قیمت زعفران بهرامن گرمی مثقالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت فروش زعفران مثقالی و گرمی در بازار:انواع زعفران مثقالی در بازار:هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟بهترین زعفران کدام است؟
قیمت زعفران بهرامن گرمی مثقالی

قیمت زعفران بهرامن گرمی مثقالی چند است؟ چرا قیمت زعفران سحرخیز با قیمت زعفران بهرامن متفاوت است؟ بهترین زعفران در بازار چه زعفرانی است؟ بهترین مرکز فروش زعفران بسته بندی شده کجاست؟

قیمت فروش زعفران مثقالی و گرمی در بازار:

قیمت زعفران مثقالی و گرمی

اگر قصد خرید زعفران را داشته اید حتماً متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران در بازار شده اید.

قیمت زعفران بهرامن با قیمت زعفران سحرخیز متفاوت است و قیمت یک مثقال زعفران در مراکز فروش مختلف زعفران؛ یکسان نیست. خیلی از افراد می پرسند چرا قیمت فروش زعفران مثقالی و گرمی در بازار تفاوت دارد؟

علت اصلی؛ تفاوت نوع زعفران و کیفیت آن می باشد. در واقع زعفران چهار نوع اصلی دارد که در درجه کیفیت های مختلف عرضه می شود بنابراین بسته به اینکه چه نوع زعفرانی و با چه کیفیتی بخرید قیمت آن متفاوت است.

علاوه بر این، نوع بسته بندی زعفران نیز روی قیمت آن تاثیر گذار است. به عنوان مثال خاتم فلزی گران قیمت تر از بسته‌بندی پاکتی یا مقوایی می‌باشد. اینکه شرکت عرضه کننده زعفران، تولید کننده زعفران باشد یا واسطه نیز روی قیمت نهایی تاثیرگذار است.

انواع زعفران مثقالی در بازار:

بسیاری از افراد به اشتباه می‌پرسند زعفران سحرخیز بهتر است یا زعفران بهرامن؟ یا هنگامی که از اکثر افراد می پرسیم چه نوع زعفرانی می خواهید؟

در پاسخ می‌گویند زعفران قائنات. در توضیح باید بگوییم اسامی گفته شده هیچ ارتباطی با نوع زعفران ندارند بلکه فقط شرکت های توزیع کننده زعفران هستند مانند شرکت سحرخسز و شرکت بهرامن.

نام های زیادی در بازار برای زعفران وجود دارد که در واقع اشاره به شرکتهای توزیع کننده زعفران داشته و یا به محل تولید زعفران اشاره دارد. به عنوان نمونه زعفران قائنات و زعفران تربت حیدریه به ترتیب نشان دهنده زعفرانی است که از منطقه قائنات و تربت حیدریه خراسان برداشت شده است.

در ادامه درباره انواع زعفران مثقالی در بازار و تفاوت بین آن و علت تفاوت قیمت زعفران بهرامن و سایر برندهای موجود در بازار صحبت خواهیم کرد.

هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است

هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟

شاید برای برخی ها سوال باشد که هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟ همچنین برخی ها می پرسند یک کیلو زعفران چند مثقال است؟

مثقال یکی از واحد های اندازه گیری زعفران بوده و معادل ۴.۶۱ گرم زعفران است. هر کیلو زعفران ۲۱۷ مثقال می باشد.

با دانستن قیمت یک گرم زعفران می توانید با یک ضرب ساده قیمت یک مثقال زعفران را نیز محاسبه کنید. البته باید توجه داشته باشید که قیمت بسته بندی زعفران نیز به قیمت آن اضافه خواهد شد.

بهترین زعفران کدام است؟

انواع زعفران

همانطور که اشاره کردیم در بازار اسامی زیادی مانند زعفران قائنات، زعفران مشهد، زعفران تربت حیدریه، زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز و امثال اینها وجود دارد. بسیاری از افراد می پرسند بهترین زعفران کدام است؟

همانطور که توضیح دادیم بهترین زعفران زعفرانی است که کیفیت بالایی داشته باشد و ارتباط چندانی با اسامی گفته شده ندارد. چهار نوع اصلی زعفران عبارتند از:

  1. زعفران نگین
  2. زعفران سرگل
  3. زعفران پوشال
  4. زعفران دختر پیچ

به ترتیبی که گفته شد قدرت رنگی زعفران بالاتر بوده بطوریکه زعفران نگین، تمام قرمز و دارای بالاترین قدرت رنگی می باشد.

زعفران دخترپیچ پایه ای ترین نوع زعفران است که هیچ قسمتی از آن جدا نشده یعنی تمام بخش سفید یا خامه به همراه کلاله سه شاخه به همدیگر متصل می باشند.

در زعفران پوشال ۱ تا ۳ میلیمتر سفیدی وجود داشته و نسبت به زعفران دخترپیچ خامه کمتری دارد. قیمت زعفران نگین بالاتر از سایر انواع زعفران می باشد و بسته به درجه کیفیت زعفران نیز زعفران نگین با قیمت های متفاوت در بازار عرضه می شود.

با این توضیحات متوجه شدیم که قیمت زعفران بهرامن بستگی به اینکه نوع زعفران چه باشد و با چه درجه کیفیتی عرضه شود متفاوت خواهد بود.

به دلیل تنوع زعفران و نوع بسته بندی آن ارائه لیست قیمت زعفران بسته بندی شده در این مطلب امکان پذیر نیست. برای اطلاع از قیمت روز زعفران گرمی و مثقالی می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین51 میلیون تومان
زعفران سرگل47 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون تومان
قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای مجتبی قربانی

اقای مجتبی قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ