گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران عمده سرگل صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قوانین صادرات زعفران سرگل:سود صادرات زعفران سرگل چقدر است؟خرید زعفران عمده سرگل از کشاورز:قیمت هر کیلو زعفران به دلار سال 2022:زعفران کیلویی چند است؟خرید زعفران صادراتی با برگه آزمایش:
خرید زعفران عمده سرگل صادراتی

آیا قصد خرید زعفران عمده سرگل صادراتی را دارید و می خواهید از قیمت آن مطلع شوید؟ آیا با قوانین صادرات زعفران سرگل آشنا هستید؟ قیمت هر کیلو زعفران به دلار در سال ۲۰۲۱ چقدر است؟

برای خرید زعفران صادراتی با برگ آزمایش به کجا باید مراجعه کرد؟ سود صادرات زعفران سرگل به خارج از کشور چقدر است؟

قوانین صادرات زعفران سرگل سود صادرات زعفران

قوانین صادرات زعفران سرگل:

زعفران سرگل یکی از پرفروش‌ترین انواع زعفران صادراتی است. اگر قصد صادرات چمدانی زعفران سرگل را دارید فقط 100 تا 150 گرم زعفران را می توانید به صورت چمدانی و بدون داشتن هیچ مجوزی با خود به همراه ببرید.

برای مقادیر بالاتر شما باید مجوزهای لازم مانند کارت بازرگانی، گواهی بهداشت و استاندارد را داشته باشید.

پس از اخذ مجوز ها از نهاد های مربوطه می توان زعفران را به گمرک محل صدور برده و پس از انجام تشریفات گمرکی و پرداخت تعرفه ها اقدام به صادرات آن به کشور مورد نظر نمود.

سود صادرات زعفران سرگل چقدر است؟

سود صادرات زعفران به قیمت خرید زعفران در داخل و قیمت فروش زعفران در کشور مقصد بستگی دارد.

اگر شما زعفران صادراتی را با قیمت پایین خریداری کنید مسلما سود بیشتری می کنید اما باید بدانید که هیچ گرانی و ارزانی بی دلیل نسبت به علاوه برای صادرات زعفران از کیفیت های بالا باید استفاده کنید.

حتماً می‌پرسید خرید زعفران صادراتی با کیفیت بالا و قیمت ارزان چگونه امکان پذیر است؟! پاسخ خرید زعفران از کشاورز و تولید کننده است.

برای خرید زعفران عمده سرگل صادراتی می توانید زعفران مورد نیاز خود را به همراه برگه آنالیز و سرتیفیکیت های از ما خریداری کنید.

خرید زعفران عمده سرگل از کشاورز:

خرید زعفران عمده از کشاورز

بازار خرید و فروش زعفران گستردگی زیادی دارد و شرکت های فروش زعفران با نام های مختلف زعفران را بسته بندی و عرضه می‌کنند. در این میان افرادی هستند که برای سود بیشتر به تقلب در زعفران و یا مخلوط کردن زعفران بی کیفیت با زعفران مرغوب روی می‌آورند.

خرید زعفران از کشاورز دست واسطه ها را از این بازار کوتاه می‌کند.

قیمت هر کیلو زعفران به دلار سال 2022:

قیمت هر کیلو زعفران به دلار

کسانی که قصد صادرات زعفران را دارند جویای قیمت زعفران به دلار هستند. قیمت زعفران در خارج از کشور برخلاف ایران نوسانات قیمتی چندانی ندارد.

ایران بزرگترین تولید کننده و صادر کننده زعفران در جهان است. وجود برخی از مشکلات در زمینه صادرات، نبود برند، صادرات فله ای زعفران و… سبب شده جایگاه زعفران ایرانی در دنیا ناشناخته باشد و متاسفانه کشورمان نقشی در تعیین قیمت جهانی زعفران نداشته باشد.

قیمت زعفران در ایران 3 تا 4 برابر ارزان‌تر از قیمت زعفران در خارج از کشور است.

زعفران کیلویی چند است؟

زعفران کیلویی چند است؟

قیمت زعفران صادراتی به دلیل کیفیت بالایی که دارد نسبت به سایر انواع زعفران بالاتر است. زعفران سرگل صادراتی و زعفران نگین صادراتی از بهترین انواع زعفران صادراتی می باشد.

زعفران سرگل ممتاز قائنات از پرفروش ترین محصولات ما برای فروش داخل می باشد. زعفران سوپرنگین پرسی با بسته بندی های خاتم نیز از جمله پرکاربردترین محصولات ما برای صادرات به خارج از کشور میباشد. تمامی محصولات صادراتی دارای آنالیز آزمایشگاهی هستند.

برای اطلاع از قیمت هر کیلو زعفران و خرید زعفران سرگل صادراتی امروز می توانید تماس بگیرید.

خرید زعفران صادراتی با برگه آزمایش:

فروشگاه ما تولید کننده زعفران در خراسان می باشد. فروش عمده زعفران صادراتی در فروشگاه ما به صورت فله و بسته بندی شده انجام می‌شود.

زعفران صادراتی که در شرکت زعفران خراسان عرضه می شود دارای سرتیفیکیت ها و استانداردهای لازم برای صادرات می باشند. انواع زعفران صادراتی قبل از ارسال؛ به آزمایشگاه رفته و از نظر درجه کیفیت و درصد خلوص مورد تایید قرار می گیرد.

ارسال زعفران صادراتی به سایر کشورها امکان پذیر است هم‌چنین می توانیم زعفران مورد نظر شما را با بسته بندی های مخصوص صادرات به شما تحویل داده تا شما خود اقدام به صادرات زعفران نمایید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک دارید؟