جدیدترین لیست قیمت زعفران فله ای قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش زعفران فله ای درجه یک:مراحل آماده سازی زعفران:لیست قیمت زعفران قائنات:
جدیدترین لیست قیمت زعفران فله ای قائنات

آیا در جستجوی جدیدترین لیست قیمت زعفران فله ای قائنات هستید؟ آیا قصد خرید زعفران قائنات به صورت فله را دارید و می خواهید قیمت روز زعفران را بدانید؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران فله ای کجاست؟ هر مثقال زعفران فله ای سرگل چند هزار تومان است؟

قیمت زعفران قائنات در مشهد نمودار لحظه ای قیمت زعفران قیمت روز زعفران

فروش زعفران فله ای درجه یک:

در فروشگاه زعفران خراسان فروش زعفران فله ای درجه یک با کیفیت بسیار بالا انجام می شود. انواع زعفران سرگل، نگین و پوشال به صورت فله ای در مقادیر مثقالی و کیلویی عرضه می‌شود.

به دلیل کیفیت بالای انواع زعفران در شرکت ما ؛ خرید فله ای زعفران متقاضیان زیادی دارد. بسیاری از شرکت ها که مصرف زعفران در حوزه کاریشان زیاد است، زعفران را به صورت فله ای خریداری می‌کنند.

یکی از مزیت های خرید زعفران به صورت فله ای، قیمت ارزان‌تر آن می باشد. زعفران فله فاقد بسته بندی است بنابراین قیمت زعفران فله ارزان تر خواهد بود.

برای اطلاع از جدیدترین قیمت زعفران فله ای قائنات همین الان تماس بگیرید.

مراحل آماده سازی زعفران:

بعد از اینکه زعفران از مزارع برداشت می شود کلاله های قرمز رنگ از قسمت سفیدی جدا می‌شود تا مراحل آماده سازی انواع زعفران نگین، سرگل و پوشال انجام شود.

در صورتی که کلاله های قرمز رنگ به همراه تمام بخش سفیدی مرتب روی هم چیده شود زعفران دخترپیچ به دست خواهد آمد.

سپس انواع زعفران را در محیطی بهداشتی و تحت شرایط استاندارد خشک می کنیم. کلاله های زعفران نگین بایستی صاف و بدون فر خوردگی باشند تا از کیفیت و زیبایی مطلوبی برخوردار باشند.

در طی جداسازی سفیدی از کلاله های زعفران که خشک شده اند ممکن است برخی از رشته های زعفران خرد و شکسته شوند. برای تهیه زعفران سرگل صادراتی کلاله های شکسته شده و ریز را از آن جدا می‌کنیم تا نهایتاً زعفرانی درجه یک و مرغوب به دست آید.

قیمت زعفران فله ای قائنات

همانطور که گفتیم پس از تولید انواع زعفران نگین و سرگل اقدام به پاکسازی آن می‌شود. چنانچه در بین کلاله های قرمز رنگ؛ خامه یا سفیدی وجود داشته باشد، از محصول جدا می‌شود.

هنگام تولید زعفران تازه، مقداری از گرده زرد رنگ زعفران وارد محصول می‌شود. گرده زعفران ناشی از پرچم زرد زعفران است. در شرکت ما؛ گرده زعفران از کلاله ها جدا می‌شود و نهایتاً زعفرانی تمام قرمز و 100% خالص در بسته‌بندی‌های گرمی و مثقالی تهیه می‌شود.

انواع زعفران فله در شرکت ما تضمینی می‌باشد. پس از دریافت محصول اگر ناراضی بودید می توانید آن را عودت دهید. تمامی هزینه ها نیز به شما برگشت داده خواهد شد. پس از یکبار خرید زعفران فله ای مطمئن باشید مشتری همیشگی ما باقی خواهد ماند.

لیست قیمت زعفران قائنات:

هنگام خرید زعفران فله قبل از قضاوت در مورد قیمت زعفران فله باید به کیفیت آن توجه کافی داشته باشید. به خصوص در هنگام خرید زعفران در مقادیر عمده و کیلویی مهم است که زعفران یکدست باشد.

یکدست بودن زعفران فله کیلویی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. امروزه بسیاری از مراکز فروش زعفران با مخلوط کردن چندین نوع زعفران کیفیت پایین قصد سود بیشتر از فروش زعفران فله دارند.

از آنجا که ما خودمان تولید کننده و فروشنده زعفران هستیم بالاترین کیفیت زعفران بدون واسطه به دست مصرف کننده می رسد.

زعفران سرگل ممتاز قائنات از پرفروش ترین محصولات ما برای فروش داخل می باشد. زعفران سوپرنگین پرسی با بسته بندی های خاتم نیز از جمله پرکاربردترین محصولات ما برای صادرات به خارج از کشور میباشد. تمامی محصولات صادراتی دارای آنالیز آزمایشگاهی هستند.

تمامی انواع زعفران فله عرضه شده در شرکت ما تضمینی بوده و می توانید برای اطلاع از لیست قیمت زعفران فله ای قائنات همین الان تماس بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *