صادرات زعفران خراسان و سود صادرات زعفران

آیا می خواهید درباره قوانین صادرات زعفران خراسان و سود صادرات زعفران اطلاعات کاملی به دست آورید؟ بهترین و مرغوب ترین انواع زعفران صادراتی کدامند؟

سرمایه لازم برای صادرات زعفران چقدر است؟ قیمت هر گرم زعفران صادراتی چگونه تعیین می‌شود؟ معتبر ترین مرکز فروش عمده زعفران کجاست؟

شرایط و نحوه صادرات زعفران:

موفقیت در حوزه صادرات زعفران در گرو ارزیابی و بررسی نیاز بازار جهانی به خرید زعفران می باشد. خرید زعفران صادراتی با بسته بندی استاندارد و زیبا برای موفقیت در این حوزه لازم است.

شرکت ما بهترین و مرغوب ترین انواع زعفران را برای صادرات تامین می کند. مهمترین مرحله صادرات زعفران دریافت مجوزها و مدارک لازم برای صادرات زعفران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به سایر مقالات ارائه شده در سایت ما مراجعه کنید.

برای صادرات انواع زعفران بایستی از قوانین و مقررات صادرات در کشور مبدا و کشور مقصد اطلاعات کافی داشته باشید. قبل از این که سرمایه خود را برای خرید زعفران اختصاص دهید درباره مراحل اخذ مجوز ها و گواهینامه های استاندارد به طور کامل تحقیق کنید.

برای خریدو صادرات زعفران خراسان و استفاده از مشاوره های کارشناسان ما می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

قیمت فروش زعفران عمده صادراتی:

یکی از نکات قابل توجه در مجموعه ما؛ تنوع محصولات و قیمت زعفران می باشد. قیمت خرید عمده زعفران درجه یک از ۹ هزار تومان شروع شده و تا ۱۷ الی ۱۸ هزار تومان متغیر است.

بهترین انواع زعفران صادراتی شامل زعفران سوپرنگین و زعفران نگین صادراتی می باشد. قیمت زعفران صادراتی بسته به تحویل در داخل ایران یا در کشور مقصد و روند صادرات متفاوت خواهد بود.

شرکت ما این امکان را فراهم کرده تا قبل از خرید عمده زعفران نمونه یا sample به مشتریان تقدیم  شود تا در صورت تایید اقدام به خرید کیلویی زعفران مورد نظر نمایند.

مرکز فروش عمده زعفران:

شرکت های مختلفی در زمینه پخش زعفران و یا صادرات زعفران فعالیت دارند.

عرضه زعفران توسط شرکت ها به دو صورت عمده و جزئی می باشد. تفاوت شرکت ما با سایر مراکز فروش زعفران در این است که تولید کننده زعفران هستیم. در منطقه قائنات و مشهد هکتارها زمین کشاورزی داریم و زعفران تولید می کنیم.

قیمت زعفران صادراتی بسیار مناسب است چرا که بدون واسطه عرضه می شود. از نیم کیلو زعفران تا چند تن زعفران بسته به سفارش مشتری، تامین می شود.

تمرکز فعالیت های ما بر فروش عمده زعفران و صادرات زعفران می باشد. ما می توانیم هم در ایران و هم در کشورهای مختلف زعفران را تقدیمتان کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره صادرات زعفران خراسان و سود صادرات زعفران با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

قیمت یک گرم زعفران صادراتی:

قیمت هر گرم زعفران صادراتی به عوامل زیر بستگی دارد:

  • ارائه گواهی نامه ها و استانداردهای محصول 
  • درج گواهی بهداشت و استاندارد روی بسته بندی زعفران 
  • نوع  و درجه کیفیت زعفران 
  • تحویل زعفران در ایران یا کشور مقصد

همانطور که اشاره کردیم ما چون تولید کننده زعفران هستیم و به صورت عمده فعالیت می کنیم، قیمت زعفران صادراتی در شرکت ما نسبت به سایر مراکز فروش زعفران بسیار مناسب است.

ما در قطب تولید زعفران استقرار داریم و در تمام ایام سال به زعفران دسترسی داریم و کیفیتها تماماً تضمینی هستند.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

درباره مدیر سایت

همچنین ببینید

صادرات زعفران فله و قوانین و تعرفه ها

درباره صادرات زعفران فله و قوانین و تعرفه های آن چقدر می‌دانید؟ مجوزهای لازم برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
نیاز به کمک دارید؟