مناسب خریداری کنیم؟

تفاوت بین انواع زعفران پوشال:

قیمت لحظه ای زعفران قیمت زعفران کیلویی امروز بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد قیمت زعفران در ترکیه قیمت روز زعفران در مشهد

کسانیکه با زعفران آشنایی دارند، می‌دانند که انواع زعفران متفاوتی در بازار وجود دارد. در میان انواع زعفران عرضه شده به صورت معمول زعفران دسته، پوشال و سرگل و نگین به چشم می‌خورد.

از مهمترین ویژگی های ظاهری زعفران پوشال ظاهر کلاله های آن است. زعفران پوشال از کلاله و خامه تشکیل شده است که طول خامه از 1 تا 3 میلیمتر متفاوت می‌باشد.

زعفران پوشال نسبت به زعفران دخترپیچ، درصد کلاله بیشتر و سفیدی کمتر داشته و در نتیجه قدرت رنگ دهی بالاتری دارد. به دلیل اتصال خامه و کلاله ها، احتمال تقلب در این نوع زعفران کم بوده و از این نظر خریداران اطمینان بیشتری به اصل بودن زعفران دارند.

انواع زعفران پوشال:

از آنجا که نسبت قسمت کلاله به سفیدی در زعفران پوشال ممکن است متفاوت باشد، درجه کیفیت های مختلف از زعفران پوشال وجود دارد. در بازار انواع زعفران پوشال با نام های پوشال قلمدار، پوشال معمولی و پوشال ضعیف موجود می باشند.

زعفران پوشال قلمدار دارای کلاله های بسیار ضخیم و فر خوردگی کمتری نسبت به سایر انواع زعفران پوشال می باشد. در زعفران پوشال قلمدار، زردی یا خامه کمتری وجود داشته و رشته های زعفران نیز درشت تر هستند.

زعفران پوشال قلمدار دارای کلاله های درشت و سالم می باشد. طویل بودن و سالم بودن کلاله ها سبب شده به آن زعفران پوشال قلمدار گفته شود.

زعفران پوشال معمولی دارای کلاله هایی با فر خوردگی بیشتر می باشد. ضخامت کلاله ها در زعفران پوشال معمولی در حد متوسط بوده و مقدار سفیدی آن بیشتر است.

زعفران پوشال ضعیف دارای کلاله های نازک و شکننده و ضعیف می باشد. درصد سفیدی در پوشال ضعیف نسبت به دو نوع درجه کیفیت دیگر، بیشتر است.

 

انواع زعفران پوشال

قیمت زعفران گرمی و مثقالی در بازار:

زعفران پوشال معمولی از نظر کیفیت در مرحله بعد از زعفران پوشال قلمدار قرار دارد بنابراین قیمت روز زعفران پوشال معمولی از قیمت زعفران پوشال قلم دار ارزان تر است.

علت تفاوت قیمت در کیفیت رشته های زعفران می باشد. شاید بپرسید کیفیت زعفران را چه معیارهایی تعیین می کند؟ 

  • ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران
  • نازک یا ضخیم بودن کلاله ها 
  • عیار و قدرت رنگ دهی زعفران
  • مقدار سفیدی در انتهای کلاله ها 
  • میزان فر خوردگی رشته ها 

بر اساس موارد گفته شده درجه کیفیت زعفران پوشال تعیین می شود. سپس بسته به اینکه زعفران پوشال در چه بسته بندی عرضه می شود قیمت آن متفاوت خواهد بود. از آنجا که قیمت زعفران نوسان دارد و روزانه تغییر می کند.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران پوشال و خرید زعفران پوشال اصل با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

 قیمت زعفران قیمت زعفران مثقالی قیمت روز زعفران در مشهد

خرید زعفران پوشال مرغوب:

اگر می خواهید زعفران پوشال درجه یک با قیمت مناسب خریداری کنید روی شرکت ما حساب کنید.

برای تامین زعفران پوشال و سایر انواع زعفران در مقادیر کیلویی و بیشتر هیچ محدودیتی نداریم و با تضمین کیفیت زعفران را در کمترین زمان ممکن برای شما تامین می نماییم.

از آنجا که بدون واسطه فعالیت می‌کنیم قیمت عمده زعفران پوشال نیز بسیار مناسب خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *