قیمت زعفران نگین قائنات در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی زعفران نگین:مشخصات زعفران نگین:خرید زعفران نگین با قیمت ارزان:مهمترین نکات هنگام خرید زعفران نگین:قیمت زعفران در بورس چقدر است؟قیمت زعفران نگین مثقالی:قیمت زعفران نگین گرمی:خرید زعفران نگین بصورت کیلویی:صادرات زعفران نگین به خارج از کشور:نحوه صادرات زعفران نگین:قیمت لحظه ای زعفران نگین چنده؟
قیمت زعفران نگین قاننات در بازار

اگر در جستجوی قیمت زعفران نگین قائنات در بازار هستید بهتر است قبل از آن با مشخصات زعفران نگین به خوبی آشنا شوید. در این مطلب انواع درجه کیفیت های زعفران نگین را به شما معرفی خواهیم کرد. همچنین مهمترین نکات برای خرید زعفران نگین درجه یک با قیمت ارزان را بیان خواهیم کرد.

قیمت زعفران نگین مثقالی و گرمی و قیمت زعفران نگین در بورس و نحوه صادرات زعفران نگین به خارج از کشور از جمله مواردی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

زعفران نگین خرید زعفران نگین

معرفی زعفران نگین:

در این مطلب به معرفی زعفران نگین خواهیم پرداخت. زعفران به چهار دسته اصلی زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین تقسیم‌بندی می‌شود.

اساس این تقسیم‌بندی میزان سفیدی به قرمزی زعفران است. به ترتیبی که گفته شد از درصد سفیدی موجود در زعفران کمتر می‌شود به طوریکه زعفران نگین، زعفرانی تمام قرمز است.

هنگامی که گل زعفران از مزرعه برداشت می‌شود قسمت سفیدی آن از کلاله های سه شاخه جدا شده و زعفرانی تمام قرمز به نام زعفران نگین به وجود می آید.

چون در همان ابتدا که زعفران مرطوب است، اقدام به جداسازی کلاله از سفیدی می شود، زعفران نگین از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. زعفران نگین دارای کلاله های طبیعی درشت و بسیار چشم نواز است.

مشخصات زعفران نگین:

انواع زعفران نگین مشخصات زعفران نگین

زعفران نگین خود انواع مختلفی دارد. تفاوت انواع زعفران نگین در کیفیت آن است. نام‌های زعفران نگین ممتاز، نگین پوشالی، نگین صادراتی، شبه نگین، سوپر نگین زیر دسته های زعفران نگین می باشد.

تفاوت انواع زعفران نگین در موارد زیر می باشد:

  • ریز یا درشت بودن کلاله ها
  • درصد ناچیزی از سفیدی که ممکن است در انتهای برخی رشته ها وجود داشته باشد
  • طول و ضخامت رشته ها
  • صاف یا دارای فرخوردگی بودن کلاله ها
  • قدرت رنگ دهی زعفران

خرید زعفران نگین با قیمت ارزان:

خرید زعفران نگین زعفران گرمی چند است

خرید زعفران نگین با قیمت ارزان از کجا و چگونه امکان پذیر است؟

آیا اصل بودن زعفران و قیمت زعفران از دغدغه‌های شما هم هست؟ آیا می دانید هنگام خرید زعفران نگین به چه نکاتی باید توجه کنید؟

اگر تا به حال در هنگام خرید زعفران اولین سوال شما از فروشنده این بوده است که زعفران گرمی چند است؟

اگر بپرسید قیمت زعفران نگین چقدر است باید بدانید که پاسخ هایی که خواهید شنید شما را نه تنها برای خرید زعفران کمک نمی‌کند بلکه بیشتر سر در گم خواهید شد.

وقتی از فروشنده قیمت زعفران نگین را می‌پرسید یا یک قیمت بالا یا قیمت پایین می شنوید و نمی دانید که زعفران ارزان قیمت را بخرید یا گران قیمت را؟!

یک خریدار حرفه ای همیشه کیفیت زعفران را مد نظر قرار می دهد و می پرسد قیمت زعفران نگین درجه یک یا قیمت زعفران نگین ممتاز چقدر است تا بداند پاسخی که می شنود در ازای کیفیتی که می‌خواهد مناسب است یا خیر.

در ادامه خواهیم گفت که چگونه می توانید به کیفیت زعفران نگین که قصد خرید آن را دارید پی ببرید.

مهمترین نکات هنگام خرید زعفران نگین:

خرید زعفران نگین قیمت یک گرم زعفران نگین

اگر قصد خرید زعفران را دارید باید مهمترین نکات هنگام خرید زعفران نگین را بدانید. با شناخت کافی در مورد تفاوت انواع زعفران و تشخیص زعفران مرغوب خواهید توانست بهترین زعفران و انتخاب کنید.

هر چقدر زعفران نگین کیفیت بالاتری داشته باشد قیمت آن بالاتر خواهد بود. بنابراین اگر قیمت یک گرم زعفران نگین در یک مرکز فروش زعفران 11 هزار تومان و در جای دیگر 13 هزار تومان بود شما قبل از قضاوت باید کیفیت ها را مقایسه کنید.

در هنگام خرید زعفران نگین به رنگ زعفران و ظاهر کلاله ها توجه داشته باشید. زعفرانی که بد رنگ و تیره باشد یا نشان دهنده کهنه بودن زعفران است یعنی زعفران امسالی نیست یا اینکه زعفران در شرایط مناسب تهیه نشده است و در نتیجه کیفیت کلاله ها خوب نبوده و زعفران تیره رنگ شده است.

ظاهر کلاله ها هم هر چقدر کلاله ها ضخیم تر باشد و شکسته شده نباشند درجه کیفیت زعفران نگین بالاتر خواهد بود.

قیمت زعفران در بورس چقدر است؟

قیمت زعفران در بورس

آیا می‌خواهید بدانید قیمت زعفران در بورس چقدر است؟

قیمت زعفران بر خلاف سایر محصولات غذایی، ثابت نیست و حتی روزانه تغییر می‌کند. در سال‌های اخیر با راه اندازه کالای بورس ایران، اکثر افراد قیمت زعفران در بورس را پیگیری می‌کنند.

هدف از بازار بورس زعفران شفاف سازی قیمت ها بوده است. در واقع دولت با خرید تضمینی زعفران از کشاورزان تصمیم گرفته تا از تولید کننده حمایت کند و کشاورز دغدغه نداشته باشد که محصولش را زیر قیمت بازار بفروشد.

قیمت زعفران نگین مثقالی:

قیمت زعفران مثقالی قیمت زعفران گرمی

خیلی از افراد می پرسند قیمت هر مثقال زعفران چقدر است؟ یا زعفران مثقالی چقدر است؟

هر مثقال زعفران معادل 4.6 گرم زعفران است. در واقع مثقال یکی از واحدهای قدیمی اندازه گیری زعفران است و بیشتر در داخل کشور کاربرد دارد.

هم اکنون قیمت یک مثقال زعفران نگین از 180 هزار تومان تا 250 هزار تومان متفاوت است.

قیمت یک مثقال زعفران بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت زعفران نگین گرمی:

اولین سوالی که افراد در مراکز فروش زعفران می پرسند این است که زعفران گرمی چند است؟

قیمت هر گرم زعفران نگین بسته به ظرف بسته بندی آن متفاوت است به عنوان مثال قیمت یک گرم زعفران نگین با بسته بندی پاکتی ارزان تر از قیمت یک گرم زعفران نگین با بسته‌بندی خاتم است.

به طور کلی قیمت زعفران نگین گرمی بین 33 هزار تومان تا 45 هزار تومان متفاوت می باشد.

قیمت یک گرم زعفران بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

خرید زعفران نگین بصورت کیلویی:

خرید زعفران کیلویی خرید زعفران نگین صادراتی

اگر شما صادر کننده زعفران هستید و قصد خرید زعفران نگین صادراتی را دارید می توانید زعفران مورد نیاز خود را از ما خریداری کنید.

خرید زعفران نگین از فروشگاه ما هیچ محدودیتی نداشته و در مقادیر عمده و کیلویی هر زمان که بخواهید زعفران مطابق کیفیت دلخواه شما به صورت فله ای یا بسته بندی شده برایتان ارسال خواهد شد. تمامی سرتیفیکیت های زعفران خریداری شده نیز به شما ارائه خواهد شد.

چنانچه تمایل داشته باشید می توانید به دفتر فروش ما آمده و حضوری خرید خود را انجام دهید.

برای خرید زعفران نگین به صورت کیلویی آزمایشگاهی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

صادرات زعفران نگین به خارج از کشور:

صادرات زعفران، قوانین خاص خود را دارد و برای اینکه بتوانید زعفران ارسال کنید باید مجوزهای لازم را داشته باشید.

سود صادرات زعفران نیز به قیمت فروش زعفران در کشور مقصد بستگی دارد. قیمت زعفران در خارج از کشور نیز برای هر کشوری متفاوت است به عنوان مثال در کشورهای اروپایی تا 10 برابر قیمت زعفران در ایران هم زعفران به فروش می‌رسد.

اگر قصد صادرات زعفران نگین به خارج از کشور را دارید کار را به ما بسپارید. چنانچه مجوزهای لازم برای صادرات را دارید ما تمام مراحل صادرات زعفران را نیز برایتان انجام می دهیم.

صادرات زعفران به خارج از کشور نحوه صادرات زعفران نگین

نحوه صادرات زعفران نگین:

اگر مجوز های لازم برای صادرات زعفران را ندارید، ما می توانیم کلیه امور گمرکی زعفران را انجام داده و با ارائه مجوز های لازم زعفران‌ را به کشوری که شما می‌خواهید ارسال کنیم.

همچنین شما می توانید زعفران نگین صادراتی یا زعفران سرگل صادراتی را به صورت فله از ما خریداری کرده و سپس با بسته بندی های خودتان ارسال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با ما ارتباط بگیرید.

نحوه صادرات زعفران نگین به این صورت است که شما ابتدا باید مجوز های لازم را اخذ نمایید. اخذ کارت بازرگانی، گواهی بهداشت و استاندارد اولین مراحل صادرات زعفران هستند. سپس در گمرک باید با ارائه پکینگ لیست، گواهی مبدا، کارت بازرگانی و پرداخت تعرفه ها؛ اظهارنامه صادراتی کالای خود را تکمیل نمایید.

با داشتن ترخیص کار در کشور مقصد نیز خواهید توانست زعفران را از گمرک کشور مقصد دریافت نمایید.

قیمت لحظه ای زعفران نگین چنده؟

قیمت لحظه ای زعفران بازار خرید و فروش زعفران در ایران

زعفران نگین خود از نظر کیفیت به درجه کیفیتهایی شامل زعفران نگین ممتاز، زعفران نگین پوشالی زعفران نگین درجه یک، زعفران نگین صادراتی و زعفران سوپر نگین تقسیم‌بندی می‌شود. شاید بپرسید تفاوت اینها در چیست؟

ریز یا درشت بودن کلاله های قرمز رنگ و صاف و بدون فر خوردگی بودن رشته ها و قدرت رنگ دهی زعفران؛ اساس تفاوت قیمت زعفران نگین می باشد.

بازار خرید و فروش زعفران در ایران نوسانات قیمتی زیادی دارد از جمله دلایل آن نوسانات ارز در کشور، تحریم ها و پیرو آن تغییر میزان صادرات زعفران، میزان عرضه و تقاضا می باشد.

در بازار خرید و فروش زعفران که همواره دچار نوسان قیمتی است اکثر افراد به دنبال قیمت لحظه زعفران نگین و سایر انواع زعفران هستند.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید با واحد فروش تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین51 میلیون تومان
زعفران سرگل47 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون تومان
قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای مجتبی قربانی

اقای مجتبی قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ