قیمت فروش فله ای زعفران درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید زعفران فله قائنات:قیمت لحظه ای زعفران در بورس:قیمت یک مثقال زعفران فله:زعفران بسته ای:خرید زعفران بسته بندی:قیمت روز زعفران گلیران:قیمت هر گرم زعفران فله:قیمت لحظه ای زعفران فله:انواع زعفران فله ای:معیار طبقه بندی زعفران در درجه کیفیت های مختلف:
قیمت فروش فله ای زعفران درجه یک

قیمت فروش فله ای زعفران درجه یک چقدر است؟ مرکز معتبر فروش فله ای زعفران اصل قائنات کجاست؟

قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت لحظه ای زعفران نگین قیمت یک کیلو زعفران قائنات

خرید زعفران فله قائنات:

آیا دغدغه دارید که چگونه زعفران اصل و با کیفیت بالا بخرید؟ قصد خرید زعفران فله قائنات را دارید؟ آیا میخواهید در ازای پولی که می دهید از مرغوب بودن زعفران و اصل بودن آن اطمینان خاطر داشته باشید؟ در جستجوی مرکز فروش زعفران که قابل اعتماد و معتبر باشد، می‌گردید؟

شما می‌توانید زعفران فله مورد نیاز خود را با بالاترین کیفیت و به صورت تضمینی از شرکت ما خریداری کنید. حرف ما فقط ادعا نیست. ما تولید کننده زعفران هستیم و بدون واسطه زعفران تولید شده را به دست مصرف کننده می رسانیم.

در خرید کیلویی زعفران برگه آنالیز محصول را به مشتری ارائه می‌دهیم. این برگه نشان دهنده آزمایشات انجام شده روی زعفران است که اصل بودن و کیفیت زعفران را مشخص میکند بنابراین شما می توانید با اطمینان خاطر زعفران را از ما خریداری کنید.

بعلاوه تا هفت روز بعد از دریافت محصول به مشتریان خود این امکان را می‌دهیم تا چنانچه ناراضی بودند آن را به ما برگشت داده و پول خود را دریافت نمایند.

قیمت لحظه ای زعفران در بورس:

قیمت لحظه ای زعفران در بورس

قراردادهای اختیار خرید و فروش زعفران نگین در سررسید شهریور ماه ۹۹ راه اندازی شده است. این قراردادها از ۲۸ اردیبهشت ۹۹ در سه قیمت ۷۰ هزار و ۸۰ هزار و ۹۰ هزار ریال راه اندازی شد و در بازار مشتقه بورس کالای ایران قابل معامله است.

معاملات این قراردادها بدون حد نوسان قیمتی با دوره گشایش به مدت ۳۰ دقیقه در ابتدای جلسه معاملاتی آغاز و با دوره آتی معاملاتی ادامه می یابد. قیمت لحظه ای زعفران در بورس قابل مشاهده است.

قیمت یک مثقال زعفران فله:

قیمت یک مثقال زعفران فله

اگر شما بخواهید زعفران فله را به صورت عمده خریداری کنید نسبت به زمانی که به صورت جزئی و مثقالی خریداری کنید قیمت آن تفاوت می کند.

به طور کلی قیمت یک مثقال زعفران فله ارزان‌تر از قیمت یک مثقال زعفران بسته بندی شده است. از طریق تماس با واحد فروش ما می توانید برای هر کدام از انواع زعفران فله قیمت یک مثقالی زعفران را جویا شوید.

زعفران بسته ای:

زعفران بسته ای

زعفران بسته بندی شده یا همان زعفران بسته ای در انواع مختلف ظروف عرضه می‌شود. انواع بسته بندی های زعفران عبارتند از:

 • ظروف خاتم
 • ظروف آذین
 • ظروف اطلسی
 • ظروف گوهر
 • پاکت
 • پکهای کادویی

هر کدام از ظروف بسته بندی زعفران در سایز ها و طرح ها و رنگ های مختلف ارائه می شود. زعفران بسته ای متناسب با کاربرد آن انتخاب می شود.

به عنوان مثال برای صادرات زعفران بیشتر از بسته بندی خاتم استفاده می شود چرا که جنس ظروف محکم بوده و در مقابل ضربه و شکستن مقاوم است. از بسته بندی پاکتی نیز به دلیل سبک بودن و ارزان قیمت بودن برای فروش در سوپرمارکت ها استفاده می شود.

خرید زعفران بسته بندی:

خرید زعفران بسته بندی

اگر شما هم فروشنده زعفران هستید و قصد خرید زعفران بسته بندی را دارید در اینجا قصد داریم چند نکته برای خریداران زعفران بسته بندی شده ارائه دهیم.

همانطور که میدانید شرط اول فروش، بسته بندی زعفران است یعنی هر چقدر بسته بندی شکیل تر باشد نظر مشتری بیشتر جلب شده و احتمال فروش بیشتر است.

همچنین شما باید بدانید که هدفتان از خرید زعفران بسته بندی چیست؟ اگر قصد صادرات زعفران را دارید بهتر است از بسته بندی خاتم استفاده کنید.ظروف خاتم فلزی بوده و در برابر نور، رطوبت و شکستن مقاوم است. طراحی سنتی ایرانی این ظروف نیز در بین خارجیان طرفداران زیادی دارد.

اگر برای مصارف خانگی قصد خرید زعفران بسته بندی شده را دارید پیشنهاد می کنیم از بسته بندی پاکتی استفاده کنید چون ارزان قیمت است و مقرون به صرفه خواهد بود.

برای فروش در سوپر مارکت ها از بسته بندی های آذین، گوهر واطلسی می‌توانید استفاده کنیدو زعفران در داخل این ظروف از بیرون قابل مشاهده بوده و علاوه بر جنبه زیبایی؛ مشتری می تواند کیفیت زعفران را نیز ببیند.

قیمت روز زعفران گلیران:

در ایران مراکز زیادی وجود دارند که در حوزه فروش زعفران فعالیت می‌کنند. شرکت گلیران یکی از مراکز فروش زعفران می باشد که انواع زعفران را در بسته بندی های مختلف ارائه می دهد. بسته به نوع زعفران و درجه کیفیتی که عرضه می‌شود قیمت روز زعفران گلیران متفاوت خواهد بود.

قیمت هر گرم زعفران فله:

قیمت هر گرم زعفران فله

همانطور که می دانید زعفران به صورت مثقالی و گرمی به فروش میرسد. هر مثقال زعفران معادل ۴.۶ گرم زعفران است. اگر زعفران را به صورت عمده خریداری کنید قیمتها بسیار مناسب تر خواهد بود. قیمت عمده هر گرم زعفران فله در آذرماه 1401 به شرح زیر می باشد:

 • قیمت هر گرم زعفران نگین 36 هزار تومان
 • قیمت یک گرم زعفران سرگل 33500 تومان
 • قیمت هر گرم زعفران پوشال 30000 تومان

قیمت لحظه ای زعفران فله:

قیمت لحظه ای زعفران فله

اگر قصد خرید زعفران فله را دارید ودر جستجوی قیمت لحظه ای زعفران هستید می توانید هم اکنون در هر جای ایران که هستید با ما تماس بگیرید تا لیست قیمت زعفران فله به شما داده شود.

از آنجا که قیمت‌زعفران ثابت نیست و روزانه تغییر می‌کند و از طرفی تنوع در انواع زعفران و کیفیت های آن زیاد است امکان ارائه قیمت لحظه ای زعفران در این مطلب وجود ندارد.

انواع زعفران فله ای:

انواع زعفران فله ای

تقسیم بندی زعفران در بازار داخل بر اساس درصد سفیدی به قرمزی به چهار نوع تقسیم بندی می شود. زعفران به صورت فله ای در مراکز فروش عمده زعفران عرضه شده و سپس در جزئی فروشی ها به صورت بسته بندی های گرمی و مثقالی عرضه می شود.

انواع زعفران فله ای در بازار داخل عبارتند از:

 •  زعفران دخترپیچ
 • زعفران سرگل
 • زعفران نگین
 • زعفران پوشال

در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات انواع زعفران به صورت فله و بسته بندی شده به فروش می‌رسد. هر یک از انواع زعفران در درجه کیفیت های یک، دو و سه می باشند.

شما متناسب با بودجه و نیاز خود می‌توانید زعفران فله را در درجه کیفیت دلخواه سفارش دهید و از قیمت فروش زعفران فله ای نیز مطلع شوید.

معیار طبقه بندی زعفران در درجه کیفیت های مختلف:

همانطور که اشاره کردیم چهار نوع اصلی زعفران در بازار داخل وجود دارد. هر کدام از این چهار نوع درجه کیفیت های مختلفی نیز دارد.

به عنوان مثال نام‌هایی مانند زعفران سرگل ممتاز، زعفران سرگل صادراتی، زعفران نگین پوشالی، زعفران سوپرنگین، زعفران نگین ممتاز و امثال اینها را حتما شنیده اید.

شاید برایتان سوال شود که تفاوت بین درجه کیفیت های مختلف زعفران در چیست؟ در واقع معیار طبقه بندی زعفران در درجه کیفیت های مختلف بر اثر موارد زیر می باشد:

 1. نسبت قرمزی به سفیدی زعفران
 2. درشت یا ریز بودن رشته های زعفران
 3. قدرت رنگ دهی زعفران

شاید بپرسید از کجا بفهمیم زعفران درجه یک است یا درجه دو؟!

با توجه به آنچه گفتیم هر چقدر سفیدی زعفران کمتر، زعفران قلم درشت تر و قدرت رنگ دهی بالاتر باشد؛ درجه کیفیت بالاتری خواهد داشت.

قیمت فروش فله ای زعفران درجه یک

در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات همواره مرغوبترین زعفران تهیه می شود. یعنی اگر شما زعفران درجه ۳ هم بخواهید با اینکه کیفیت آن از زعفران درجه یک پایین تر است؛ اما از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود. علت هم این است که هنگام تهیه زعفران فله؛ سفیدی و گرده زعفران از آن جدا می شود.

برخی از رشته های زعفران ممکن است در طی مراحل تولید شکسته و خرد شده باشند. این رشته ها از محصول جدا شده و زعفران با کیفیت بالا برای مشتریان ارسال می‌شود.

قیمت فروش زعفران فله در فروشگاه ما نسبت به درجه کیفیتی که عرضه می‌شود، بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

کیفیت زعفران فله ای در شرکت ما را یک بار تجربه کنید. شرکت ما از معتبرترین مراکز فروش زعفران فله ای می باشد. مطمئن باشید مشتری ما خواهید شد.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین51 میلیون تومان
زعفران سرگل47 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون تومان
قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای مجتبی قربانی

اقای مجتبی قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ