بهترین مرکز خرید زعفران بسته بندی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار بزرگ زعفران در تهران:پخش زعفران در تهران:فرق انواع زعفران چیه؟ مراکز فروش زعفران تهران:خرید زعفران در تهران با قیمت ارزان:خرید فله ای زعفران در تهران:فروش زعفران قائنات در بازار تهران:سفارش زعفران در تهران:خرید زعفران بسته بندی شده در تهران:مزایای خرید زعفران از فروشگاه زعفران خراسان:قیمت زعفران در تهران چقدر است؟خرید عمده زعفران از کشاورز:
خرید زعفران بسته بندی در تهران

آیا قصد خرید زعفران بسته بندی در تهران را دارید؟ معتبرترین و بهترین مرکز خرید زعفران بسته بندی در تهران کجاست؟ قیمت یک گرم زعفران بسته بندی شده چقدر است؟ خرید عمده زعفران در بسته‌بندی‌های گرمی و مثقالی چقدر است؟

نوع بسته بندی زعفران جعبه برای بسته بندی زعفران

بازار بزرگ زعفران در تهران:

بازار خرید و فروش زعفران گستردگی زیادی دارد. در سال‌های اخیر زعفران در اکثر استان های کشورمان کشت شده و به فروش می‌رسد. گرچه آمار تولید زعفران در این استانها زیاد است اما کیفیت زعفران در همه آنها یکسان نیست.

کیفیت زعفرانی که در نهایت به دست می آید در درجه اول به کیفیت گل‌ زعفرانی دارد که از مزرعه برداشت شده است. شرایط اقلیمی و آب و هوایی منطقه تاثیر بسزایی روی کیفیت گل زعفران دارد و به همین علت است که زعفران قائنات خراسان جنوبی هنوز هم از نظر کیفیت حرف اول را در ایران می‌زند.

خریداران عمده زعفران در بازار بزرگ تهران بیشترین زعفران مورد نیاز خود را از استانهای خراسان تامین می کنند چرا که هم عطر و بوی بیشتری دارد و هم از قدرت رنگ دهی بالایی برخوردار است.

برای خرید زعفران بسته بندی در تهران با ما تماس بگیرید.

پخش زعفران در تهران:

فروش زعفران در تهران

خرید زعفران عمده به شکل فله و بسته بندی توسط فروشگاه زعفران خراسان امکان پذیر است.

زعفرانی که به صورت کیلویی و عمده به مشتری عرضه می شود از دو روش به دست آمده است. ابتدا اینکه از کشاورزان قابل اعتماد و تحت نظارت منطقه اقدام به خرید زعفران مرغوب در مقادیر بالا می شود. سپس روی زعفران، تمامی آزمایشات از نظر کیفیت و اصل بودن انجام شده و پس از تایید؛ زعفران برای عرضه به مشتری به صورت فله و بسته بندی شده ارائه می شود.

روش دوم این که زعفران عمده از طریق خرید گل زعفران با عیار بالا انجام می شود. سپس گل زعفران توسط نیروی آموزش دیده پاک شده و زعفران ۱۰۰% اصل و خالص تولید می شود.

فرق انواع زعفران چیه؟

حتماً شما هم اسامی مختلفی مثل زعفران قائنات، زعفران مشهد، زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن و امثال اینها را در بازار زیاد شنیده اید. از خودتان می پرسید کدام زعفران بهتره؟ فرق انواع مختلف زعفران در چیه؟

اشتباه نکنید این اسامی هیچ ربطی به نوع زعفران و تشخیص کیفیت آن ندارد. اگر بخواهیم توضیح بدهیم کلا چهار نوع زعفران وجود دارد که شامل زعفران دخترپیچ، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین می باشد.

همه این انواع زعفران از گل زعفران به دست می‌آید و تفاوت آنها در نحوه جدا کردن قسمت قرمزی از خامه زعفران است.

اگر کلاله از خامه جدا نشود به آن زعفران دخترپیچ می گویند. اگر سه شاخه کلاله از همدیگر طوری جدا شود که در آن هیچ قسمت سفید رنگی باقی نماند به آن زعفران سرگل گفته می شود. اگر در انتهای کلاله ها مقداری سفیدی هم وجود داشته باشد به آن زعفران پوشال می گویند.

شرکت های مختلف؛ انواع مختلف زعفران را با بسته بندی با نام خودشان به بازار عرضه می کنند. زعفران عرضه شده نیز ممکن است برداشت شهرستان های مختلف مانند قائنات، تربت حیدریه و امثال اینها باشد.

اگر می خواهید با انواع زعفران و تفاوت بین آنها بیشتر آشنا شوید می توانید به سایر مقالات ارائه شده در سایت ما مراجعه کنید.

مراکز فروش زعفران تهران:

به جرأت می توان گفت اکثر زعفران موجود در بازار تهران ارائه می‌شود زعفران اصل نیست و اکثراً تقلبی هستند چرا که عده ای سودجو که حتی زمین کشت زعفران را از نزدیک ندیده اند زعفران بی کیفیت را به جای زعفران اصل  بصورت بسته بندی شده عرضه می کنند.

حتی برخی شرکت های خرید و فروش زعفران در تهران وجود دارند که آگاهی چندانی در این زمینه نداشته و این اطلاعات را در اختیار خریداران نیز قرار نمی‌دهند تا بتوانند زعفران های بی کیفیت و تقلبی را به جای زعفران اصل به فروش برسانند.

شرکت ما معتبرترین مرکز برای خرید زعفران در تهران می باشد.

خرید زعفران در تهران با قیمت ارزان:

خرید زعفران در تهران

خرید زعفران در مقادیر کیلویی آن هم زعفران اصل و درجه یک کار دشواری است که ما با سابقه زیادمان آ ن را برای شما فراهم کرده ایم.

از طریق فروشگاه زعفران خراسان می توانید اقدام به خرید زعفران در تهران با قیمت ارزان نمایید و به صورت جزئی و عمده سفارش خود را انجام دهید تا برایتان ارسال شود.

ما با سابقه ۳۰ ساله در کاشت زعفران و ارتباط با بهترین کشاورزان منطقه ی خراسان به شما این اطمینان را می دهیم که بالاترین کیفیت زعفران را با مناسبترین قیمت به شما ارائه دهیم چراکه رضایت شما از محصول برای ما بسیار مهم بوده و همواره هدف ما بوده است.

خرید فله ای زعفران در تهران:

 خرید فله ای زعفران در تهران

فروشگاه زعفران خراسان؛ عمده فروشی زعفران را با محصولات زمین کشاورزی خودمان شروع کرده است. پس از سالها تجربه فعالیت در حوزه فروش و صادرات زعفران توانسته است رضایت مشتریان خود را کسب نماید.

تولید زعفران فله اصل و خالص از زمین‌های کشاورزی خودمان برای فروش زعفران فله و بسته بندی شده مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین خرید زعفران از کشاورزان منطقه به صورت عمده و فله در صورت تایید کیفیت زعفران نیز انجام می شود.

برای خرید فله ای زعفران در تهران می توانید زعفران خالص و اصل را به صورت زعفران فله با کیفیت بالا و قیمت مناسب از فروشگاه ما خریداری کنید.

فروش زعفران قائنات در بازار تهران:

فروش زعفران قائنات در تهران

فروشگاه زعفران خراسان محصول زعفران خراسان جنوبی منطقه قائنات را جهت فروش بصورت فله و بسته بندی ارائه می نماید. برای برآورده کردن نیاز مشتریانی که صرفاً به دنبال زعفران قائنات در بازار تهران هستند مجموعه ما فروش زعفران اصل قائنات را انجام می دهد.

هموطنان تهرانی می‌توانند بدون صرف زمان و هزینه در ترافیک؛ زعفران مورد نیاز خود را سفارش دهند تا برایشان ارسال شود. شرکت ما معتبترین مرکز برای خرید زعفران در تهران می باشد.

سفارش زعفران در تهران:

قیمت بسته بندی زعفران بسته بندی زعفران

اگر قصد خرید زعفران بسته بندی در تهران دارید می توانید سفارشات زعفران خود را به صورت بسته بندی شده از بسته های یک گرمی و یک مثقالی گرفته تا چند گرمی و چند مثقالی همچنین بسته بندی های یک کیلویی و فله و کادویی زعفران را از ما خریداری کنید.

سفارش شما در کمترین زمان ممکن با کیفیت بالا و به صورت تضمین شده درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.

خرید زعفران بسته بندی شده در تهران:

خرید زعفران بسته بندی شده در تهران

خرید زعفران بسته بندی شده در فروشگاه زعفران خراسان امکان پذیر است. انواع بسته بندی ها شامل خاتم، اطلسی، آذین، گوهر و پاکتی و انواع پکهای کادویی موجود می‌باشد.

شما می توانید زعفران را در وزنهای گرمی و مثقالی در این ظروف سفارش دهید. خرید زعفران بسته بندی شده به صورت عمده در فروشگاه ما امکان پذیر می باشد.

از آنجا که بسیاری از مرکز فروش زعفران خودشان تولید کننده نیستند بنابراین قیمت زعفران در تهران بالاتر از قیمت زعفران در خراسان و استان های تولید کننده است.

اگر قصد خرید زعفران بسته بندی شده با کیفیت تضمینی و قیمت ارزان در تهران را دارید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مزایای خرید زعفران از فروشگاه زعفران خراسان:

ما در زمینه تولید زعفران و فروش آن در داخل و خارج کشور سابقه دیرینه داریم. همواره در طی فعالیت در حوزه فروش و صادرات زعفران اعتماد و رضایت مشتریان پشتوانه ما بوده است. از مزایای خرید زعفران است فروشگاه زعفران خراسان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تضمین اصل بودن زعفران
  • تضمین کیفیت زعفران
  • تضمین بهترین قیمت
  • خرید بدون واسطه
  • خرید زعفران اصل از تولید کننده
  • تامین زعفران در مقادیر کیلویی و تناژی
  • ارائه مشاوره و آموزش رایگان
  • پشتیبانی آنلاین
  • ارسال سریع

قیمت زعفران در تهران چقدر است؟

قیمت زعفران در تهران

همیشه قیمت خرید زعفران به صورت کیلویی و فله با قیمت خرید زعفران به صورت گرمی و جزئی متفاوت است. قیمت زعفران روزانه نوساناتی دارد بنابراین به صورت روزانه تعیین می شود مثلاً قیمت امروز زعفران با قیمت زعفران فردا متفاوت خواهد بود.

ما در مجموعه زعفران خراسان تلاش می کنیم تا اولاً زعفران اصل و درجه یک را به مشتریان تهرانی ارائه نماییم و ثانیاً قیمت زعفران عرضه شده در تهران با قیمت زعفران در منطقه قائنات اختلافی نداشته باشد.

شما می توانید جهت خرید خرید زعفران بسته بندی در تهران با درجه کیفیت های مختلف با ما تماس گرفته و استعلام قیمت زعفران تهران نمایید.

خرید عمده زعفران از کشاورز:

خرید زعفران عمده از کشاورز

قیمت زعفران در تهران متفاوت است علت هم این است که در بازار خرید و فروش زعفران، انواع مختلف زعفران با کیفیت های متفاوت وجود دارد. از طرفی زعفران در بسته بندی های متنوع به فروش می رسد که قیمت ظروف بسته بندی با هم دیگر نیز تفاوت دارد.

مسئله دیگری که وجود دارد این است که زعفران بین واسطه های خرید و فروش دست به دست شده و مستقیم به دست مصرف کننده نمی رسد. بنابراین قیمت زعفران در تهران کمی بالاتر از قیمت زعفران در مرکز تولید آن می باشد.

اگر خرید زعفران درجه یک با قیمت مناسب را دارید پیشنهاد ما به شما خرید زعفران است کشاورز است.

خرید زعفران عمده از کشاورز این اطمینان را می دهد که زعفران اصل و باکیفیت را خریده اید بعلاوه زعفران با قیمت تولید و بدون افزایش کاذب قیمت به دستتان خواهد رسید.

برای خرید زعفران بسته بندی در تهران لازم به صرف وقت برای یافتن مرکز فروش زعفران نیست. بدون درگیر شدن در ترافیک و بدون محدودیت زمانی می توانید همین الان زعفران درجه یک قائنات را در هر مقداری که می خواهید از فروشگاه ما خریداری کنید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین51 میلیون تومان
زعفران سرگل47 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون تومان
قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای مجتبی قربانی

اقای مجتبی قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ