خرید عمده زعفران نگین قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید عمده زعفران نگین فله ای:چگونه به اصل بودن زعفران فله پی ببریم؟خرید زعفران کیلویی به صورت تضمین شده:مراکز عمده فروشی زعفران در مشهد:زعفران نگین چه زعفرانیه؟بهترین زعفران برای صادرات کدام است؟تفاوت زعفران قائنات با سایر انواع زعفران در چیست؟خرید زعفران نگین درجه یک:قیمت زعفران نگین به صورت عمده:
خرید عمده زعفران نگین قائنات

آیا قصد خرید عمده زعفران نگین قائنات را دارید؟ این مطلب درباره زعفران قائنات، بهترین زعفران دنیا، نحوه تولید زعفران نگین و مشخصات آن، قیمت عمده زعفران نگین و نکاتی که باید هنگام خرید عمده زعفران مد نظر داشته باشید و اینکه چگونه به اصل بودن زعفران فله پی ببریم؛ توضیح خواهیم داد.
خرید عمده زعفران فله قیمت زعفران قائنات خرید اینترنتی زعفران قائنات

خرید عمده زعفران نگین فله ای:

شرکت های بسیاری در زمینه خرید و فروش زعفران فعالیت می کنند. این شرکت ها زعفران را به دو صورت فله و بسته بندی شده عرضه می کنند. خرید عمده زعفران نگین فله ای به خاطر قیمت ارزان تری که دارد برای خریداران عمده زعفران مورد پسند است.

چنانچه قصد خرید زعفران فله در مقادیر کیلویی را دارید در شرکت ما این امکان فراهم شده تا قبل از خرید کیلویی زعفران یک نمونه چند گرمی از زعفران درخواست کنید و پس از دریافت زعفران چنانچه مورد تایید بود در مقادیر عمده سفارش دهید.

چگونه به اصل بودن زعفران فله پی ببریم؟

زعفران فله فاقد بسته بندی است و در خرید عمده زعفران چون خریدار زعفران هزینه زیادی می خواهد بپردازد؛ اطمینان از اصل بودن زعفران اهمیت بیشتری برایش دارد.

آیا می دانید چگونه می توانیم به اصل بودن زعفران فله پی ببریم؟

در شرکت ما زعفران فله به آزمایشگاه رفته و از نظر درصد رطوبت، قدرت رنگ دهی، حلالیت در آب و سایر پارامتری ها مورد بررسی قرار می گیرد.

چنانچه زعفران تقلبی باشد یا به آن ناخالصی اضافه شده باشد در آزمایش مشخص میشود و برای زعفران برگ تاییدیه آزمایشگاه صادر نمی شود.

خرید زعفران کیلویی به صورت تضمین شده:

 خرید زعفران کیلویی به صورت تضمین شده قیمت زعفران کیلویی امروز قیمت روز زعفران

ما به همه خریداران زعفران که قصد خرید زعفران کیلویی را دارند به صورت تضمین شده محصولات خود را عرضه می کنیم. انواع زعفران فله به آزمایشگاه ارسال می کنیم و زعفران را از نظر قدرت رنگ دهی و اصالت و سایر استانداردها مورد ارزیابی قرار می دهیم. نتیجه آزمایشات انجام گرفته روی زعفران به خریداران عمده زعفران تقدیم می شود.

این برگ تایید کننده اصل بودن زعفران است و کیفیت زعفران را از نظر قدرت رنگ دهی و… مشخص می کند. بنابراین با خیال راحت می توانید اقدام به خرید عمده زعفران فله نمایید.

مراکز عمده فروشی زعفران در مشهد:

عمده فروشی زعفران در مشهد خرید عمده زعفران فله خرید عمده زعفران قائن مشهد

بازار خرید و فروش زعفران گستردگی زیادی دارد. تعداد این مراکز در مشهد زیادند و از طرفی تنوع قیمت فروش زعفران نیز سبب می‌شود نتوان به راحتی به این مراکز برای خرید زعفران اعتماد کرد.

شما می توانید با ورود به مراکز عمده فروشی زعفران در مشهد از قیمت زعفران در مشهد نیز مطلع شوید.

شرکت ما یکی از مراکز فروش عمده زعفران است و شما می توانید برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران در مشهد هم اکنون با مشاورین ما تماس بگیرید و در زمینه خرید عمده زعفران نیز از راهنمایی های مشاورین ما استفاده کنید تا بتوانید بهترین زعفران را متناسب با بودجه خود خریداری کنید.

زعفران نگین چه زعفرانیه؟

  زعفران نگین چه زعفرانی است دسته بندی انواع زعفران
زعفران نگین زعفرانی دست چین شده است به این معنی که بعد از برداشت گل زعفران، کشاورزان کلاله های قرمز رنگ را از قسمت خامه سفیدرنگ جدا می کنند.

با جدا شدن خامه از کلاله زعفرانی تمام قرمز به دست می‌آید که به آن زعفران نگین گفته می شود. به دلیل این که در همان ابتدا که زعفران مرطوب است خامه از کلاله جدا می‌شود زعفران نگین دارای رشته های بلند و فاقد شکستگی است.

بهترین زعفران برای صادرات کدام است؟

  بهترین زعفران برای صادرات کدام است زعفران قائنات

در کشورهای مختلف از زعفران در صنایع مختلفی مانند صنایع داروسازی، بهداشتی آرایشی، غذایی و… استفاده می شود. برای صادرات زعفران از زعفران درجه یک استفاده می شود.

در کشورهایی مانند چین از زعفران بیشتر در صنعت داروسازی استفاده می کنند بنابراین روی زعفران وارداتی نظارت دقیق انجام می دهند. آیا می دانید بهترین زعفران برای صادرات کدام است؟

زعفران صادراتی باید از نظر قدرت رنگ دهی کیفیت بالایی داشته باشد چرا که برای بسیاری از خریداران زعفران معیار مهمی است.

زعفران نگین چون فاقد سفیدی است قدرت رنگ دهی بالاتری نسبت به سایر انواع زعفران دارد و از طرف دیگر زعفران نگین صادراتی چون درشت و حجیم است به کیفیت ظاهری کلاله ها نیز بالاست بسیار چشم نواز و زیبا بوده و مشتری پسند است.

برای خرید عمده زعفران نگین صادراتی می توانید با ما تماس بگیرید.

تفاوت زعفران قائنات با سایر انواع زعفران در چیست؟

تفاوت زعفران قائنات با سایر انواع زعفران در چیست انواع زعفران صادراتی

حتما نام های زعفران قاین، زعفران قائن، زعفران قائنات، زعفران مشهد، زعفران قائن مشهد و یا نام‌هایی مانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز، زعفران گلیران و… در بازار زیاد شنیده اید.

این مسئله را برخی از افراد با انواع زعفران اشتباه می گیرند. آیا می دانید تفاوت زعفران قائنات با سایر انواع زعفران در چیست؟

در حقیقت زعفران از گل زعفران به دست می آید و به ۴ نوع زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین تقسیم بندی می شود بسته  به روشی که سفیدی را از کلاله ها جدا می کنند انواع مختلف زعفران به وجود می آید. حالا انواع زعفران به بازار عرضه می شود که شرکتهای مختلف با نام خود (زعفران بهرامن و…) آن را می فروشند.

از آنجا که زعفرانی که در مناطق مختلف تولید می شود از نظر عطر و بو و کیفیت یکسان نیستند زعفران را با نام شهر حمل تولید آن نیز می شناسند به عنوان مثال زعفران قائنات با اشاره به زعفرانی دارد که از مزارع منطقه قائنات استان خراسان جنوبی برداشت شده است.

خرید زعفران نگین درجه یک:

 خرید زعفران درجه یک قیمت زعفران کیلویی 98

اگر قصد خرید زعفران درجه یک برای صادرات را دارید پیشنهاد می کنیم زعفران نگین قائنات را خریداری کنید. درباره مشخصات زعفران نگین توضیح داریم.

زعفران قائنات به دلیل دارا بودن شرایط آب و هوای مناسب کاشت زعفران از دیر باز به عنوان مرغوب ترین زعفران شناخته شده است. تحقیقات نشان داده است زعفران قائنات نه تنها از ایران بلکه کرد دنیا رتبه نخست کیفیت را به خود اختصاص داده است.

قیمت زعفران نگین به صورت عمده:

  قیمت زعفران نگین قیمت زعفران نگین صادراتی قیمت روز زعفران قائنات

قیمت هر گرم زعفران نگین به صورت فله و بسته بندی شده و عمده متفاوت است. همچنین قیمت زعفران بسته‌بندی شده بستگی به نوع ظروف بسته بندی زعفران دارد.

به عنوان مثال قیمت یک گرم زعفران نگین با بسته بندی پاکتی ارزانتر از قیمت گرمی زعفران نگین با بسته بندی خاتم می باشد.

هر چقدر کیفیت کلاله های زعفران نگین بالاتر باشد قیمت هر گرم زعفران بالاتر خواهد بود. اگر به دنبال سود بیشتر از خرید زعفران هستید می توانید با خرید زعفران از کشاورز بهترین زعفران را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

فروشگاه ما در زمینه تولید زعفران در خراسان سابقه دیرینه دارد و زعفران را با قیمت پایه توزیع می کند.

برای خرید عمده زعفران نگین به صورت فله و بسته بندی شده می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین51 میلیون تومان
زعفران سرگل47 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون تومان
قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای مجتبی قربانی

اقای مجتبی قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ