قیمت خرید یک کیلو زعفران خشک سال 1402

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید زعفران:انواع زعفران و تفاوت بین آنها:علت تفاوت قیمت هر کیلو زعفران در بازار چیست؟خرید زعفران عمده و کیلویی:فروش عمده زعفران درجه یک امسالی:خرید کیلویی زعفران خشک با تضمین:
قیمت خرید یک کیلو زعفران خشک

مقیمت خرید یک کیلو زعفران خشک سال 1402 چقدر است؟ آیا با مراحل تولید زعفران و تفاوت بین انواع زعفران آشنا هستید؟ علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟

بهترین و معتبرترین مرکز فروش عمده زعفران کجاست؟ هنگام خرید کیلویی زعفران چگونه می توان به اصل بودن زعفران اطمینان خاطر پیدا کرد و با تضمین زعفران‌ را خریداری کرد؟

 قیمت هر کیلو زعفران امروز قیمت هر کیلو زعفران در سال 98 قیمت هر کیلو زعفران خشک در سال 98

مراحل تولید زعفران:

آیا با مراحل تولید زعفران آشنایی دارید؟ انواع زعفران چگونه به وجود می آید؟

گل زعفران عمر کوتاهی دارد و بایستی هر چه زودتر از مزرعه برداشت شده و کلاله های قرمز رنگ آن از سایر اجزا گل جدا سازی شود.

بهتر است صبح زود قبل از شگفتن گل ها برای جمع آوری گل زعفران اقدام شود تا کلاله در معرض آفتاب و نور قرار نگیرند و از کیفیت آنها کاسته نشود.

پس از برداشت نوبت به جداسازی کلاله از قسمت سفیدی زعفران می رسد. در ادامه نحوه تولید زعفران سرگل، نگین و پوشال را بیان خواهیم کرد.

انواع زعفران و تفاوت بین آنها:

 انواع زعفران و تفاوت بین آنها قیمت روز هر کیلو زعفران

در اینجا درباره انواع زعفران و تفاوت بین آنها بیشتر صحبت می کنیم.

پس از شکافتن گل، کلاله های سه شاخه که متصل به سفیدی هستند به صورت منظم روی هم قرار گرفته و خشک میشود به زعفران تهیه شده به این صورت، زعفران دسته گفته می‌شود.

اگر پس از شکافتن گل، کلاله ها را از محل اتصال به سفیدی قطع کنند و جداگانه خشک نمایند، زعفران نگین به دست می آید.

در یک روش دیگر کلاله سه شاخه به همراه بخشی از خامه از سایر اجزای گل جدا شده و خشک می شود که به آن زعفران پوشال می گویند.

علت تفاوت قیمت هر کیلو زعفران در بازار چیست؟

 علت تفاوت قیمت هر کیلو زعفران در بازار چیست قیمت زعفران کیلویی امروز

حتما برای شما هم سوال است که علت تفاوت قیمت هر کیلو زعفران در بازار چیست؟

قیمت هر کیلو زعفران بستگی به نوع زعفران و درجه کیفیت آن دارد.

نمودار قیمت زعفران به ترتیب افزایش قیمت عبارت است از: زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین

درجه کیفیتی که زعفران دارد نیز مهم است. زعفرانی که نهایتاً به دست می‌آید بسته به روشی که تهیه شده ممکن است کیفیت متفاوتی داشته باشد.

به عنوان مثال مقدار سفیدی که در انتهای کلاله قرمز رنگ باقی می ماند روی قیمت آن تاثیر گذار است. هر چقدر سفیدی کمتر باشد، قیمت زعفران بالاتر خواهد بود.

نحوه خشک کردن زعفران نیز روی کیفیت آن موثر است. اگر کلاله ها صاف و بدون فر خوردگی و خوش رنگ خشک شده باشند کیفیت و قیمت زعفران بالاتر خواهد بود.

خرید زعفران عمده و کیلویی:

 خرید زعفران عمده وکیلویی خرید زعفران کیلویی خرید زعفران درجه یک
هنگام خرید کیلویی زعفران مهم است که همه حجم زعفران به طور یکدست از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

در خرید عمده زعفران چون حجم زعفران زیاد است یکدست بودن محصول اهمیت بیشتری دارد.

در شرکت ما این مهم به خوبی رعایت می شود به طوریکه حجم یک کیلو زعفران بطور یکدست دارای کلاله های تمام قرمز و سالم بوده زعفران خرد شده و به اصطلاح زعفران نرمه در آن وجود ندارد.

رشته های شکسته شده و سفیدی زعفران به طور کامل از آن جدا می شود تا نهایتاً زعفرانی تمام قرمز و با کیفیت برای مشتری ارسال شود. شما می توانید انواع زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته را در مقادیر کیلویی از ما خریداری کنید.

خرید کیلویی زعفران محدودیتی نداشته و میتوانید حجم یک یا چند کیلو زعفران را در وزن های گرمی و مثقالی در بسته بندی های دلخواه سفارش دهید.

برای خرید زعفران عمده کیلویی با تضمین کیفیت به همراه آنالیز آزمایشگاهی زعفران می توانید هم اکنون تماس بگیرید.

فروش عمده زعفران درجه یک امسالی:

فروشگاه ما چون در استان خراسان در واقع است همیشه به زعفران اصل دسترسی دارد.

از طرفی چون خود تولید کننده زعفران است با زعفران به خوبی آشنا بوده و با شناخت کامل این گیاه ارزشمند توانسته است بهترین زعفران را با به کارگیری روش های سایه استاندارد تولید کند.

زعفران برداشت شده از مزارع به روش های استاندارد جداسازی،خشک و بسته بندی می شود سپس به صورت فله یا بسته بندی شده به بازار عرضه می شود.

شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران درجه یک امسالی می باشد شما می توانید انواع زعفران امسالی را با تضمین کیفیت در مقادیر عمده از شرکت ما خریداری کنید

خرید کیلویی زعفران خشک با تضمین:

برای تامین زعفران برای خریداران عمده زعفران که در حجم های چند ۱۰۰ کیلویی زعفران خریداری می کنند نیز اقدام به خرید زعفران از کشاورزان بومی منطقه می‌شود.

در شرکت ما زعفران به آزمایشگاه رفته و نظر استانداردهای بین المللی مانند قدرت رنگی، درصد رطوبت، درصد خلوص و… مورد ارزیابی قرار می گیرد.

برگ تایید آزمایشات نشان دهنده خالص بودن زعفران به کیفیت زعفران بوده و با اطمینان خاطر می توانید از شرکت ما اقدام به خرید زعفران به صورت عمده نمایید.

قیمت خرید یک کیلو زعفران خشک در روزهای آینده ممکن است نوسان داشته باشد.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران و خرید کیلویی زعفران خشک با تضمین می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *