قیمت زعفران نگین قائنات در بازار

اگر در جستجوی قیمت زعفران نگین قائنات در بازار هستید بهتر است قبل از آن با مشخصات زعفران نگین به خوبی آشنا شوید. در این مطلب انواع درجه کیفیت های زعفران نگین را به شما معرفی خواهیم کرد. همچنین مهمترین نکات برای خرید زعفران نگین درجه یک با قیمت ارزان را بیان خواهیم کرد.

قیمت زعفران نگین مثقالی و گرمی و قیمت زعفران نگین در بورس و نحوه صادرات زعفران نگین به خارج از کشور از جمله مواردی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

زعفران نگین خرید زعفران نگین

زعفران نگین چیست؟

زعفران به چهار دسته اصلی زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین تقسیم‌بندی می‌شود.

اساس این تقسیم‌بندی میزان سفیدی به قرمزی زعفران است. به ترتیبی که گفته شد از درصد سفیدی موجود در زعفران کمتر می‌شود به طوریکه زعفران نگین، زعفرانی تمام قرمز است.

مشخصات زعفران نگین:

انواع زعفران نگین مشخصات زعفران نگین

زعفران نگین خود انواع مختلفی دارد. تفاوت انواع زعفران نگین در کیفیت آن است. نام‌های زعفران نگین ممتاز، نگین پوشالی، نگین صادراتی، شبه نگین، سوپر نگین زیر دسته های زعفران نگین می باشد.

تفاوت انواع زعفران نگین در موارد زیر می باشد:

  • ریز یا درشت بودن کلاله ها
  • درصد ناچیزی از سفیدی که ممکن است در انتهای برخی رشته ها وجود داشته باشد
  • طول و ضخامت رشته ها
  • صاف یا دارای فرخوردگی بودن کلاله ها
  • قدرت رنگ دهی زعفران

خرید زعفران نگین با قیمت ارزان:

خرید زعفران نگین زعفران گرمی چند است

آیا اصل بودن زعفران و قیمت زعفران از دغدغه‌های شما هم هست؟ آیا می دانید هنگام خرید زعفران نگین به چه نکاتی باید توجه کنید؟

اگر تا به حال در هنگام خرید زعفران اولین سوال شما از فروشنده این بوده است که زعفران گرمی چند است؟

اگر بپرسید قیمت زعفران نگین چقدر است باید بدانید که پاسخ هایی که خواهید شنید شما را نه تنها برای خرید زعفران کمک نمی‌کند بلکه بیشتر سر در گم خواهید شد.

وقتی از فروشنده قیمت زعفران نگین را می‌پرسید یا یک قیمت بالا یا قیمت پایین می شنوید و نمی دانید که زعفران ارزان قیمت را بخرید یا گران قیمت را؟!

یک خریدار حرفه ای همیشه کیفیت زعفران را مد نظر قرار می دهد و می پرسد قیمت زعفران نگین درجه یک یا قیمت زعفران نگین ممتاز چقدر است تا بداند پاسخی که می شنود در ازای کیفیتی که می‌خواهد مناسب است یا خیر.

در ادامه خواهیم گفت که چگونه می توانید به کیفیت زعفران نگین که قصد خرید آن را دارید پی ببرید.

مهمترین نکات هنگام خرید زعفران نگین:

خرید زعفران نگین قیمت یک گرم زعفران نگین

هر چقدر زعفران نگین کیفیت بالاتری داشته باشد قیمت آن بالاتر خواهد بود. بنابراین اگر قیمت یک گرم زعفران نگین در یک مرکز فروش زعفران 11 هزار تومان و در جای دیگر 13 هزار تومان بود شما قبل از قضاوت باید کیفیت ها را مقایسه کنید.

در هنگام خرید زعفران نگین به رنگ زعفران و ظاهر کلاله ها توجه داشته باشید. زعفرانی که بد رنگ و تیره باشد یا نشان دهنده کهنه بودن زعفران است یعنی زعفران امسالی نیست یا اینکه زعفران در شرایط مناسب تهیه نشده است و در نتیجه کیفیت کلاله ها خوب نبوده و زعفران تیره رنگ شده است.

ظاهر کلاله ها هم هر چقدر کلاله ها ضخیم تر باشد و شکسته شده نباشند درجه کیفیت زعفران نگین بالاتر خواهد بود.

قیمت زعفران در بورس چقدر است؟

قیمت زعفران در بورس

قیمت زعفران بر خلاف سایر محصولات غذایی، ثابت نیست و حتی روزانه تغییر می‌کند. در سال‌های اخیر با راه اندازه کالای بورس ایران، اکثر افراد قیمت زعفران در بورس را پیگیری می‌کنند.

هدف از بازار بورس زعفران شفاف سازی قیمت ها بوده است. در واقع دولت با خرید تضمینی زعفران از کشاورزان تصمیم گرفته تا از تولید کننده حمایت کند و کشاورز دغدغه نداشته باشد که محصولش را زیر قیمت بازار بفروشد.

قیمت زعفران نگین مثقالی:

قیمت زعفران مثقالی قیمت زعفران گرمی

خیلی از افراد می پرسند قیمت هر مثقال زعفران چقدر است؟ یا زعفران مثقالی چقدر است؟

هر مثقال زعفران معادل 4.6 گرم زعفران است. در واقع مثقال یکی از واحدهای قدیمی اندازه گیری زعفران است و بیشتر در داخل کشور کاربرد دارد.
هم اکنون قیمت یک مثقال زعفران نگین از 65 هزار تومان تا 80 هزار تومان متفاوت است.

قیمت زعفران نگین گرمی:

اولین سوالی که افراد در مراکز فروش زعفران می پرسند این است که زعفران گرمی چند است؟

قیمت هر گرم زعفران نگین بسته به ظرف بسته بندی آن متفاوت است به عنوان مثال قیمت یک گرم زعفران نگین با بسته بندی پاکتی ارزان تر از قیمت یک گرم زعفران نگین با بسته‌بندی خاتم است.

به طور کلی قیمت زعفران گرمی بین 12700 هزار تومان تا 13800 هزار تومان برای زعفران نگین متفاوت می باشد.

خرید زعفران نگین بصورت کیلویی:

خرید زعفران کیلویی خرید زعفران نگین صادراتی

اگر شما صادر کننده زعفران هستید و قصد خرید زعفران نگین صادراتی را دارید می توانید زعفران مورد نیاز خود را از ما خریداری کنید.

خرید زعفران نگین از فروشگاه ما هیچ محدودیتی نداشته و در مقادیر عمده و کیلویی هر زمان که بخواهید زعفران مطابق کیفیت دلخواه شما به صورت فله ای یا بسته بندی شده برایتان ارسال خواهد شد. تمامی سرتیفیکیت های زعفران خریداری شده نیز به شما ارائه خواهد شد.

چنانچه تمایل داشته باشید می توانید به دفتر فروش ما آمده و حضوری خرید خود را انجام دهید.

صادرات زعفران نگین به خارج از کشور:

صادرات زعفران، قوانین خاص خود را دارد و برای اینکه بتوانید زعفران ارسال کنید باید مجوزهای لازم را داشته باشید.

سود صادرات زعفران نیز به قیمت فروش زعفران در کشور مقصد بستگی دارد. قیمت زعفران در خارج از کشور نیز برای هر کشوری متفاوت است به عنوان مثال در کشورهای اروپایی تا 10 برابر قیمت زعفران در ایران هم زعفران به فروش می‌رسد.

صادرات زعفران به خارج از کشور نحوه صادرات زعفران نگین

نحوه صادرات زعفران نگین:

اگر مجوز های لازم برای صادرات زعفران را ندارید، ما می توانیم کلیه امور گمرکی زعفران را انجام داده و با ارائه مجوز های لازم زعفران‌ را به کشوری که شما می‌خواهید ارسال کنیم.

همچنین شما می توانید زعفران نگین صادراتی یا زعفران سرگل صادراتی را به صورت فله از ما خریداری کرده و سپس با بسته بندی های خودتان ارسال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با ما ارتباط بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران نگین:

قیمت لحظه ای زعفران بازار خرید و فروش زعفران در ایران

زعفران نگین خود از نظر کیفیت به درجه کیفیتهایی شامل زعفران نگین ممتاز، زعفران نگین پوشالی زعفران نگین درجه یک، زعفران نگین صادراتی و زعفران سوپر نگین تقسیم‌بندی می‌شود. شاید بپرسید تفاوت اینها در چیست؟

ریز یا درشت بودن کلاله های قرمز رنگ و صاف و بدون فر خوردگی بودن رشته ها و قدرت رنگ دهی زعفران؛ اساس تفاوت قیمت زعفران نگین می باشد.

بازار خرید و فروش زعفران در ایران نوسانات قیمتی زیادی دارد از جمله دلایل آن نوسانات ارز در کشور، تحریم ها و پیرو آن تغییر میزان صادرات زعفران، میزان عرضه و تقاضا می باشد.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید با واحد فروش تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

درباره مدیر سایت

همچنین ببینید

قیمت خرید زعفران در دبی

قیمت خرید زعفران در دبی

آیا قصد سفر به دبی را دارید و می خواهید از قیمت خرید زعفران در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
نیاز به کمک دارید؟