قیمت زعفران قائنات فله و بسته بندی شده

قیمت زعفران قائنات فله و بسته بندی شده چقدر است؟ خرید زعفران فله ای با تضمین کیفیت از کجا امکان پذیر است؟ قیمت یک کیلو زعفران به صورت بسته بندی شده چقدر است؟

خرید زعفران قائنات به صورت فله:

صادرات زعفران فله

مراکز فروش زعفران زیاد هستند که بیشتر زعفران را در بسته بندی های مختلف عرضه می‌کنند.

به دلیل بحث تقلب در زعفران و یا فروش انواع بی کیفیت زعفران، اعتماد کردن به مراکز فروش زعفران دشوارتر شده است. برای خرید زعفران فله به علت اینکه فاقد بسته بندی می باشد دغدغه از بابت اصل بودن زعفران بیشتر است.

اگر دنبال مرکز فروش فله ای زعفران هستید می توانید زعفران مورد نیاز خود را در مقادیر کیلویی از شرکت ما خریداری کنید. شرکت ما یکی از مراکز فروش زعفران فله به صورت تضمینی می باشد.

صادرات زعفران فله چگونه است؟

شاید شما قصد خرید زعفران فله را داشته باشید اما با قوانین صادرات زعفران آشنا نیستید. آیا می‌توان زعفران را به صورت فله ای صادر کرد و تعرفه‌های صادرات زعفران به خارج از کشور چقدر است؟

منظور از صادرات زعفران فله این است که در بسته بندی های یک گرم، دو گرم و از این قبیل نباشد. اما شما نمیتوانید یک کیلو زعفران را بدون بسته بندی ارسال کنید. منظور از صادرات فله ای زعفران این است که زعفران در وزن‌های نیم کیلویی یا یک کیلویی در ظروف خاتم بسته بندی و ارسال گردد.

تعرفه های ارسال زعفران نیز بستگی به حجم نهایی زعفران دارد. به عنوان مثال یک کیلو زعفران در بسته بندی های نیم کیلویی؛ وزن ناخالص حدود یک و نیم کیلو را خواهد داشت و هزینه‌های ارسال بر این اساس محاسبه خواهد شد.

همچنین بسته به کشور مقصد، تعرفه ترخیص در گمرک متفاوت خواهد بود.

خرید زعفران فله صادراتی:

خرید زعفران قائنات بسته بندی عمده

 شما می توانید انواع زعفران درجه یک صادراتی را در شرکت ما به همراه آنالیز آزمایشگاهی مورد نظر برای صادرات خریداری کنید.

اگر قصد صادرات زعفران را نیز دارید ما تمامی امور گمرکی زعفران را به همراه مجوز های آن انجام می دهیم. با خرید زعفران صادراتی شرکت ما نیازی نیست شما هیچ روند اداری را طی کنید فقط کافیست شما در کشور مقصد زعفران را تحویل بگیرید.

خرید زعفران قائنات بسته بندی شده عمده:

اگر می خواهید در حوزه پخش زعفران فعالیت کنید و نیاز به خرید زعفران بسته بندی شده در مقادیر بالا دارید نگران نباشید. شرکت ما به عنوان مرکز پخش زعفران قائنات فله و بسته بندی شده تضمینی به سراسر شهرهای ایران می باشد.

شما می توانید متناسب با نیاز خودتان هر نوع زعفرانی که بخواهید با درجه کیفیت دلخواه در بسته بندی مورد نظرتان سفارش دهید. امکان بسته بندی، دها کیلو زعفران در وزن های مختلف و بسته بندی های متنوع با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت فراهم شده است.

کیفیت زعفران بسته بندی شده قابل مقایسه با کیفیت های موجود در بازار نیست. کافیست خرید زعفران بسته بندی شده را از شرکت ما یک بار امتحان کنید مطمئن باشید مشتری همیشگی ما خواهید شد.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

درباره مدیر سایت

همچنین ببینید

لیست قیمت زعفران در تهران امروز

لیست قیمت زعفران در تهران امروز

آیا میخواهید از لیست قیمت زعفران در تهران امروز مطلع شوید؟ چگونه می توانیم به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
نیاز به کمک دارید؟