صادرات زعفران به بمبئی

آیا قصد صادرات زعفران به بمبئی را دارید؟ قوانین صادرات زعفران به بمبئی چیست قیمت زعفران در بمبئی چقدر است؟ قیمت هر کیلو زعفران صادراتی در ایران چقدر است؟

صادرات زعفران به بمبئی

قوانین صادرات زعفران به بمبئی:

صادرات زعفران به هندوستان از طریق راه های هوایی و زمینی و دریایی انجام می شود. برای صادرات زعفران مراحل قانونی آن باید طی شود.

کسانی قادر به صادرات زعفران هستند که دارای کارت بازرگانی، گواهی استاندارد و گواهی بهداشت باشند. با داشتن این مجوزها و انجام تشریفات گمرکی و پرداخت تعرفه های صادرات می توان اقدام به ارسال زعفران به هندوستان و سایر ایالت های آن کشور نمود.

صادرات زعفران به بمبئی بدون مجوز:

 صادرات زعفران به بمبئی بدون مجوز مقدار مجاز حمل زعفران

 برخی از افراد می پرسند اگر مجوزهای لازم برای صادرات را نداشته باشیم چگونه میتوانیم به هندوستان زعفران صادر کنیم؟

صادرات چمدانی زعفران یکی از راه هایی است که بدون نیاز به داشتن مجوز شما می توانید به هر کشوری زعفران با خود به همراه ببرید البته طبق قوانین گمرکی خروج هر کالایی که ارزش آن بیش از 80 دلار باشد تجاری محسوب شده و مشمول قوانین صادرات می شود. بنابراین در صادرات چمدانی زعفران شما تنها می توانید 100 گرم زعفران را با خود به همراه ببرید.

قیمت خرید زعفران صادراتی:

 قیمت خرید زعفران صادراتی

بسته به اینکه چه نوع زعفرانی برای صادرات می خواهید، قیمت آن متفاوت خواهد بود. قیمت هر کیلو زعفران با توجه به نوع و درجه کیفیت آن تعیین می شود.

اینکه زعفران صادراتی به صورت فله یا بسته بندی شده باشد نیز روی قیمت نهایی آن تاثیر گذار است. حجم خرید زعفران و شرکتی که شما از آن زعفران می خرید نیز روی قیمت زعفران موثر است.

برخی از شرکت ها روی زعفران آزمایشاتی انجام می دهند یا گواهینامه های بین‌المللی مربوط به زعفران را ارائه می دهند در نتیجه قیمت نهایی زعفران متفاوت خواهد بود.

قیمت زعفران کیلویی سال 99:

 قیمت زعفران کیلویی سال 98 قیمت هر کیلو زعفران امروز

قیمت زعفران در بازه های زمانی متفاوت نوسانات زیادی دارد به خصوص در فصل برداشت زعفران قیمت زعفران به صورت لحظه ای ممکن است تغییر کند.

شاید بپرسید علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار و یا نوسانات قیمتی زعفران چیست؟

میزان عرضه و تقاضا زعفران روی قیمت آن بسیار موثر است به عنوان مثال هنگامی که صادرات زعفران کاهش می یابد پیرو آن تقاضای خرید زعفران در بازار کم می شود بنابراین چنانچه عرضه زعفران به بازار در این بازه ی زیاد باشد افت قیمت زعفران را خواهیم داشت.

 قیمت هر کیلو زعفران در سال 98 به شرح زیر می باشد:

  •  قیمت هر کیلو زعفران سرگل بین 9 میلیون تومان تا 9600 میلیون تومان
  • قیمت هر کیلو زعفران نگین بین 9800 میلیون تومان تا 11میلیون تومان 
  • قیمت هر کیلو زعفران پوشال بین 8 میلیون تومان تا 8700 میلیون تومان

سود صادرات زعفران به بمبئی چقدر است؟

 سود صادرات زعفران به بمبئی

افراد تازه کار که قصد صادرات زعفران به بمبئی را دارند می خواهند بدانند سود صادرات زعفران به بمبئی چقدر است و از فروش زعفران صادراتی در هندوستان چقدر سود خواهند کرد؟

هر چقدر هزینه هایی که برای خرید زعفران می کنید مناسب تر و قیمت فروش زعفران در هند بالاتر باشد قطعاً میزان سود صادرات زعفران بیشتر خواهد بود. از طرفی برای صادرات زعفران باید از انواع با کیفیت زعفران استفاده کرد یعنی صرفاً خرید زعفران ارزان قیمت چاره ساز نخواهد بود.

در ادامه درباره اینکه چطور می توان زعفران با کیفیت بالا را با قیمت مناسب خریداری کنید بیشتر توضیح خواهیم داد.

خرید زعفران صادراتی با قیمت تولید:

 قیمت زعفران در بمبئی قیمت زعفران قائنات قیمت زعفران در سال 98

فروشگاه ما تولید کننده زعفران در استان خراسان جنوبی می باشد. تمرکز فعالیت این فروشگاه روی صادرات زعفران بوده و برای تامین زعفران در مقادیر عمده اقدام به خرید زعفران از کشاورز می‌نماید.

دسترسی آسان و همیشگی به زعفران اصل و خالص سبب شده بتوانیم از تامین کنندگان زعفران صادراتی باشیم و زعفران صادراتی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان خود عرضه می کنیم. شما هم می‌توانید خرید زعفران صادراتی را از فروشگاه ما تجربه کنید. مطمئن باشید مشتری همیشگی ما خواهید شد.

قیمت زعفران در بمبئی:

 قیمت زعفران در بمبئی

 قیمت زعفران در بازارهای جهانی متفاوت است. کشور هندوستان خود از تولید کنندگان زعفران می باشد. همچنین از بزرگترین صادرکنندگان زعفران محسوب می شود به طوری که زعفران هندی در اکثر کشورهای دنیا شناخته شده است.

کیفیت زعفران ایرانی بسیار بالاتر از زعفران هندی است همین موضوع سبب شده هندی ها انواع زعفران بی کیفیت را با زعفران وارداتی که از ایران می خرند مخلوط کرده و به بازارهای بین المللی عرضه کنند.

قیمت فروش زعفران در بمبئی به توافق بین شما و مشتری تان بستگی دارد و نرخ ثابت و معینی ندارد چرا که شما می توانید انواع زعفران ارزان قیمت و گران قیمت را در هندوستان ببینید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

درباره مدیر سایت

همچنین ببینید

خرید زعفران سرگل ممتاز صادراتی قائنات

خرید زعفران سرگل ممتاز صادراتی قائنات

معتبرترین مرکز خرید زعفران سرگل ممتاز صادراتی قائنات کجاست؟ قوانین صادرات زعفران چیست؟ سود صادرات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
نیاز به کمک دارید؟