گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران نگین ممتاز سال 1401

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین زعفران صادراتی چیست؟قیمت زعفران به دلار سال 2022:سود صادرات زعفران نگین ممتاز:قیمت یک کیلو زعفران نگین ممتاز:قیمت یک مثقال زعفران ممتاز قائنات:خرید آنلاین زعفران نگین ممتاز:
قیمت زعفران نگین ممتاز

آیا می خواهید از لیست قیمت زعفران نگین ممتاز سال 1401 مطلع شوید؟ آیا میدانید قیمت زعفران به دلار در سال 2022 در کشورهای مختلف چقدر است؟ قیمت یک مثقال زعفران ممتاز قائنات چقدر است؟

بهترین زعفران صادراتی چیست انواع زعفران صادراتی زعفران نگین و سرگل

بهترین زعفران صادراتی چیست؟

زعفران انواع مختلفی دارد و از همه انواع آن برای صادرات استفاده می شود اما از پرفروش‌ترین انواع زعفران صادراتی زعفران نگین و سرگل می‌باشد. این دو نوع زعفران به دلیل قدرت رنگ دهی بالا و کیفیت ظاهری مناسب، طرفداران زیادی در خارج از کشور دارند.

قیمت زعفران به دلار سال 2022:

قیمت زعفران به دلار

اکثر کسانیکه قصد خرید زعفران صادراتی را دارند می‌خواهند از قیمت زعفران به دلار مطلع شوند تا بدانند سود صادرات زعفران برایشان چقدر خواهد بود.

قیمت زعفران در کشورهای مختلف متفاوت است. در برخی از کشورها قیمت زعفران دوبرابر قیمت زعفران در ایران و در برخی تا ۱۰ برابر هم می رسد.

قیمت زعفران سال 2022 برای انواع مختلف زعفران به صورت فله به شرح زیر می باشد: 

  • قیمت یک کیلو زعفران پوشال 1290 دلار
  • قیمت یک کیلو زعفران سرگل 1380 دلار
  • قیمت یک کیلو زعفران نگین 1550 دلار
  • قیمت یک کیلو زعفران سوپر نگین 1660 تا 1750 دلار

قیمت زعفران به دلار امروز بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

سود صادرات زعفران نگین ممتاز:

سود صادرات زعفران

اینکه صادرات زعفران چقدر سود دارد به عوامل زیادی از جمله قیمت خرید زعفران در داخل کشور، قیمت فروش زعفران در خارج، هزینه های ارسال زعفران، تعرفه های گمرکی و درصد مالیات و ترخیص کالا در کشور مقصد بستگی دارد.

اگر شما بتوانید زعفران را در داخل کشور از تولید کننده با قیمت ارزان و کیفیت بالا خریداری کنید و در خارج بفروشید، سود بیشتری به دست خواهید آورد.

قیمت یک کیلو زعفران نگین ممتاز:

قیمت یک کیلو زعفران  قیمت یک کیلو زعفران در سال 98

قیمت زعفران در داخل کشور برخلاف خارج، نوسانات قیمتی زیادی دارد. زعفران محصولی صادراتی است بنابراین با کاهش و افزایش میزان صادرات و اعمال تعرفه های جدید و تغییر درصد مالیاتی که از صادرکنندگان زعفران گرفته می شود، قیمت زعفران صادراتی هم تغییر خواهد کرد.

شاید شرکت های زیادی در حوزه فروش زعفران فعالیت داشته باشند اما تامین زعفران در مقادیر تناژی و عمده از عهده هر کسی ساخته نیست. تامین کننده باید بتواند زعفران را با کیفیت بالا و در زمان خواسته شده، ارائه نماید. ما می توانیم انواع زعفران را با کیفیت دلخواه مشتری را در مقادیر کیلوی و تناژی در تمام ایام سال تامین نماییم.

قیمت یک کیلو زعفران بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت یک مثقال زعفران ممتاز قائنات:

قیمت یک مثقال زعفران قائنات هر مثقال زعفران چند گرم است؟

زعفران قائنات مرغوب‌ترین زعفران ایرانی است. عطر و بو و قدرت رنگ دهی زعفران قائنات نسبت به زعفران سایر مناطق بیشتر است.

هر مثقال زعفران چند گرم است؟

سوال بسیاری از خریداران زعفران این است که یک مثقال زعفران چند گرم است؟ مثقال واحد قدیمی اندازه گیری زعفران بوده و معادل 4.6 گرم زعفران است.

شما می توانید زعفران مثقالی یا زعفران گرمی را در بسته بندی های متنوع از فروشگاه ما خریداری کنید.

خرید آنلاین زعفران نگین ممتاز:

خرید آنلاین زعفران قیمت زعفران نگین قائنات امروز 

اگر امکان سفر به استان های خراسان برای خرید زعفران قائنات را ندارید، می توانید بدون صرف زمان و هزینه اقدام به خرید آنلاین زعفران نمایید.

شما از طریق سایت می توانید قبل از خرید زعفران؛ اطلاعات کافی در حوزه زعفران به دست آورید.

پس از ثبت سفارش، زعفران قائنات با بالاترین کیفیت ممکن برای شما مطابق درخواست شما به آدرستان ارسال خواهد شد. فاکتور فروش، رسید پستی و کد پیگیری 24 رقمی بلافاصله برای شما ارسال می شود تا بتوانید لحظه به لحظه از موقعیت مکانی سفارشتان مطلع شوید.

برای اطلاع از قیمت زعفران نگین ممتاز امروز می توانید با ما تماس بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک دارید؟