قیمت روز پخش زعفران مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

پخش زعفران در بازار مشهد:نمایندگی های عمده زعفران در بازار:شرکت پخش زعفران در مشهد:بازار زعفران مشهد کجاست؟قیمت زعفران قائنات در نمایندگی:
قیمت روز پخش زعفران مشهد

قیمت روز پخش زعفران مشهد در بازار چقدر است؟ معتبرترین شرکت پخش زعفران در مشهد کجاست؟ قیمت زعفران قائنات مشهد بر چه اساسی و توسط چه کسانی تعیین می شود؟ بازار زعفران مشهد کجاست؟

پخش زعفران در بازار مشهد:

پخش زعفران در بازار زعفران مشهد

سالانه ۳۵۰ تن زعفران در کشور تولید می‌شود که ۲۸۰ تومان به کشورهای مختلف صادر شده و حدود ۷۰ تن در داخل مصرف می‌شود. به ازای هر هکتار زمین حدود ۲۰۰ نفر مشغول به کار هستند که ۹۶ هزار هکتار زمین فقط در خراسان رضوی می باشد.

قیمت زعفران در مهر ماه و همزمان با فصل برداشت زعفران تغییر می کند چرا که میزان تقاضا و عرضه در فصل برداشت زعفران، متفاوت از سایر ماه ها می باشد.

زعفران برداشت شده از مزارع زعفران، وارد بازار بزرگ مشهد شده و در آنجا به صورت فله و بسته بندی شده عرضه می شود. شرکت های زیادی در مشهد وجود دارند که در حوزه پخش زعفران در بازار مشهد و خرید زعفران از کشاورز فعالیت می کنند.

نمایندگی های عمده زعفران در بازار:

پخش عمده زعفران در مشهد

گرچه در حال حاضر در شهرهای مختلف ایران مانند اصفهان، فارس، کرمان و… نیز زعفران کاشت می‌شود ولی ۸۵ درصد سهم تولید زعفران ایران متعلق به استان های خراسان جنوبی و رضوی می باشد.

منطقه قائنات بیش از ۵ هزار هکتار اراضی زیر کشت زعفران دارد و حدود ۲۲ تن زعفران از آن برداشت می‌شود. زعفران تولید شده در شهرستان های استان خراسان جنوبی و رضوی به بازار بزرگ مشهد عرضه می‌شود.

بسیاری از شرکت ها در مشهد در حوزه جمع‌آوری و خرید زعفران کشاورز فعالیت دارند و زعفران کشاورز را خریداری کرده و به بازار عرضه می کنند. در شهرهای استان خراسان می توانید نمایندگی های عمده زعفران را در بازار ببنید که انواع زعفران را بصورت فله ای و کیلویی عرضه می کنند.

آیا قصد فعالیت در حوزه پخش زعفران مشهد قائنات را دارید؟ شما می توانید زعفران مورد نیاز خود را با ضمانت کیفیت از آزمایشگاه در مقادیر عمده و کیلویی به صورت فله و بسته بندی شده از شرکت ما خریداری کنید.

شرکت پخش زعفران در مشهد:

شرکت پخش زعفران

بهترین مراکز پخش زعفران مراکزی هستند که توانسته اند با کشاورزان و تولید کنندگان زعفران در ارتباط باشند تا زعفران اصل را برای مشتریان خود تامین نمایند. 

دسترسی به تولید کننده سبب می شود در تمام ایام سال دسترسی به زعفران اصل و درجه یک امکان پذیر بوده و زعفران با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست مصرف‌کننده برسد. شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز تولید و پخش زعفران در مشهد می باشد.

بازار زعفران مشهد کجاست؟

بازار زعفران مشهد

اکثر ما ایرانیان وقتی به مشهد سفر می کنیم بعد از زیارت امام رضا علیه السلام به دنبال خرید زعفران خراسان و یا سوغات مشهد هستیم. اکثر ما سعی می‌کنیم این کار را در اطراف حرم امام رضا به ویژه بازار بزرگ مشهد انجام دهیم.

متاسفانه هنگام خرید زعفران معمولاً اطلاعات کافی در مورد انواع زعفران و تفاوت بین آنها نداریم. بعلاوه فروشنده های زعفران موقع فروش زعفران، اطلاعات کافی را به ما ارائه نمی‌دهند.

بنابراین بهتر است قبل از خرید زعفران با تفاوت بین انواع زعفران آشنا باشیم تا بتوانیم قبل از قضاوت درباره قیمت زعفران کیفیت آن‌ را بررسی کنیم.

قیمت زعفران قائنات در نمایندگی:

شرکت ما برای حمایت از کشاورزان زحمتکش خراسانی با همکاری آن‌ها بهترین و مناسب ترین انواع زعفران را با حفظ کیفیت اولیه به بازار عرضه می کند.

مجموعه ما به دلیل همکاری مستقیم با کشاورزان قائنات و استقرار در منطقه قائنات و مشهد با کیفیت ترین انواع زعفران را در اختیار خریداران زعفران قرار می دهد.

قیمت زعفران قائنات مشهد در شرکت ما به دلیل اینکه بدون واسطه عرضه می شود نسبت به سایر مراکز فروش زعفران بسیار مناسب تر می باشد. قیمت زعفران قائنات در نمایندگی های شهرهای مختلف بسته به خدمات عرضه شده در این مراکز متفاوت می باشد.

برای اطلاع از قیمت پخش زعفران مشهد قائنات ۱۰۰% اصل و تضمینی با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *