قیمت روز زعفران نگین در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع زعفران:قیمت گل زعفران امسال:قیمت ریشه زعفران امروز در مشهد:بازار زعفران استان خراسان رضوی:آخرین اخبار قیمت زعفران:قیمت روز هر کیلو زعفران در مشهد سال 1402:قیمت روز زعفران تربت جام:قیمت روز زعفران سرایان:قیمت زعفران سرگل فله:قیمت زعفران امروز کاشمر:قیمت زعفران فله در مشهد چقدر است؟خرید زعفران نگین بصورت فله ای:
قیمت روز زعفران نگین در مشهد

قیمت روز زعفران نگین در مشهد چقدر است؟ تفاوت زعفران پوشال و نگین در چیست؟ قیمت هر کیلو زعفران فله چقدر است؟

قیمت لحظه ای زعفران نگین فله

آشنایی با انواع زعفران:

زعفران بر اساس میزان سفیدی همراه کلاله ها به انواع مختلفی تقسیم بندی می‌شود. با انواع زعفران چقدر آشنایی دارید؟

انواع زعفران به ترتیب کاهش میزان خامه یا سفیدی عبارتند از زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل، زعفران نگین.

زعفران دسته:

پایه ای ترین نوع زعفران است. همه بخش خامه زعفران بهمراه کلاله قرمز رنگ متصل می‌باشد. کلاله های سه شاخه که متصل هستند به طور مرتب روی هم قرار گرفته و خشک می‌شود. چیزی که نهایت بدست می‌آید، زعفران دسته است.

زعفران پوشال:

با جدا کردن سفیدی از زعفران دسته به دست می‌آید اما همچنان سه شاخه به هم متصل هستند. زعفران پوشال 1 تا 3 میلیمتر سفیدی وجود دارد.

زعفران سرگل:

اگر سفیدی زعفران دسته و پوشال را به طور کامل از کلاله ها جدا کنند به طوری که سه شاخه زعفران از همدیگر جدا شود، زعفران سرگل بدست می‌آید.

زعفران نگین:

همانند زعفران سرگل، زعفرانی تمام قرمز است. تفاوت زعفرانی نگین با زعفران سرگل در نحوه تولید آن و کیفیت رشته‌های زعفران می باشد. زعفران نگین در همان ابتدا که زعفران تازه و مرطوب است، سفیدی را از کلاله ها جدا می کنند بنابر این کلاله‌ها خرد و شکسته نمی‌شوند و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار خواهند بود.

برای اطلاع از لیست قیمت زعفران امروز می توانید الان با ما تماس بگیرید.

قیمت گل زعفران امسال:

قیمت گل زعفران

گل زعفران کیفیت های متفاوتی دارد. کلاله های قرمز رنگ داخل گلبرگهای بنفش هرچقدر ضخیم تر باشند زعفرانی که از آن به دست می‌آید مرغوب تر خواهد بود.

این که رنگ کلاله قرمز رنگ تیره یا روشن باشند نیز در کیفیت زعفرانی که به دست می‌آید تاثیرگذارند. بنابراین بسته به کیفیت گل زعفران، قیمت گل زعفران متفاوت خواهد بود.

با شروع فصل برداشت زعفران و عرضه گل زعفران به بازار؛ قیمت گل زعفران تعیین می شود.

قیمت گل زعفران امسال براساس بازدهی و قیمت روز سرگل زعفران بدست می آید.

نکات مهم هنگام خرید گل زعفران:

  • هرچه گل زعفران پژمرده تر باشد بازدهی بیشتری دارد
  • غنچه گل زعفران ماندگاری بیشتری دارد
  • گل زعفران باران خورده سریع باید به اصطلاح پر شود
  • بهترین گل زعفران متعلق به شهرهای تربت و قائنات است

قیمت ریشه زعفران امروز در مشهد:

قیمت ریشه زعفران در مشهد

منظور از ریشه زعفران، قسمت سفید رنگ زعفران است که به انتهای کلاله های قرمز رنگ متصل است. ریشه زعفران رنگ نداشته و از آن تنها به خاطر عطر و بو استفاده می شود.

قیمت ریشه زعفران امروز در مشهد کیلویی 6 میلیون و 500 هزار تومان بوده است.

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است قیمتها تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز ریشه زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

بازار زعفران استان خراسان رضوی:

در بسیاری از شهرستان های استان خراسان رضوی، زعفران کاشت می شود. تربت حیدریه، تربت جام، کاشمر و گناباد از جمله شهرستانهای این استان هستند که میزان تولید زعفران در آن زیاد است.

زعفرانی که از مزارع سراسر شهرستانهای استان برداشت می شود توسط کشاورزان به بازارهای بزرگتر از جمله بازار زعفران مشهد برده شده و در آنجا به فروش می رسد. به همین دلیل بازار بزرگ مشهد یکی از مراکز خرید و فروش عمده زعفران در کشور محسوب می شود.

تنوع زعفران در بازار استان خراسان رضوی زیاد بوده و هیچ گونه محدودیتی از نظر مقدار و حجم وجود ندارد.

آخرین اخبار قیمت زعفران:

بسیاری از افراد که در حوزه خرید و فروش زعفران کار‌ می کنند آخرین اخبار قیمت زعفران برایشان بسیار مهم است. به عنوان مثال کشاورزانی که قصد فروش محصول خود را دارند می‌خواهند در بهترین‌بازه ی زمانی زعفران خود را بفروشند تا سود بیشتری کنند.

صادرکنندگان زعفران نیز با پیگیری اخبار قیمت زعفران می خواهند زعفران را با قیمت ارزان خریداری کرده و با فروش آن با قیمت بالاتر در تجارت زعفران سود بیشتری به دست آورند. شما از طریق سایت ما می توانید از آخرین تغییرات قیمت زعفران مطلع شوید.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران نگین و سایر انواع زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت روز هر کیلو زعفران در مشهد سال 1402:

قیمت روز هر کیلو زعفران در مشهد

همانطور که گفتیم بازار مشهد یکی از بهترین مراکز فروش عمده زعفران در کشور است .زعفران در مشهد به صورت فله و بسته بندی با برندهای مختلف عرضه می شود.

بازار زعفران مشهد یکی از بزرگترین مراکز عمده فروشی زعفران در ایران است. قیمت کیلویی زعفران در این بازار تعیین می شود چرا که بیشترین حجم خرید و فروش زعفران در این بازار انجام می شود. قیمت روز هر کیلو زعفران در مشهد بسته به میزان تقاضا و عرضه در بازار و همچنین عوامل دیگری که قبلاً به آن اشاره کردیم متفاوت است.

در آبان ماه 1402 با کاهش تولید گل زعفران قیمتها افزایشی شد.

از آنجا که نوسانات قیمت خرید و فروش زعفران در بازار زیاد است برای اطلاع از قیمت روز زعفران سال 1402 می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران تربت جام:

زعفران در تربت جام به میزان بسیار بالا و مرغوب تولید می‌شود. در این منطقه زعفران به صورت اصل و مرغوب تولید می‌شود و عمدتاً تولیدات زعفران این منطقه با تلفیق سنت و مدرنیته انجام میشود.

خرید زعفران تربت جام برای تامین سفارشات صادراتی به مقصد های کشور های اروپایی انجام می شود بنابراین قیمت روز زعفران تربت جام برای بسیاری از خریداران زعفران مهم است.

ارزش زعفران مربوط به کلاله های قرمز رنگ آن است. رنگ، عطر و طعم زعفران در کاروتنوئیدهای موجود در کلاله زعفران می باشد بنابراین هر چقدر کلاله های زعفران مرغوب تر و سفیدی هم کمتر باشد؛ قیمت‌زعفران بیشتر خواهد بود.

نمودار قیمت زعفران به ترتیب افزایش قیمت عبارت است از دسته، پوشال، سرگل، نگین.

قیمت روز زعفران سرایان:

زمانی که قصد خرید زعفران را دارید برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید با واحد فروش ما تماس گرفته و از آخرین اخبار قیمت زعفران مطلع شوید.

زعفران سرایان از انواع مرغوب زعفران تولید شده در خراسان جنوبی می باشد. شهرستان سرایان بیش از سه هزار هکتار اراضی زیر کشت زعفران دارد.

در سال گذشته حدود ۱۲ تن زعفران از سرایان برداشت شده است. زعفران سرایان به دلیل برداشت گل زعفران قبل از طلوع آفتاب از کیفیت بالایی از نظر عطر و بو و قدرت رنگی برخوردار است.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران سرایان می توانید با ما تماس بگیرید تا قیمت زعفران مثقالی و قیمت هر گرم زعفران به شما اعلام شود.

قیمت زعفران سرگل فله:

قیمت زعفران سرگل فله

قیمت زعفران فله بسته به زمان خرید زعفران، نوع و درجه کیفیت زعفران تعیین می شود. معمولاً در خرید زعفران فله ای قیمت آن به صورت قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

بهتر است زعفران به صورت عمده از کشاورز خریداری شود تا دست دلالان و سودجویان کوتاه شده و از کشاورزان نیز حمایت شود. فروشگاه ما افتخار می‌کند که خود کشاورز بوده و در زمینه کاشت و تولید زعفران فعالیت دارد. خرید زعفران فله ای معمولاً توسط بازرگانان و تجار در جهت صادرات به خارج از کشور و همچنین برای مصارف هتل ها و رستوران ها صورت می گیرد.

زعفران سرگل به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسبی که دارد از پرمصرف ترین انواع زعفران در ایران است. برای اطلاع از قیمت زعفران سرگل فله می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران امروز کاشمر:

قیمت زعفران امروز

شهرستان کاشمر در ۲۴۹ کیلومتری مشهد و ۸۰ کیلومتری تربت حیدریه واقع است. در بین شهرهای استان خراسان رضوی کاشمر رتبه سوم را دارد.

وجود ۸ هزار هکتار زمین زراعی زعفران در کاشمر باعث شده تولید زعفران کاشمر حدود ۲۵ تن در سال باشد به همین دلیل قیمت زعفران کاشمر برای افرادی که در بازار زعفران کار می کنند بسیار مهم است.

شرایط آب و هوایی کاشمر باعث شده زعفران این منطقه مرغوب باشد و خریداران زعفران پیگیر روند قیمت زعفران کاشمر برای خرید باشند. قیمت هر گرم زعفران کاشمر به شرح زیر است:

  • قیمت هر گرم زعفران نگین 39 هزار تومان تا 43 هزار تومان
  • قیمت هر گرم زعفران سرگل 37 تومان تا 39 تومان
  • قیمت هر گرم زعفران پوشال 35 هزار تومان تا 38 تومان

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است قیمتها تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت زعفران امروز کاشمر می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت زعفران فله در مشهد چقدر است؟

قیمت زعفران در سال 1398 نمودار قیمت زعفران نگین بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد

بازار بزرگ امام رضا علیه السلام در مشهد یکی از بزرگترین بازار زعفران در خراسان است که در حوزه خرید و فروش های زعفران در مشهد می باشد .خرید و فروش های عمده زعفران نیز در این بازار انجام می شود.

قیمت زعفران فله در مشهد به صورت روزانه است و هر روز نوسان کم یا زیادی خواهد داشت. قیمت گلهای زعفران در صورتیکه در وزنهای ۱۰ کیلوگرم و بالاتر باشد بسیار ارزان تر محاسبه می شود اما چنانچه قصد خرید زعفران در مقادیر گرمی را داشته باشید قیمت زعفران گران‌تر محاسبه خواهد شد.

لیست قیمت زعفران فله ای بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

خرید زعفران نگین بصورت فله ای:

شما می توانید انواع زعفران را به صورت فله ای و بسته بندی شده با قیمت تولید و کیفیت اعلا از ما خریداری کنید.

ما عمده فروش زعفران هستیم و در زمینه فروش و صادرات زعفران فعالیت می کنیم. انواع زعفران را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در سراسر ایران و کشورهای مختلف جهان تقدیم شما می کنیم.

اگر قصد خرید زعفران به صورت فله ای را دارید از شرکت ما به صورت تضمینی می توانید آن را خریداری کنید. تمام انواع زعفران نگین امسالی بوده و با کیفیت تضمینی به مشتری تقدیم می شود.

در خرید کیلویی زعفران نگین نیز برگه آنالیز آزمایشگاهی زعفران را به مشتری تقدیم می کنیم تا از بابت اصل بودن زعفران و کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشد.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران نگین می توانید الان تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین51 میلیون تومان
زعفران سرگل47 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون تومان
قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای مجتبی قربانی

اقای مجتبی قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ