قیمت زعفران صادراتی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات زعفران ایرانی به سایر کشورها:بازار فروش زعفران در سایر کشورها:سود صادرات زعفران ایرانی:خرید عمده زعفران صادراتی ایران:قیمت هر کیلو زعفران صادراتی ایران:قیمت زعفران به دلار سال 2023:قیمت یک مثقال زعفران امروز چنده؟
قیمت زعفران صادراتی ایران

قیمت زعفران صادراتی ایران چقدر است؟ قوانین صادرات زعفران ایرانی به سایر کشورها چیست؟ بازار فروش زعفران در خارج از کشور چگونه است و سود صادرات زعفران چقدر است؟ قیمت زعفران به دلار در سال جدید چقدر است؟

در ادامه درباره پاسخ به این سوالات صحبت خواهیم کرد.

 قیمت روز زعفران قائنات قیمت هر کیلو زعفران در سال 98

صادرات زعفران ایرانی به سایر کشورها:

سالیانه حدود 330 تن زعفران در بازارهای جهانی مبادله می شود که حدود 8 میلیارد دلار قیمت زعفران مبادله شده می باشد. با اینکه ایران 310 تن از این مقدار را تولید می‌کند تنها 400 میلیون دلار سهم صادرات زعفران ایران است. هرچند در کشورهایی مانند افغانستان، هند و چین نیز زعفران تولید می شود اما مقدار تولیدی زعفران در این کشورها هرگز زیاد نبوده و به کیفیت زعفران ایران نیز نمی رسد.

ایران توان تولید بالای زعفران را دارد. با مهیا کردن زیرساخت ها و تنظیم بازار بایستی برای صادرات زعفران ایرانی به سایر کشورها و ارزآوری آن برای ایران تدابیر ویژه ای اندیشید.

بازار فروش زعفران در سایر کشورها:

 بازار فروش زعفران در خارج از کشور قیمت جهانی زعفران دلار

علیرغم درخواست‌های متعدد از سوی مشتریان برای خرید زعفران، صادرات زعفران ایرانی در شرایط مناسبی نیست. در حالیکه بازار فروش زعفران در سایر کشور بسیار پرسود است.

بزرگترین خریداران زعفران ایران کشور اسپانیا و امارات متحده عربی هستند و متاسفانه بخش عمده زعفران خریداری شده را با نام خود با بسته بندی شرکتهای داخلی شان در بازارهای جهانی عرضه می کنند.

به دلیل عدم بسته بندی زعفران و عدم شناخت کافی از بازارهای جهانی و شیوه های نادرست بازاریابی مانع از صادرات زعفران به صورت بسته بندی شده با نام کشور خودمان شده است.

در حمایت از تولید و صادرات زعفران، دولت باید زعفران را از کشاورز به قیمت توافقی توسط تشکل‌های صادراتی خریداری کند. ثبات قیمت، تنظیم بازار و کوتاه کردن دست دلال ها از راهکارهای توسعه صادرات زعفران در کشور است.

سود صادرات زعفران ایرانی:

 سود صادرات زعفران صادرات زعفران

صادرات زعفران با مشکلاتی مواجه است که از جمله می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • ضعف سیستم بانکی به دلیل وجود تحریم‌ها
  • اخذ و اجرای قوانین ارزی اشتباه
  • دلالی و واسطه گری و…
  • صادرات فله ای زعفران

برخی از دلال ها زعفران را با نرخ ریالی وارد کشورهایی مانند افغانستان می کنند و یا از کارتهای اجاره ای و قاچاقی اقدام به صادرات زعفران می کنند. این عوامل سبب شده علی‌رغم صادرات زعفران به سایر کشورها، ارز حاصل از آن به کشور بازنگشته و سودآوری چندانی نداشته باشد و سود صادرات زعفران ایرانی نصیب کشورهای وارد کنندگان شود.

صادرات فله ای زعفران و نبود برند نیز از جمله مشکلاتی است که ضربه بزرگی به بازار فروش زعفران درخارج از کشور می زند.

خرید عمده زعفران صادراتی ایران:

 خرید زعفران عمده صادراتی خرید زعفران نگین خرید عمده زعفران قائن مشهد

اگر در حوزه صادرات زعفران فعالیت می‌کنید می‌توانید انواع زعفران صادراتی شامل زعفران نگین صادراتی، زعفران سرگل صادراتی و زعفران پوشال درجه یک صادراتی را از ما خریداری کنید.

در خرید کیلویی زعفران تمامی گواهینامه ها و سرتیفیکیت های زعفران خریداری شده به خریداران زعفران ارائه می شود. برگ تاییدیه آزمایشگاه نیز به خریداران زعفران تقدیم می‌شود تا از کیفیت زعفران و اصل بودن آن اطمینان خاطر داشته باشند.

برای خرید عمده زعفران صادراتی در ایران می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی ایران:

 قیمت زعفران کیلویی قیمت زعفران کیلویی امروز قیمت زعفران کیلویی 98

در فروشگاه ما اگر بخواهید زعفران را در مقادیر یک کیلو و بالاتر بخرید از تخفیف قیمت زعفران بهره مند خواهید شد. زعفران نگین بهترین زعفران صادراتی می باشد.

زعفران سوپرنگین پرسی با بسته بندی های خاتم نیز از جمله پرکاربردترین محصولات ما برای صادرات به خارج از کشور می باشد. تمامی محصولات صادراتی دارای آنالیز آزمایشگاهی هستند.

شما می‌توانید زعفران صادراتی را در داخل و یا در کشور مورد نظرتان از طریق شرکت ما تهیه نمایید. برای اطلاع از قیمت هر کیلو زعفران صادراتی ایران می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران به دلار سال 2023:

 قیمت زعفران به دلار قیمت روز زعفران

در چند ماه اخیر قیمت دلار در کشور نوسانات زیادی داشته است. در خارج از کشور نیز بسته به کشور مقصد و هزینه ها و تعرفه های گمرکی آن کشور، قیمت زعفران متفاوت است و به توافق بین شما و مشتریان بستگی دارد. قیمت زعفران در سال 2023 هر کیلو حدود 1000 تا 1500 دلار معامله شده است.

قیمت یک مثقال زعفران امروز چنده؟

 قیمت یک مثقال زعفران امروز قیمت یک مثقال زعفران قائنات قیمت یک مثقال زعفران در سال 98

هر مثقال زعفران حدود ۴.۶ گرم زعفران است و قیمت زعفران مثقالی کمتر از قیمت زعفران گرمی می باشد.

اگر قصد خرید زعفران صادراتی ایران را دارید بهتر است زعفران را در وزن های گرمی بسته بندی کنید چرا که واحد مثقال بیشتر در داخل کشور کاربرد دارد و واحد اندازه گیری زعفران در دنیا گرم می باشد.

قیمت زعفران به گرم نیز بسته به نوع زعفران و بسته بندی آن متفاوت است. برای اطلاع از قیمت روز زعفران صادراتی می توانید با ما تماس بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *