گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران نگین قائنات زیر قیمت بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا زعفران قائنات با زعفران سایر مناطق فرق دارد؟ زعفران نگین چه زعفرانی است؟انواع زعفران نگین در بازار:قیمت زعفران نگین قائنات:
خرید زعفران نگین قائنات زیر قیمت بازار

برای خرید زعفران نگین قائنات زیر قیمت بازار از کجا باید اقدام کنیم؟ تفاوت زعفران نگین قائنات با زعفران نگین مشهد چیست؟ نحوه تولید زعفران نگین چگونه است و چه مشخصاتی دارد؟ قیمت هر مثقال زعفران نگین بسته بندی شده چقدر است؟

قیمت زعفران نگین ممتاز قیمت زعفران نگین درجه یک

آیا زعفران قائنات با زعفران سایر مناطق فرق دارد؟

ترکیبات کارتنوئیدی موجود در زعفران شامل کروسین، پیکروکروسین و سافرانال می باشند. این ترکیبات به ترتیب عامل رنگ، عطر و طعم زعفران می باشند.

تحقیقات نشان داده است زعفران قائنات خراسان جنوبی بالاترین کیفیت را از نظر عطر و رنگ دارا می باشد. زعفران قائنات رتبه نخست کیفیت را نه تنها در ایران بلکه در جهان از آن خود کرده است.

زعفران نگین چه زعفرانی است؟

اگر قبل اینکه اقدام به خشک کردن زعفران نمایند؛ خامه یا از سفیدی زعفران را از کلاله های قرمز رنگ جدا کنند؛ زعفرانی تمام قرمز بدست می‌آید که به آن زعفران نگین می‌گویند.

زعفران نگین بلافاصله پس از برداشت گل زعفران از مزارع تهیه می‌شود و دست چین شده است و کیفیت بسیار بالایی دارد. همین امر سبب شده کلاله زعفران نگین سالم و درشت باشد. درشتی و زیبایی کلاله زعفران نگین بسیار چشم نواز و زیباست.

انواع زعفران نگین در بازار:

زعفران نگین در بازار با کیفیت های متفاوت عرضه می شود به عنوان مثال انواع زعفران نگین ممتاز، نگین پوشالی، نگین درجه یک، نگین صادراتی، شبه نگین و سوپر نگین از جمله اسامی زعفران نگین موجود در بازار می باشد.

البته باید توجه داشته باشید که تفاوت بین این انواع برای افرادی که تازه وارد حوزه زعفران شده اند دشوار است. در واقع برخی از این نام ها معادل یکدیگر بوده و از نظر ظاهری بسیار به همدیگر شبیه هستند.

معمولاً آنچه در بازار عرف است نامه زعفران نگین می باشد که برای عامه مردم شناخته شده است.

قیمت زعفران نگین قائنات:

همانطور که اشاره کردیم زعفران نگین، درجه کیفیت های متفاوتی دارد به عنوان مثال زعفران سوپر نگین بهترین درجه کیفیت عرضه شده از زعفران نگین می باشد. قیمت زعفران نگین براساس ظاهر کلاله های قرمز رنگ و قدرت رنگ دهی آن تعیین می شود. 

قیمت زعفران ثابت نیست و از طرفی متناسب با نوع و درجه کیفیت زعفران؛ قیمت زعفران متغیر است. قیمت زعفران نگین صادراتی با قیمت زعفران نگین درجه یک متفاوت است.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران نگین قائنات و درجه کیفیت های آن و خرید زعفران نگین زیر قیمت بازار با ما تماس بگیرید.

امین بدیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران خراسان شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک دارید؟