قیمت هر کیلو زعفران پوشال امروز

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید زعفران پوشال:خرید کیلویی زعفران پوشال:قیمت زعفران پوشال امروز:
قیمت هر کیلو زعفران پوشال امروز

قیمت هر کیلو زعفران پوشال امروز چقدر است؟ زعفران پوشال چه نوع زعفرانی است و چگونه تولید میشود؟ بهترین مرکز فروش زعفران پوشال به صورت کیلویی با قیمت بسیار مناسب کجاست؟ قیمت یک گرم زعفران پوشال و قیمت هر مثقال زعفران پوشال به صورت بسته بندی شده چقدر است؟

زعفران پوشال قلمدار قیمت زعفران زعفران پوشال معمولی

مراحل تولید زعفران پوشال:

در زعفران پوشال سه شاخه زعفران به هم متصل می باشد. در واقع در طی مراحل تولید زعفران پوشال؛ سفیدی زعفران را طوری از قسمت کلاله قرمز رنگ جدا می کنند که سه شاخه به هم متصل باقی بماند. به همین دلیل مقدار اندکی از سفیدی زعفران در انتهای کلاله ها باقی می ماند. بنابراین زعفران پوشال تمام قرمز نیست.

زعفران پوشال به علت ویژگی ظاهری خاصی که دارد، امکان تقلب در این زعفران صفر است. به همین جهت بسیاری از خریداران عمده زعفران ترجیح می‌دهند زعفران پوشال را خریداری کنند.

خرید کیلویی زعفران پوشال

خرید کیلویی زعفران پوشال:

با توجه به آنچه که گفتیم زعفران پوشال زعفرانی خاص است. مراحل تولید زعفران پوشان زمان بر و وقت گیر است. شاید تامین عمده زعفران پوشال در مقادیر کیلویی کار راحتی نباشد.

شرکت های زیادی در حوزه فروش زعفران فعالیت داشته باشند اما تامین زعفران پوشال یا سایر انواع زعفران در مقادیر تناژی و عمده از عهده هر کسی ساخته نیست. تامین کننده باید بتواند زعفران را با کیفیت بالا و در زمان خواسته شده، ارائه نماید.

از آنجا که ما تولید کننده زعفران هستیم و با فعالان حوزه زعفران نیز ارتباط و همکاری مداوم داریم، می توانیم انواع زعفران را با کیفیت دلخواه مشتری را در مقادیر کیلوی و تناژی در تمام ایام سال تامین نماییم.

چنانچه قصد خرید کیلویی زعفران پوشال را دارید، می توانید بدون دغدغه در تمام ایام سال زعفران مورد نیاز خود را از ما خریداری کنید.

 قیمت زعفران زعفران پوشال

قیمت زعفران پوشال امروز:

 زعفران پوشال از نظر درجه کیفیت معمولاً به دو دسته زعفران پوشال قلمدار به زعفران پوشال معمولی تقسیم‌بندی می‌شود.

بر اساس این که چقدر سفیدی در انتهای کلاله قرمز رنگ وجود داشته باشد و هم چنین طول و ضخامت کلاله ها؛ قیمت هر مثقال زعفران پوشال متفاوت است.

هر چقدر میزان سفیدی زعفران پوشال کمتر باشد، قیمت زعفران بالاتر خواهد بود بنابراین متناسب با کیفیت زعفران؛ قیمت زعفران پوشال متغیر است.

برای اطلاع از قیمت گرمی زعفران پوشال و قیمت یک مثقال زعفران پوشال امروز می توانید با ما تماس بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *