گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران کیلویی صادراتی در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات زعفران چه مجوزهایی میخواهد؟ صفر تا صد صادرات زعفران کیلویی:کارت بازرگانی چیست؟برای خرید زعفران کیلویی به چه نکاتی باید توجه کرد؟قیمت گرمی و مثقالی زعفران صادراتی:
قیمت زعفران کیلویی صادراتی در بازار

قیمت زعفران کیلویی صادراتی در بازار چقدر است؟ برای خرید کیلویی زعفران به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ مرکز فروش زعفران صادراتی با کیفیت بالا و قیمت ارزان کجاست؟ آیا می خواهید با مراحل صفر تا صد صادرات زعفران آشنا شوید؟

صادرات زعفران چه مجوزهایی میخواهد؟

صادرات زعفران چه مجوزهایی میخواهد

مبادرت به صادرات زعفران نیازمند اخذ مجوز ها از نهادهای مربوطه می باشد. مجوزهای صادرات زعفران عبارتند از:

  •  کارت بازرگانی 
  • گواهی بهداشت 
  • گواهی استاندارد 
  • گواهی قرنطینه دامی نباتی 

اگر مجوزهای لازم برای صادرات زعفران را ندارید می توانید از طریق شرکت ما صادرات زعفران را به کشور موردنظرتان انجام دهید. شرکت ما صادرات زعفران به اکثر کشورها را با انجام کلیه امور گمرکی انجام داده فقط کافیست شما در کشور مقصد، زعفران را تحویل بگیرید.

برای اطلاع از قیمت زعفران کیلویی صادراتی با ما تماس بگیرید.

صفر تا صد صادرات زعفران کیلویی:

شما بعد از آنکه تمام مجوز های لازم جهت صادرات را دریافت کردید باید محصول خود را در گمرک جمهوری اسلامی ایران ثبت کنید. برای این کار باید اظهار نامه صادراتی خودتان را تنظیم کنید.

تکمیل اظهارنامه صادراتی شامل مواردی از قبیل مشخصات فرد صادر کننده زعفران، مشخصات مشتری، کشور مبداء، کشور مقصد)،مشخصات وسیله حمل و مبدأ بارگیری و… می باشد.

بعد از گذراندن تمامی این مراحل و کامل شدن اظهارنامه، این اظهارنامه با مدارک شما ضمیمه می شود و به بخش احراز هویت گمرک تسلیم می شود.

محصول صادراتی شما با اطلاعاتی که شما ثبت کرده اید مقایسه می شود و در صورتی که مطابقت وجود داشته باشد، اظهارنامه شما مهر و امضاء می شود. همچنین یک نسخه دیگر هم از اظهارنامه به عنوان پروانه صادرات محصول به شما که صادر کننده هستید می دهند.

ما عمده فروش زعفران هستیم و در زمینه فروش و صادرات زعفران فعالیت می کنیم. انواع زعفران را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در سراسر ایران و کشورهای مختلف جهان تقدیم شما می کنیم.

کارت بازرگانی چیست؟

کارت بازرگانی چیست

 مبادرت به امر صادرات زعفران بصورت تجاری مستلزم داشتن کارت بازرگانی است که توسط اتاق بازرگانی و صنایع و معادن صادر و به تأیید وزارت بازرگانی می رسد.

کارت بازرگانی سندی است که به موجب آن می توان اقدام به صادرات و واردات زعفران نمود و بنام متقاضیان اعم از اشخاصی حقیقی (ایرانی و غیرایرانی) و اشخاص حقوقی صادر می گردد.

برای خرید زعفران کیلویی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 شاید شما هم قصد صادرات زعفران به کشور مورد نظرتان را داشته باشید اما نمی‌دانید چه نوع زعفرانی بهتر است؟ از کجا به کیفیت زعفران میتوان پی برد؟

برای صادرات زعفران فله بهتر است یا زعفران بسته بندی شده؟ اولین مرحله برای صادرات زعفران بازاریابی میباشد. شما ابتدا باید در کشور مورد نظرتان بازاریابی کنید و طبق نظر مشتری زعفران مورد نظر را خریداری کنید.

در هر کشوری ممکن است نوع خاصی از زعفران طرفدار بیشتری داشته باشد به عنوان مثال در کشور های اروپایی، زعفران بیشتر برای مصارف دارویی استفاده می‌شود و از مرغوب ترین نوع زعفران استفاده می شود.

کیفیت زعفرانی که میخرید از طریق برگه آنالیز مشخص می شود. در شرکت ما، زعفران ابتدا با آزمایشگاه رفته و از نظر استانداردهای بین المللی مورد نیاز برای صادرات مورد بررسی قرار می گیرد.

نتیجه آزمایشات انجام شده روی زعفران به خریداران عمده زعفران تقدیم می‌شود. شما از روی برگه آنالیز می‌توانید به قدرت رنگ دهی زعفران و اصل بودن آن پی ببرید.

شرکت ما تولید کننده زعفران بوده به علاوه بدون واسطه فعالیت می‌کند در نتیجه کیفیت ها بسیار بالا و قیمت ها بسیار مناسب هستند. جهت خرید کیلویی زعفران صادراتی و اطلاع از قیمت زعفران کیلویی صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت گرمی و مثقالی زعفران صادراتی:

قیمت گرمی و مثقالی زعفران صادراتی

همانطور که شما هم می‌دانید در بازار قیمت فروش زعفران در بازار متفاوت است. تفاوت در نوع زعفران و درجه کیفیت؛ علت اصلی تفاوت قیمت فروش زعفران است.

برخی اوقات می بینیم که یک نوع زعفران به عنوان مثال زعفران نگین در دو جای مختلف؛ قیمت‌های متفاوتی دارند. در واقع چون تشخیص تفاوت بین انواع زعفران و درجه کیفیت های آن دشوار است.

اگر آشنایی چندانی با تفاوت بین انواع زعفران نداشته باشید ممکن است شما هم فریب قیمت ارزان زعفران را بخورید. بگذارید بیشتر توضیح دهیم.

زعفران نگین و زعفران سرگل هر دو تمام قرمز هستند و تفاوتشان در ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران می باشد. بنابراین برخی از مراکز فروش ممکن است زعفران سرگل صادراتی را که درشت تر است به عنوان زعفران نگین بفروشند.

یکی دیگر از دلایل افزایش کاذب قیمت زعفران؛ وجود واسطه های خرید و فروش زعفران در بازار می باشد‌. بعد از اینکه زعفران توسط کشاورز تولید می شود، بین فروشگاه ها، مغازه دارها و شرکت های زیادی دست به دست می چرخد تا نهایتاً به دست مصرف کننده می رسد.

هر کدام از این واسطه ها سهم سود خود را به قیمت زعفران اضافه می کنند. خرید زعفران از کشاورز سبب خواهد شد که هم کیفیت زعفران حفظ شود و هم با قیمت مناسب به دست مصرف کننده برسد.

شما می‌توانید انواع زعفران صادراتی را در بسته بندیهای گرمی و مثقالی از شرکت ما که خود تولید کننده زعفران است، خریداری کنید. قیمت هر مثقال زعفران و قیمت هر گرم زعفران، بستگی به نوع زعفران، درجه کیفیت آن و نوع بسته بندی ظروف متفاوت خواهد بود.

زعفران بسته بندی شده در بسته بندی های پاکتی و ظروف آذین، اطلسی، گوهر و خاتم عرضه می‌شود. اگر قصد صادرات زعفران را دارید از صفر تا صد صادرات زعفران در شرکت ما برایتان انجام خواهد شد کافیست شما زعفران را در کشور مقصد تحویل بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صادرات زعفران به کشور مورد نظر و قیمت زعفران کیلویی صادراتی می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک دارید؟